Topiknyitó: poreci 2017. 08. 29. 10:16

4IG részvény  

Az Ex- Freesoft most már több éve 4IG néven futó részvénynek nincs saját topikja, ami tűrhetetlen a mai virtuális világban...
Javaslom tulajdonos társainknak, hogy itt folytassuk a diskurzust a papírról.
A mai 50 milliós forgalom szerintem csak átkötés lehetett...De majd meglátjuk, van itt sztori lehetőség bőven...
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
bigdeal 2019. 05. 15. 11:43
Előzmény: #32665  BetStar
#32780
Kedves Fórumozók! Nem látjátok, hogy direkt bosszant titeket, és mindenkit pomperj, hogy még hatásosabb legyen ma a shortja???? Nagyon idegesítő, de tudjátok, hogy direkt csinálja, azért, hogy ma nehogy rosszul zárja a shortot! Este betstar tényleg jól leírta a dolgokat, teljesen egyetértek vele! Azt is tudja mindenki, hogy pomperjnak több rege van, köztük a nyilvánvaló down! Azzal, hogy megígéri nem ír ide többet, majd kis idő múlva mégis, ráadásul mindkét nickjével, csakis a tüzet szítja, hogy még idegesebb legyen mindenki! Vélhetően bumm is shortol, vagy ő is pomperj, egyébként eddig egy értelmes kommentje nem volt bumm-nak! Attól, hogy nem írok gyakran, még olvasok! Akinek van idegzete az ilyen napokhoz, az nagyot fog nyerni, akinek pedig nincs az sok jóból kimarad!
stayer81
stayer81 2019. 05. 15. 11:42
Előzmény: #32773  pomperj
#32779
Te bókólni is tudsz?  Gyakorold még!😁
olvasouzemmod 2019. 05. 15. 11:42
Előzmény: #32766  pomperj
#32778
offtopik: Nincs szerecsenmosdatás. Pénzügyi döntések és politikai érdekek vannak. Személyes véleményem, hogy a jövő a Momentumé, az ő szavazóik egyre többen lesznek, elkötelezettek, és ha nem szúrják el további DK közeledéssel, kifuthatják magukat. OV pedig stratégiai nehézbombázó egy vitorlásokkal és nyílpuskákkal fegyverkező ellenzéki közegben, ahol a nyilaikat részben egymás ellen lövöldözik, nehogy valaki túl nagyra nőjön, és elvegye a régiek kenyerét (Lásd Botka kontra GyF). 
A szavazatom a lelkiismeretemet, a pénzügyi döntésem a családom jövőjét szolgálja, az eszem pedig látja a realitásokat. 
offtopik vége
bumm 2019. 05. 15. 11:42
Előzmény: #32776  Törölt felhasználó
#32777
meglepődnék, ha holnap nem 4000 alatt lenne
Törölt felhasználó 2019. 05. 15. 11:41
Előzmény: #32774  pomperj
#32776
A nagykövetnek jobban hiszünk mint neked
pomperj
pomperj 2019. 05. 15. 11:38
Előzmény: #32772  KNZilium
#32774
pomperj
pomperj 2019. 05. 15. 11:37
Előzmény: törölt hozzászólás
#32773

Nem.
Mert te vagy mindenkinel okosabb.
Quod erat demontsrandum.
KNZilium 2019. 05. 15. 11:37
Előzmény: #32741  Istvan78
#32772
Engem az jobban érdekelne, hogy vajon a portfólio, mint hiteles gazdasági  lap mégis miért rak vezető hírnek egy blogtól származó információt?? 
Mert azt értem, hogy a politikai lapok mint a 24, meg a hvg ezt tolja ezerrel. De vajon a portfólió miért ül fel erre a vonatra?? Az amerikai külügy megerősítette? Ja, nem. A Mészáros cégek boltolnak az Usa-ban, ja nem. Akkor meg?
obiwan69
obiwan69 2019. 05. 15. 11:36
Előzmény: #32766  pomperj
#32771
Te, figyelj Popey!, nem akarsz a saját fórumodba maradni? Onnan már úgy is több embert tiltottál ki, mint az összes kitiltottak száma a teljes fórumon... Mert annyira demokratikus vagy...
Törölt felhasználó 2019. 05. 15. 11:34
Előzmény: #32768  bumm
#32770
Ilyen baromságokat minek írsz ide?
idgaf 2019. 05. 15. 11:34
Törölt hozzászólás
#32769
bumm 2019. 05. 15. 11:31
Előzmény: #32766  pomperj
#32768
menekülni kell az összes Mészáros papírból, ezek mindenkit leszívnak
Törölt felhasználó 2019. 05. 15. 11:31
Előzmény: #32762  olvasouzemmod
#32767
+++++
pomperj
pomperj 2019. 05. 15. 11:30
Előzmény: #32762  olvasouzemmod
#32766

Bocs. Az esszed kivalo szerecsenmosdatasnak.
Es tudjuk azert, mire kepes az USA. A magyarok mar egyszer hadat uzentek nekik, es nem lett jo vege.
Avval is ovatos lennek, ki kerulhet szemetdombra.
idgaf 2019. 05. 15. 11:26
Törölt hozzászólás
#32765
VaLaci73 2019. 05. 15. 11:25
Előzmény: #32763  Down
#32764
Ja ja
Állj is ki magadért
Kérd ki magadnak hogy te nem vagy tudjukki
A hangok is ezt mondják a fejedben.....
Down
Down 2019. 05. 15. 11:24
Előzmény: #32759  ragarda
#32763
Már egyszer írtam, hogy én nem ő vagyok. Nem csak egy ember van, aki a charton lefelé látja az irányt. 
olvasouzemmod 2019. 05. 15. 11:22
Előzmény: #32731  Törölt felhasználó
#32762
Elhiszem, hogy van ilyen próbálkozás, és egyesek szeretnék. Ahogy azt is, hogy OV-t lemondassák, és hasonlók.
A kérdés, hogy nevezett személyek elkövettek-e olyasmit, ami - nem egyszerűen jó erkölcsbe ütközik, vagy "mindannyian tudjuk, hogy" - igazoltan jogsértő a hazai és/vagy egyesült államokbeli törvények alapján. Ilyen elkövetésről jelenleg nem hallani, azt ugyanis eljárásnak kell megelőznie. Azon is csak nevettem, hogy valami Márki-Zayt és társait fogadták "Az" amerikai külügyben, ahol őket kérdezték meg, bízhatnak-e OV-ben. 
Ad1: mert szegény USA-nak nincs saját hírszerzése, az NSA nem hall és lát mindent? Ja, biztos.
Ad2: mert ezek komoly hazai szereplők, akiknek bármilyen nemzetközi tapasztalatuk, ismereteik vannak, mély rálátásuk, amelyre egy USA hagyatkozna? Ja, biztos.
Ad3: fogadták őket (és az Indexen tovább volt első oldalas hír, mint OV és Trump) "A" külügyben...mármint kik fogadták? Erről semmi nem szólt (3 nem propaganda forrásból próbáltam utána olvasni), bizonyára véletlenül. Ki kezdeményezte, ki szervezte le? Engem is fogadtak a Lundi egyetemen 12 évesen. Csakhogy nem a rektor, hanem egy ismerős. Körbevezettek családostul, mert ott jártunk, és érdekelt minket, áhítattal szívtam be a hangulatát. De fogadtak, ugye. És elmondhattam volna, milyen is a hazai oktatás színvonala, hogy a történelem könyvünk elején ott virított: a történelem az osztályok harcának története. És erről cikkezhettek volna itthon a pajtások, amiről aztán cikkezhettek volna kint a pajtások (ez megy, a körbehivatkozás csak a matematikai logikában hiba, a politikai logikában szükségszerűség).
Hogy milyen módszerekkel jutnak megrendelésekhez, és milyen áron, azt mindannyian tudjuk/tudni véljük, de a jogsértést eddig nem támasztotta alá tény, vizsgálat, döntés. 
Ami pedig az amerikai demokrata politikusokat és hazai pajtásaikat illeti: sorolni lehetne az ügyeiket, azokat is, amikor még véletlenül sem nézték a jogszerűséget, a demokrácia védelmét, és a fennen hivatkozott nagy - egyébként szerintem fontos - elveket, hanem a saját politikai és financiális érdekeiknek megfelelően cselekedtek. Emiatt aztán nem hiteles a szememben sem Clintonné (aki 5 éve lepaktált a pártvezetéssel, hogy az esélyesebb demokrata ellenfelét megfúrják az előválasztáson), sem a többiek. Imádom, hogy akik az iráni sahot, a chilei diktátort, közé afrikai népirtókat, tálibokat tartottak helyükön, pénzeltek, fogadtak be aztán, azok rögtön demokráciáról akarnak kioktatni, ha nem a nekik tetsző kormányt választják valahol. Khadafit és Szaddámot se bántották, amíg nem kellett újraosztani az olajkitermelési szerződéseket. Vagy amíg esély volt a Lockheed Martinnal szerződni használt f-16-osokra, nem volt semmi probléma, csak miután Grippeneket szereztek be. 
Mocskos ez az egész, az embernek hánynia kell tőle, a hazai ellenzéki suttyóknak pedig annyi eszük sincs, hogy átlássák, mennyire felhasználják őket, mielőtt kidobják majd a politika szemétdombjára. Sajnos. Mert így sokáig nem lesz normális közélet, és a demokratikus berendezkedést hosszútávon biztosító váltógazdálkodás. 
Viszont a 4IG-re a fentiek miatt nem lesz hatása, annál inkább, mert már várom, mikor jelentünk be újabb vadászgép beszerzést, ezúttal amerikai forrásból. Az meg ugye, hirtelen kisimítja a demokráciáért aggódók ráncait. 
Istvan78 2019. 05. 15. 11:22
Előzmény: #32752  Down
#32761
Szóval egyetértesz Pompival, a legteljesebb mértékben?:)

Topik gazda

poreci
3 3 5

aktív fórumozók


friss hírek További hírek