Topiknyitó: Törölt felhasználó 2017. 10. 22. 08:59

Tudomány és Csillagászat  

http://index.hu/tudomany/2017/10/16/gravitacios_hullam_neutroncsillagok_ligo_tobbcsatornas_csillagaszat_kozmologia/
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2021. 05. 04. 18:46
Előzmény: #6258  lo5o_
#6260
Minden és mindenki Isten tulajdona... ha ebből indulsz ki, sokkal nagyobb bölcsességre jut(hat)sz, mint amit itt elővezetsz ma...
Törölt felhasználó 2021. 05. 04. 18:39
Előzmény: #6253  pitcairn2
#6259
Az Ószövetség részben csak Ábr(ah)ám óta, nagyobb részben Izsák óta, majd pedig teljességgel csupán Jákób (későbbi nevén Izráel) óta szól a zsidó nép viszontagságairól. Tudtad-é pld., hogy Ábrahám (még Ábrám néven), az ő öregecskedő feleségével Szárai-val, (aki később Sára lett) türelmetlen(ek) volt(ak) az Úr ígéreteivel szemben (ld. Izsák), és az ő (öregecskedő) felesége tanácsára a családi szolgálóleányt (Hágár) is feleségévé tette (nem az Úr akaratából)... és ebből a nászból született Ismáel, aki az arab népek ősatyja (?)... Ismáelről ezt írja a Biblia első könyve (kb. Kr.e 1400 körül):
 
"Az pedig vad természetű ember lesz: az ő keze mindenek ellen, és mindenek keze ő ellene..." (1Mózes 16,12)
 
érdekes neeem?... )
lo5o_ 2021. 05. 04. 18:22
Előzmény: #6256  Törölt felhasználó
#6258

Mondom, hogy nem én találtam ki. Nem úgy van a történet, hogy végítéletkor feltámad minden halott, aztán minden lélek elkerül a helyére? Viszont a testek kuka. Ez van leírva, tehát ez a terv. Azaz az emberiséget kiirtják.
sasa44 2021. 05. 04. 17:04
Előzmény: #6253  pitcairn2
#6257
Hát én annak címzem, aki idézgeti.
Törölt felhasználó 2021. 05. 04. 16:56
Előzmény: #6255  lo5o_
#6256
Istennek nem az a terve,hogy az emberiséget kiirtsa ezt az antikrisztus találta ki te pedig ezt szajkózod vagyis az antikrisztusból táplálkozol.................
Ha nem az antikrisztusból táplálkoznál hanem Krisztusra hallgatnál akkor azt mondanád,hogy Isten terve  az,hogy az ember üdvözüljön,ehelyett Istent káromlod.
lo5o_ 2021. 05. 04. 16:37
Előzmény: #6254  Törölt felhasználó
#6255
Mi ebben az okoskodás? Noénál meghalt (majdnem) az összes ember. A végítéletnél szintén meg fog halni mindenki. Nem én találtam ki, nem nálam kell reklamálni.
Törölt felhasználó 2021. 05. 04. 16:26
Előzmény: #6231  lo5o_
#6254
ez az antikrisztus okoskodása aki átveszi tőle veszi át ...............
pitcairn2 2021. 05. 04. 16:24
Előzmény: #6247  sasa44
#6253
Az Ószövetség kapcsán az esetleges logikai ellentmondásokat a zsidó közösségnek tessék címezni:)
pitcairn2 2021. 05. 04. 16:21
Előzmény: #6244  PusztaPutyin
#6252
Noé korában még Biblia sem volt:)
badsector1
badsector1 2021. 05. 04. 16:21
#6251
"Elszabadult kínai rakéta tart a Föld felé
A Hosszú Menetelés 5B rakéta segítségével juttatta fel az űrbe Kína múlt héten a leendő űrállomás főmodulját. Azt viszont nem tudják, hogy a visszatérő rakéta darabjai hol fognak majd landolni − írja az MTI a Guardian alapján.A Tian-he, vagyis Mennyei Harmónia elnevezésű modult a rakéta a Hainan szigetén található vencsangi űrközpontból bocsátotta fel április 29-én. A Hosszú Menetelés 5B a felbocsátás után ideiglenes pályára állt, és megkezdte az előkészületeket a visszatérésre. MIVEL A VISSZATÉRÉS ELLENŐRIZETLEN, EGYES SZAKÉRTŐK ATTÓL TARTANAK, HOGY A DARABJAI AKÁR LAKOTT TERÜLETEN IS LANDOLHATNAK.Legutóbb, amikor egy Hosszú Menetelés 5B rakéta visszatért a Földre, a rakéta nagy része elégett a légkörbe érve, de egyes darabjai, hosszú fémrudak több épületet megrongáltak Elefántcsontparton, és csak a szerencsének köszönhető, hogy senki nem sérült meg − idézte fel Jonathan McDowell asztrofizikus, a Harvard Egyetem tudósa.Szerinte egyelőre lehetetlen megjósolni, hogy a visszatérő rakéta hol fog landolni, miután belép a Föld légkörébe. A tudós szerint azonban az a legvalószínűbb, hogy a tengerbe fog zuhanni, mivel a bolygó 71 százalékát az óceán borítja. A rakéta néhány darabja túl fogja élni a visszatérést, aminek hatása egyenértékű azzal, „mintha egy kisrepülőgép zuhanna le, és 100 mérföldes körzetben szóródna szét”.  "
  
nyakakat behúzni
badsector1
badsector1 2021. 05. 04. 16:00
Előzmény: #6248  sasa44
#6250
a bibliából biztos nem kapta meg a választ.
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2021. 05. 04. 15:19
Előzmény: #6247  sasa44
#6249
általában a tejiparra gondolt a szerző
sasa44 2021. 05. 04. 15:17
Előzmény: #6247  sasa44
#6248
Ja, és amúgy még nem válaszoltál a régebbi kérdésemre, hogy honnan tudod a Holdnak a Földtől való távolságát illetve a fény sebességét?  Talán ha szépen kérlek válaszolsz?
sasa44 2021. 05. 04. 15:12
Előzmény: #6235  kukker
#6247
"1Történt pedig, hogy amikor az emberek kezdtek elszaporodni a földön, és leányaik születtek, 2látták az istenfiak, hogy szépek az emberek leányai, ezért feleségül vették közülük mindazokat, akiket kiválasztottak maguknak. 3Akkor ezt mondta az ÚR: Ne maradjon lelkem örökké az emberben, hiszen ő csak test! Legyen az életkora százhúsz esztendő!
4Abban az időben, amikor az istenfiak bementek az emberek leányaihoz, és azok gyermekeket szültek nekik – sőt még azután is –, óriások éltek a földön. Ők voltak az ősidők nagy hírű vitézei."                       Te Kuki! Ki a tökömök azok az "istenfiak"? "istenlányok" nem voltak? Az "Úr"-nak voltak gyerekei? Akik megdugták az emberek leányait? Akik gyermeket szültek nekik? Aztán még óriások is éltek a földön? Mi ez a katyvasz? Aztán az "Úr" elpusztította az embereket. Az "istenfiakkal" mi lett?                                       És az "istengyerekekkel"? "7Azért ezt mondta az ÚR: Eltörlöm a föld színéről az embert, akit teremtettem; az emberrel együtt a szárazföldi állatokat, a csúszómászókat és az égi madarakat is". Érdekes... A vízben élő rengeteg vízi állatot miért nem? Ja, mert nem tudtak belefulladni az özönvízbe. Hát úgy tűnik senki sem "mindenható"...
lo5o_ 2021. 05. 04. 15:08
#6246
Emberek, értő olvasás! Én csak tényeket közöltem. Első kiirtás Noé, második folyamatban. Sehol nem minősítgettem, indokokat nem firtattam. Akik meg így felkapják a vizet, azoknak gratulálok a üldözési mániájukhoz.
Törölt felhasználó 2021. 05. 04. 15:07
#6245
sajnos itt a fejekben káosz van,ugyan vannak igazságdarabkák de az kevés olyan mintha nem lenne semmi,tehát a teljes Igazság nélkül mit sem érnek a féligazságok,söt, hazugság lesz belöle és mindenki nyomja a mantrát joakaroan , az még hamisság marad fél igazságként is és árt az emeriségnek,egymásnak és megy a vitázás ami bizony a világosság hiányát vetiti,ki.Az ember azért jött a Földre ,hogy megkeresse a Teljes Igazságot,amit Jézus igért meg 2 ezer éve,hajrá itt van az Evangélium ki van hirdetve ,ébresztö hétalvók,hasukra süt a nap és Legyen immár Világosság a Földön is.
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2021. 05. 04. 15:06
Előzmény: #6243  pitcairn2
#6244

igaz, úgyhogy a helyes képlet:
emberiség =/= noé illetve =/= biblia hívők
pitcairn2 2021. 05. 04. 14:57
Előzmény: #6237  PusztaPutyin
#6243
az ószövetségi időkben még nem volt kereszténység
Törölt felhasználó 2021. 05. 04. 14:57
Előzmény: #6236  krida
#6242
sajnos a hit az nem elég,és amugy is akit Jézus megigért-tehát az Ember Fiát-azt is be kell fogadni,az pediglen Abd-ru-shin.Tehát van mit munkálkodni és ráadásul nem csak megérteni, befogadni hanem cselekedni is kell az Igazságot.Vagyis a Megváltáshoz ,bizony fel kell ébredni,vagyis feltámadni,megérteni,befogadni és cselekedni,ez nem kis munka ebben a luciferi világban hiszen majdnem mindenki a lucifersátánantikrisztust imádja.aki nem hiszi járjon utána a többi elpusztul mint pelyva a a lucifermagvakkal a konkollyal.
krida
krida 2021. 05. 04. 14:55
Előzmény: #6238  lo5o_
#6241
Amit mondasz, az olyan mintha amiatt hőzöngnél, hogyha az ember leugrik a 10 emeletesről, miért kell meghalnia?! Vannak fizikai és szellemi törvények, Isten világosan elénktárta, hogy ne a bűnt és az átkot válasszuk, hanem az életet, az áldást, Jézust. Ha valaki ezen hőzöng, és mánpedig csakazéris csinálja a hülyeségét, az magára vessen. Én a magam részéről nem ugrálok a tizedikről, hanem ott vagyok a bárkán (ami Jézus Krisztus), és megmenekülök. A lehetőség ott van mindenkinél, de se kényszeríteni nem lehet senkit, se döntést hozni senki helyett.

Topik gazda

aktív fórumozók


friss hírek További hírek