Topiknyitó: Portfolio 2017. 08. 17. 22:23

Terrortámadás Barcelonában - Megerõsítik a biztonsági intézkedéseket  

Ugrás a cikkhez
Kisteherautó hajtott gyalogosok közé Barcelona központjában csütörtök délután. A terrortámadásnak hivatalos információk szerint 13 halottja és 50 sebesültje van. A két támadó a helyszínrõl elmenekült és egy közeli étteremben
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
gambadoro 2017. 08. 20. 19:09
Előzmény: #196  MetalHeart
#200
fajtád neked van nagyfijjú pl. nyelveket kéne beszélni, a google fordító, hát, nem az igazi mesélj, hol éltél külföldön barcika nem ér
mereszZenesz 2017. 08. 20. 19:06
Előzmény: #198  MetalHeart
#199
Ma már ne igyál többet sztm :D
MetalHeart
MetalHeart 2017. 08. 20. 19:03
Előzmény: #194  gambadoro
#198
az iszlám állam külön probléma... látod kisfiam még a két problémát sem ismered fel, nemhogy kezelni tudnád ! Ennyit rólad kisfiam, tényleg kritikán aluli a tájékozatlanságod ! Kérd meg a szüleidet, hogy magyarázzák el neked vagy a tanár bácsit, esetleg vmi értelmesebb haverodat, mert így kibaszott gáz amit művelsz itt a PF-en !
MetalHeart
MetalHeart 2017. 08. 20. 19:01
Előzmény: #195  gambadoro
#197
pösze vagy? lehet segíteni rajta...
MetalHeart
MetalHeart 2017. 08. 20. 18:59
Előzmény: #194  gambadoro
#196
maradjunk abban, hogy nem jártál világot, nem voltál 25 évet sehol és nem éltél migrók között... és nincs gyűlölködésem, ellenben a fajtádat veszélyesnek tartom még a migróknál is, mert.... nem gondolkodik !
gambadoro 2017. 08. 20. 18:59
Előzmény: #192  MetalHeart
#195
kebabot mikor ettél nagyfijjú? sámuel migró? várjál nejmár migró?
gambadoro 2017. 08. 20. 18:58
Előzmény: #193  MetalHeart
#194
eddig is kiderült, hogy a szövegértésed kritikán aluli, illetve a gyűlölködésed is az "ember", itt arról van szó, hogy az iszlám állam a probléma nem a migrók járni kéne a világot nem pofázni arról, amit a tévében láttál
MetalHeart
MetalHeart 2017. 08. 20. 18:56
Előzmény: #191  gambadoro
#193
"már 25 évvel ezelőtt is éltem színesek között hollandiában - azóta több más országban is " no comment... "2010-ben 10 millió muszlim volt európába + az orosz 14 millió, mégsem voltak terrortámadások" tehát akkor nem voltak, akkor most nincs összefüggés és engedkük be mindet... világos ! Sztem fogadd meg te is az tanácsot: nyisd ki a füled és a szemed, tapasztald meg a való életet és utána kommentelj... a parasztokat pedig hagyd békén, mert nélkülük éhen döglenél. :D:D:D
MetalHeart
MetalHeart 2017. 08. 20. 18:51
Előzmény: #190  gambadoro
#192
látom előkerültél te is a párod mellé.... pont egy szinten vagytok
gambadoro 2017. 08. 20. 18:47
Előzmény: #184  Peterbond
#191
a probléma a tudatlanság, illetve nincs annál veszélyesebb, mint amikor a paraszt kiegyenesíti a kaszát, mert úgy érzi, öntudatra ébredt írtam korábban itt is a kereszteseket az nem számított, hiszen nem ők voltak a kárvallottjai ezek olyan emberek, akik képtelenek más helyzetébe képzelni magukat, önző, buta, cinikus lények ezek migrót csak a tévében láttak, szidják a nyugatot, ami közben őket finanszírozza én sose mondtam, hogy örülök a migróknak, már 25 évvel ezelőtt is éltem színesek között hollandiában - azóta több más országban is tapasztaltam a vicc az, hogy igazából nem is az arabokkal volt a legtöbb konfliktus, sokkal inkább a törökökkel, az ázsiai muszlimokkal, albánokkal, szerb cigányokkal és kínaiakkal a jövőben pedig a feketék és a kínaiak (sárgák) jelentik a veszélyt európára ami a muszlimokat illeti, az iszlám állam itt a gond, azzal együtt, nekem is az a véleményem, hogy le kell vetetni róluk a kendőt és szűkíteni a segélyezést szintén linkeltem itt is, hogy 2010-ben 10 millió muszlim volt európába + az orosz 14 millió, mégsem voltak terrortámadások
gambadoro 2017. 08. 20. 18:39
Előzmény: #185  MetalHeart
#190
nagyfijjú itt van neked valami, amivel egy szinten vagy link
MetalHeart
MetalHeart 2017. 08. 20. 18:00
Előzmény: #187  Adelchi
#189
"Hogy mi lesz 30 év múlva azért nem mindegy, mert nem szeretnék a gyerekeimnek, unokáimnak olyan világot, ami ebből a tesze-toszaságból felrémlik." Hmm, pedig a jelen "megoldásokból" valszeg az lesz ami "felrémlik" neked... ez józan paraszti ésszel is simán megérthető...
MetalHeart
MetalHeart 2017. 08. 20. 17:56
Előzmény: #186  Peterbond
#188
"Mellesleg bőven a 3. X felett járok " ... és ilyen kommenteket írsz... értem... no comment, illetve de mégis: sírva röhögök rajtad ! Szerintem fejezzük is be, mert nemigen van időm "ilyenekkel " foglalkozni, ezt a szüleidnek kellett volna még gyerekkorodban megtenni, hogy a világnézeted reálisabb legyen, de ami elmúlt azt hagyjuk. Esélyed persze van, hogy "helyrecsavarod a fejed", de ez külső segítség, illetve személyes (nagyon fájdalmas) tapasztalatok nélkül nem fog menni ! Szóval, nyisd ki a füled és a szemed, keress összefüggéseket a dolgok között, szerezz valós tapasztalatokat és talán 40 felett már másképpen fogod látni a "szerencsétlen menekültek" befogadásának áldásos hatását. Az EU "messze van".. addig is adj egy kis élelmiszert a koldusnak vagy ajánlj fel egy kis pénzt bármely humánus célokért létező alapítványnak. "Harcolj" a hazai szerencsétlen "kisebbségért", menj be egy ilyen "közösségbe", fogadj be 1-2 tagot hétvégére, tedd őket tisztába, vidd el hétvégén egy étterembe vagy ha gyerekről van szó vegyél neki ebben a melegben egy fagyit, netán vidd el az állatkertbe ! Szerezz tapasztalatot már most és 1 év múlva meghallgatom a beszámolódat !
Adelchi
Adelchi 2017. 08. 20. 17:46
Előzmény: #181  MetalHeart
#187
" A mai problémák ilyen szintű fel nem ismerése, az Y- és Z-sek minimális veszélyérzetének, önvédelmi reflexek teljes hiányában nem sok esélyt adok arra, hogy 20-30 év múlva nem zabálják fel a "migránsok"... de az már legyen a ő kibaszott bajuk ! "Sajnos a jólétben (amely tulajdonképpen nem baj), a szellemi, erkölcsi eltunyulás, elpuhulás elvette veszélyérzetüket. Hogy mi lesz 30 év múlva azért nem mindegy, mert nem szeretnék a gyerekeimnek, unokáimnak olyan világot, ami ebből a tesze-toszaságból felrémlik.Volt már nemrég ezzel kapcsolatban beírásom, egyből lehülyéztek és Moszkvába küldtek azok akiknek ideológiai elődeik előbb a vélt ellenséget, majd egymást küldték a guillotine alá (az eltérő véleménnyel szemben nehezebb ész érvekkel vitázni, mint elküldözgetni bárhová a vitapartnert).Talán még nincs veszve, mint Arany János Toldi estéjében"Nem elég, hogy szabad címert hagya rátok - Védni azt a sírból járjon fel apátok?”
Peterbond 2017. 08. 20. 17:39
Előzmény: #185  MetalHeart
#186
Én annyit iszok egy év alatt amennyitől nem tudna berúgni valaki 5 perc alatt. De mint mondtam nem fogod megérteni a hasonlatot. A terorizmus nem része az életnek. Ahogy az sem hogy valaki ittasan vezetve átgázoljon rajtad a járdán. De mindkettő megesik és mindkettő ellen harcolni kell. Én úgy harcolnék ellene hogy zero tolerancia ittas vezetésért. Mégha nem is ütöttél el senkit vagy okoztál bármi problémát ha ittasan vezettéél vegyék el a jogsidat hoy ne vezethes többet. Ugyanígy ha terrorozmusra szerveződsz, buzdítasz vagy bármiben támogatod azt ( legyen az akár pénz is ) évtizedekre zárhassanak börtönbe vagy tilthassanak ki az országból. De azért mert muzulmán vagy vagy bevándorló nem csukatnák le senkit terrozmusra hivatkozva. Ha viszont bevándorlóként teszel a törvény ellen ugyanúgy büntessenek mint bárki mást. nincs külön elbírálás, a törvényeket mindenkinek be kell tartania. És nem nem hívnák egyet se be. Mindenkinek meg kell adni a lehetőséget hogy boldogulhasson a saját szülőföldjén. És ha mégis más országban akar boldogulni akkor használja a legális utat. Én ebben hiszek. Szóval a saját kis hagymázas gondolataidat tarts meg magadnak én mit tennék és szabadítanék tömegeket a világra meg hogy sikeretlelen vagyok vagy sem. Értem én hogy harcolni akarsz valamivel és arra rá kell festeni magát az ördögöt de képzeld nem minden fekete és fehér és aki nem támogatja a hülye elképzeléseidet még nem a teljes ellentétét szeretné. És tök mindegy melyik generáció tagja vagyok. Mert az hogy attól mert idősebb vagy max tapasztaltabb lehetsz de az se biztos. Bölcsebb meg biztosan nem. Mellesleg bőven a 3. X felett járok és bőven telik dolgokra mert már fiatalon sem italozásra és szórakozóhelyekre szórtam el a pénzem hanem dolgoztam főiskola mellett is. Frusztrált meg általában csak képmutató emberektől vagyok.
MetalHeart
MetalHeart 2017. 08. 20. 17:23
Előzmény: #184  Peterbond
#185
Pont rád céloztam kisfiam.... sajnálkozz és engedd be a migriket számolatlanul ..a kibaszott nagy keresztény mimóza lelkeddel ejts imát minden egyes áldozatért ! Az a nagy probléma veled kisfiam, hogy még a helyzetet sem fogtad fel... pofázol itt összevissza közúti balesetekről ami sajnálatos módon a világon mindenhol előforduló, úgymond az élet negatív, de teljesen természetes velejárója, amit csökkenteni lehet a biztonságos közlekedés fokozásával. Ugyanígy az alkoholfogyasztás is egy ismert probléma, ami szintén megoldást igényel. Ellenben a terrorista merényletek kibaszottul nem tartoznak a nyugati fogyasztói világ természetes dolgaihoz, ez csak a te beteg agyadban elfogadott !!! Megértem, hogy Y- vagy netán Z generációsként frusztrált vagy és nem tudsz érvényesülni, illetve csak a hétvégei utcai italozás marad neked, mert a szórakozóhelyekre max. a belépőt tudod leperkálni továbbá csak a telóról nyomod egy gazd. lapra a 20-25 éves zöldfülű tapasztalatlanságaidat, de ez nem mentség arra, hogy ne ismerd fel, hogy "a szíriából, ugandából vagy bárhonnan menekülő embernek" tömeges méretben az EU-ban való "elhelyezése, folyamatosan gyengíti a közbiztonságot, frusztrálja a józan (nem a magadfajta) embereket, irritálja a futóvad kultúrájuk egyre erőszakosabb szétterítése ! Hát ennyit mára az oktatásodból kisfiam, tudom, hogy kibaszott tömény volt, de majd a frusztrációdat a ma esti utcai bulizásoddal remélhetőleg sikerül levezetned !
Peterbond 2017. 08. 20. 16:56
Előzmény: #181  MetalHeart
#184
Csak egy javaslat neked. Mielött ilyen gyorsan itélékezel pár ember felett köpj egyet fel és állj alá mert a farizeusi dumádtól már a tököm kivan. Sírtok itt hogy hány halott kell de másra se kell nektek ez csak a gyűlölködésre. Van aki legalább őszintén sajnálja azokat a halott embereket. Nektek csak egyindok hogy újra szidhassatok valait ( zsidókat, migránsokt ami éppen jól esik ). Aztán leültök és bevágtok két három pofa sört. Gondolom ismerősi körben is van legalább 1-2-3 aki néha azért kicsit többet is megiszik. Úgy cipelitek haza részegen. De vannak olyanok akik kevésbé érzik, hogy segítségre van szükségük. Vagy éppen úgy ondolják 2 pohár sör az semmi még vezethet. Aztán jönnek a balesetek. Csak Magyarországon évi 100-120 ember hal meg ittas vezetés miatt és legtöbbször vétlen utasok vagy járókelők akiket az ittas vezető ütött el. Mégse hallottam egy megemlékezésről sem. Egy tiltakozásról sem hogy mocskos alkoholisták, be kéne tiltani az összes ital boltot és kocsmát valamint betiltani az alkoholfogyasztást. mert jelenleg te erről beszélsz csak migránsok és iszlám kapcsán. Mi pedig arról hogy az ittas vezetőket kell lecsukni a vezetésnél zero toleranciát bevezetni és büntetni aki ittasan vezet. De nem büntetni a suhancot aki bulizni jár vagy a családot mert beittak egy esküvőn és ottaludtak. Biztos vagyok benne hogy ezt se fogod megérteni és a hasonlatot se de az esélyt megadtam. A migráció is egy probléma és persze hogy vannak vele nehézségek. Ki a fene akarna a saját kényelméről lemondani mások számára. Amíg csak egy töredékről van szó még talán, de amikor már lérezhető mértékről akkor az már más helyyzet. De az biztos hogy a szíriából, ugandából vagy bárhonnan menekülő embernek annyi köze van a spanyol gázoláshoz mint nekem aki pezsgővel koccintott Szilveszterkor és nem vezetett az aznap közúti balesetben meghalt emberért.
Törölt felhasználó 2017. 08. 20. 16:34
Előzmény: #182  MetalHeart
#183
Elég montypytonos.
MetalHeart
MetalHeart 2017. 08. 20. 16:05
Előzmény: #180  MetalHeart
#182
na vazze, itt is van az újabb groteszk "megemlékezés" ... Nem engedték a spanyol úszónak, hogy gyászszünetet tartson, ezért állva maradt a rajt után Budapesten - link
MetalHeart
MetalHeart 2017. 08. 20. 14:39
Előzmény: #180  MetalHeart
#181
de ez (is) legyen az Y- és Z generáció (két köztudottan leginkább "megértő" migri simogató generáció) jövőbeli probléma a sok egyéb gond mellett...vmelyik (Y- vagy Z szériás) fórumtárs itt írogat a keresztesekről meg több száz évvel ezelőtti keresztény "bűnökről"... hát nagy a baj itt kérem szépen... jelen kibaszott életben ezzel példálózni, amihez jelen generációknak semmi közük, ellenben a mai terrorakciók, és futóvadak egyre nyomasztóbb súlya a mindennapi életben nagyon is befolyásolja az életünk minőségét ! A mai problémák ilyen szintű fel nem ismerése, az Y- és Z-sek minimális veszélyérzetének, önvédelmi reflexek teljes hiányában nem sok esélyt adok arra, hogy 20-30 év múlva nem zabálják fel a "migránsok"... de az már legyen a ő kibaszott bajuk !

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek