Topiknyitó: Törölt felhasználó 2018. 01. 11. 13:28

Soha nem látott támogatás a Soros-terv ellen  

Egyre aktuálisabb a téma,hiába próbálja tagadni,elbagatellizálni a balliberális ellenzék.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
_Bekre_Pal_
_Bekre_Pal_ 2018. 03. 04. 22:20
Előzmény: #3879  Törölt felhasználó
#3880
köszcsi az újabb origo linket
.
nincs hari, ha nem kattintom, igaz?
.
lávcsiszercsi
pitcairn2 2018. 02. 28. 22:39
Előzmény: #3871  signal2
#3878
a migráncs-happening mindössze három dologról szól:
1. az EU integráció elmélyítése
2. az EU-ra, Afrikára és a Közel-Keletre kiterjedő szabadkereskedelmi zóna léthozatala
3. az ehhez szükséges fejlesztési források előteremtése (Új Marshall terv)
Dehogynincs
Dehogynincs 2018. 02. 28. 09:31
Előzmény: #3875  rockmaster
#3876
A hódos szálba beírtam, hogy most hogyan látom a kormányváltási helyzetet. #903
Két hónap múlva okosabb leszek.
rockmaster 2018. 02. 28. 09:25
Előzmény: #3874  Dehogynincs
#3875
Hódokkal kapcsolatban azon gondolkodtam, hogy a vasárnapi választás eredményében az is szerepet játszhatott, hogy az utóbbi években több szakmában dolgozó embert is porig aláztak az Orbán-párt részéről: rendőrök, tűzoltók, egészségügy, oktatás, akikre kapásból emlékszek a tüntetéseik révén. Emlékszünk miket mondtak fideszes politikusok... "két pofon és hazamennek", "Soros-bérencek", szemükbe hazudtak... egy idő után ezek visszaütnek!
Dehogynincs
Dehogynincs 2018. 02. 28. 09:12
Előzmény: #3873  rockmaster
#3874
Nem látom a jövőt. Annyi biztos, hogy átszakadt a gát és erős repedések vannak az uralkodó pártban. Továbbra is a fidesz győzelmét várom. Az országgyűlési választásoktól függetlenül a települések jórészt narancssárgák maradnak még legalább másfél évig. A kormányváltás legfőbb akadályát abban látom, hogy az mszmp önmagukat túlélt utódpártjai egyéniben rajthoz állnak. Díszes jelöltjeiknek fontosabb a saját egzisztenciájuk, mint a kormányváltás.  Én személy szerint nem tudom annyira befogni az orromat, hogy a kormányváltás érdekében az mszp vagy a dk jelöltjére szavazzak. Listán nincs ilyen gondom.
rockmaster 2018. 02. 28. 09:00
Előzmény: #3870  Dehogynincs
#3873
Ha ez az ára annak, hogy 1,5 hónap múlva eltakaródjanak végleg, akkor még kibírjuk ezt a rövid időt. Én már csak mosolygok ezen az óvodás színvonalon :)))
signal2
signal2 2018. 02. 28. 08:47
Előzmény: #3871  signal2
#3872
És még egy érdekesség. Lehet, hogy te nem támogatod az EU iszlamizálódását, a magyar kormány viszont úgy tűnik, igen:
http://www.kormany.hu/hu/kulgazdasagi-es-kulugyminiszterium/hirek/szijjarto-magyarorszag-nemzetbiztonsagi-erdeke-bosznia-eu-es-nato-integracioja
Tehát a kormány szerint nemzetbiztonsági érdek egy iszlám többségű ország EU integrációja. Bennem mindössze felmerül a kérdés, hogy akkor most mi van?
signal2
signal2 2018. 02. 28. 08:42
Előzmény: #3868  salve
#3871
Nem győzöm ismételni: hibás előítéletekből és feltételezésekből indulsz ki ( = "OV csúnya, az open society viszont nagyon klassz dolog" - sajnos nem ebből indulok ki). 
.
Örülök, hogy te jobban tudod, mi történik bizonyos találkozókon, mint amit maguk az érintettek mondanak róla. Sajnos nekem sem gondolatolvasó-képességem, sem titkosszolgálati módszereim nincsenek, hogy megalapozottan mást tudja állítani. Te nagyon szerencsés vagy! (Igaz eddig azt mondtad, semmit nem lehet róla tudni, miután leírtam de lehet, akkor jöttél azzal, hogy annak nem lehet hinni...)
.
2015 óta más Soros van... őőő, oké, felőlem.
.
"Jourová teleszájjal bírálja azóta is - előtte is - Magyarországot. Wikströmmel ugyanez zajlott le"  - a néppártból is bírálják folyamatosan a KORMÁNYT (nem Magyarországot), más meg más kormányokat bírál. Na bummm! 
.
Ha valamit írtam is, akkor azt biztosan, hogy a migráció PROBLÉMA, a kulturális különbség PROBLÉMA. Sajnálom, hogy megint gondolatolvasósdit és előítéletesdit játszol. Kár.
.
Soros évi 1 millió MENEKÜLT befogadásáról írt a Szíriai háború miatt, de ugyanott szerepel, hogy ennek GLOBÁLISNAK kell lennie, azaz nemcsak Európára vonatkozik. Ugyanott írta, hogy a közös megoldásnak ÖNKÉNTES alapon kell nyugodnia, ami a siker kulcsa, azaz nem támogatja a kötelező elosztást például. Ezeket azért írom, mert itthon nem megfelelően lett tálalva a történet, hanem elferdítve. És nekem ezzel van a legnagyobb bajom. Hogy hülyének néznek. Az oké, hogy probléma a migráció, az tiszta, hogy Soros szerint előnyös. Az meg egy másik dolog, hogy a probléma súlyossága miatt végig tűpontosan és korrekten kellett volna tájékoztatni a magyar lakosságot, és korrekt, nyílt vitákat kellett volna folytatni a megoldásról .Ez mind elmaradt.
.
Engem azért nem zavar az "iszlám megszállás", mert szerintem még az még nagyon messze van, másrészt vannak nagyon jó muszlim ismerőseim, akik nem terjesztenek semmit, sokat tanultak, és kiváló munkaerőnek számítanak itthon és Németországban. 
.
400.000 illegális migránst konkrétan Orbánnak köszönhet Európa. Miközben már januárban tisztában volt vele, hogy érkeznek, júniusig a plakátkampányon kívül nem történt semmi.
.
Én sem szurkolok Európa iszlamizálódásáért, képzeld! Na, akkor most?
.
Ui: tudsz esetleg ajánlani egy gondolatolvasó-tanfolyamot? Nagyon érdekelne.
Kössz!
Dehogynincs
Dehogynincs 2018. 02. 28. 07:59
#3870
Tévedtem. Mégsem változtak a direktívák. Ma a királyi rádió krónikájában még sorosoztak.
Dehogynincs
Dehogynincs 2018. 02. 27. 15:17
#3869
"abba kéne hagyni ezt az elemi iskolai szintű sorosozást például, Stop Soros, meg egyebek. Ezek jópofák, de a magyar társadalom ennél intelligensebb."
Bencsik András
Nahát. Itt még tegnap is sorosoztak. Gyakran változnak ezek a fránya direktívák.
salve 2018. 02. 26. 13:58
Előzmény: #3857  signal2
#3868
nem győzöm ismételni: a probléma a naivitásotokkal, a hiszékenységetekkel van, és semmi mással (ez  a ti mantrátok) = nem az észérvekre, hanem a szívetekre hallgattok a véleményformáláskor ( = OV csúnya, az open society viszont nagyon klassz dolog). röviden ennyit tudok reagálni arra, hogy te szentírásként elhiszed azon közleményeket, amiket a Szél-Jourová, Juncker-Soros, stb. találkozók után kiadtak (így téged mégsem zavar h. Sorossal egyeztet rendszeresen Juncker, mint írtad, mert elhiszed róla amit a közleményben kiadtak). pedig a politika nemcsak abból áll amit a közvéleménynek utólag eladnak/láttatnak  belőle! azt sem vagy hajlandó megérteni, egy másik (bevándorláspárti) Soros létezik 2015 előtt és azóta - ezért egyáltalán nem mindegy hogy ki mikor találkozott vele illetve fotózkodott úgy mint Jourová pl. (széles mosollyal, önlelelplezően egymás vállait átölelve miközben Jourová teleszájjal bírálja azóta is - előtte is - Magyarországot. Wikströmmel ugyanez zajlott le, de téged ez sem zavar továbbra sem).  
ettől függetlenül: Soros tervéből tudjuk, ő bevándoroltatna évi 1 M főt  Európába. és ennek, az összeurópai baloldal általi  teljesen nyílt (némelykor kevésbé nyílt) támogatása cáfolhatatlan tény. meg sem próbáltad tagadni. a bevándoroltatás támogatása  önmagában is roppant súlyos, hiszen Európa elárulása zajlik - csak ti, hiszékeny megvezetett balközeli hívők, még nem vagytok ezzel tisztában. mert nálunk még nincsnek róla testközeli tapasztalatok.. közben az arab világban egyes újságok már nyíltan arról arról írnak hogy Európa iszlám megszállása folymaatban van!!!, "csak várni kell még  amíg meg nem lesz a létszámbeli többség, és akkortól nem kell szoftan viselkedniük a muslimoknak, hanem átvehetik majd az irányítást" (jön majd a saria, női jogok megnyirbálása, stb.)! - de téged ez sem zavar, nem adsz neki hangot. összefoglalva: amikor kifejtettem hogy az EU balos kormányainak  (akik Sorost egyáltalán nem bírálják még véletlenül sem = akkor egyetértenek vele vagy mentegtik mint te!!! + megy a pfúj orbánozásuk)  2015 óta csak az illegális bevándorlók százezreit, az ezzel járó óriási költségeket + nyomort, bűnözést, terrorizmust és káoszt köszönhetjük , akkor ezt elengeded a füled mellett illetve azt írtad rá alább, hogy "ebben velem inkább nem értesz egyet". a vitának/beszélgetésnek innentől kezdve SEMMI értelme, mert én nem szurkolok Európa iszlamizálásáért, illetve engem az nem hagy közömbösen.. és itt most hiába riposztoznál azzal hogy téged sem - ha  csak Sorost és elvtársait, meg a hálózatát mentegeted (ahogy eddig, folyamatosan), ez egy hiteltelen vállalkozás a részedről!
Dehogynincs
Dehogynincs 2018. 02. 26. 09:50
Előzmény: #3866  Törölt felhasználó
#3867
A humornak a diktatúrák sokkal jobb táptalajai, mint a demokráciák.
Törölt felhasználó 2018. 02. 26. 09:43
Előzmény: #3865  Dehogynincs
#3866
Dehogynincs
Dehogynincs 2018. 02. 26. 09:25
#3865
A tegnapi vásárhelyi választáson megkaptam az első kézzelfogható bizonyítékot arra, hogy mégis létezik az állítólagos Soros-terv. 13076 sorosgyörgy fölényesen leszavazta a 9468 orbánviktort.
cumi01 2018. 02. 22. 17:25
Előzmény: #3863  cumi01
#3864
Németországban meg az AFD üti a szocikat.
cumi01 2018. 02. 22. 17:24
Előzmény: #3860  gambadoro
#3863
Mi nem bukott meg? Zöldek -8,8% kirepültek a parlamentböl (ok helyettük jött egy másik +4,4%, ezt mi is ismerjük), a szocik ugyanannyit kaptak. A konzervatívak (OVP) +7,5%, szabadságpárt (FPÖ) +5,5%.
-
Nagyon egyszerü: az emberek leszavazták a vilkommenszkultúrát.
_Bekre_Pal_
_Bekre_Pal_ 2018. 02. 22. 14:57
Előzmény: #3859  gambadoro
#3862
és lám, mindketten felfüggtetek, nem volt érdemes (deszkának üzenem, ehhez sincs közöm, szeret meggyanúsítani)
_Bekre_Pal_
_Bekre_Pal_ 2018. 02. 22. 14:54
Előzmény: #3859  gambadoro
#3861
27 hozzászólásos, hibernációból frissen aktiválódott caphuszárral beszélgetsz, gondolom, a deszkafaszi-gépezet része. nem leszarod, mi a problémája?

Topik gazda

Simeone
Simeone
2 4 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek