Topiknyitó: Portfolio 2017. 10. 12. 21:56

Parázs vita az új magyar munkaszüneti napról  

Ugrás a cikkhez
A Versenyszféra és a Kormány Állandó Konzultációs Fóruma monitoring bizottságának elsõ õszi ülését tartották csütörtökön, ahol a felek értékelték a tavaly kötött hatéves bérmegállapodást és vitáztak december 24-e
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Dehogynincs
Dehogynincs 2017. 10. 13. 11:09
#9
"a kezdeményezést a munkavállalói oldal támogatta,
a munkaadói oldal pedig ellenezte,
míg a kormányzat nem foglalt állást az ügyben.
A kormányzat a kérdés eldöntését a szociális partnerekre bízta."
Magyarán: egyezzenek meg a kizsákmányoltak a kizsákmányolókkal.
A kormányzatnak kezd megjönni az esze. Van egy csomó, lényegtelen kérdés, amibe jobb, ha a kormány nem ugat bele. Lényegesebb kérdésekben is tök jól ellennénk a kormány nélkül.
_Bekre_Pal_
_Bekre_Pal_ 2017. 10. 13. 10:40
Előzmény: #7  Törölt felhasználó
#8
ugyan már, a nekik fontos dolgokat egy pillanat alatt bevezetik, ez gumicsonting, kell az ámítás a népnek, hogy van még vita a parlamentben, működnek a demokrácia eszközei. lényegi kérdésekben már évek óta az általad szorgalmazott parancsuralmi módszert szolgálják ki a képviselő robotok
Törölt felhasználó 2017. 10. 13. 04:24
#7
minek vitázni be kell vezetni és kész,szánalom hogy semmiröl nemtudnak megegyezni
_Bekre_Pal_
_Bekre_Pal_ 2017. 10. 12. 23:58
Előzmény: #5  hellforceone
#6
azért én reménykedem benne, hogy meg fogom érni a felszabadulást, 5 évvel fiatalabb vagyok nála és úgy olvastam, hogy a roma átlagéletkor legalább 10 évvel rövidebb mint a nagyátlag, úgyhogy minimum 15 évvel kedvezőbb poziban állok. addig meg kalandvágyból itthon bekkelem ki azt a kis időt
hellforceone 2017. 10. 12. 23:06
Előzmény: #4  _Bekre_Pal_
#5
5 csillagos hozzászólás, de szerintem sajnos még sokáig fog "boldogítani" minket...
_Bekre_Pal_
_Bekre_Pal_ 2017. 10. 12. 22:58
Előzmény: #3  -pny
#4
én a halála évfordulóját preferálnám, akár 2018-tól bevezetve
-pny
-pny 2017. 10. 12. 22:41
Előzmény: #1  Portfolio
#3
Orbán születésnapjának kéne, hogy ünnepnap legyen. Szerintem ez nyilvánvaló. Vonulás is kéne a jeles nap alkalmából. Ez a mimimum, amivel a gyarló nép leróhatná örök háláját a kedves vezér számára.
Törölt felhasználó 2017. 10. 12. 21:56
Előzmény: #1  portfolio
#2

a kezdeményezést a munkavállalói oldal támogatta,
a munkaadói oldal pedig ellenezte,
míg a kormányzat nem foglalt állást az ügyben.
sztrájk!

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek