Topiknyitó: Portfolio 2017. 09. 24. 18:37

Merkel vezeti tovább Németországot  

Ugrás a cikkhez
Lezajlottak a német választások, Angela Merkel újabb 4 évre lehet kancellár.A két nagy párt rosszabbul szerepelt, mint négy éve, ezt nézve a nagy nyertes a szélsõjobb AfD, és a parlamentbe visszakerülõ liberális FDP.Újrázhat a
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
kukker 2017. 09. 24. 21:00
Előzmény: #11  gambadoro
#20
"mert hiába van rengeteg török pl. segélyen, azért fogyasztanak is + összességében bőven kitermelik a többiek segélyét" A gazdasági örökmozgó, az ingyen pénz, hölgyeim és uraim: segélyen van az ember, de ezáltal pörgeti a gazdaságot meg segélyesként kitermeli mások segélyét. Vazze. Én most összekarmoltam magam, ez egyszerűen annyira fantasztikus, hogy na. Nem tudok szóhoz jutni...
gambadoro 2017. 09. 24. 20:57
Előzmény: #18  Phylaxa
#19
nogo noooooooooooooooooo goooooooooooooooooooooooooooooooooooooo nooooooooooooooooooooooo goooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo ezt üzeni neked európa
Phylaxa 2017. 09. 24. 20:51
Előzmény: #17  gambadoro
#18
Basszus ennyit kelett firkálnod, hogy végre egy őszinte állítást megismerjek tőled? Egyébként nem tudtam nem észrevenni. De szerintem te lejjebb amortizáltad volna 6 hónap alatt őket. :)
gambadoro 2017. 09. 24. 20:34
Előzmény: #16  Phylaxa
#17
nekem nem kell írni neked kellene, mert megint, sőt, még mindig hazudozol nogo sweden na jaaaaaaaaaaaaa egyébként, sulcihoz hasonlítani valakit érdem, te pl. a lába nyomába nem érsz ez nyilvánvaló
Phylaxa 2017. 09. 24. 20:19
Előzmény: #15  gambadoro
#16
Tényleg írjál már róla pár sort, te tuti ismered! Hasonló a stílusotok. Mindketten hetente szidjátok Mágyarországot. :)
gambadoro 2017. 09. 24. 20:09
Előzmény: #14  Phylaxa
#15
miért sulc hova való? mit tudsz te sulcról? mesélj
Phylaxa 2017. 09. 24. 20:08
Előzmény: törölt hozzászólás
#14
Nagykoalíció nem lesz. A kormányzás nem lesz könnyű, mert akikkel szövetkezni akar, nos finoman szólva is hárman, három irányba mennének ösztönből. Meglátjuk, de szerintem érdekes dolgok jönnek és az eddigi út biztosan nem fog folytatódni. Egyébként örülök Merkelék sikerének és mégjobban örülök, hogy Shultz oda kerül ahova való. :)
gambadoro 2017. 09. 24. 19:54
Előzmény: törölt hozzászólás
#13
magadra ismersz? fontos kérdés! A fidesznyiknél kártékonyabb és veszélyesebb embertípust még nem produkált a történelem. Cinizmusuk, szemtelenségük, hataloméhségük, gátlástalanságuk, rombolási hajlamuk, kultúra- és szellemellenességük elképzelhetetlen minden más, normális, azaz nem fidesznyik ember számára. A fidesznyik nem ismeri a szégyent, az emberi méltóságot, és fogalma sincs arról, amit a keresztény etika így nevez: lelkiismeret. A fidesznyik eltorzult lélek! Egészséges szellemű európai ember nem lehet fidesznyik! Nincs olyan vastag bőrt igénylő hazugság, amit egy fidesznyik szemrebbenés nélkül ki ne mondana, ha azt a mozgalom érdeke vagy az elvtársak személyes boldogulása így kívánja.
Törölt felhasználó 2017. 09. 24. 19:51
Törölt hozzászólás
#12
gambadoro 2017. 09. 24. 19:50
Előzmény: #7  hellforceone
#11
az afd és a linke is főleg a porosz részen erős lipcsében, drezdában a kopaszok rendszeresen felvonulnak :) németország rengeteget profitál a bevándorlókból most az a paradox helyzet állt elő, hogy a fejükre kezdenek nőni nehéz dolog ez mert hiába van rengeteg török pl. segélyen, azért fogyasztanak is + összességében bőven kitermelik a többiek segélyét nyilván egy szájlélegző ezt nem fogja fel, őket tudják mozgósítani a zavarosba halászók ez pedig, hogy nem integrálták őket nem a törökök stb. hibája, hanem a németeké
Törölt felhasználó 2017. 09. 24. 19:47
Előzmény: #5  BudFox
#10
igen bejött a papírforma és nem a leszbikus nyanya nyert kérdezd meg pipacs et-t )) ))) a dax.nak nem jó hír hogy bizonytalan a nagy koalíció, nem mintha ott aggódni kellene a demokráciáért ott biztos nem gyújtják fel a tv székházat a trafikosok
Törölt felhasználó 2017. 09. 24. 19:46
Törölt hozzászólás
#9
_Bekre_Pal_
_Bekre_Pal_ 2017. 09. 24. 19:45
Előzmény: #5  BudFox
#8
Ne viccelj, már miért lenne?
hellforceone 2017. 09. 24. 19:43
Előzmény: törölt hozzászólás
#7
Okos vagy te is! Szerinted mennyire függ kis országunk Németországtól? Szerinted mit okoz, ha szélsőséges erők erősödnek gazdaságilag? Szerinted nekünk az jó lenne??
szivacs
szivacs 2017. 09. 24. 19:18
Előzmény: #2  Törölt felhasználó
#6
Allahhoz?
BudFox
BudFox 2017. 09. 24. 19:09
Előzmény: #2  Törölt felhasználó
#5
Jah...mindenki ezt a nyanyát akarta :D Szerinted lesz holnap esés a DAX -ban ? mert szerintem lesz.. de ti hogy látjátok ?
gambadoro 2017. 09. 24. 18:56
Előzmény: törölt hozzászólás
#4
nem olyan régen még mutti volt aztán sulci beijesztett mi? afd hehe
Törölt felhasználó 2017. 09. 24. 18:42
Törölt hozzászólás
#3
Törölt felhasználó 2017. 09. 24. 18:37
Előzmény: #1  portfolio
#2
NAGY gratuláció neki imádkoztunk érte ))

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek