Topiknyitó: Törölt felhasználó 2018. 01. 11. 13:28

Soha nem látott támogatás a Soros-terv ellen  

Egyre aktuálisabb a téma,hiába próbálja tagadni,elbagatellizálni a balliberális ellenzék.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2018. 01. 15. 21:26
Előzmény: #677  -pny
#680
 Ilyenkor egy kaján vigyorral nyugtázod,hogy "nyertem, hm" ? :))
Oszo 2018. 01. 15. 21:25
Előzmény: #655  Törölt felhasználó
#679
" És te tudsz angolul? Megmutatnád a bemásolt idézetben a "migráns" szó angol megfelelőjét? (A "refugees" szóval ne próbálkozz, az menekültet jelent. )
HPeter76
HPeter76 2018. 01. 15. 21:18
Előzmény: #677  -pny
#678
nekem sincs saját véleményem, számba adták nyugodj meg..::))
-pny
-pny 2018. 01. 15. 21:16
Előzmény: #676  Czvetkovics
#677
Bizony tényleg igazam volt... Elkullogtál a konkrét igazolás (#647) elől és az erre adott érzelmi megközelítésed reakciója (#663) elől is...
.
Gáz.
Czvetkovics 2018. 01. 15. 21:09
Előzmény: #675  -pny
#676
Igazad van.
.
Az a baj, hogy ezt adták a számba az eligazításon, én sem értek belőle egy szót se, saját véleményem meg sajnos nincs.
. De most megint hív a gazdám, mennem kell.
-pny
-pny 2018. 01. 15. 21:04
Előzmény: #670  Czvetkovics
#675
Sejtettem, hogy érdemben megint nem lesz válasz... Sosincs. A Fidesz és hívei csak az egyoldalú kommunikációt ismerik.
HPeter76
HPeter76 2018. 01. 15. 21:03
Előzmény: #673  johai
#674
Hülye lenne Soros,ha Alapítványát elédtárná!! -De a SZERVEZETEI ARRÓL ÁRULKODNAK
RÉM EGYSZERŰ...
johai 2018. 01. 15. 20:59
Előzmény: #666  sanka
#673
Ennyi hulye lenne Magyarorszagon aki a naponta 100-szor ismetelt dumanak felul?
Szerintem nincs itt 2 millio hulye,ellenben 2 millio nyul bizonyos hogy van,szerencsetleneknek anyagilag is tamogatni kell most mar a fidext,mert ha nem....
HPeter76
HPeter76 2018. 01. 15. 20:56
Előzmény: #671  -pny
#672
Alapítvány Sorosnak nagyon sok van!!! De Te ne tudnád ALAPÍTVÁNY=LEHITIM a másik elég sok alakzatban van az ellenzék na azzal kénne neked fog. Minket Fideszeseket ne zsarolj... Köszönettel..
-pny
-pny 2018. 01. 15. 20:47
Előzmény: #670  Czvetkovics
#671
A lényegre a #668-asra nem reagálsz?
Czvetkovics 2018. 01. 15. 20:45
Előzmény: #669  -pny
#670
Nekem is van véleményem az írásaidról.
-pny
-pny 2018. 01. 15. 20:41
Előzmény: #663  Czvetkovics
#669
Hosszú írásod amúgy azt jelenti, hogy nemcsak, hogy te sem tudod alátámasztani a kormány lózungokat, hanem szerinted azokat nem is lehet, tehát a kormány durván hazudozik.
-pny
-pny 2018. 01. 15. 20:39
Előzmény: #663  Czvetkovics
#668
“De amiről valójában szól az igen is komoly dolog. Nem mindegy nekünk, magyaroknak, vagy európaiaknak, hogy a jövőben a társadalmunk összetétele milyen lesz, vagy milyennek szeretnénk látni.”
.
Ez mind szépen és jól hangzik. De ebbe miként fér bele:
.
- Ukrán bűnözőknek adogatott állampolgárság?
.
- 20000 migráns a kötvények által?
.
- Mégiscsak tömegesen befogadott menekültek?
.
Mert könnyfakasztó magyarságtudattal leírtad a fentieket, csak az a baj, hogy az csak egy dolog, hogy van egy szerinted is végtelenül primitív (és tegyük csak hozzá: oltári hazug és uszító) kampány a kormány részéről. A másik dolog, hogy mindemellett AZ ELLENKEZŐJÉT TESZI!
.
Mert a szigorú migrációs politikával én is egyetértek. A primitív hazudozással és az ennek ellenében cselekvéssel viszont kurvára nem! És te meg a Fidesz hívek ezt értsétek meg végre, hogy az itt vitázó másik félnek (köztük nekem is) EZ A BAJOM. És nem a szerinted is primitív kormány uszítás és hazudozás szerint támogatni a migrációt. Nem, nem akarom támogatni (legfeljebb csak a ténylegesen szükséges menekülteket befogadni, azt is csak egy határig). Magyarországon egyetlen értelmes, súlyt jelentő embertől/csoporttól nem hallottam sose olyat, hogy támogatná. Ebben az a helyzet, hogy NINCS VITA. De a Fidesznek KELL A VITA, mert abban tudja pártérdekeit kijátszani (lopni, hatalomban maradni). Ezért a szerinted is primitív, hazug kampányával teszi ezt. NEKÜNK MEG PONT EZ A BAJUNK.
totoro
totoro 2018. 01. 15. 20:36
#667
Egyet magyarázzatok meg, kedves Fidesz oldalon állók, komolyan érdekel: Hogy van az, hogy van ez a Soros terv, ami nyilvánvalóan egész Európa számára egy rémkép, de sehol máshol nem tudnak róla Európában, csak nálunk? Sehol egy plakát, egy tüntetés ellene, pedig aztán jobboldali szerveződés minden országban van, nacionalista tömörülés mindenhol van? Mi lehet az ok, hogy egyik se tűzte a zászlajára a Soros terv elleni küzdelmet, csak mi?
sanka 2018. 01. 15. 20:25
Előzmény: #663  Czvetkovics
#666
Ja és azt a könyvet a fidesz írta hülyéknek!
Törölt felhasználó 2018. 01. 15. 20:25
Előzmény: #663  Czvetkovics
#665
Ment a plusz,jól összefoglaltad a lényeget!
sanka 2018. 01. 15. 20:23
Előzmény: #660  -pny
#664
Ezek úgy hazudnak mint a vízfolyás.
Czvetkovics 2018. 01. 15. 20:22
Előzmény: #647  -pny
#663
Már egyszer leírtam az ezzel kapcsolatos véleményemet, úgy, hogy ha valaki olvasta attól előre elnézést kérek:
.
Ha valaki el tud vonatkoztatni egy szépen bekötött könyvben kiadott, kidolgozott cselekvési tervtől, aminek a borítójára az van írva címként, hogy "SOROS TERV", akkor össze tudja rakni, hogy miről is van szó.
.
Részemről azt gondolom, hogy ez a sorosozás egy borzasztóan leegyszerűsítő, primitív, kampány. De amiről valójában szól az igen is komoly dolog. Nem mindegy nekünk, magyaroknak, vagy európaiaknak, hogy a jövőben a társadalmunk összetétele milyen lesz, vagy milyennek szeretnénk látni. Sőt tovább megyek, egy határok nélküli Európában egy tagállamnak az sem lehet közömbös, hogy a többi - közös határokon belüli - tagállam milyen demográfiai, migrációs politikát valósít meg (kicsit leegyszerűsítve, nem biztos, hogy olyan határ nélküli ország mellet akarunk élni, amelyik nem a lakósága nem európai kultúrához tartozik.)
.
Ezt a - nagyon is leegyszerűsítő - soros tervet sok publikáció, tanulmány, politikusi és különböző érdekcsoportoknak a törekvéseinek értékelésének az összessége adja.
.
Véleményem szerint jelenlegi nemzeti konzultáció és az azt körülvevő kampány célja semmi más, mint az, hogy
az állampolgárok napi szinten szembesüljenek a problémával, beszéljenek arról, megismerjék azt közelebbről. A megismerés alatt nem a koncepciózus konzultációs kérdésekre gondolok, mert azoknak tényleg semmi értelme, hanem az akarva-akaratlanul is lefolytatott társadalmi vitára gondolok. Ehhez a vitához az ellenzék ragyogóan asszisztál és be kell látni, hogy, ha igazam van, és a kormányzatnak valóban ez volt a célja, akkor azt maximálisan el is érte.
.
Nagyon várom, hogy - én is - megtudjam, mennyire szarul látom a dolgokat.
sanka 2018. 01. 15. 20:22
Előzmény: #661  Törölt felhasználó
#662
Az a kabaré, hogy te ezt be is nyeled!
Törölt felhasználó 2018. 01. 15. 20:20
Előzmény: #658  Nanobot
#661
Én is segítek értelmezni: a befogadó országnak az EU költségvetéséből adják a pénzt,amit a tagállamok adnak össze,tehát közvetve őket terheli a 2x15 ezer eur.Gyuri bácsi erre találta ki azt egyébként,hogy ő szívesen ad kölcsönt,valamint,hogy a tagállamok emeljenek adót,csökkentsék a mezőgazdaságra fordított támogatásokat,hogy elő tudják teremteni ezt a pénzt a szegény migráncsokra.Kabaré!

Topik gazda

Simeone
Simeone
2 4 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek