Topiknyitó: pampa 2017. 10. 25. 08:47

VÁLASZTÁS 2018  

MINDENKI ELFORDULT VONA IDENTITÁSÁT VESZTETT PÁRTJÁTÓL
MA MÁR A CORVIN KÖZ IS TÚL NAGY A JOBBIK SZIMPATIZÁNSAI SZÁMÁRA
Gabay Dorka
Nehéz helyzetbe került a Jobbik, a néppártosodási folyamat következtében a radikális szavazói és értelmiségi támogatói elhagyják, miközben belső feszültségek is gondot okoznak. A liberális és baloldali szavazóknak tett gesztusok sem segítettek a párt támogatottságának növelésében.
http://magyaridok.hu/belfold/mindenki-elfordult-vona-identitasat-vesztett-partjatol-2378080/
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2018. 02. 18. 09:21
Előzmény: #477  Phylaxa
#480
"1. Ebben az évben 1300 embert kell átvennetek azok közül, akik illegálisan érkeztek az UNIO területére. (kvóta)"
Ez konkrétan hazugság. Csak olyanok vehetnek részt benne, akik szabályosan jöttek, menekülttáborban vannak, és mi dönthetünk róla hogy menekült vagy migráns. Csak menekültet kell befogadni.
AKIK ILLEGÁLISAN JÖTTEK NEM VEHETNEK RÉSZT AZ ÁTHELYEZÉSBEN.
Törölt felhasználó 2018. 02. 18. 09:19
Előzmény: #477  Phylaxa
#479
"Világosan leírta, hogy azt azért utasítjuk el, mert semmi köze hozzá senkinek, hogy kiket fogadunk be és mikor."
De ez így butaság. Mi a véleményed arról, hogy a letelepedési kötvényt azzal hirdetjük, hogy bárhova mehet a Schengeni országok közül?
Gondolom ez ellen is tiltakozol.
Törölt felhasználó 2018. 02. 18. 09:17
Előzmény: #473  pampa
#478
"Ne féljetek, gyertek bátran semmit sem tudunk rátok kényszeríteni! Az Elnökötök VÉTÓZHAT!"
Szerintem helyes, hogy egy adott tömeg képviseletéhez van kötve a vétó. Ha Lengyelország csatlakozott volna, érvénytelen lett volna a döntés.
 
Phylaxa 2018. 02. 18. 09:14
Előzmény: #471  Törölt felhasználó
#477
Világosan leírta, hogy azt azért utasítjuk el, mert semmi köze hozzá senkinek, hogy kiket fogadunk be és mikor. Nekem egyértelmű volt amit írt. 
De hasonlítsuk össze a kettőt! Tehát
1. Ebben az évben 1300 embert kell átvennetek azok közül, akik illegálisan érkeztek az UNIO területére. (kvóta)
2. Mi magunk engedünk be 4000 embert ebben az évben azok közül, akik külső határunkon, konzulátusainkon menekültkérelmet adnak be. 
Van különbség? Persze, tudom van. Nem 1300, hanem 4000. :)
Törölt felhasználó 2018. 02. 18. 09:14
Előzmény: #473  pampa
#476
Akkor ugye nem tévedek sokat ha így értelmezem amit írtál?
"Mi a TÖMEGES és ILLEGÁLIS migráció ellen emeletük fel a hangunkat!" és a belügyminiszterek szavazása ellen, és Soros ellen és  Németország ellen, és az Unió ellen, és az ENSZ ellen.
Ismered a viccet? A rádióban bemondják hogy egy bolond szembe megy a forgalommal. "még hogy egy , mindenki !"
 
Törölt felhasználó 2018. 02. 18. 09:11
Előzmény: #474  pampa
#475
leszavaztam,mindenki nyomjon aki még nem nyomott
pampa 2018. 02. 18. 09:08
Előzmény: #472  Phylaxa
#474
""Ütni-verni a rendszert, amíg össze nem roppan" - megnyitotta kampányát a MomentumCsak egy új politikai generáció adhat reményt - mondta Fekete-Győr András, a Momentum Mozgalom elnöke pártja kampánynyitóján szombat este Szegeden, amelyet a fővárosban kivetítőn lehetett követni."
.
Ő képviselné az új generációt? Azzal a családi, szülői háttérrel?
.
Orbán Győző unokája ha politikai hatalomra tenne szert szintén már az új politikai generációt képviselné?
.
pampa 2018. 02. 18. 09:02
Előzmény: #471  Törölt felhasználó
#473
A kvóta döntéshez.
Én akkor fogadnám el azt a döntést ha a legmagasabb szint hozta volna (elnökök) vagy ha nem ütközne érvényes és hatályos Eu egyezménnyel.Ütközik.
Pontosan ezért hozták létre az elnöki szintet.
Amennyiben bekövetkezik olyan előre nem látható esemény ami szükségessé teszi a gyors reagálást akkor ez a szint " felülírhatja" az érvényes EU előírásokat.
A belépés előtt folyamatosan ezt a lehetőséget "promózta" a már tag országok! 
.
Ne féljetek, gyertek bátran semmit sem tudunk rátok kényszeríteni! Az Elnökötök VÉTÓZHAT!
Phylaxa 2018. 02. 18. 08:59
Előzmény: #446  ts3
#472
Ahogy elnézem nem engem, mert én nem értek hozzá és azt leszámítva, hogy a civilszervezetek is tartsák be a törvényeinket, nem igazán érdekel. :)
Törölt felhasználó 2018. 02. 18. 08:48
Előzmény: #469  pampa
#471
"Mi a TÖMEGES és ILLEGÁLIS migráció ellen emeletük fel a hangunkat!"
A menekült áthelyezést melyik kategóriába sorolod?
Törölt felhasználó 2018. 02. 18. 08:43
Előzmény: #469  pampa
#470
Április 8. A válaszadás napja.hétfőn reggel majd vagy nekünk vagy penznyeloeknek lesz mosoly az arcon.50 nap. Addig séta.
pampa 2018. 02. 18. 08:17
Előzmény: #467  Vazsmegyei
#469
Vazsmegyei,Phylaxa,zajec és a többiek!
.
Beteg emberrel (emberekkel) értelmetlen a beszélgetés!
Én már leteszteltem nincsen olyan szint ahol bármilyen "nézetütköztetést" le lehetne folytatni!
Csak a folyamatos kötekedés akadékoskodás csúsztatás mellébeszélés.
Kiragad egy részt a szövegből azt saját nézete szerint értelmezi és arra mint általatok képviselt véleményre reagál!
Nem tudsz mit kezdeni a helyzettel!
Egy olyan alap helyzetet képtelen "értelmezni" hogy létezik különbség :
.
LEGÁLIS és ILLEGÁLIS folyamat között!
.
Ezren ezer féleképen próbálták már elmagyarázni, teljesen értelmetlenül.
.
Nem hajlandó (K) más véleményt elfogadni!
A mostani újkori népvándorlás előtt is létezett a migráció.
Sohasem okozott gondot hazánknak, ahogyan a kis számú menekültek befogadása sem.
Mi a TÖMEGES és ILLEGÁLIS migráció ellen emeletük fel a hangunkat!
És ez az első olyan tévedése a kötekedőknek,hogy a két folyamat ugyanaz!
Ahogyan a KVÓTA kérdésben sem az 1300 ember befogadása lenne a baj hanem a DÖNTÉS ELFOGADÁSA!
Ezt is ezerszer leírták már mások is, de szintén értelmetlenül.
Nem értik, nem akarják érteni a különbséget a menekült és kvótás menekült között!
Szerintük ugyanazok.
Ahogyan a genfi egyezményt sem akarják megérteni.
Tömegesen és "visszautasíthatatlanul" csak az ELSŐ BIZTONSÁGOS ORSZÁGIG vonulhatnak!
Aki onnan továbbáll már arra az országra bízza a döntést ahová be akar jutni.
Már akár vissza is utasíthatják ha nem tud nyomós indokkal előállni. Ezeknél az ügyeknél már lehet "alapos" vizsgálatot folytatni és ezzel csökkenteni a napi belépők számát!
.
Pontosan ezért kaptunk a napokban ENSZ bírálatot!
.
Itt jönnek képbe a civil szervezetek. A szír agysebész ugyan honnan tudja hogy az ensz egyetemes emberjogi nyilatkozata miféle lehetőséget biztosít számára még akkor is, ha a genfi értelmében nem jogosult sem menekült sem oltalmazotti státuszra?
Valakik valahol információkkal látják el ezeket az embereket. Érthető, hogy a kormányok valamilyen módon védeni szeretnék az állampolgáraikat és próbálják szabályozni a civilek tevékenységét.
.
Egy céljuk van csak,hogy a témát folyamatosan napirenden tartsák és a kormányt, velük szimpatizálókat lejárassák!
De ezt is benézték!  :)))) Ezzel a hozzáállással csak a FIDESZ következő 2/3-os győzelmét készítik elő! :)))
Kampányolnak Orbánnak kő keményen!  :)))))
Annyira "elvakította" őket az "Orbán-gyűlölet" hogy már nem látják a fától az erdőt......
.
Hagyni kell őket magukban dolgozni!
Nagyon beszédes az a topik ahol 1-2 ember hozzászólása folyamatosan csak a " negatívumokról" szól! :))))
hellforceone 2018. 02. 18. 07:38
Előzmény: #467  Vazsmegyei
#468
Nevetséges vagy, egyszerűen ennyi.
Vazsmegyei 2018. 02. 18. 01:56
Előzmény: #466  -pny
#467
A baj veled  (pszichikai valóságoddal) és a hazugságaiddal van! Nincs itt a fórumon semmilyen "fidesz központi propaganda", csak az amit te művelsz a bomlott hazugságaid ismételgetéseivel! 
-
Semmi közöm semmilyen "fidesz központi propagandához"! Mivel ezt hitelt érdemlően nem tudod bizonyítani, azért nevezhetlek hazugnak, rágalmazónak! És emelett kitartok! Ez nem ingerültség, hanem egyszerű humán reakció az elvetemült firkászásaidra!
-pny
-pny 2018. 02. 18. 01:21
Előzmény: #465  Vazsmegyei
#466
Egyre ingerültebb vagy és az a molekulányi tartalom, ami eddig esetleg volt a hozzászólásaidban, az is elveszett. Pont, mint a Fidesz központi propagandában. Nagy lehet a baj.
Vazsmegyei 2018. 02. 18. 01:14
Előzmény: #464  -pny
#465
Ordenáré vagy a véleményeddel a hazugságaiddal! A pökhendiségeddel nem lehet mit kezdeni! Kérdéses a  valóságos  pszichikai állapotod! A magyar kormánnyal meg lehet beszélni!Nem a hazugságaidat és feltételezéseidet! A hazugságvizsgálón az első mondatod elég lesz a bizonyításra, mert  nem kényszerít senki arra, hogy hazudnod kell!
 Engem leginkább a tudatlanságod zavar, hogy folyékonyan hazudsz a politikai eseményekről, történésekről, pedig többször voltál ezért figyelmeztetve!
-pny
-pny 2018. 02. 18. 00:58
Előzmény: #463  Vazsmegyei
#464
Értem, hogy zavar a lenti idézet tartalma, de akkor vele, meg a migráns befogadó kormánnyal vitasd meg.
Vazsmegyei 2018. 02. 18. 00:39
Előzmény: törölt hozzászólás
#463
Hetethavat összehordasz! Üldözési mániád már nem tudja megkülönböztetni, hogy milyen az egyéni vélemény és milyen egy párt véleménye! Ez a kótyagos összehasonlításod a legjobb példa a politikai tudatlanságod bizonyítására!
-
Soha nem leszel a fideszel egy szinten! Phyl pedig egy professzor hozzád képest a dialektika művelésében! Nem beszélve az egyedi tárgyi tudásával, ami tönkreveri a te összes linkeléses hazugságaidat! 
Vazsmegyei 2018. 02. 18. 00:28
Előzmény: #460  _Bekre_Pal_
#462
Cap neked az ellenzék is! Remélem a választásokig még jobban "megkopaszít" bennetek az a "tolvajbanda"! Élvezheted a fidesz mindent elsöprő hatalmát! Megértem a a rosszkedved!
-pny 2018. 02. 18. 00:24
Törölt hozzászólás
#461

Topik gazda

pampa
3 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek