Topiknyitó: Portfolio 2017. 09. 06. 14:55

Kvótaper: Brüsszel máris belengette a következõ fegyvert  

Ugrás a cikkhez
Teljességgel elfogadhatatlan az Európai Bíróság ma kihirdetett ítélete a kvótaperben, amely felelõtlen és felháborító - többek között így fogalmazott mai rögtönzött sajtótájékoztatóján Szijjártó Péter. A külgazdasági
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
pampa 2017. 09. 08. 09:00
Előzmény: #98  -pny
#100
Megkaptad a kért infót! Akkor EU hatásköbe tervezik vonni a menekültügyet,migrációt?
Tibi0002 2017. 09. 08. 09:00
#99
Menthetetlenül személyeskedésnek fogják venni a jobbos szavazók (nem, én nem vagyok balos szavazó), pedig nem bántani akarom őket azzal az állítással, hogy a Pártjuk megvezeti őket. A recept egyszerű: kreálj ellenségeket (Brüsszel, migránsok, sok migráns, 1 millió, 10 millió, 60 millió, 100 millió, 1 milliárd migráns, CEU, USA, mindenki ellenség, kivéve a keleti diktatúrákat). Kelts félelmet a szavazókban - már akikben lehet. És állítsd be a Pártot ezen szavazók védelmezőjeként. Ezzel megvan a stabil szavazóbázis, és azt csinálsz az országban, amit akarsz. Sajnálom, hogy ebben az országban ezt meg lehet csinálni, de úgy látszik, remekül működik.
-pny
-pny 2017. 09. 08. 08:47
Előzmény: #96  pampa
#98
Nocsak, most hogy a király lefújta a harcot, jöhetnek a menekültek?
pampa 2017. 09. 08. 08:46
Előzmény: #95  _Bekre_Pal_
#97
Megkapta a kért linket és úgy veszem észre még tanulmányozza! :))))))
pampa 2017. 09. 08. 08:45
Előzmény: #94  signal2
#96
Igen! Ahogyan teszik azok akik önként vállalták! Amennyiben találunk közöttük annyi menekültkérőt amennyi megfelel az elvárásainknak jöhetnek a kvóta mértékéig.
_Bekre_Pal_
_Bekre_Pal_ 2017. 09. 08. 08:38
Előzmény: #90  Vazsmegyei
#95
ne szólj bele a nagyok dolgába ha nem tudod, miről van szó állítást tett, azt fehér embereknél igazolni illik ha kérik
signal2
signal2 2017. 09. 08. 08:22
Előzmény: #93  -pny
#94
Meglepődnék, ha nagy nyilvánosság előtt végre is hajtanánk..
-pny
-pny 2017. 09. 08. 08:21
Előzmény: #92  pampa
#93
"Orbán Viktor: Tudomásul vesszük a kvótaperben született ítéletet" link A király épp most árulja el a felhergelt híveket. Nesze neked Brüsszel elleni harc. Győztek az 1000 mrd-ok...
pampa 2017. 09. 08. 08:19
Előzmény: #87  -pny
#92
"Az EU menekültügyi ügynökségének új megbízatása: A Bizottság javasolhatja az Európai Menekültügyi Támogatási Hivatal megbízatásának módosítását, hogy az ügynökség új szakpolitikai végrehajtási és megerősített operatív szerepet tölthessen be. Az új megbízatás kiterjedhet a megreformált dublini rendszer elosztási mechanizmusának működtetésére, az uniós menekültügyi szabályok tagállamok általi betartásának felügyeletére, a hiányosságok orvoslására szolgáló intézkedések azonosítására, valamint a szükséghelyzeti operatív intézkedések végrehajtására vonatkozó kapacitás megteremtésére." link
sanka 2017. 09. 08. 04:53
Előzmény: #88  Vazsmegyei
#91
Hihetetlen baromságokat hordasz itt össze. Tufjok, hogy egy senkiházi troll vagy, de hiába próbálod a kurmányod utasításait idetolni, a zemberek atlatnak rajtatok, a kurmányod ön is, fidesz birka!!!!!!!!!
Vazsmegyei 2017. 09. 08. 00:50
Előzmény: #89  -pny
#90
Kérni kérheted! Philax már az igazak álmát aludhatja! Minek neked a link? Nem tudtad saját határozott ismereteiddel eldönteni a kérdést, a linket sem tudod akkor értelmezni!
-pny
-pny 2017. 09. 08. 00:00
#89
Amire Phylaxától várom a linket: "Hivatalosan közlik rendszeresen, hogyan álakul a központi migrációs hivataluk építménye. Nyilvánvalóan a jogi felépítésen dolgoznak és jól haladnak. Te semmit nem olvassol a brüsszeli közleményekből? Ha jól emlékszem a legutolsó ezzel kapcsolatos közleményük az, volt, hogy jogilag készen áll." Én pedig az erről szóló linket kértem. Elég a melléduma és a trollsereg offolása, várom a linket.
Vazsmegyei 2017. 09. 07. 22:55
Előzmény: #87  -pny
#88
Arcátlan, arc nélküli Sorosbirkák akarják megmondani a tutit! Keresgélj te csak az interneten az igazságok után, mert a saját kútfődből internet nélkül az első állampolgári vizsgán is megbuknál! Jelenthetsz a piros telefonon! Kevés unintelligens ember van a világon. Megütötted az alját akik nem tudják mit tesznek azok, akiknek fogalmazási nehézségeit másokon szeretnék bizonyítani! Neked nem számítanak a tények, mert a tényekkel nem tudsz mit kezdeni, csak hazugsággal élsz, ha egy valós ténnyel szembesítenek!Képes vagy hazugnak és kamusnak nevezni mindenkit, akinek a tényeit fel sem tudod fogni. Fogalmad sincs mit jelent egy migráns és mit jelent egy munkavállaló közötti különbség! Kamuzzál csak tovább a fórummonitor szerint a kamus szót te használod a legtöbbször! Biztos van okod, hogy tisztára mossad vele magad a félreértéseid miatt!
-pny
-pny 2017. 09. 07. 22:26
Előzmény: #86  Phylaxa
#87
Miért kamuzol még most is? Világosan leírtad: "Te semmit nem olvassol a brüsszeli közleményekből? Ha jól emlékszem a legutolsó ezzel kapcsolatos közleményük az, volt, hogy jogilag készen áll." Én pedig az erről szóló linket kértem. Ne dumálj mellé, várom a linket.
Phylaxa 2017. 09. 07. 22:24
Előzmény: #85  -pny
#86
Hey! Én még életemben nem támadtam senkit és nem is fogok. Ne hazudozz már légyszíves! Mégcsak nem is szoktam kérni sem senkit semmire. Annyit írtam csak, hogy ha valóban érdekel a dolog, akkor figyelj oda a hivatalos közleményekre. Én biztosan nem fogok helyetted! :) A német választások után szerintem ismételten fognak róla Brüsszelben beszélni, ha érdekel, akkor majd figyelj oda! De tényleg csak azért írom ezt, mert linkeket kérsz, ahelyett, hogy utánaolvasnál. De mostmár tényleg nem írok ma! Ha linkeket akarsz, akkor Pitcairn-re figyelj. Tőle kapsz bőven. :)
-pny
-pny 2017. 09. 07. 22:13
#85
Hogy a sok terelés után világos maradjon, erre várom a linket Phylaxatól. Állítása: "Hivatalosan közlik rendszeresen, hogyan álakul a központi migrációs hivataluk építménye. Nyilvánvalóan a jogi felépítésen dolgoznak és jól haladnak. Te semmit nem olvassol a brüsszeli közleményekből? Ha jól emlékszem a legutolsó ezzel kapcsolatos közleményük az, volt, hogy jogilag készen áll." majd pedig: "a brüsszeli közlemények érdekelnek." Én pedig annyit kértem, hogy ezekből az általa ismert brüsszeli közleményekből linkelje már be, amik a fentit tartalmazzák. Nem sikerült neki. Válasz helyett támadás és elkullogás volt. Várom a linket, linkeket továbbra is. Lássuk csak azokat a brüsszeli közleményeket, amik érdeklik Phylaxát és amik alátámasztják a fentit.
-pny
-pny 2017. 09. 07. 21:46
Előzmény: #82  Phylaxa
#84
Mondjuk az általad imádott szembenyitott pozik óta tudhattam volna, hogy erős baj van a tájékozottságoddal és még az alapkészségekkel is...
-pny
-pny 2017. 09. 07. 21:45
Előzmény: #82  Phylaxa
#83
"Én biztosan nem fogom. De szerintem téged nem is érdekel. Ha te állítasz valamit, akkor ha nem olvastam én is ugyanazt, akkor lecsekkolom és utána válaszolok.Persze, ha érdekel egyáltalán a dolog. Te nagyon tévúton jársz, ha azt hiszed, hogy mások fognak dolgozni helyetted! :)" TE ÁLLÍTOTTÁL VALAMIT. Akárhogy próbálod ezt rám hárítani, mindenki olvasta. És neked ciki, hogy képtelen vagy alátámasztani. Egyben beszédes is. A fenti pedig egy szánalmas reakció egy lebuktatott blöff után. Kamuztál, nem tudsz semmilyen alátámasztó linket beírni, most meg kétségbeesésedben támadsz. Ciki. Eddig ennél értelmesebbnek ismertelek.
Phylaxa 2017. 09. 07. 21:41
Előzmény: #80  -pny
#82
Én biztosan nem fogom. De szerintem téged nem is érdekel. Ha te állítasz valamit, akkor ha nem olvastam én is ugyanazt, akkor lecsekkolom és utána válaszolok.Persze, ha érdekel egyáltalán a dolog. Te nagyon tévúton jársz, ha azt hiszed, hogy mások fognak dolgozni helyetted! :) Na jó éjt!
-pny
-pny 2017. 09. 07. 21:33
Előzmény: #78  Phylaxa
#81
"Viszont a brüsszeli közlemények érdekelnek" Na, akkor hajrá. Linkeld be, amit állítottál, ha ennyire foglalkozol ezekkel a közleményekkel, akkor nem lehet nehéz.

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek