Topiknyitó: pampa 2017. 10. 25. 08:47

VÁLASZTÁS 2018  

MINDENKI ELFORDULT VONA IDENTITÁSÁT VESZTETT PÁRTJÁTÓL
MA MÁR A CORVIN KÖZ IS TÚL NAGY A JOBBIK SZIMPATIZÁNSAI SZÁMÁRA
Gabay Dorka
Nehéz helyzetbe került a Jobbik, a néppártosodási folyamat következtében a radikális szavazói és értelmiségi támogatói elhagyják, miközben belső feszültségek is gondot okoznak. A liberális és baloldali szavazóknak tett gesztusok sem segítettek a párt támogatottságának növelésében.
http://magyaridok.hu/belfold/mindenki-elfordult-vona-identitasat-vesztett-partjatol-2378080/
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Phylaxa 2018. 02. 17. 08:37
Előzmény: #336  -pny
#340
Az ég világon semmi ellentmondás sincs. Azt kellene tenned, hogy amit ellentétesnek gondolsz, azt értelmezed. Vegyél ki kettőt és írd le, hogy szerinted mit írtam. Akkor elő fog bukkanni, hogy nemm is érted amit írok. 
Én például megteszem ezt most neked, hogy tovább tudj lépni, mert beragadtál a hülyeségbe. Tehát nézzük:
1. Sosem zavart a Genfi_egyezmény szerinti menekült státusz megadása akárhonnan érkezett embereknek.
2.A genfi szerint működött régen. Ha kimmentél a tranzitból valamelyik európai országba, akkor már utasítottak is el és mehettél oda vissza, ahol kiléptél. Ez a genfi."
Tehát sosem zavart, ha visszautasították az első biztonságos országba, ahova belépett. Segítettem? :)
madxa 2018. 02. 17. 08:18
Előzmény: #336  -pny
#339

Ha törli ha nem én válaszolok Phylaxa helyett!
.
"Phylaxa 2018. február 4. 19:55 Sosem zavart a Genfi-Egyezmény szerinti menekült státusz megadása akárhonnan érkezett embereknek.”
.
Ezt írta az elején is.Minden országnak ez elidegeníthetetlen joga! Más ország pedig erről nem dönthet helyette.  És most is ezt írja.
 Így nincsen ellentmondás.
.
Phylaxa szerint ez ugyanaz, mint ezek:
.
"Phylaxa 2016. április 13. 18:43 A genfi szerint működött régen. Ha kimmentél a tranzitból valamelyik európai országba, akkor már utasítottak is el és mehettél oda vissza, ahol kiléptél. Ez a genfi."
.
A genfi egyezmény lehetővé teszi, hogy ne működjön együtt a hatósággal? Amennyiben nem tartja be a szabályt akkor miért kellene menekültként kezelni? Azután már migránsnak fog számítani jogilag.
 Itt sincs ellentmondás!
.
"Phylaxa 2016. július 01. 21:41 Be kell fejezni az illegális migrálás engedélyezését. A nemzetközi vizekről video, műholdról is felvétel és vissza Líbiába. Ne nézzen már senki hülyének senkit!"
.
Merkel szerint is illegális migráció zajlik,Phylaxa is annak a befejezéséről írt.
 Itt sincs ellentmondás.
.
"Phylaxa 2016. augusztus 15. 20:17 Repülőjegyet bemutatták ami Budapestre szólt végállomásnak? Neeeem? Akkor nem Magyarország volt az első ország. Ennyi. Az a Genfi egyezményt nagyon jól megfogalmazták"
.
Magyarország az első biztonságos ország a szír menekülők számára? Így megint jól fogalmaz Phylaxa, hogy a genfi a zöldhatáron való bejutást csak azoknak engedi büntetlenül akik közvetlenül háborús övezetből érkeznek.
Azt pedig semmi sem tiltja,hogy egy ország  egyéni kérvény alapján valakinek menekültstátuszt adjon. Ez így már csak ADHATÓ és nem JÁR!
 Itt sincs ellentmondás!
.
"Phylaxa 2016. szeptember 04. 21:50 Vissza kell szállítani Líbiába vagy Törökországba... A Genfi-Egyezmény nem népvándorlásra lett kitalálva."
.
A genfi egyezmény a hazájukat kényszerből elhagyók megsegítésére alkották. Így az csak az első biztonságos országig ad menetességet. Aki onnan továbbáll az népvándorló!
Itt sincs ellentmondás!
.
"Phylaxa 2016. október 05. 14:07
...
2.Magyarország nem határos Szíriával, sőt, 4 ország van közöttük, amin nem gyalogosan jöttek végig, hanem szállították őket. 
.
A görögök,szerbek,horvátok bizonyítottan szállították őket!
Itt sincs ellentmondás!

3.Egy Budapesti repülőjegyet kérünk felmutatni, olyan járatét,mely Szíriából indult és az első megálló Budapest volt."
Aki közvetlenül érkezne az hivatkozhatna csak a genfi egyezményre! Mindenki más már egy másikra pl. az emberi jogok egyezményes nyilatkozatára ami alapján szintén kérheti, de ez már tömegesen nem tehetik.
Itt sincs ellentmondás.
.
"Phylaxa 2016. október 05. 15:26 Hogy mi legyen? A Genfi Egyezmény világosan kimondja. Visszatoloncolható az anyaországába. Ja, hogy az anyaországokat nem érdekli a Genfi egyezmény? Ehhez nekünk mi közünk? :)"
.
"Phylaxa 2017. augusztus 30. 11:36 Leírom neked külön akárhányszor nem érted. Le kell állítani az illegális muszlim bevándorlást"
.
Itt sem a menekültek és a migránsok befogadásának a leállításáról ír! Ő az ILLEGÁLIS  migráció leállítását kéri!
Itt sincs ellentmondás!
.
A terroristáktól parázás külön érdekes a mostani tapsikolás fényében:
.
"Phylaxa 2016. augusztus 11. 12:01 ...a terroristák szabadon jöhetnek velük befelé. Sem te, sem én, de senki sem tudja megmondani sajnos, hogy mennyi terrorista áramlik be velük."
.
Az idő sajnos itt is őt igazolta! Az illegális migránshullámmal érkeztek Európába terroristák azt pedig nem tudjuk mennyien!
 Itt sincs ellentmondás!
.
Remélem segítettem Phylaxa írásait megértened.

-pny
-pny 2018. 02. 17. 01:03
Előzmény: #336  -pny
#337
Extrém durva - de úgy tűnik, hogy a Fidesz propaganda már itt tart -, hogy azt is megpróbálják letagadni, elhazudni, amit ők írtak/mondtak és mindenki olvasta/hallotta. Ez már tényleg orwelli helyzet.
-pny
-pny 2018. 02. 17. 01:00
Előzmény: #328  Phylaxa
#336
Pampa úgyis törölni fogja, mert a kellemetlen tényeket mindig törli, de tessék, ezt írod mostanság:
.
"Phylaxa 2018. február 4. 19:55 Sosem zavart a Genfi-Egyezmény szerinti menekült státusz megadása akárhonnan érkezett embereknek.”
.
Phylaxa szerint ez ugyanaz, mint ezek:
.
"Phylaxa 2016. április 13. 18:43 A genfi szerint működött régen. Ha kimmentél a tranzitból valamelyik európai országba, akkor már utasítottak is el és mehettél oda vissza, ahol kiléptél. Ez a genfi."
.
"Phylaxa 2016. július 01. 21:41 Be kell fejezni az illegális migrálás engedélyezését. A nemzetközi vizekről video, műholdról is felvétel és vissza Líbiába. Ne nézzen már senki hülyének senkit!"
.
"Phylaxa 2016. augusztus 15. 20:17 Repülőjegyet bemutatták ami Budapestre szólt végállomásnak? Neeeem? Akkor nem Magyarország volt az első ország. Ennyi. Az a Genfi egyezményt nagyon jól megfogalmazták"
.
"Phylaxa 2016. szeptember 04. 21:50 Vissza kell szállítani Líbiába vagy Törökországba... A Genfi-Egyezmény nem népvándorlásra lett kitalálva."
.
"Phylaxa 2016. október 05. 14:07
...
2.Magyarország nem határos Szíriával, sőt, 4 ország van közöttük, amin nem gyalogosan jöttek végig, hanem szállították őket. 
3.Egy Budapesti repülőjegyet kérünk felmutatni, olyan járatét,mely Szíriából indult és az első megálló Budapest volt."
.
"Phylaxa 2016. október 05. 15:26 Hogy mi legyen? A Genfi Egyezmény világosan kimondja. Visszatoloncolható az anyaországába. Ja, hogy az anyaországokat nem érdekli a Genfi egyezmény? Ehhez nekünk mi közünk? :)"
.
"Phylaxa 2017. augusztus 30. 11:36 Leírom neked külön akárhányszor nem érted. Le kell állítani az illegális muszlim bevándorlást"
.
A terroristáktól parázás külön érdekes a mostani tapsikolás fényében:
.
"Phylaxa 2016. augusztus 11. 12:01 ...a terroristák szabadon jöhetnek velük befelé. Sem te, sem én, de senki sem tudja megmondani sajnos, hogy mennyi terrorista áramlik be velük."
-pny
-pny 2018. 02. 17. 00:00
Előzmény: #330  Phylaxa
#335
“Amiket bemásoltál az mind ugyanazt mutatja, amit ma is mondok.“
.
Nem
settevoltesette 2018. 02. 16. 23:58
Törölt hozzászólás
#334
settevoltesette 2018. 02. 16. 23:51
Törölt hozzászólás
#333
Phylaxa 2018. 02. 16. 22:31
Előzmény: #331  signal2
#332
Tömeges muszlim betelepítés alatt azt értem, ahogyan működnek ezek a dolgok nyilvánosan 3 éve. Egyébként több államban korábban is folyt, csak hálistennek abból kihagytak bennünket. 
Az ellenzék véleményét a tettekből ismerem. Tehát mindent megszavaztak az EU parlamentben, amit eléjük tettek. Ezért is mondom, hogy ezt korrektül teszik, nem mondanak ellent annak amit mindig is mondtak. Az más kérdés, hogy erre nem igen fognak több szavazatot kapni, mint amennyit eddig is kaptak. Én így látom. Ehhez tényleg semmi köze a kormánynak. Ők akarják így.  :)
signal2
signal2 2018. 02. 16. 21:20
Előzmény: #328  Phylaxa
#331
Kérdés, te mit értesz betelepítés alatt. A kvóta menedékkérők áthelyezéséről szól. A baloldal véleményéről szerintem többet tudunk a fidesztől, mint magától a balodaltól. Ennek megfelelően kell kezelni a valóságtartalmát.
Amíg a fidesz azt állítja, hogy Vona lebontaná a kerítést, addig nagyon érdemes elgondolkodni bármilyen állítása igazságtartalmán.
Phylaxa 2018. 02. 16. 17:15
Előzmény: #329  -pny
#330
Amiket bemásoltál az mind ugyanazt mutatja, amit ma is mondok. De majd írd le, hogy hova másolod most és természetesen megnézem. Az, hogy 1+1!=2 az engem nem érdekel. Azt mással játszd le! :)
-pny
-pny 2018. 02. 16. 17:11
Előzmény: #328  Phylaxa
#329
100-szor bemásoltam, ide nem fogom megint, mert pampa törölget...
Phylaxa 2018. 02. 16. 17:04
Előzmény: #327  -pny
#328
1. Másold be ahol nem ezt mondtam! 
2. Téged abszolút nem érdekel, hogy mennyi évtized óta fogadunk be a Genfi-Egyezmény szerint menekülteket, tehát teljesen feleslegesen szövegelsz. Megismétlem: fingod sincs a Genfi-Egyezményről. 
3. 3 éve ismételgetem, hogy nem értek egyet a tömeges muszlim betelepítéssel, mindenfajta kötelező szétosztással sajnálom, ha téged ez nem érdekel. Ennyi.
4. Az ellenzéknek esélye sincs a választóknál, mivel korrektül bevállalják, mindenhol aláírogatják a muszlim tömegek betelepítését és szétosztását. Ők lesznek szerintem az utolsók az UNIO-ban akik meg fogják változtatni a véleményüket. 
-pny
-pny 2018. 02. 16. 16:43
Előzmény: #321  Phylaxa
#327
“A Genfi-Egyezmény szerint menekültstátusz ADHATÓ, akkor is, ha nem szomszédos országból érkezik a menekült.”
.
1. 3 évig nem ezt mondtátok.
.
2. A kormány arra hivatkozott az 1300 “menekült”-nek hazudott migráns ügyében, hogy azt a genfi szerint “BE KELLLETT” fogadnunk. Tehát hazudtak. Titeket pedig se a hazugság nem zavar, se az, hogy önszorgalomból túl is teljesítették a kvótát, ami ellen 3 éve propaganda zajlik, ti meg 3 éve fröcsögtök...
Peterbond 2018. 02. 16. 16:08
Előzmény: #302  pampa
#326
Signal-nak tobb ideje es lathatoan tobb energiaja es jobb vitakulruraja van elmagyarazni megse sikerul. En nekem ettol jobban nem menne ezert meg se probalom.
pampa 2018. 02. 16. 15:57
Előzmény: #323  Vazsmegyei
#325

Szia, nem tudom mikor leszek megint.
Ennyi időm volt erre.
pampa 2018. 02. 16. 15:40
Előzmény: #322  Phylaxa
#324
Neki semmiről sincs magánvéleménye.  :)))
Amennyiben te levonsz valami következtetést az írásaiból akkor pedig betámad:
Ő ezt sohasem írta!  :)
Én már többször próbálkoztam valamit "kihúzni" belőle, de gyakorlatilag azt képtelen beazonosítani, hogy melyik az a + egész szám ami a számskálán a 2 és a 4 között található?  :)))))
Amennyiben ebből nem tud orbántakaroggy helyzetet előállítani akkor bizony jön a válasz:
ő nem tudja......  :))))
.
Nem tudom olvastad e amikor arra kérdeztem rá:
.
Azok akik Európán kívülről érkeznek és minden erre jogosító papír nélkül átlépik az osztrák-német határt minek számítanak?
.
Jött a válasz:
.
ő ezt nem tudja kérdezzem Orbántól!  :))))
.
Ahogyan folyamatosan összemossa a genfi egyezmény biztosította jogot ami a tömeges menekülésre vonatkozik az egyedi elbírálás alá eső ügyekkel.
Érdekes lenne egy háború esetén a szomszédos ország részéről ha a menekülőkkel szemben a tranzitzónás beléptetési rendszert alkalmazná!  :(
.
Ahogyan azt sem érti, hogy egy ország dönthet arról, hogy migránst,menekültet  fogad be , de azt a döntési jogot nem ruháztuk át az EU-ra! 
.
Folyamatosan féligazságokra és ahhoz gondolt média magyarázatra mint tényre hivatkozik!  :)))) 
.
Minden bővebb beszélgetés értelmetlen vele.
Vazsmegyei 2018. 02. 16. 15:33
Előzmény: #319  -pny
#323
Nem jött még el az időd, hogy te mondhatod meg ki a menekült ki a migráns és ki a vándor!  Sokat kell még tanulnod, hogy megértsed mi folyik a világban. 
-
Semmiképpen nem úgy állnak a dolgok ahogy szeretnéd! Még hazugságokkal sem igazolhatod!
Phylaxa 2018. 02. 16. 15:26
Előzmény: #317  pampa
#322
Nem érdekli, ő Viktort akarja megdönteni. A fejébe vette, hogyha állandóan támadja, akkor megbukik. Én a mai napig nem tudom, hogy mi a saját véleménye erről a migránskérdésről.  :)
Phylaxa 2018. 02. 16. 15:23
Előzmény: #319  -pny
#321
A Genfi-Egyezmény szerint menekültstátusz ADHATÓ, akkor is, ha nem szomszédos országból érkezik a menekült. Például konzulátuson is beadható a kérelem.  Nem megy neked ez a Genfi-Egyezmény. Pedig baromi régi. Azt nem értem, hogy miért nyilatkozol ebben a kérdésben, amikor nincs más. Nincsenek Eu törvények erre. Nagyon akarják, ez nem kétséges, de ahhoz vétó nélkül bele kellene egyeznie minden egyes miniszterelnöknek. Ez pedig nem fog menni.  :)

Topik gazda

pampa
3 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek