Topiknyitó: Törölt felhasználó 2018. 01. 11. 13:28

Soha nem látott támogatás a Soros-terv ellen  

Egyre aktuálisabb a téma,hiába próbálja tagadni,elbagatellizálni a balliberális ellenzék.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Vazsmegyei 2018. 01. 20. 00:17
Előzmény: #1719  Peterbond
#1720
A gondod továbbra is gyötrő lelkesedéssel kíséri a milliárdosok áldásos tevékenységét, de neked nem minden milliárdos egyforma! Kettős mércéről vettél példát!
Peterbond 2018. 01. 20. 00:10
Előzmény: #1668  Vazsmegyei
#1719
Igazad van pontositanom kell. A miniszterelnok vejevel uzletelt.
Mert hat tudjuk Orban urnak csak 700e ft megtakaritasa van meg egy fel haza.
https://index.hu/aktak/ghaith_pharaon_orban_viktor_fbi_interpol/
Meg veletlenul pont a miniszterelnok mellett vet telket. Es a kozos vacsorat is biztos azert hoztak ossze mert o is nagy Felcsut drukker.
De persze ezt akkor megirtak hogy nem nemzetbiztonsagi kockazat hogy egy szaudi muzulman milliardossal akit terrorizmus tamogatasa miatt koroznek uzletel az Orban csalad. Az hogy Szel Bernadett segedlye pakisztani az mar az.
HPeter76
HPeter76 2018. 01. 20. 00:10
Előzmény: #1717  HPeter76
#1718
Lelehet folytatni csak egyenkénti bejelentésekkel, vissza meg nem elenőriznek semmit.. na még a Libsi törvények rendesen élnek!!!
HPeter76
HPeter76 2018. 01. 20. 00:07
#1717
Egymást kellene szeretni nem állandóan piszkálni... jó éjt...
Most meg már 6000db-os Lakcímbejelentővel kopogtatnak az ELLENZÉKIEK AZ ÖNKORMÁNYZATOKNÁL.. NA SZÉPEN HALADUNK!!!
Vazsmegyei 2018. 01. 20. 00:05
Előzmény: #1713  -pny
#1716
A te kormányod is és ha az hazudik, te is hazudsz róluk! Csak logika az egész! Ha pedig más kormányra gondoltál, nevezd meg azt a kormányt, amelyik neked hazudott!
Vazsmegyei 2018. 01. 20. 00:03
Előzmény: #1710  Törölt felhasználó
#1715
 Elgondolkodtam és arra jöttem rá, hogy hogy előbb írtad, hogy "hazudtam"? 
-
Azon is elgondolkodhatsz, hogy mi a különbség a tévedés és a hazugság között! Neked egyre megy , és te sem szoktál a tévedésedért bocsánatot kérni! Most sem tetted!
-
Én megtettem és ha hazugságnak vetted a tévedésemet, azzal tényleg magadat is minősíthetted!
HPeter76
HPeter76 2018. 01. 20. 00:01
Előzmény: #1707  rockmaster
#1714
Azé ez se így van amt Obaba Demokraták alatt háborúzott(Sziria egyéb államokkal) NÁTO partnerséget felhasználva addig oda is mehettek a Migránsok Na jött Donáld T. ez aztán végképp megszűnt!! Persze,hogy Európára/ba külenek ma már minden menekülőt...Donáld T. távol tudja tartani, meg nem!!! -úgyan már...
-pny
-pny 2018. 01. 19. 23:58
Előzmény: #1702  Törölt felhasználó
#1713
Erre már sokszor reagáltam, te propaganda papagáj... (legutóbb #
.
1. Kérdezd a hazudós kormányodat.
.
2. Ez egy nagy kamu, amit semmivel sem sikerült még alátámasztanod. Először is az a program neve, hogy “letelepedési”. Szerinted a kormányod kamuzott a nevével? Szerintem hazudj annál okosabban legalább, mint a lenti szöveged... Másrészt csak bekamuzod a migránsok szándékát, hiszen nem tudod, de a kamudat cáfolják az ingatlanvásárlások + az a tény, hogy 6600 kötvényes mellett 13000 családtag kapott végleges letelepedési engedélyt CSALÁDEGYESÍTÉS címen. Harmadrészt pedig lényegtelen is, éppen hol vannak, te is mehetsz bárhová. Magyarország befogadta őket, ez a tény!
.
3. Pontosan úgy átmenetileg vannak itt, mint a kvótások lennének, hiszen azok ugyanebből a körből származó ugyanilyen státuszú menekültek. Csak míg a kvótások után pénzt kapnánk az EU-tól, Orbán befogadottjai nekünk kerülnek pézbe az évek óta tartó eszetlen kampány sok 10 mrd-os költségein és országkárain túl... Orbán ennyire fos politikát művelt.
Vazsmegyei 2018. 01. 19. 23:54
Előzmény: #1709  -pny
#1712
Azt látom reflexből kamuzol és hazudsz, ami felér a kamuzásoddal is! Nekem és senkinek se akard bemagyarázni, hogy egy tévedés az hazugság! 
-
Igen mindenki láthatta, hogy tévedtem! Elnézést is kértem! Mióta hazugság? Avagy neked lételemed a hazugozás, mások lehazugozása?
-
 Kérjél már bocsánatot, hogy nem vetted figyelembe a tévedésem!
Vazsmegyei 2018. 01. 19. 23:48
Előzmény: #1705  -pny
#1711
Mit is nyomtam előtte? Mit akarsz ezzel is hazudni? 
-
Térj már észhez a nagy nekibuzdulásodból, mert így tovább égsz a magyar "ugaron"! 
Törölt felhasználó 2018. 01. 19. 23:47
Előzmény: #1706  Vazsmegyei
#1710
"De téged úgy látom nem zavar, hogy bocsánatot kértem eme tájékozatlanságom okán!"
De ugye csak a beírásom után? Szerinted akkor  hogy zavarhatott volna?
Gondolkozz is , ne csak írj.
-pny
-pny 2018. 01. 19. 23:46
Előzmény: #1706  Vazsmegyei
#1709
Nem zavar, hogy látja mindenki a hozzászólások sorrendjét és idejét? Hihetetlen, hogy reflexből folyton kamuzol...
Vazsmegyei 2018. 01. 19. 23:46
Előzmény: #1705  -pny
#1708
Nálad egyszer sem buktam le, mert a tévedésem nem hazugság! Ha te azt hazugságnak kezelted, akkor ott baj van az értékitélteddel és a bocsánatkéréseddel is!
rockmaster 2018. 01. 19. 23:45
Előzmény: #1663  Törölt felhasználó
#1707
Már ne haragudj, de a kötvényprogram neve ez volt: LETELEPEDÉSI kötvény. Ha valaki letelepedik, akkor x idő után tényleg állampolgárságot kaphat, és így szavazhat is.
Nekünk magyaroknak az fáj, hogy egyrészt kiderült, hogy végiglódították az elmúlt éveket; amíg korábban szándékosan összemosták a migráns és a menekült fogalmát, ami miatt a gyenge elméjű megvezetett magyar honfitársaink minden kicsit másképp kinéző embert elkezdett gyűlölni, addig most megy a magyarázkodást, totál hülyének nézve az embereket; másrészt erre az egészre elképesztő mennyiségű pénzt szórtak ki, amit nagyon máshova kellett volna tenni. Ennek a kampánynak így semmi értelme se volt, lenullázták az egészet. Ezek után teljesen mindegy a kormányból ki mit mond, az csak halandzsa.
Annak örülök, hogy Szél Bernadett is az Orbán-párt látószögébe került végre, ez is azt bizonyítja, hogy erősödik az LMP. Teljesen szimpatikus a nő, jól kezeli a problémákat, valami ilyen típusú miniszterelnökre lenne szüksége az országnak.
Vazsmegyei 2018. 01. 19. 23:44
Előzmény: #1700  Törölt felhasználó
#1706
Nem zavar, mert beláttam, hogy tévedtem! De téged úgy látom nem zavar, hogy bocsánatot kértem eme tájékozatlanságom okán!
-pny
-pny 2018. 01. 19. 23:43
Előzmény: #1700  Törölt felhasználó
#1705
Nem zavarja. Hiszen rengetegszer bukott már le hazugsággal. A Fideszesek óriás rutinnal bírnak a kamuban és a lebukásban is. Egyszerű receptjük van rá: folytatják, amit előtte nyomtak.
Vazsmegyei 2018. 01. 19. 23:42
Előzmény: #1696  -pny
#1704
Na ebben  igazad lett! Bocsánatot kell kérnem, hogy nem figyeltem az utóbbi 4 nap történéseit eléggé!
Törölt felhasználó 2018. 01. 19. 23:41
Előzmény: #1702  Törölt felhasználó
#1703
Jó éjt mindenkinek! Elkullogok most már.
Törölt felhasználó 2018. 01. 19. 23:41
Előzmény: #1693  -pny
#1702
Ha már ismételsz,akkor én is újra bemásolom a téged megcáfoló válaszomat:
.
"- Rengeteg (főleg ukrán) bűnöző befogadása állampolgárság adásával.".
Mennyi az a rengeteg?
 .
"- 20000 kötvényes migráns befogadása (amivel az állam nem keres, csak Rogán) végleges letelepedési engedéllyel és állampolgárság lehetőségével."
.
A kötvényesek nagy része már nincs nálunk,és nem akarnak letelepedni :)
.
"- Összesen 4000, csak tavaly 1300 migráns befogadása elsősorban muszlim országokból."
.
Akikről kiderült,hogy csak átmenetileg vannak itt,amint megszűnik az életüket fenyegető veszély, el kell hagyják az országot,és állampolgárságot sosem fognak kapni.Ma nyilatkozta a vezérünk,neki jobban elhiszem,mint neked :)
-pny
-pny 2018. 01. 19. 23:41
Előzmény: #1698  Törölt felhasználó
#1701
Soha egyetlen értelmes, érdemi hozzászólása nem volt még, adatot, linket soha nem írt, gazdasági, tőzsdei témában sose í, csak politikaiban és ott is kizárólag trollkodik. Ez gáz...
.
És ezt olyan szorgosan, hogy 1 év alatt lassan 10000 (!!) hozzászólásnál tart.

Topik gazda

Simeone
Simeone
2 4 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek