Topiknyitó: -pny 2017. 10. 27. 16:27

Fidesz-bűnözés  

Ebben a topicban lehet gyűjteni az ügyeket.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Peterbond 2017. 11. 22. 10:48
Előzmény: #334  madxa
#340
Az itt forumozok nagy elonye hogy NEM akarnak kormanyra kerulni mert sem nem politikusok sem nem torzsszurkolok egy egy partnak. Pl en normalis kormanyt szeretnek. Hogy a normalis kormany fideszes lmps vagy eppen momentumos nekem megfelel. Nem a neve szamit hanem amit tesz. Ha valami nem tetszik megmondom akkor is ha mas miatt pl tetszik adott part otlete vagy intezkedese. Ezt kene jo par embernek felfogni. Attol meg lehetne fideszes kormany pl ha nem lopnanak annyit es gyuloletkampany helyett kooperaciobol allna a kormanyzas. Ettol meg lehetne nemet mondani a kvotara es maradjat pl az egykulcsos SZJA. Nem muszaj ehhez hogy a kozmedia teljesen elfogult legyen vagy semmi kritika ne jelenjen meg. A kritika pont azert kell hogy jol mukodhessen egy kormanyzas. Ennek elhalgattatasa csak rosszabb mukodeshez fog vezetni. Es igen ha valami hulyeseg akkor ki kell mondani hogy hulyeseg. Ha valaki lop ra kell mutatni es tenni ellene nem csak legyinteni mert akkor ez lesz ami van. Mar a legkissebb EUs penzt is ellopjak mindenhol es baromsagokra koltik es igy nem csoda ha lemaradunk a kornyezetunkhoz kepest is. Mert ha valahol nem takaritanak hisz nincs patyolat tisztasag akkor ott a vegen senki se figyel mar a tisztasagra es a konyha is ugy nez ki mint az udvar kint.
signal2
signal2 2017. 11. 22. 10:07
Előzmény: #335  madxa
#339
Értem, tehát akkor pontosítsunk: állításoddal szemben nem az ellenzéki pártok birkáznak, hanem a fidesszel nem éppen szimpatizáló néhány ember. 
-pny
-pny 2017. 11. 22. 10:06
Előzmény: #335  madxa
#338
A történelmi hűség kedvéért: 2002-2010 között végig birkáztatok 2 ciklust...
signal2
signal2 2017. 11. 22. 10:05
Előzmény: #316  madxa
#337
"Ameddig az ellenzék nem változtat a FIDESZ nagy valószínűséggel behúzza a soron következő választást"
Mit kellene változtatni? Kezdjen el minden párt ellenségképeket gyártani? Hadakozni mindenkivel? Orrvérzésig nyomatni a lebutított 1 szavas üzeneteket? Nagymagyarkodni? 
Mire gondolsz? Azt kötve hiszem, hogy tudod, melyik pártnak mi a programja (mert van), éppen milyen rendezvényt csinálnak. Szerintem csak azt tudod róluk, amit a közmédiában és a fideszes lakájmédiában mondanak róluk. és mint tudjuk, a fideszben gondolatolvasók is vannak, hiszen mindig tudják, hogy kinek mi a (hátsó) szándéka, vagy éppen mit tenne (pl. Ha a baloldal újra kormányon lenne,... kezdetű sajtótájékoztatóik).
-pny
-pny 2017. 11. 22. 10:04
Előzmény: #334  madxa
#336
2002-2010 között végig birkáztatok 2 ciklust...
madxa 2017. 11. 22. 10:03
Előzmény: #333  signal2
#335
Nem, nem tudok ilyen linket berakni!
Ellenben itt a fórumon keresgélhetsz bátran!  :)
Találsz eleget!
madxa 2017. 11. 22. 10:01
Előzmény: #332  _Bekre_Pal_
#334
"ha egy településen az emberek maguk alá szarnak, eltüzelik a parkettát, zacskóból szipuznak és felélik a jövőjüket, akkor lehet, hogy jobban bejön nekik bárki másnál mondjuk gáspárgyőzike, de nem ő fogja kivezetni őket a nyomorukból, az is hétszentség."
Azért élnek így, mert így AKARNAK ÉLNI!
Te elmagyarázhatod nekik, hogy ez nem élet de az életmódjuk,viselkedésük bírálata,minősítése helyett inkább azt mutasd be, hogy milyen más élet is létezik!
Aki birkázza, agymosottozza a választókat sohasem fog kormányra kerülni!
signal2
signal2 2017. 11. 22. 10:00
Előzmény: #316  madxa
#333
Melyik ellenzéki párt agymosottozza a fidesz szavazókat? Tudsz néhány példát linkelni?
_Bekre_Pal_
_Bekre_Pal_ 2017. 11. 22. 09:53
Előzmény: #327  madxa
#332
kurvaérthető volt, nem vagy olyan bonyolult, nem tudom, a válaszomat akkor lehet, hogy túl összetetten fogalmaztam meg, melyik részét nem értetted?
deszcsakafi 2017. 11. 22. 09:40
Törölt hozzászólás
#331
Peterbond 2017. 11. 22. 09:38
Előzmény: törölt hozzászólás
#330
Mitol ongol?
Esetleg a lengyelek, romanok, szlovakok nem teljesitenenek jol? Nem tudom a balti allamokat ide veszik e de nyugottan tehetnek. Mi ebben a sorban vagyunk hatul.
-pny
-pny 2017. 11. 22. 09:26
Előzmény: #328  Oszo
#329
Kampány lózungok visszabüfizését nem nevezném gondolkodásnak.
Oszo 2017. 11. 22. 09:22
Előzmény: #327  madxa
#328
De, azt hiszem mindenki pontosan megértette, hogyan gondolkodsz..
madxa 2017. 11. 22. 09:16
Előzmény: #325  _Bekre_Pal_
#327
Próbáltam érthetően, látom nem sikerült.
Törölt felhasználó 2017. 11. 22. 09:15
Törölt hozzászólás
#326
_Bekre_Pal_
_Bekre_Pal_ 2017. 11. 22. 09:11
Előzmény: #323  madxa
#325
akkor még érthetőbben:
ha egy településen az emberek maguk alá szarnak, eltüzelik a parkettát, zacskóból szipuznak és felélik a jövőjüket, akkor lehet, hogy jobban bejön nekik bárki másnál mondjuk gáspárgyőzike, de nem ő fogja kivezetni őket a nyomorukból, az is hétszentség. szigorúan üzleti szempontból az ilyen településen kocsmát, zálogházat és színesfémtelepet érdemes csak üzemeltetni, de a településen lakó és még ki nem utált 2-3 másként gondolkodó lakosság nem ebben az irányban fogja keresni a megoldást. megszoktam, hogy kisebbséghez tartozom a gondolkodásommal. mert ugye a véleményemről beszélgetünk, nem arról, hogy ki csinálja a hülyék között a legnagyobb bizniszt?
Oszo 2017. 11. 22. 09:01
Előzmény: #323  madxa
#324
Nyilván a pörköltes, mindaddig, amíg rá nem jönnek, hogy mindkét kajától kihullanak a fogaik a c vitamin hiánya miatt, és nem keresnek egy normális, kiegyensúlyozott táplálkozást biztosító éttermet. (Kivéve persze, ha agymosott birkák, és elhiszik, hogy a pöri-nokli jó, a foguk meg a Soros miatt hullik...)
madxa 2017. 11. 22. 08:34
Előzmény: #322  _Bekre_Pal_
#323
Akkor érthetően.
Amennyiben egy településen az emberek a csirkepörit szeretik nokedlivel akkor melyik vendéglő fog életben maradni?
Amelyik ezt főzi vagy az amelyik csak kuszkuszt hajlandó készíteni és elmagyarázza az embereknek, hogy ez finom,egészséges és tápláló ezt egyék?
_Bekre_Pal_
_Bekre_Pal_ 2017. 11. 22. 08:28
Előzmény: #316  madxa
#322
nézd, én jobbliberális vagyok, szerintem semmit nem csináltam a te általad soroltakból rosszul ha úgy tetszik, de ha az intenzív árokásó-leegyszerűsítő propagandára épült jelenlegi ner híveit agymosottnak tekintem, az az én szuvenír véleményem, amit nyugodtan elfogadhatsz és nincs közvetlen kapcsolatban a jelenlegi paralizált, helyenként klónozott és korrumpált jelenlegi ellenzék eredményességével.
Törölt felhasználó 2017. 11. 22. 08:21
Előzmény: #317  madxa
#321
Nyilvan nem lehetunk 3 millioan, ezert mi csakis ugyanaz az eg ember lehetunk. ;)) a logikajukat mutatja: egyetlen hatalmas ellenseget (nem ellenfelet!) latnak mindenkiben aki azt mondja a fidesz kormanyzasara hogy bizony volt mar ennel sokkal rosszabb is, ugyhogy maradjanak inkabb.

Topik gazda

-pny
-pny
3 4 2

aktív fórumozók