Topiknyitó: upgrayeddAKS 2017. 11. 09. 00:46

Ethereum, Ripple, Dash, etc.  

Szóval: altcoin-ok. (Lassan érdekesebb téma lesz, mint maga a Bitcoin.) :) Van is egy konkrét kérdésem... ismeritek-e ill. használtátok-e már ezt a walletet?    
 
https://www.myetherwallet.com/
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
mereszZenesz 2018. 01. 19. 03:42
Előzmény: #579  hellforceone
#580
A Litbit már tényleg kínlódik hetek óta, csak a belső walletjük megy meg vásárolni tudsz külső tárcába ha már be vagy regelve és hitelesítve is van a számlád.. De tulajdonképpen az összes kripto tőzsde, váltó szenved a nagy érdeklődés miatt.. Nekem szerencsém volt a Krakennél, ott tudok kereskedni viszont a Poloniex-nél nagyon régóta "pendig"-re várok én is..
hellforceone 2018. 01. 18. 20:09
Előzmény: #578  kardos74
#579
Tudom, itt mindenki krypto manias es bizonyara sok kritikat kapok majd es, hogy mekkora bena vagyok stb stb stb... A dolog ugy volt, hogy cca. azota probalkozom Ripplet vasarolni, mikor meg 20 cent volt az ara. Litebiten es Krakenen is regisztraltam, sot, Litebiten meg odaig is eljutottam, hogy a szamlamat is tudtam validalni. A Krakenen eddig mar nem jutottam, ugyanis akarhany probalkozasom volt, egyszer sem, SOHA nem engedett a rendszer tovabb! A Litebiten volt olyan nap, hogy cca. 5-szor probalkoztam a vetellel, aztan egyre inkabb kezdett alabbhagyni a kedvem, ugyanis SOHA nem sikerult egyszer sem vennem. Mindig az az uzenet jott, hogy nincs most keszlet, nem tudok vasarolni. Lefagyott teljesen, meg a gepem is (egy intel 7-es geprol beszelek, memoria annyi, hogy a pentagon uzemelhetne rola! Nem egy fos rendszer, olyan gyors amugy, mint a villam, tehat nem lehet mondani, hogy fos a rendszered, ba...d meg!). A rendszer - nem az enyem, az ovek - tulterhelt  stb stb stb................
Aztan ma total kifakadtam - ezert is irok most a tapasztalataimrol -, mikor meglattam, hogy egyreszt venni sem enged, de ha meg engedne is, akkor mar csak 100 EUR osszegig max - tobbfele fizetesi modot is megprobaltam. Ami kerdes felmerult bennem ezen tapasztalat utan a kovetkezo. Ha ilyen nehezen lehet csak vasarolni, akkor mi tortenik, ha esetleg beszakad a piac - mint ahogy eppen tortent is - es mondjuk szabadulnek a Rippletol??? Akkor majd azt irja ki a rendszer, hogy bocs, de most meg nem tudjuk toled megvenni a szarodat, mert nem engedi a rendszerunk, felfuggesztettuk, mert tul nagy a terheles stb stb stb stb stb.
Szoval velem ez a tapasztalat mondatja azt, hogy valami nem stimmel ezzel az egesszel. Nem tudom, hogy ti hogy tudtatok venni, eladni, en december elejetol probalkoztam folyamatosan, eredmenytelenul es azt hiszem, most mar nem is fogok probalkozni. Nekem ez az egesz olyan, mint egy rossz fogadoiroda es most mar azt gondolom, talan nem is baj, hogy meg azt a kis aprot sem sikerult bele invesztalnom, amit akartam. Inkabb veszem tovabb a fizikai ezustot, meg aranyat, azt a postas mindig meghozza :)
Na, most jobban is erzem magam, hogy kiirtam magambol a duhomet :o)))
kardos74
kardos74 2018. 01. 18. 19:25
Előzmény: #577  HoStrucc
#578
Sikerült valakinek regisztrálni mostanában bármelyik kriptotőzsdés oldalra?
HoStrucc
HoStrucc 2018. 01. 18. 07:50
Előzmény: #570  adooptimalizalo
#577
Most sem tartom lehetetlennek. Vártam korrekciót is de későbbre. Általános nyomás alatt van az egész kripto piac. Ahhoz hogy ez megváltozzon kell valami extra impulzus, bejelentés. Kemény harc lesz az biztos. Hogy ki nyer azt nem lehet előre megjósolni. Egyelőre nézem és a kellő pillanatban majd döntök. Most épp másra kell a pénz , ennyi változott. A tőzsde sem teljesít itthon sokkal jobban. Szerintem 10 dollár simán meg lesz már idén de hogy mikor es mennyiért szállok be azt nem látom még. 
pitcairn2 2018. 01. 17. 09:22
Előzmény: #571  Hmmz
#576
vagy az egészet ők futtatták:)
ha nem a kriptoizéknél csapódott volna le ez a pénz akkor más helyre ment volna, pl. a nemesfémekhez, amik egy kissé nagyobb veszélyt jelentenek a jelenlegi rendszerre...
pitcairn2 2018. 01. 17. 09:20
Előzmény: #569  csibe74
#575
az előző év azonos időszakához viszonyítva az egész kriptoizé komplexum a csillagokban van még...
kukker 2018. 01. 17. 06:36
Előzmény: #569  csibe74
#574
"Ekkora esés nem semmi.   Ennyire szar most minden?"
Abszurd.
Ami soha nem volt jó, az nem is lehet más.
99,9% speka "termékekről" kezdenek emberek filózni azon, hogy "szar".
Nem.
Vettél egy vödörrel, mert a vödörre rá van írva, hogy "arany", aztán nézel körbe a világban, hogy egyszer csak senkinek nem kell.
Basszus, ez a normális, legyünk már észnél kicsit...
prmiklos 2018. 01. 16. 23:59
Előzmény: #572  feel
#573
Egyetértek. Túl sok pénzt kezdtek betolni a "kisemberek", hogy ezt a "hatalom" némán nézze. Én annak az elvnek a híve vagyok, hogy mindenkinek joga van hülyének lenni, de viselje a következményét. De most megértem, hogy a leginkább érintett országok közül közbeléptek.
feel
feel 2018. 01. 16. 23:51
Előzmény: #571  Hmmz
#572
varhato volt szerintem csak az idopont volt kerdeses...
Hmmz
Hmmz 2018. 01. 16. 23:50
#571
Nem bírták nézni a hatalmon lévők, megijedtek, hát kivégezték...
adooptimalizalo 2018. 01. 16. 23:33
Előzmény: #562  HoStrucc
#570
Pár napja még 3 számjegyű XRP-t se tartottál elképzelhetetlennek, amikor mellékesen megjegyeztem, hogy ez az eszköz épp egy laza 500-szorozáson van túl, úgyhogy csak óvatosan a 3$ feletti Ripple vásárlással. A market kapitalizációról se gondoltad, hogy az túl fontos lenne...Mitől változott meg ennyire a véleményed? Ugye csak nem az a gond, hogy pár napja eszetlenül vette mindenki 3$ felett, most meg eszetlenül adja mindenki 1$ alatt...? Az alaptermék 2 hét alatt ennyit csak nem változott, vagy van valami új infód?
csibe74
csibe74 2018. 01. 16. 23:30
Előzmény: törölt hozzászólás
#569
Eléggé korrigál az Xrp. Amikor kérdeztem, hogy hol lehet venni még 3,2 dodo volt. Most 0,87. Hát nem tudom mit tegyek. Jó hogy nem tudtam még venni. Ekkora esés nem semmi.   Ennyire szar most minden? Szabadulnak ezektől mint a leprástol. Ez azért már pánik szerintem. Szinte alig korrigál az esésben.
Törölt felhasználó 2018. 01. 16. 22:53
Előzmény: #566  ________
#568
Ez még nem biztos, a befektetők nagy része fillérekért szerezte be, így amíg nyerőben vannak, nem lesz olyan pánik. Ahhoz világszintű bejelentés kellen, hogy betiltják és kész. Ezt viszont a politikusok nem engedhetik meg maguknak, elég sokakat megbántanának. Inkább majd szépen lassan ellehetlenítik.
Törölt felhasználó 2018. 01. 16. 22:43
Előzmény: #562  HoStrucc
#567
Ez bizony kérdéses, elég sokan várják az akciós belépőt, csak el kellene találni az alját.
Nem mintha én azt keresném, de ilyen 40%-os zuhanás volt már, aztán visszaállt, sőt egy idő után kilőtt.
Senki nem tudja a jövőt, de ha a lufi kidurrant, sokan ragadnak be és vesztik el befektetésük egy részét.
Egy nagy zuhanás után sokan kijózanodnak és nem biztos, hogy újra vágynak majd erre a mámorra.
Ne felejtsük el, most már a mari nénik is ismerik, elég szűk már az új piramisépítők köre, akiket be lehetne csábítani. Akik beszálltak, azok akartak, akik nem, azok nem akartak és már nem is akarnak....szerintem.
Ez nem szentírás, itt bármi lehet, hiszen egy értéktelen jelről van szó, így az ára meghatározhatatlan
________
________ 2018. 01. 16. 22:20
Előzmény: #565  prmiklos
#566
Kriptóknak kakukkkkk
prmiklos 2018. 01. 16. 22:14
Előzmény: törölt hozzászólás
#565
Hát egyre csúnyább a helyzet. Ami számomra meglepő, hogy a lenti linken szereplő adatok alapján az elmúlt 24 órában a teljes cryptocurrency volumen 9%-a (47 mrd USD) volt a forgalom. BTC-nél 8,3% Ez számomra soknak tűnik. Még akkor is, ha  számításom nem "valós", mivel a jelentősen lecsökkent kapitalizációhoz számítom a forgalmat.
Nem igazán foglalkozom ezzel, szóval nem tudom, hogy mi a szokásos forgalom. Tapasztalt coin befektetők, hogy látjátok a helyzetet?
https://coinmarketcap.com/coins/
rodeki 2018. 01. 16. 20:25
Törölt hozzászólás
#564
kardos74
kardos74 2018. 01. 16. 20:14
Előzmény: #562  HoStrucc
#563
Igen, ezen filózok én is. Biztosan részt akarok venni ebben?
HoStrucc
HoStrucc 2018. 01. 16. 19:08
Előzmény: törölt hozzászólás
#562
Hát úgy utólag egyre kevésbé vagyok szomorú.  :) mondjuk ez két dolgon gondolkoztat el. 1) kell e nekem  2) ha igen akkor akarom e aktívan tradelni. :) lehet már alapból 1. Re nem a válasz. Inkább lakasfelujitok hamarosan... azzal is csak a baj lesz, elég az  :) amúgy pending van 
Törölt felhasználó 2018. 01. 16. 18:45
#561
Sziasztok!
Új vagyok, én is visszaigazolásra várok, mint oly sokan . Abban tudnátok segíteni, hogyha dollárba szeretnék fizetni majd a rippleért, akkor külön devizaszámlát kell nyissak (erste bank) vagy a sima forintos számláról ők átváltják és az is jó lesz? És ez az átutalás kb mennyi időt vesz igénybe, mert úgy látom itt gyorsnak kell lenni:)

Topik gazda

upgrayeddAKS
upgrayeddAKS
3 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek