Topiknyitó: Törölt felhasználó 2018. 01. 11. 13:28

Soha nem látott támogatás a Soros-terv ellen  

Egyre aktuálisabb a téma,hiába próbálja tagadni,elbagatellizálni a balliberális ellenzék.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
signal2
signal2 2018. 01. 22. 17:22
Előzmény: #2038  Törölt felhasználó
#2040
Megint tévedsz!
Ez a kedvenc szórakozásod?
-pny
-pny 2018. 01. 22. 17:20
Előzmény: #2037  wjani
#2039
Attól, mert nem akartok erről tudomást venni (tiltja a propaganda), attól még igaz marad az állításom.
Törölt felhasználó 2018. 01. 22. 17:20
Előzmény: #2036  signal2
#2038
A Soros pártiságod miatt neked minden kormány kampány hazugság,ezzel nem mondtál újat.Szerencsére kb.csak az ország lakosságának 10%-a gondolja azt amit te.
wjani 2018. 01. 22. 17:15
Előzmény: #2024  Törölt felhasználó
#2037
Ha az Európába az elmúlt 3 évben érkezettek illegális bevándorlók, akkor Orbán illegális migránsokat fogadott be menekültként."
.
Mennyi volt? 30-40 perc?  :)
Mint  egy elakadt lemez,ismétel,ismétel,ismétel!
signal2
signal2 2018. 01. 22. 17:14
Előzmény: #2033  Vazsmegyei
#2036
Ha pl. nem csinált volna teljesen értelmetlen, magyar nyelvű lejáratókampányt, ha nem tolt volna hazugságokat a képembe nemzeti konzultáció formájában, ha nem rendezett volna egy olyan értelmetlen népszavazást, ahol csak egyféleképpen lehet válaszolni, ha korrekt vitában érvelt volna saját álláspontja mellett migráns kérdésben, akkor nekem ne nagyon lenne bajom.
Azt viszont nehezen tűröm, hogy többek között az én pénzemből etetnek hazugságokkal.
wjani 2018. 01. 22. 17:13
Előzmény: #2030  watson
#2035
Beszállított?
Ez új.
Mikor  tette?
Nekem az van meg, hogy Szerbia felől özönlöttek az emberek és nem voltak hajlandóak a hatósággal együttműködni. Nme regisztrálta és erőszakkal hogyan csináljuk?
Gondolom ennél a résznél nyaraltál valahol mert erre nem emlékszel.
Ahogyan még az is, hogy az eu-tag horvát góré azt nyilatkozta van tervük, a magyar határra utaztatják őket és ott elengedik.
Mi pedig buszra raktuk őket és az osztrák határra utaztattuk őket és ott elengedtük.
Hol a probléma?
-pny
-pny 2018. 01. 22. 17:12
Előzmény: #2024  Törölt felhasználó
#2034
Ha az Európába az elmúlt 3 évben érkezettek illegális bevándorlók, akkor Orbán illegális migránsokat fogadott be menekültként.
Vazsmegyei 2018. 01. 22. 17:11
Előzmény: #2030  watson
#2033
Semmi nincs itt rendben, mióta minden lehetetlen kitalációval kell szembesülni, amiket az ellenzéket mosdató hazugságokkal szeretnék lejáratni Magyarország demokratikusan választott kormányát!
Vazsmegyei 2018. 01. 22. 17:07
Előzmény: #2027  signal2
#2032
Ezt is megtudjuk, ha érdemesnek tartanak bennünket egy ilyen nemzetbiztonsági kockázat elmúlása után!
-
 Csak ne légy türelmetlen és nem kell elméleteket gyártani a mi lenne ha, vagy mi volt akkor stb.  kérdésekre!
wjani 2018. 01. 22. 17:07
Előzmény: #2027  signal2
#2031
Erre írtam, hogy létezik itt is a kiskapu.
Azt mondja(hazudja) a tranzitzónában, hogy pl.  bántották Szerbiában és kéri a védelmet.
Akkor már nehéz azzal elutasítani, hogy Szerbia biztonságos ország és kérje tőlük.
.
Ebben nem is ez az érdekes, hogy pár év alatt 4000 - en csak kibulizták valahogyan a menekültstátuszt hanem az, hogy belőlük csak 400 él Magyarországon.
3600 hová lett?
Mivel illegálisan hagyták el Magyarországot és megbuknak valamivel ahol élnek ide fogják őket visszatoloncolni.
Nálunk már nem lesznek menekültek hanem illegális migránsok. Mi így a szerbekhez fogjuk őket visszatoloncolni de nem tehetjük hiszen onnan menekült el!
Van ötleted, hogy ebben a feltételezett esetben mi lenne a jó megoldás?
watson
watson 2018. 01. 22. 17:04
Előzmény: #2025  wjani
#2030
Nem akarsz idézni a Blikkből, Ripostból vagy a Kacsamagazinból is :)))))
Egyik kérdésről nyergelsz át a másikra.
Neked rendben volt minden azzal hogy viktor beszállított 500.000 többségében regisztrálatlan menekültet, bevándorlót, terroristát, az EU-ba. Az a fő kérdés számodra hogy miként viselkedtek egyesek közülük adott szituban :))))
Neked Oké hogy titkokban beengedtek 1300 "menekült"-nek mondott kitudja honnanjött embert akikkel szembeni gyűlöletre sokmilliárdot elköltött a kormány. Neked ezzel szemben a fő kérdés hogy a hírek szerint egyesek számára adott lakásokról egy Bulvár szintű hírforrásban egy hazug ember aki kérdésekre sem tud felelni évek óta, és közre tartozó adatokat titkol bírósági ítéletekkel szemben, az éppen milyen megalapozatlan állításokat tett :))) 
signal2
signal2 2018. 01. 22. 17:03
Előzmény: #2026  wjani
#2029
És mivel korábban ezt mondták, ezért most már hiába mondanak bármit is. Még ha igaz is.
salve 2018. 01. 22. 16:58
Előzmény: #1990  -pny
#2028
rég megadtam én is már a választ erre a kérdésre:
#1408
de csak nyomod , nyomod, nyomod és nyomod a propagandád, ahogy a megbízóid bizonyára elvárják..
signal2
signal2 2018. 01. 22. 16:58
Előzmény: #2023  wjani
#2027
Pedig nem téveszme. Ha azt mondod, hogy a szerb-magyar határra nem lehet legálisan eljutni, akkor, akiket befogadtunk tavaly, mint menekült, azok hogy kerültek oda?
wjani 2018. 01. 22. 16:46
Előzmény: #2024  Törölt felhasználó
#2026
Ez a lényeg!
.
"Nem árt azonban emlékezni arra, hogy korábban még azt hangoztatták, nincs is tömeges illegális migráció, vagy éppen azt, hogy nincs összefüggés a bevándorlás és a terrorizmus között. Az ellenzék bevándorláspárti, kvótapárti és egyszer sem lehetett rájuk számítani az ország védelmében."
wjani 2018. 01. 22. 16:45
Előzmény: #2013  watson
#2025
"nem Soros engedett be 1300 menekültet titokban és osztott lakásokat, hanem Viktor. Szépen megkonzulta gondolom veled is :)))))"
.
"A magyar kormány és a Belügyminisztérium (BM) nem biztosít lakást Magyarországon a nemzetközi védelemben részesülőknek és menedékkérőknek – szögezte le a BM hétfőn az MTI-hez eljuttatott közleményében.
“A sajtóban megjelent hamis híresztelésekkel” szemben a kormányzat őrzött és nem őrzött szálláshelyeket tart fent: a védelemben részesültek elszállásolását ezeken a szálláshelyeken oldják meg – írta a BM."
.
Valaki ma bocsánatkérést követel valakitől valami álhír miatt.
Akkor te is kezdheted!
Törölt felhasználó 2018. 01. 22. 16:42
#2024
http://www.origo.hu/itthon/20180120-volner-pal-interju-illegalis-bevandorlas-brusszel.html
.
"Az ellenzék mindeközben arról beszél, hogy a kormány csendben végrehajtja a betelepítést.Sajnos az ő álságos hozzáállásukat is meg kellett már szoknunk. A napokban is annak lehettünk tanúi, hogy szándékosan keverték a fogalmakat, és hazudtak arról, hogy korábban milyen adatok kerültek nyilvánosságra. Nem árt azonban emlékezni arra, hogy korábban még azt hangoztatták, nincs is tömeges illegális migráció, vagy éppen azt, hogy nincs összefüggés a bevándorlás és a terrorizmus között. Az ellenzék bevándorláspárti, kvótapárti és egyszer sem lehetett rájuk számítani az ország védelmében. Nem is érdemes rájuk sok szót pazarolni, hiszen egyértelmű, hogy kétségbeesésükben már nem tudnak mit kezdeni. Saját pártjaikon, pártszövetségeiken belül sem képesek egyről a kettőre jutni, kész szerencse, hogy nem is dönthetnek komolyabb dolgokról."
.
Erről van szó kérem szépen.
wjani 2018. 01. 22. 16:41
Előzmény: #2015  Törölt felhasználó
#2023
Csak szólok, hogy te most megint azt bizonyítod, hogy Orbánék illegális migránsokat fogadtak be menekültként. Biztosan ezt akarod igazolni?"
.
Na ez az amiről írtam!
Legalább én 5 x elmagyaráztam, hogy ki kicsoda és mi micsoda!
Erre ő folyamatosan visszahozza azt a téveszméjét, hogy az a igazság amit ő annak vél!
Ennek mi értelme itt?
Törölt felhasználó 2018. 01. 22. 16:41
Előzmény: #2020  wjani
#2022
Jogos a felvetésed,ne aggódj én is felfigyeltem már erre,hogy így akarja elnyomni a vele szemben álló/őt megcáfoló hozzászólást,ha nem hagyja abba intézkedni fogok.
HPeter76
HPeter76 2018. 01. 22. 16:38
Előzmény: #2019  -pny
#2021
De """tapadsz""" Azt akarod bebeszélni O.V jelenti a kockázatot.. hogynemár Ő töle ered..mintahogy nem!!
Euban történt parlamenti felszólalás ékes bizonyítéka.. Mondhatom cáfolhatatlan!!! Ti keztétek el mért nem fogad be O.V. migránsokat!!!

Topik gazda

Simeone
Simeone
2 4 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek