Topiknyitó: upgrayeddAKS 2017. 11. 09. 00:46

Ethereum, Ripple, Dash, etc.  

Szóval: altcoin-ok. (Lassan érdekesebb téma lesz, mint maga a Bitcoin.) :) Van is egy konkrét kérdésem... ismeritek-e ill. használtátok-e már ezt a walletet?    
 
https://www.myetherwallet.com/
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
thibi99 2017. 11. 22. 01:46
Törölt hozzászólás
#140
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2017. 11. 21. 19:19
Előzmény: #138  Fridi66
#139
Nem volt az sem rossz, sztem mindegyikben volt valami, ami miatt érdemes volt meghallgatni az ea.-t. A legfrankóbbakat a fintech radaron láttam (magyarul) meg angol nyelvű YT-csatornákon. XRP-nek egyelőre BTC-al szemben nincs nagy "tere", de hosszabb távon az is jó lesz. A BTC bull bull-trális (brutális), sztem abban HFT robotok aratják le a hasznot, ha van egy 300+ pontos beesés, és akkor automatice vesznek egy "próba pakkot". Ha ezzel "megállítják az esést", akkor veszik még, de ha nem, akkor vagy kis bukóval eladják, vagy csak tartják. De a lényeg, hogy minden kis miniparát szinte azonnal elkezdik venni "kajakra". Kíváncsi vagyok, meglesz-e novemberben a 9k :) Bitcoin 4ever :)
Fridi66
Fridi66 2017. 11. 20. 00:14
Előzmény: #135  czm
#138
Én megnéztem, a csaj érti a témát, az első ügyvéd faszi az kicsit értelmetlen amikor a Bitcoin-t próbálja jogilag valahova besorolni: pont azért jött létre, h ne legyen senkinek az irányítása alatt. Ez meg próbálja ráhúzni a magyar jogrendszert grrrrr :/
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2017. 11. 19. 23:30
#137
Fridi: mail ment.  
Czm: köszi, tetszik egyelőre. (Még nem hallgattam végig, de színvonalas ea., ajánlom minden érdeklődőnek.)
Fridi66 2017. 11. 19. 19:11
Törölt hozzászólás
#136
czm 2017. 11. 19. 00:48
Előzmény: #1  upgrayeddAKS
#135
Cipolla22 2017. 11. 18. 12:35
Előzmény: #133  adooptimalizalo
#134
Köszönöm a válaszod! Etoro és +500 helyett maradok inkább a GBTC-nél. Krakenes verifikációt megvárom akkor, igazad volt tényleg lehet XRP-t direktben váltani, azt elnéztem! CryptoTraderHungary-ra jelentkeztem.
adooptimalizalo 2017. 11. 17. 23:45
Előzmény: #128  Cipolla22
#133
Krakenen több hétig is eltart a verifikáció, de minden kriptotőzsdén nehézkes ez, tehát egyből vásárolni nehéz. Amúgy egy ilyen tőzsdén sem lesz biztonságban a pénzed, mert ez nem egy szabályozott piac, ezeket vásárlásra kell használni és külön erre kialakított walletekben tárolni a kriptovalutákat.  Az etoro, +500 és a többi olyan oldal, ahol nem valódi kriptovalutát veszel csak egyfajta árfolyamkövető ETF-szerűséget, ezek meg annyira megbízhatóak, mint pl. egy sportfogadó, forex, vagy póker oldal. Ezek se sok helyen vannak normálisan szabályozva és bízol benne, hogy nem tűnnek el...
A kisebb altcoinokat mindenütt BTC-n, ETH-n keresztül tudsz venni csak, ez nagy hátulütője a kriptopiacnak, mert az emberek elfelejtik ezt és dollárban, euróban mérik az árukat, ami tévútra visz, mert árfolyammozgásuk sokszor, csak a BTC változása miatt történik és ha realizálni akarod, akkor szintén BTC-n keresztül tudod csak. Majd 8000$-os BTC árfolyam mellett, nem a legjobb beszállási pont van az altcoinokba, amint a BTC-dat átváltod altcoinra, onnantól arra spekulálsz, hogy az adott altcoin többletprofitot termel a BTC-hez képest. Mondjuk Ripple-t Krakenen pont lehet közvetlenül venni €,$ alapon, ezt elnézted. 
A piac nagy része még nem tudja, amit az oldalukon leírnak vagy csak nagyon korlátozott a felhasználásuk a blokkláncokon keresztül, szóval IOTA, ETH, Ripple vásárlása esetén is csak simán megveszed őket a tőzsdén, nem kell hozzá semmi okosszserződés. Itt mindenhol a jövőt árazza a piac jelenleg, még nagyon messze vannak ezeknek a mindennapi használata. 
Van egy jó magyar FB-csoport CryptoTraderHungary néven, aki tájékozódni akar a témában annak ajánlom.
pitcairn2 2017. 11. 17. 20:11
Előzmény: #126  upgrayeddAKS
#132
a crypto currency keresés is aláhúzza a feketék mélységes érdeklődését:)
https://goo.gl/Jz4JXP
és a felfokozott kutakodás persze azt is, hogy megérkezett a nagy bötüs nép a piacra
persze ettől még mehet a buli egy ideig
ez önmagában csak a felfokozott aktivitást mutatja
pitcairn2 2017. 11. 17. 20:08
Előzmény: #126  upgrayeddAKS
#131
mondjuk az se semmi, hogy a gugli search szerint a közismerten kifinomult pénzügyi érzékkel rendelkező fekete afrikaiak égnek leginkább a bitcoin lázban:)
https://goo.gl/yVtjfq
és fajlagosan nézve majdnem 10-szer nagyobb az érdeklődés az USÁ-ban mint Kínában...
pitcairn2 2017. 11. 17. 19:57
Előzmény: #126  upgrayeddAKS
#130
bár az altcoin-t egybe kellett volna írni:)
https://goo.gl/tCMPBk
pitcairn2 2017. 11. 17. 19:54
Előzmény: #126  upgrayeddAKS
#129
az "alt coin" kereső szó is fehéren izzik a google search-ön:)
https://goo.gl/jMVk1k
és persze a bitcoin is így van ezzel
https://goo.gl/yVtjfq
Cipolla22 2017. 11. 17. 19:41
Előzmény: #115  adooptimalizalo
#128
Köszönöm a választ! Tegnap regisztráltam be kraken-ra, de nem tudtam venni, mert nem vagyok verifikálva, a verifikálás pedig nem működött.. Aztán láttam, hogy iota-t és ripple-t csak BTC-ért tudnék venni, ami azért elég durva egy ilyen turbulens piacon. +500 nekem nagyon nem tűnik megbízhatónak, eToro-t még megnézem. Itt még nagyon messze járunk attól, hogy ezeket pénzként tudjam használni, pedig az volna a lényege. A hétvégén ha lesz időm teszek egy próbát ETH okosszerződéssel, hogy miként működik. Ti már próbáltátok ezeket? Pl. Ripple-t vagy Iota-t, hogy tényleg tudják azt amit a honlapjukon ígérnek? 
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2017. 11. 17. 16:03
Előzmény: #125  adooptimalizalo
#127
Egy biztos: érdemes diverzifikálni valamelyest.
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2017. 11. 17. 16:02
Előzmény: #124  Fridi66
#126
Abszolút jól látod: bika van, jó kis korrekciókkal. Speki-paradicsom :)  hi-five! :) "eddig €5000 hasznot adott ez a "vacak papír". Segwit2-től nem tartok, bika van irány egészen  €9500-ig következő hónapban." A "vacak papír"-t én írtam, nem Adóoptimalizáló. Amikor hasít a BTC, akkor muszáj poénkodnom, ironizálnom - sorry :)  Ráadásul PitKernBandi is tiszteletét tette a másik BTC-os topikban, ilyenkor aztán végképp kedvem van "kicsit" tréfálkozni. De ígérem, hogy máskor is jó sok smiley-t fogok odatenni, hogy rá lehessen jönni, hogy nem komoly :) (De olyan vicces, hogy folyton fikázza, miközben mi meg itt k..va sokat keresünk rajta.) Nyerőket pls. ne írjatok anonym fórumra, mert kb. semmi értelme nincs, csak "licithez" vezethet. Én sem írom be, pedig én jóval többet kerestem rajta ennél, de ezt nem fikázásképp írom. Ha gondolod/gondoljátok, egy kevésbé publikus levelezési listát is el tudunk indítani, és ott "konspirálni a világuralom érdekében" :) Tudjátok: sajnos Mo. tele van rosszindulatú, irigykedő emberekkel. Legalább mi, spekák, akik "megtűrt", gaz kapitalisták vagyunk ebben a komcsi országban, mi tartsunk össze. Nem rontjuk egymás bizniszét, sőt. A kriptók nagy része nagyon likvid, nem "lépünk egymás lábára", mint sokan az Opimus/Konzum/Appennin papírokban. Itt az infó áramlása a lényeg, senki sem akar senkit paráztatni, stb. (...and justice for all :) and peace of course)   :)
adooptimalizalo 2017. 11. 17. 15:47
Előzmény: #124  Fridi66
#125
Ha korrekciós hullám van épp, akkor nem olyan jó, hogy nem tudsz ajánlatot betenni és pár napja épp ez volt a nagy őrületkor.
Fridi66
Fridi66 2017. 11. 17. 15:10
Előzmény: #115  adooptimalizalo
#124
pár napja lépett le egyik haver Kraken-ről mert túlterheltség esetén nehéz adni/venni, neki órák alatt megérkezett a kivett pénz az oldalról,  nekem megfelel az oldal mivel én már nem akarok gyorsan adni/venni, csak BTC-m van és a korrekciós hullámot fogom kihasználni, eddig €5000 hasznot adott ez a "vacak papír". Segwit2-től nem tartok, bika van irány egészen  €9500-ig következő hónapban.
mereszZenesz 2017. 11. 17. 13:18
Előzmény: törölt hozzászólás
#123
Plus500nál volt anno egy két üzletem, a kifiztésnél se volt probléma. De ugye az opciós piac magas tőkeátéttel, csak óvatosan :)
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2017. 11. 17. 13:05
Előzmény: törölt hozzászólás
#122
Sajnos a hazai brokicégeknél nagyon nem kedvelik, én még csak "derivatíváit" láttam náluk a BTC-nak, altcoinoknak meg híre-hamva sincs. Pedig én is szívesen vennék egy csomó altcoint hazai brokikon keresztül, nekem még a banki háttér sem követelmény. Ha lecseng az Opi/Konzi hullám, talán a RC bevezethetné, majd bombázzuk a RC-osokat vele :) +500 régi cég, nekem megbízhatónak tűnik, de nem az én pénzem van náluk, így jobb, ha utánajársz, és nem a neten anonym módon írogatókra hagyatkozol :) Ráadásul a pf-n már kevesen írnak csak a "régi gárdából". Felhígult...
thibi99 2017. 11. 17. 12:29
Törölt hozzászólás
#121

Topik gazda

upgrayeddAKS
upgrayeddAKS
3 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek