Topiknyitó: Törölt felhasználó 2018. 01. 11. 13:28

Soha nem látott támogatás a Soros-terv ellen  

Egyre aktuálisabb a téma,hiába próbálja tagadni,elbagatellizálni a balliberális ellenzék.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
-pny
-pny 2018. 01. 21. 22:16
Előzmény: #1839  Törölt felhasználó
#1840
"Azt akarják, hogy megszüntessük a jogi és műszaki határzárat, visszabontsuk a kerítést, a szabad és ellenőrizetlen utat engedjünk az illegális migránsok millióinak, illetve Brüsszel felső korlát nélküli kvóták alapján telepíthessen bevándorlókat hazánkba."
.
http://www.fidesz.hu/hirek/2017-05-05/miert-es-kik-tartjak-napirenden-a-soros-egyetem-ugyet/
Törölt felhasználó 2018. 01. 21. 22:16
Előzmény: #1832  -pny
#1839
Tisztában vagy vele miről szól amit bemásoltál? Attól tartok nem,de segítek megérteni: a CEU ügyét (is) használják fel arra,hogy bemocskolják a kormányt,de ahogy írtad "az egész műsor középpontjában az illegális bevándorlás és az ahhoz való viszony áll."
-pny
-pny 2018. 01. 21. 22:14
Előzmény: #1836  signal2
#1838
Saját "definíciójuk" szerint az: a kormányszóvivő Soros-ügynök. Csodálkozol, hogy befogadtak tavaly 1300 muszlim menekültet?:)
signal2
signal2 2018. 01. 21. 22:08
Előzmény: #1835  signal2
#1837
Hpp, a link lemaradt:
https://ec.europa.eu/commission/priorities/migration_hu
1. pont: "Az irreguláis migrációt ösztönző tényezők felszámolása"
signal2
signal2 2018. 01. 21. 22:07
Előzmény: #1832  -pny
#1836
Jó, elég lesz, köszönjük! Tehát Kovács Zoltán Soros-ügynök.
signal2
signal2 2018. 01. 21. 22:05
Előzmény: #1831  Törölt felhasználó
#1835
Már ott megbukik az egész, hogy illegális migrációt senki sem akar. Sem Soros, sem az EU. Íme huszonhetedszer az EU migránspolitikája, mit gondolom az előző huszonhat alkalommal nem volt időd megnézni:
És kb. ötödször siklasz át afölött, hogy én nem támogatom a tömeges bevándorlást.
Pont ezért zavaróak kormányunk ebben a témában tett hazugságai, ferdítései, kreténül tolt kommunikációja.
És zavaró az összes többi olyan rágalom, félrevezetés, logikátlan közlés, minthogy Szél Soros-ügynök. Holott még Orbán Viktort is közelebbi kapcsolatba lehet hozni vele, nem beszélve több fidesz- politikusról.
Peterbond 2018. 01. 21. 22:02
Előzmény: #1831  Törölt felhasználó
#1834
"De hát a tények pont,hogy ellenetek szólnak eddig.Az illegális migrációnak sorra jönnek ki a rossz hatásai,és a jövőkép sem kecsegtet sok jóval.Persze aki elvakult a Soros eszmék,értékek iránt az ezt nem veszi észre,és azt látja agymosottnak,aki erre próbálja felhívni a figyelmét :) Kutyavilág ez :)"
Egy idézetet írnál tőle vagy tőlem ahol támogatjuk az illegális migrációt?
Egyetlen egyet légyszives. Utána tudjuk folytatni.
Peterbond 2018. 01. 21. 22:00
Előzmény: #1825  Törölt felhasználó
#1833
"Ti signal-al melyik szervezeténél dolgoztok amúgy? :) Nagyon feltűnően csináljátok amit csináltok :)"
Signal nevében amúgy nem tudok beszélni. Én kb 2000 és 2004 között támogattam egy soros pénzelte szervezetet vidéki aktivistaként. plakátokat ragaszgadtunk szórólapokat hordtunk szét stb... Természetesen ingyen. Sajnos a választásokon akkor nem szerepeltünk úgy ahogy vártuk. Sajnos későbbiekben a tanulmányaim utána pedig a munkám miatt nem tudtam aktívan részt venni a szervezet segítségében de támogattam az ideológiát amit akkor képviseltek. Akkor én most Soros ügynök vagyok?
Munkahelyeim során minden esettben versenyszférában doloztam sose segítettem vagy dolgoztam Nonprofit vagy civil szervezetnél. És te kedves simeone szeretnél megosztani valamit minden bizonyl érdekes életedből?
-pny
-pny 2018. 01. 21. 21:56
Előzmény: #1816  Törölt felhasználó
#1832
"...a Soros-egyetem csak ürügy a jól megkomponált balhéra. Hiszen az egész műsor középpontjában az illegális bevándorlás és az ahhoz való viszony áll.
.
 Azt akarják, hogy megszüntessük a jogi és műszaki határzárat, visszabontsuk a kerítést, a szabad és ellenőrizetlen utat engedjünk az illegális migránsok millióinak, illetve Brüsszel felső korlát nélküli kvóták alapján telepíthessen bevándorlókat hazánkba."
.
http://www.fidesz.hu/hirek/2017-05-05/miert-es-kik-tartjak-napirenden-a-soros-egyetem-ugyet/
Törölt felhasználó 2018. 01. 21. 21:54
Előzmény: #1827  signal2
#1831
"Én annál a szervezetnél dolgozom, amelynek az a célja, hogy agymosottak számára határtalan türelemmel, tényekkel alátámasztva, logikai ellentmondásokra rávilágítva mutassa be a valóságot mindaddig, amíg meg nem érti, vagy fel nem adja."
.
De hát a tények pont,hogy ellenetek szólnak eddig.Az illegális migrációnak sorra jönnek ki a rossz hatásai,és a jövőkép sem kecsegtet sok jóval.Persze aki elvakult a Soros eszmék,értékek iránt az ezt nem veszi észre,és azt látja agymosottnak,aki erre próbálja felhívni a figyelmét :) Kutyavilág ez :)
-pny
-pny 2018. 01. 21. 21:53
Előzmény: #1816  Törölt felhasználó
#1830
Folyton belezavarodtok az össze-vissza hazudozásba:)
-pny
-pny 2018. 01. 21. 21:52
Előzmény: #1816  Törölt felhasználó
#1829
"A CEU az elmúlt napokban folyamatosan megtéveszti a közvéleményt, beleértve nemzetközi tekintélyű tudósokat és szervezeteket. A Soros-egyetem a jogszabályok betartása helyett az előjogainak minden áron való megtartását választotta, ehhez pedig minden eszközt bevet."
.
Forrás: Fidesz.hu, http://www.fidesz.hu/hirek/2017-04-04/a-ceu-megteveszti-a-kozvelemenyt/
Peterbond 2018. 01. 21. 21:52
Előzmény: #1825  Törölt felhasználó
#1828
Ja bocsánat. Mostmár én is soros munkatárs vagyok? Kellemetlen kérdés = Soros ügynök?
Rámutattam a nevetséges "elveidre" amiket te magad köpsz szemen pár nappal később. Felőlem told tovább itt a propagandát de viccess hogyí mit fel nem hoztok. mostmár a CEU-val semmi baj sincs? A Heinekken Csillag akkor most maradhat vagy nemzetbiztonsági kockázat az is?
Botka és Soros találkozóról semmi nyom nincs és senki se ismerte el hogy lett volna. Még tanu se vagy kép hogy soros Magyarországon járt volna. Csak be lett dobva általad nulla infó alapőján mert hallottad M1-en vagy a kocsmában. Orbán Saját bevallása szerint is 2010 után is szerveztek találkozót Sorossal de az meghiusult. ( Videó van róla pár oldalal korábban linkeltem ). Szóval egyenlőre Az állításom áll. De persze nem hivatalosan lehet hogy a Holdon sötét oldalán találkozott az összes ellenzéki vezetővel egy titkos Náci bunkerben.
signal2
signal2 2018. 01. 21. 21:50
Előzmény: #1825  Törölt felhasználó
#1827
Én annál a szervezetnél dolgozom, amelynek az a célja, hogy agymosottak számára határtalan türelemmel, tényekkel alátámasztva, logikai ellentmondásokra rávilágítva mutassa be a valóságot mindaddig, amíg meg nem érti, vagy fel nem adja. A nevét sajnos nem árulhatom el. De javaslom, az autópályás hasonlaton gondolkozz még egy kicsit.
Törölt felhasználó 2018. 01. 21. 21:45
Előzmény: #1822  -pny
#1826
Te hazudsz,mert összemosod az álcivil szervezeteit a CEU-val.
Törölt felhasználó 2018. 01. 21. 21:44
Előzmény: #1818  Peterbond
#1825
"Az egyetlen Magyar párt aki pént kapott sorostól a FIDESZ."
.
Azt kihagytad,hogy hivatalosan.
.
"A egyetlen aktív magyar politikus aki találkozott hivatalosan Sorossal Orbán Viktor"
.
Itt pedig azt hagytad ki,hogy nem hivatalosan, nem olyan régen Botkával is találkozott,és ki tudja hány ellenzékivel tartja a kapcsolatot.
.
Nem ugyanaz nála dolgozni,vagy az egyetemére járni.
.
Ti signal-al melyik szervezeténél dolgoztok amúgy? :) Nagyon feltűnően csináljátok amit csináltok :)
signal2
signal2 2018. 01. 21. 21:42
Előzmény: #1823  ts3
#1824
ts3 2018. 01. 21. 21:40
Előzmény: #1815  signal2
#1823
Orbány család arab kapcsolatai nem jelentek nemzetbiztonsági kockázatot?
-pny
-pny 2018. 01. 21. 21:40
Előzmény: #1816  Törölt felhasználó
#1822
"Miért lenne Soros ügynök aki a CEU-n tanult?"
.
Ti nyomjátok ezt, hogy minden Soros által támogatott szervezet Soros-ügynök, akik migránsok betelepítését akarja. Ez a KORMÁNY PROPAGANDA állítása. Szerinted hazudoznak Orbánék?
signal2
signal2 2018. 01. 21. 21:40
Előzmény: #1820  Peterbond
#1821
Hát igen, ez volna Szél Bernadett, aki abban az évben dolgozott a Menedéknek, de azt persze már senki sem tudja, hogy 2002-ben a magyar alapítású Menedéknek volt-e BÁRMI bevétele valamelyik Soroshoz kötHETŐ szervzettől.

Topik gazda

Simeone
Simeone
2 4 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek