Topiknyitó: pampa 2017. 10. 25. 08:47

VÁLASZTÁS 2018  

MINDENKI ELFORDULT VONA IDENTITÁSÁT VESZTETT PÁRTJÁTÓL
MA MÁR A CORVIN KÖZ IS TÚL NAGY A JOBBIK SZIMPATIZÁNSAI SZÁMÁRA
Gabay Dorka
Nehéz helyzetbe került a Jobbik, a néppártosodási folyamat következtében a radikális szavazói és értelmiségi támogatói elhagyják, miközben belső feszültségek is gondot okoznak. A liberális és baloldali szavazóknak tett gesztusok sem segítettek a párt támogatottságának növelésében.
http://magyaridok.hu/belfold/mindenki-elfordult-vona-identitasat-vesztett-partjatol-2378080/
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
_Bekre_Pal_
_Bekre_Pal_ 2018. 02. 17. 13:20
Előzmény: #357  Phylaxa
#360
lemaradtam a beszélgetés korábbi részeiről, de ha jól foglalom össze, akkor te azért támogatod, hogy a tolvajbanda kormányozzon tovább, mert ha úgy lesz, akkor nem jönnek a busófejű iszlámok, ha meg a rosszarcú ellenzék kerül hatalomra, akkor jön az iszlám és mindannyiunknak annyi meg egy bambi.
.
ez egy nagyon érdekes gondolat, bár nem biztos, hogy kiállja a realitás próbáját, annak ellenére, hogy nagyon drágán ültették a fejedbe ezt a rettegést.
.
nem tudom, hányan vannak, akik ilyen félelmi alapon és háborús állapotra hangolva kívánják meghatározni, hogy mi legyen az országgal, és hányan vannak, akik ennél kézzelfoghatóbb és szerintem valósabb problémák megoldását tartják fontosnak, én az utóbbiak közé tartozom. aztán nemsokára a választásokon meglátjuk, hogy a kormányzati félelempropaganda mennyire volt hatásos. nagy illúzióim nincsenek, szerintem az volt.
.
én fontosabbnak tartanám, hogy olyan országban éljünk, amely megpróbálja újra megragadni az elfecsérelt lehetőségeit, működő és élhető rendszereket hoz létre, és nem hagyja magát meglopni. ennek az elengedése az igazi veszély, nem holmi iszlám szarság
settevoltesette 2018. 02. 17. 12:57
Törölt hozzászólás
#359
buggyant
buggyant 2018. 02. 17. 12:07
Előzmény: #357  Phylaxa
#358
akkor ez a te döntésed ne váltsd le a korrupt kormányt .
Phylaxa 2018. 02. 17. 11:57
Előzmény: #356  buggyant
#357
Ahogy elnézem nem én keverem a fogalmakat! :)
Maximálisan szolidáris vagyok az említett emberekkel ebben a kérdésben és nem keverem bele a más jellegű problémákat.
De akkor reagálok a te problémádra is, aminek semmi köze a szolidaritáshoz. Tehát amíg olyan emberek akarják leváltani az aktuális kormányt, melyek még nagyobb bajt hozzák a nyakunkra, addig nálam például esélytelenek. Ezt le is írtam már. Teljesen felesleges hazánk kevert népességével jönni, mert ezt mindenki tudja, aki tanult történelmet. Az iszlám mindent visz és letarol. Mi ismerjük. A nyugat (a spanyolokat kivéve) nem. Tehát azzal jönni, hogy le kell váltani a korrupt kormányt, mert az új kormány majd nem lesz az, de ugyanakkor teletömi az országunkat velük, teljes értelmetlenség. Én leírtam azt is, hogy egyelőre korrektek ebben a kérdésben és bevállalják az internacionalizmust, ami a lételemük. Ezért tiszteletem. Akkor lenne nagy baj, ha hirtelen az ellenkzőjét kezdenék el mondani. Akkor biztosan megtévesztenének embereket. Így viszont nyilván a túlélésért küzdenek. Ők ezt választották. 
buggyant
buggyant 2018. 02. 17. 11:23
Előzmény: #355  Phylaxa
#356
keversz fogalmakat , Alain Delonnal egy véleményen vagy de ez nem szolidaritás
A V4 el úgyszintén egy véleménnyel vagy
De a V4 politikusai hatalmi helyzetben vannak lsd. kirabolják a saját népük nagy részét
Ők nem szolidárisak csak a hatalmukat pénzüket féltik ,én ezeket leváltanám ha tehetném
Magyarország tele van idegenekkel teljesen kevert nép lett és akik még tisztán magyarok azokat is letojják nagy ívben ,előbb utóbb kihalnak és csak keverék lesz.
Kivel vagy te szükségtelenül és nem létező szolidaritásban a kirablóiddal ?
Phylaxa 2018. 02. 17. 11:13
Előzmény: #354  buggyant
#355
Köze sincs az intelligenciához. Sokan sokféle különböző dologgal szolidárisak. Én például szolidáris vagyok Alain Delonnal és Gerald Depardieu-vel, akik sajnálják az országukat és a kultúrájukat. Épp ezért is írom le a véleményemet ebben a kérdésben. Ez az én egyik szolidaritásom.  :)
A másik szolidaritásom pedig a V4-ekkel azonos. Maximálisan egyetértek velük, hogy nem akarnak pl. a franciák sorsára jutni. 
A harmadik szolidaritásom a rengeteg muszlim emberé, akik nem tudnak normálisan élni a hatalmas országaikban, hanem elhagyják azokat. Ha tehetném akkor mindenképpen ott helyben tennék valamit, hogy ez ne történjen meg. Nyilván befektetésre gondolok, ami munkát ad nekik és például ivóvizet. Az nem megoldás, hogy akkor tönkreteszünk más országokat is.
buggyant
buggyant 2018. 02. 17. 10:55
Előzmény: #353  Phylaxa
#354
a szolidaritas nem önkéntés hanem egy társadalmi alapkötelezettség , felfogható önkéntesnek is ha vki eljut arra az emberi intelligencia fokra ,hogy tudja mikor áll be ezen állapot
Phylaxa 2018. 02. 17. 10:23
Előzmény: #346  madxa
#353
Ha értené, hogy mi az az önkéntesség, akkor fel sem merülhetne a kvóta és a szétosztás. Mondom, emlékszem, amikor általános iskolás voltam és állandóan megmondták, hogy éppen kivel kell szolidárisnak lennünk. Ugyanez van ma is. A hiba abban van, miszerint a szolidaritás önkéntes. Macitól sem vonom meg a jogot, hogy szolidáris legyen azzal ami történt, de ő se akarja már, hogy én az legyek, amikor ökörségnek tartom. :)
Phylaxa 2018. 02. 17. 10:15
Előzmény: #351  -pny
#352
1. Persze, hogy nem akarja. Csak egyszerűen megtörténik. Ugye?
2. De elveszi, mert semmi köze hozzá másoknak, hogy kiket és mikor fogadunk be. Magyarul beavatkozik. Ráadásul először is beengedi őket, majd kitalálja, hogy akkor most ebből tessék magadhoz venni. Nevetséges. :)
-pny
-pny 2018. 02. 17. 10:11
Előzmény: #346  madxa
#351
Amiről ti sosem beszéltek, vagy elhazudjátok, az az, hogy:
1. Senki nem akar illegális muszlim tömegeket betelepíteni.
2. A kvóta sem veszi el a döntés jogát az országtól, hiszen a menekültstátuszt mi bírálnánk el a kvótánál is.
Phylaxa 2018. 02. 17. 10:11
Előzmény: #343  Törölt felhasználó
#350
Az a nagy problémája minden pártfogónak (aki ezt a tömeges ökörséget akarja), hogy ez bizony igaz. Ezért nem tudnak csak fenyegetni vagy gyermekkorom "szolidaritás" lózungjával hajtani a törvénytelent. Ez van. De tudod te ezt. :)
Törölt felhasználó 2018. 02. 17. 10:04
Előzmény: #347  Törölt felhasználó
#349
Fidesz-KDNP17%MSZP-Párbeszéd31%DK21%Jobbik16%LMP5%Együtt1%MKKP2%Momentum2%Nem megyek el szavazni!5%
madxa 2018. 02. 17. 09:13
Előzmény: #343  Törölt felhasználó
#348
Melyik része nem igaz?
Törölt felhasználó 2018. 02. 17. 09:13
Előzmény: #344  Törölt felhasználó
#347
madpampam-nak mutasd )
madxa 2018. 02. 17. 09:04
Előzmény: #342  Phylaxa
#346
A genfit pontosan a tömeges menekülés segítésére alkották  meg.
Vannak előírásai ,szabályai. Arról pedig -pny sohasem beszél, nem ír véleményt!
Ahogyan írtad minden ország pedig SAJÁT elhatározásból adhat menekült vagy oltalmazott státuszt bárkinek. Ahogyan szintén saját döntés alapján fogadhat be migránsokat.
Ezt a jogot pedig nem ruháztuk át senkire sem.
-pny ezt az önkéntességet akarja a kötelezővel összevonni. Itt generálódik a hiba a hozzászólásai során.
Persze,hogy nem törvényes az illegális migráció!
Merkel ezt egy gyenge pillanatában maga is elismerte. Erre szintén nem emlékszik -pny.
Törölt felhasználó 2018. 02. 17. 09:04
Előzmény: #343  Törölt felhasználó
#345
hu
Törölt felhasználó 2018. 02. 17. 09:03
Előzmény: #342  Phylaxa
#343
ez nem igaz
Phylaxa 2018. 02. 17. 08:54
Előzmény: #339  madxa
#342
A Genfi-Egyezmény pontosan kifejezi, hogy tömeges menekültbefogadást legálisan, csak a Szíriával határos első békés országból lehet kivitelezni. Ha szírekről van szó. Minden más kamu. Ez pedig ami folyik, minden csak nem törvényes. Az, hogy mi ennek ellenére adtunk oltalmazott státuszt, az minket dícsér viszont nem kötelezhet minket senki muszlim tömegek befogadására. Senki! :)
Phylaxa 2018. 02. 17. 08:44
Előzmény: #339  madxa
#341
Minden tiszteletem és köszönöm! Korrekt! :)

Topik gazda

pampa
3 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek