Topiknyitó: pampa 2017. 10. 25. 08:47

VÁLASZTÁS 2018  

MINDENKI ELFORDULT VONA IDENTITÁSÁT VESZTETT PÁRTJÁTÓL
MA MÁR A CORVIN KÖZ IS TÚL NAGY A JOBBIK SZIMPATIZÁNSAI SZÁMÁRA
Gabay Dorka
Nehéz helyzetbe került a Jobbik, a néppártosodási folyamat következtében a radikális szavazói és értelmiségi támogatói elhagyják, miközben belső feszültségek is gondot okoznak. A liberális és baloldali szavazóknak tett gesztusok sem segítettek a párt támogatottságának növelésében.
http://magyaridok.hu/belfold/mindenki-elfordult-vona-identitasat-vesztett-partjatol-2378080/
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Peterbond 2018. 02. 20. 12:25
Előzmény: #652  Vazsmegyei
#660
Na jo en befejeztem. Fogalmam sincs mi alapjan alparozol itt le de ehhez se kedvem se idom. Senkit se sertettem meg es nem tudom mit akarsz belemagyarazni abba amit mondok de lathatoan nem akarod megerteni. Tovabbi jo trollkodast.
Peterbond 2018. 02. 20. 12:23
Előzmény: #649  Vazsmegyei
#659
Nezd en nem tudom mi ez az irtozas reszedtol mindentol ami a hazarainkon kivul van de a jelenlegi vilagban mar olyan szintu kapcsolatok vannak amik miatt lehetetlen elkepzelni hogy te elboldogulj minimalis informatikai ismeretek es idegen nyelv zudas nelkul.
De felolem probalhatsz a vilagon barhol magyarul megertetni magad nem fog menni. Ahogy a hollandnak se vagy a svednek. Ez nem jelenti hogy fel kell adni a magyart. Dehogyis sot. Muvelni kell es nem hagyni hogy a nyelvunk elvesszen. De a tudas ebben a vilagban nelkulozhetetlen. Keves mar hogy van ket eros kezed. Mind szakmai tudasra mind informatikara es igen idegen nyelv tudasra is szukseg van.
Peterbond 2018. 02. 20. 12:18
Előzmény: #648  pampa
#658
Mint mondtam lehet hogy nem lesz muvelt. De az biztos hogy valoszinubb hogy az lesz mintha nem menne. Az meg ne legyen mar tamogatando ha a szulo 10 evesen kivenne a gyereket az iskolabol es dolgoztatni kuldi fizikai munkara ( mert ugye szellemire nem tudja mert csak gyerek meg es meg tanulni se tanult ).
Szechenyi is mar latta hogy az orszag tanult emberek altal tudd kiemelkedni. En ertem hogy ti irtoztok a sok bolcsesztol de azert nem csak az a ket veglett van hogy "ne tanuljon semmit a gyerek csak ertsen a fahoz oszt jo acs lesz" es a "3 diplomam van bolcseszetbol francia irodalombol es muveszettortenelembol de egy villanykortet nem tudok kicserelni" kozott.
Tibi0002 2018. 02. 20. 12:11
Előzmény: #655  Vazsmegyei
#657
Nem értek hozzá annyira, hogy jó választ tudjak neked írni, de az EU honlapján megírhatod nekik a kérdéseid, amire válaszolni fognak.
Tibi0002 2018. 02. 20. 12:08
Előzmény: #655  Vazsmegyei
#656
Népszavazással döntöttünk arról, hogy belépünk. Beléptünk. Az unió egy formálódó föderáció, a fejlődés minden nehézségével. 
Vazsmegyei 2018. 02. 20. 12:01
Előzmény: #654  Tibi0002
#655
És azt hogyan magyarázod meg, ha bekerült az UNIO "vezető testületeibe egy ország küldötte, annak az UNIO törvényei? szerint kell vezetni és alárendelnie magát! Miközben ahogy írtad tagállami polgárok választják őket!
-
Mégis milyen fékeket és ellensúlyokat lehet "érzékelni" az UNIO adminisztrációjában? Miért döntésképtelenek a legegyszerűbb ügyekben is? Mert át van politizálva minden az UNIO "hátsó szobáiban"! Az UNIO politikai vezetői önálló életre kelnek a pozícióikban! El kell felejteniük honnan jöttek, miért küldték őket oda!?
Tibi0002 2018. 02. 20. 11:39
Előzmény: #653  Vazsmegyei
#654
Nem vagyok unió szakértő, de az eu parlamenti képviselőket a tagállamok választópolgárai választják. A bizottságba a tagállamok küldik a biztosokat. A tanácsnak pedig tagállami miniszterek a tagjai. A fékek és ellensúlyok pl., hogy egyik testület sem cselekedhet kénye kedve szerint.
Itthon ez már sokkal kevésbé működik sajnos. 
Vazsmegyei 2018. 02. 20. 11:34
Előzmény: #651  Tibi0002
#653
Az UNIOban nincs ilyen, mert minden taz UNIO törvényei szerint kell értelmezni! A fékek és ellensúlyok csak Magyarországon hatékonyak a liberális média szerint! Az UNIOban mik afékek és ellensúlyok? Az hogy évekig hagyják megoldatlanul a problémáikat messze nem érdekli az UNIO lakosságát, de nem léphetnek fel ellene! Polkorrekten nem lehet fellépni! 
-
Nem látom, hogy az UNIO felelős vezetőit valami is féken tartaná, hogy ne azt tegyék amit tesznek!
Vazsmegyei 2018. 02. 20. 11:26
Előzmény: #643  Peterbond
#652
Kitartasz a tarthatatlan érveiddel! Nem akarod érteni, hogy neked is tudomásul kell venni, hogy Magyarországon a magyar embereket nem kellene sértegetni olyannal, amit csak feltételezhetsz!
-
Vedd észre, hogy alpári a gondolatmeneted a XXI században!
Tibi0002 2018. 02. 20. 11:24
Előzmény: #629  Vazsmegyei
#651
Tudsz olyan uniós vezetőt, vezetői posztot, intézményt mondani, akiknek hatalmát nem tudja korlátozni, ellensúlyozni valamelyik másik hatalmi ág?
signal2
signal2 2018. 02. 20. 11:21
Előzmény: #647  Vazsmegyei
#650
Ja, bocs. Ha te mondod...
Vazsmegyei 2018. 02. 20. 11:21
Előzmény: #645  Peterbond
#649
És az angol nélkül nem megy? Van annyira a magyar nyelv elismerve, hogy ne az idegen nyelvektől tegyük függővé!
Nem biztos, hogy egyedül vagy a kiművelt emberfők között!
-
Széchenyi 200 éves meglátásával pedig minden magyar ember egyetért!
pampa 2018. 02. 20. 11:19
Előzmény: #637  Peterbond
#648
Miért küldenék ki bárkit is?
Én a kötelező/nem kötelező kérdéskörre mutattam rá.
Miért lehet bármire is kötelezni a diákot és miért tiltja meg a szülőnek azt a jogot,hogy kötelezze a gyermekét valamire?
Ez egy ellentmondás.
Ahogyan írtam attól még nem lesz művelet valaki ha suliba jár és akár diplomát is szerez.
Vazsmegyei 2018. 02. 20. 11:11
Előzmény: #646  signal2
#647
Azért írtam neked mert értettem!
signal2
signal2 2018. 02. 20. 11:00
Előzmény: #640  Vazsmegyei
#646
Ha nem érted az iróniát, akkor legalább ne szólj közbe...
Peterbond 2018. 02. 20. 10:58
Előzmény: #641  Vazsmegyei
#645
EGY NEMZET EREJE A KIMUVELT EMBERFOK SOKASAGABAN REJLIK.
_Sigorszky
_Sigorszky 2018. 02. 20. 10:57
Előzmény: #638  Vazsmegyei
#644
Ha nincs mondanivalód, minek erőlködöl?
Peterbond 2018. 02. 20. 10:57
Előzmény: #641  Vazsmegyei
#643
Miert sertenem meg? Azt mondom az angol tudas hasznos nem azt hogy hulye aki nem tudd angolul. Ahogy 100 evvel ezelott sem feltetlenul hulye volt aki nem tudott olvasni de hogy hatranyt jelentett az biztos. Persze akkor is voltak parasztbacsik akik azt mondtak minek tanuljon meg a gyerek irni. A kapat es a kasuat lehet anelkul is hasznalni.
_Sigorszky
_Sigorszky 2018. 02. 20. 10:55
Előzmény: #640  Vazsmegyei
#642
Látom megint mindenkibe belekötsz. Belém eddig csak azért nem, mert nem voltam itt...
Vazsmegyei 2018. 02. 20. 10:53
Előzmény: #639  Peterbond
#641
Azt tudod, hogy ezzel az idióta elméleteddel megsértesz mindenkit, aki nem tud ANGOLUL? Leginkább azokat az egyszerű magyar embereket, akik ebben az országban megtartották Magyarországot olyanokkal szemben is amilyen vagy! Igenis legyen elismerve, hogy csak MAGYARUL tudnak Magyarországon! 
-
Akinek meg szüksége van rá úgy is megtanulhat "egy"? idegen nyelvet! Mert az angol is egy idegen nyelv! Nem kell túlzásba esned akkor sem ha netán öt "idegen" nyelven tudsz megszólalni!

Topik gazda

pampa
3 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek