Topiknyitó: Portfolio 2017. 11. 09. 11:08

Ezek azok az extrák, amik teljesen megváltoztatják, amit eddig a lakásokról gondoltál!  

Ugrás a cikkhez
Ahogy nõ a verseny a lakásfejlesztõk között, úgy értékelõdhet fel az értékesíthetõség szempontjából a lakáshoz tartozó extra szolgáltatások szerepe. Ezekre a vásárlóknak egyébként is érdemes figyelnie, mivel az adott otthon
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
because 2017. 11. 09. 11:23
Előzmény: #2  Törölt felhasználó
#4
Megírnád, hol van ez a lakás? Pont most találtam egy tavaly átadottat... Köszönöm a segítséget :)
DAXHU 2017. 11. 09. 11:15
Előzmény: #2  Törölt felhasználó
#3
Igen, csak a fogyasztói társadalomban nem a fogyasztó határozza meg mire van igénye, hanem az eladó, azzal, hogy ez van. Te meg megveszed, mert nincs más. Ennyi.
Törölt felhasználó 2017. 11. 09. 11:08
Előzmény: #1  portfolio
#2
Ami ALAP kellene hogy legyen egy új lakásnál, az az, hogy hangszigetelt.
2016. decemberében beköltözött új építésű lakás esetében a következők a nagyon rossz tapasztalataim:
A hálószobában, nappaliban hallom, hogy mit beszélnek normál hangon a szomszéd lakásban.
A felettem lévő lakásban pedig bármit csinál szintén lehallani. Ez főként zavaró, ha éjfélkor még tevékenykedik és reggel 5 órakor már tornázik rendszeresen a lakásban.
Éjszaka 3-kor felültem az ágyban, mert azt hittem, hogy a hálószobában van valaki, holott csak a felettem lakó ügyködött valamit.
A lakás terasza pedig ne a szomszédos lakás hálószobájának az ablaka mellett legyen közvetlenül, ráadásul úgy, hogy ránéz....
Nem vagyunk egyformák és mindenkinek más a napirendje.
Egymás mellett kell élnünk, de a lakások élhetetlenek.
Olyan lakásokat kellene TERVEZNI és KIVITELEZNI alapból, amelyek élhetők. Utána jöhetnek az extrák.

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek