Topiknyitó: pampa 2017. 10. 25. 08:47

VÁLASZTÁS 2018  

MINDENKI ELFORDULT VONA IDENTITÁSÁT VESZTETT PÁRTJÁTÓL
MA MÁR A CORVIN KÖZ IS TÚL NAGY A JOBBIK SZIMPATIZÁNSAI SZÁMÁRA
Gabay Dorka
Nehéz helyzetbe került a Jobbik, a néppártosodási folyamat következtében a radikális szavazói és értelmiségi támogatói elhagyják, miközben belső feszültségek is gondot okoznak. A liberális és baloldali szavazóknak tett gesztusok sem segítettek a párt támogatottságának növelésében.
http://magyaridok.hu/belfold/mindenki-elfordult-vona-identitasat-vesztett-partjatol-2378080/
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
signal2
signal2 2018. 02. 15. 13:22
Előzmény: #238  Törölt felhasználó
#240
Kifejtenéd, hogy milyen ideológiára gondolsz, amit a többség ellenez, és viszont támogatom? Elég valószínű, hogy nem tudsz ilyet mondani, szimplán csak beskatulyáztál, és ettől nem tudsz elvonatkoztatni.
madxa 2018. 02. 15. 13:18
Előzmény: #238  Törölt felhasználó
#239
"Budapesten tüntet Orbán ellen a kivándorolt magyarok pártja, felpimpelik a Lánchidat
Szily László POLITIKA ma 10:17  49  45
A Fidesz leváltásáért és a korrupció megszüntetéséért tüntet az Európai Alternatíva Párt vasárnap délután fél háromkor a Lánchíd budai hídfőjénél. Az EAP külföldön élő magyarok - főként a nyugati amigráció - által alapított párt. A tüntetés végén a tervek szerint egy jókora, 
Váltsuk le a korrupciót! feliratú molinót fognak kiakasztani a hídra."
Törölt felhasználó 2018. 02. 15. 12:58
Előzmény: #232  salve
#238
Pontosan így van! Hozzáteszem tudják ezt a signal félék is,de az ideológiájuk minden áron való érvényesítéséből nem engednek,akkor sem ha azt a többség ellenzi.Ja,és ennek ellenére ők liberálisnak tartják magukat,vicces :))
madxa 2018. 02. 15. 12:46
Előzmény: #236  signal2
#237
Napi 2000-10000 érkező esetén hogyan alkalmazzuk?
Ahogyan akkor is, ha az illető nem akar együttműködni de már beengedtük?
signal2
signal2 2018. 02. 15. 12:42
Előzmény: #231  madxa
#236
Minden le van írva, hogy kit, hol, hogyan kell regisztrálni. Az EU összes nyelvén elérhető útmutatókkal. 
signal2
signal2 2018. 02. 15. 12:41
Előzmény: #231  madxa
#235
HOTSPOT, RELOCATION
signal2
signal2 2018. 02. 15. 12:41
Előzmény: #232  salve
#234
"a baloldal hatalmon lévő kormányai az EU-ban migránsinváziót és abból hamarosan kinövő, máris jelentkező nyomort, bűnözést, és terrorizmust szsbadítottak rá Európára"
Ebben pont mi jártunk az élen, kb. 400.000 migráns rászabadításával. Én eddig is tudtam, hogy baloldali kormányunk van (konkrétan kommunista), és örülök, hogy erre te is rádöbbentél! :)
madxa 2018. 02. 15. 12:14
Előzmény: #224  Vazsmegyei
#233
Igazad van!
Élnek itt közöttünk magyarul beszélő állengyelek akik sohasem lesznek magyarok!
Ők mindig is csak gyüttment betolakodók lesznek!
salve 2018. 02. 15. 12:11
Előzmény: #206  signal2
#232
nem tudom hányszor kell még nektek (neked is) leírni figyelmeztetésként:
az efféle szép ideoloógiák (és azokat kodofikáló dokumentumok, EU irányelvek, stb. stb.) mindig éppen annyit érnek, amennyi a gyakorlatban megvalósul belőlük!
és hiába ismételgeted hogy az EU már cselekszik szerinted a migrációs problémák kezelése érdekében (is), egyelőre egyre többen érzik és gondolják úgy az EU lakosai közül, hogy ha így is van -  messze, messze nem elég! lásd Ausztria: győzött a migrációt ellenző vagy inkább ellenző koalíció. a németeknél már feljött az Afd. Olaszország: 2 hét múlva lesz a választás és ott is ezt valószínűsítik, miközben Renzi barátotok és elvtársatok( a már bukott szoci  miniszterelnök) elismerte, hogy a "migrációs politikája nem volt sikeres", de ez nagyon önfényező megállapítás volt, mert az átlagválasztók többsége őt ma már az anyja keservébe küldi el, annyira megutáltatta magát velük.. de higyj persze amit csak akarsz, a lényeg úgyis az: a baloldal hatalmon lévő kormányai az EU-ban migránsinváziót és abból hamarosan kinövő, máris jelentkező nyomort, bűnözést, és terrorizmust szsbadítottak rá Európára (merkel is hibás, de őinkább csak belesodródott miután kész tények elé állította az invázió), de te és elvbarátaid még mindig ott tartotok, hogy ezt mentegtni, relativizálni, kozmetikázni próbálnátok, ahogy csak lehet.. de nem fog menni, mert az átlagember nem hülye!
de úgyis fogalmazhatunk: melletted és mellettetek elszaladt a valóság, el vagytok maradva.. a többség nem így gondolkdok ahogy ti..és ez a lényeg! ha tetszik, ha nem..
madxa 2018. 02. 15. 12:11
Előzmény: #230  signal2
#231
Olvastam már régebben is.
.
A lényeg hiányzik belőle.
.
Hogyan kell kezelni a tömeges migrációt?
.
Ahogyan az iránymutatás is hiányzik,hogy mely ország menekültjei mely országig minek számítanak ha tömegesen érkeznek?
pl. egy szír a német  dán határon miként kell hogy regisztráljon?
Azzal, hogy nagyon sok cselekvési tervet kidolgoznak amit az életbe nem lehet átültetni azt nem nevezném csinálásnak.
signal2
signal2 2018. 02. 15. 11:33
Előzmény: #225  madxa
#230
Figyu, itt van az összes doksi és jelentés a témában:
https://ec.europa.eu/home-affairs/index_en
Százasával. Nem tudom, ennyi idő alatt mit sikerült elolvasnod. Az 1%-éig sem érhettél. Én csak átfutottam az aloldalakat, de nekem egyelőre elég, hogy komolyan foglalkoznak a témával. Ami a semmitmondó az ez: "Soros". Na ennél semmitmondóbb aztán tényleg nincs.
Itt van egyébként az induló terv, ami a 2015-ös válságra reagál:
https://ec.europa.eu/home-affairs/sites/homeaffairs/files/what-we-do/policies/european-agenda-migration/background-information/docs/communication_on_the_european_agenda_on_migration_en.pdf
Ebben azért elég konkrét intézkedési javaslatok vannak. Erre kapcsolódva vannak cselekvési tervek, érintett országra lebontva, rendszeres jelentések, illetve a szabályozás változáshoz javaslatok és vitaanyagok.
Te így hasraütés szerűen kijelentetted, hogy nem működik, nem csinálnak semmit. Ebből minimum a második fele nem igaz. 
Akkor legyél el a véleményeddel, amivel én messze nem értek egyet. Én legalább utána néztem.
bigyula 2018. 02. 15. 11:25
Előzmény: #227  bigyula
#229
Bocsi, a "Magyarországon él" nem volt benne, csak a "magyarul gondolkodik".
Törölt felhasználó 2018. 02. 15. 11:24
Előzmény: #219  bigyula
#228
szokás szerint hazugság mint  a többi
madpampamjani se érti))
bigyula 2018. 02. 15. 11:24
Előzmény: #224  Vazsmegyei
#227
Ilyet én nem állítottam! Te állítottad, hogy  "igazi magyar" csak az lehet, aki csak magyarul tud, és Magyarországon él. Ja, és akihez Orbán beszél...
bigyula 2018. 02. 15. 11:22
Előzmény: #223  Vazsmegyei
#226
Nincs itt semmi félreértelmezés! Olvasd el, hogy mit írtál! Teljesen egyértelmű.
madxa 2018. 02. 15. 11:22
Előzmény: #221  signal2
#225
Ez egy általános semmitmondó szokásos EU cselekvési terv ráadásul semmi iránymutatás arra amiről beszéltünk.
Vazsmegyei 2018. 02. 15. 11:21
Előzmény: #219  bigyula
#224
Hogyan tudnád bizonyítani, hogy aki csak magyar nyelven beszél, magyar nyelven ért az nem magyar? 
Vazsmegyei 2018. 02. 15. 11:19
Előzmény: #220  bigyula
#223
Ez legyen a te félreértelmezésed! Kétségbe vonnád a csak magyarul értő, magyar nyelvet értő Magyarországot a törvényeivel egyetemben!
Vazsmegyei 2018. 02. 15. 11:16
Előzmény: #206  signal2
#222
Ebből nekem csak az EGYÉN VÁLASZTÁSI SZABADSÁGÁT határozzad meg! Milyen legyen a különböző nyelveket beszélő emberek szabadsága, ha az egyénnek le kell fordítani, hogy milyen is ma az a SZABADSÁG,  amelynek alá kell vetnie magát?
-
 Miért kell egyáltalán vitázni méghozzá élesen, ha mindenkinek szabad a választása? Ebben a felvetésben teljesen értelmetlen vitát folytatni, vitára kényszeríteni  meggyőződésükben megingathatatlan "vitázókat"! 


Lásd az itt is nevén nevezhető nickeket, akiknek a bocsánatkérés nem fér bele a szabadságuk természetébe!
signal2
signal2 2018. 02. 15. 11:10
Előzmény: #217  madxa
#221

Topik gazda

pampa
3 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek