Topiknyitó: Portfolio 2017. 08. 19. 22:46

Lecserélnéd az autódat? Kedvezményesen vehetsz újat!  

Ugrás a cikkhez
Több autógyártó frissíti a dízelautói szoftvereit, hogy azok kevesebb károsanyagot bocsátsanak ki, speciális kedvezményekkel pedig arra vennék rá a vevõket, hogy régi dízelautóikat bontóba küldve, új, tisztább autókat vegyenek.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
pf2 2017. 08. 20. 10:33
Előzmény: #3  bpmcwap
#4
Harmadik Ford Mondeot fogyasztom. ( cca 6 évenként cserélve) Maradok hozzá továbbra is hű.
bpmcwap
bpmcwap 2017. 08. 19. 22:51
Előzmény: #2  bpmcwap
#3
ja, szoftver frissítésről szó nem volt!!!! 17 éve csak a ford - családban két autó van mindkettő ford. Következő nem Ford lesz. Nem is a diesel csalás miatt, abban mindegyik benne van, leszarom, ilyen a világ, ez van. Az eljárás miatt, hogy hónapokig kockáztatták az én és családom életét. Mondjuk azt még nem tudom mi lesz a következő, de csak érzékeltessem, valszeg skoda kodiaq.....
bpmcwap
bpmcwap 2017. 08. 19. 22:46
Előzmény: #1  portfolio
#2
FORD: ehhez szólnék hozzá.... vettem egy full titanium turneo connect - alsó hangon is 9.000.000. azaz kilencmilliós- autót a FORD-tól. Kaptam idén tavasszal visszahívást, hogy a tető veszélyes, pályán 130km/óránál lejöhet. Két szalonban voltam bent mire a másodikban MOST augusztusban végre, mikor már a második figyelmeztető visszahívás is kijött -, hajlandóak voltak foglalkozni az autóval. A szerelő elmondta, hogy a panoráma tetőt max az imádság tartotta!!!!!Na most egy kérdés, szerintetek ki a jó büdös frászkarikát érdekel, hogy mekkora a kibocsátás, amit mezei felhasználó nem tud mérni???? Nem tudom más országokban ez hogy van, de idehaza, tuti lexarnak....

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek