Topiknyitó: Alilou3 2017. 10. 05. 15:57

A Jobbik beszüntetéséről beszélnek a köztévében  

Mirkóczki Ádám Jobbik-szóvívő közleményben reagált az M1-en elhangzottakra. "A Fidesz fékevesztett hatalmi tébolyában, maradék gátlását is elveszítve, Európában példátlan módon, az ellenzék legerősebb pártjának, a Jobbik betiltásának lehetőségét is belengette" - írta. "Aljas támadásaihoz ezúttal a közpénzekkel kitömött, a CÖF-höz hasonló álcivil Alapjogokért Központot hívta segítségül...Egyértelmű, hogy a Németh Szilárd-Molnár Zsolttal fémjelzett fideszes látszatviták révén tartja lélegeztetőgépen a szatellitellenzékét, míg az egyetlen tényleges kihívóját, a Jobbikot, diktatórikus eszközökkel támadja, '50-es évek óta nem alkalmazott koncepciós eljárásokat indít ellene" - közölte.
http://index.hu/belfold/2017/10/05/a_jobbik_beszunteteserol_beszelnek_a_kozteveben/
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Phylaxa 2017. 10. 06. 11:17
Előzmény: #75  -pny
#80
Nyugodtan tedd azt, semmi közöm nem volt egyik párthoz sem, most sincs és nem is lesz! Véleményem volt, van és lesz is. :)
peter_s 2017. 10. 06. 11:02
Előzmény: #74  Phylaxa
#79
Az embereket érdekli a jövőjük, de a politikusoknak sokan nem hisznek már. A közvélemény kutatások, választási eredmények ezt mutatják. Nem véletlenül ilyen magas a választani nem tudók/hajlandók aránya. Az értelmes kommunikációval sajnos manapság egy politikus nem sokra megy, mert a botrányra, hangoskodásra jobban figyelnek az emberek, és nagyobb média visszhangot kap. Nézzük csak meg az amerikai elnökválasztást, a normális jelöltek mind-mind elvéreztek, a két kakaskodó dumagép jutott a fináléba. Pénz, médiahatalom és bármit el lehet adni. De nézhetjük a tegnapi eseményeket is, az ATV-s Németh Sz. vs. Molnár Zs. hőbörgésnek volt a legnagyobb visszhangja, a mérsékeltebb politikai nyilatkozatok senkit nem érdekeltek.
Törölt felhasználó 2017. 10. 06. 10:52
#78
A Jobbik beszüntetve
Vazsmegyei 2017. 10. 06. 10:42
Törölt hozzászólás
#77
signal2
signal2 2017. 10. 06. 10:41
Előzmény: #72  Phylaxa
#76
Fórumokon megy, de oda alig mennek. tévés propagandára meg nincs pénz. nehéz
-pny
-pny 2017. 10. 06. 10:40
Előzmény: #74  Phylaxa
#75
Ez a szöveged a Fidesz kampánygépezet által ilyen durván uralt helyzetben inkább cinizmus, mint naivitás. De jóhiszeműen kezelhetjük felőlem az utóbbiként.
Phylaxa 2017. 10. 06. 10:37
Előzmény: #69  peter_s
#74
Nincs ilyen, hogy az emberek csalódottak és nem érdekli őket a jövőjük. Ha valaki kitartóan értelmes dolgokról beszél a médiában és nem mást szapul, hanem nyugodtan teszi azt, akkor lesznek akiknek feltűnik. De egy pillanatig se számíts arra, hogy az emberek kutakodni fognak. Na ez az én véleményem, majd leírja más is a sajátját. :)
Vazsmegyei 2017. 10. 06. 10:35
Törölt hozzászólás
#73
Phylaxa 2017. 10. 06. 10:32
Előzmény: #68  signal2
#72
Erről van szó. Erről kell nyilatkozni és népszerűsíteni. Nem fognak után keresni, nekem is te linkelted be. :)
Phylaxa 2017. 10. 06. 10:21
Előzmény: #65  peter_s
#71
Nem veszem őket egy kalap alá, egyszerűen egyiknek sincs, ezért írtam. Nem akarok senkit siettetni, csak gondoltam megemlítem, hogy addig nem igazán fogja senki sem felkapni a fejét. Ok, majd lesz. Megértettem. :)
Vazsmegyei 2017. 10. 06. 10:20
Előzmény: #63  _Bekre_Pal_
#70
Pai. A 36-osnál ott a 35-re adott válasz, ha nem látszik , megnyitod a 35-st. legurulsz a 35.-ig és olvasható!
peter_s 2017. 10. 06. 10:08
Előzmény: #64  Phylaxa
#69
Ezzel nem teljesen értek egyet. A magyar politikai osztály annyira elhiteltelenedett, hogy a társadalom fele teljesen elfordult tőle, így azért elég nehéz érdeklődést felkelteni. A másik felének a nagy része meg érzelmek alapján dönt, van politikai meggyőződése, hite, amelyen nem hajlandó változtatni. Ha téged valóban érdekel, akkor ezek szerint utána nézel a dolgoknak, mérlegelsz mielőtt döntesz, levonod magadban a konzekvenciákat. Nem sokan vannak így ezzel.
signal2
signal2 2017. 10. 06. 10:03
Előzmény: #58  Phylaxa
#68
-pny
-pny 2017. 10. 06. 10:01
Előzmény: törölt hozzászólás
#67
"Én azt hiányolom,hogy az ellenzéki erők az Orbán család és a Mészáros család bírálatán kívül mást nem tudnak felmutatni."
A Fidesz 2006 óta csak gyurcsányozni, meg sorosozni képes program helyett. De nektek ez több mint 10 éve elég...
-pny
-pny 2017. 10. 06. 10:00
Előzmény: #49  signal2
#66
"Egyébként te kezdted el feszegetni a program témát, de jól beégtél, mert lassan kiderül, hogy 2014-ben gyakorlatilag csak a fidesznek nem volt"
Ahogyan 2010-ben sem...
Akkor elég volt nekik annyi, hogy Gyurcsány. Most meg annyi, hogy Soros...
peter_s 2017. 10. 06. 09:59
Előzmény: #60  Phylaxa
#65
A programok kidolgozás alatt állnak, később lesznek bemutatva. Mit nem lehet ezen megérteni? A Jobbik és az LMP is elmondta, hogy fel lesznek töltve a párt honlapjára és be fogják jelenteni, amikor elkészült. Lehet, hogy neked ez nem felel meg, de akkor is ez van. Az ellenzék pártjait felesleges kell egy kalap alá venni, amikor külön indulnak és mindegyik más programmal fog kijönni. 
Phylaxa 2017. 10. 06. 09:49
Előzmény: #62  peter_s
#64
Ez és minden társadalom olyan, hogy fel kell kelteni az érdeklődését. Nincs más út. Ha vannak pontok, akkor már bele tud kérdezni. VAgyis valamire felkeltetted az érdeklődését.
Mondok egy konkrét példát: Botka ugyan nem beszélt programról, de egy dolgot megemlített és megpróbálok pontos lenni. "Ha kormányra kerülünk és a helyzet olyan lesz, akkor elbontjuk a kerítést."
Ezzel például felkeltette az én érdeklődésemet. Azonnal reagáltam rá és leírtam, hogy "Hát akkor ennyi volt a sztori." Szerintem ugyanis van illegális migráns probléma és aki ezzel nem törődik, az hiába akar egyébként szerintem racionális dolgokat megvalósítani. 
De ez az én véleményem. Más biztosan másra kapná fel a fejét. Addig viszont, amíg nincs semmi, addig biztosan nem fogja. 
_Bekre_Pal_
_Bekre_Pal_ 2017. 10. 06. 09:37
Előzmény: #55  Vazsmegyei
#63
Nekem arra se hozza.
peter_s 2017. 10. 06. 09:33
Előzmény: #57  Phylaxa
#62
Bármilyen formában is tálalod, nagyon keveseket érdekel, hogy van-e egy pártnak programja és annak mi a tartalma. Az emberek többsége érzelme, hite, meggyőződése szerint szavaz. Néhányan ugyan eljutnak addig, hogy számon kéri a programot a pártokon -ezeknek nagy része is csak kötekedés-, de elolvasni azt már nem hajlandó. Pontokba is lehet szedni de akkor meg az a kifogás, hogy rövid és nem tartalmaz konkrétumokat. Az LMP 11. akciópontjára is azt mondták, hogy rövid, nincsenek benne konkrétumok. A programban lesznek konkrétumok sőt, úgy lesz megírva, hogy az átlagos választó számára is érthető legyen, de így sem fogja érdekelni a kutyát sem. Ez nem az a társadalom, ahol értelme van a választási programoknak.
Vazsmegyei 2017. 10. 06. 09:26
Törölt hozzászólás
#61

Topik gazda

Alilou3
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek