Topiknyitó: Portfolio 2017. 08. 17. 22:23

Terrortámadás Barcelonában - Megerõsítik a biztonsági intézkedéseket  

Ugrás a cikkhez
Kisteherautó hajtott gyalogosok közé Barcelona központjában csütörtök délután. A terrortámadásnak hivatalos információk szerint 13 halottja és 50 sebesültje van. A két támadó a helyszínrõl elmenekült és egy közeli étteremben
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
HPeter76
HPeter76 2017. 08. 18. 23:38
Előzmény: törölt hozzászólás
#60
Hát ez az EZEKÉRT ÁLLJAK ÉN KI...
Törölt felhasználó 2017. 08. 18. 22:38
Törölt hozzászólás
#59
HPeter76
HPeter76 2017. 08. 18. 20:06
Előzmény: #57  HPeter76
#58
Úgyan már Gyúrcsi példálódzott 3 migránssal(magához vette) még akkor kaptak,osztottak pénzt is nekik személyre szólóan!!!
HPeter76
HPeter76 2017. 08. 18. 19:59
#57
Erdogán hagyta rábeszélni magát az Eusoknak neki adják (importálják) a migránsokat NAGY PÉNZÉRT! ,,Ebbe mi a csoda,,, Talán nyílt pályázatra vársz...""Befogadom én csak fizesetek"" CSEBERBŐL VEDERBE,,,, Neki is addig megy még tart az Eus pénz!!-Az kimerül netud meg mi lesz!! Törökök se a magukéból adnak a migránsoknak,-Belőled(Euból) húzzák ki!!! megy ez csak gondolkodni kell.
smallinv 2017. 08. 18. 19:40
Előzmény: #55  gambadoro
#56
És afrikában te voltál a helyi óvódás ? játszottál velük ?
gambadoro 2017. 08. 18. 19:36
Előzmény: #54  smallinv
#55
te vagy a helyi óvodás? na akkor játsszál velük
smallinv 2017. 08. 18. 19:30
Előzmény: #53  gambadoro
#54
És Te mit akartál azzal ?
gambadoro 2017. 08. 18. 19:29
Előzmény: #51  smallinv
#53
és mit akarsz ezzel?
gambadoro 2017. 08. 18. 19:26
Előzmény: #49  HPeter76
#52
pontosan hányan jönnek mostanában törökország felől?
smallinv 2017. 08. 18. 19:23
Előzmény: #43  gambadoro
#51
voltál Gilvánfán? én igen nem egyszer úgy élnek mint a kutyák legalábbis Gilvánfa nagy részén
Törölt felhasználó 2017. 08. 18. 19:22
Előzmény: #47  Törölt felhasználó
#50
Egy "szerény javaslat", még az internet szebbik korszakából: link
HPeter76
HPeter76 2017. 08. 18. 19:10
Előzmény: #47  Törölt felhasználó
#49
KÖSZ AZ ÍRÁST MEGÍRJUK ÚGY SE ÉRÜNK EL VELE SEMMIT...:):) Isteni csoda van KERÍTÉS de komolyan..Hetekig ott feküdt egy embertömeg a Keletibe.. -Ott járkáltak rajtuk keresztül kassul!! Ilyet én még nem láttam, akkor kis 16 évesek Bankártyákkal voltak ellátva,, -Na az első boltnál már kiköltötték magukat.. Ezekre a Terror TÁMADÁSOKRA MEG AZONNALI EUS Értekezlet áhhh süket fülek!!
HPeter76
HPeter76 2017. 08. 18. 19:01
Előzmény: #46  HPeter76
#48
Görögök is megtehetnék a határzárlatot!! -áhh remélik az ADÓSÁGHEGYET EZZEL JÓVÁÍRJÁK.. Áhh mindenki zsarol mindenkit..Na egyszer elfogy az erre fordítandó/nyújtandó PÉNZ!! -akkor lesz ítt rémálom!! ""BEINTEGRÁLÓDÁST mindent a PÉNZ VISZ!!! -Egyenlőre ""havaj"" -Hogyne EMBEREKNEK NÉZEM ŐKET!!
Törölt felhasználó 2017. 08. 18. 18:59
Előzmény: #43  gambadoro
#47
Kb. 7-8 éve lehetett, hogy az autóval hazafelé tartva véletlenül egy riportműsorra nyomtam a rádiót, melyben egy hivatásos magyar Afrika-szakértő beszélt a kontinens jövőjéről. Megdöbbentő adás volt. Kertelés nélkül bemutatta összefüggéseiben, hogy miért menthetetlen ott a helyzet. Semmi pátosz, semmi siránkozás, semmi zokogás... Csak a tények tömege. Európát rövidesen reggelire megkajálják a betódulók... pont úgy, ahogy ott és akkor a riportban elhangzott. Ez van.
HPeter76
HPeter76 2017. 08. 18. 18:52
Előzmény: #42  kimpaa
#46
Dehogy a pályázatokat Eus normarendszer védi. Hol az Önkénnyesség más oldalról nézve Megbízást mi ebből nem kappunk avagy láttunk legyen mondva élvezünk!! nem ezt kellene írnod.. Még a Fidesz lesz Nagy Megbízások Nála Állnak Meg <>EZ RÉGEN IS ÍGY VOLT!!!!!!!!!!!!! Más kormány vonatkozásában is!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Na csak egy példát 260 milliárdot a Metról lenyaltak.. NEVES BALOLDAL -Ott Ti megbízáskodtazok hi.hi.. Horn Gy. meg osztja ingyenes útazást de jó ember :))) aztán 260 milliárdért máig senki nem FELEL!! Még azt se mondják tessék készletteljesítésig ELLENŐRIZNI.. BERUHÁZÁSOKAT!!! MAJ A VÉGÉN BEKÜLDJÜK AZ ÚJSÁGÍRÓKAT.. Tulszámlázta magát a FIDESZ.. Úgyan már.. Határ meg nem ""holmi"" kerítés!!! RÉGÓTA ÍTT ÁLLOMÁSOZNÁNAK A MIGRÁNSOK TÖMEGÉVEL!! Ezt se nehéz felfogni!!!
gambadoro 2017. 08. 18. 18:41
Előzmény: #40  kimpaa
#45
a törökök zárták le az utat erre nem a kerítés
gambadoro 2017. 08. 18. 18:40
Előzmény: #35  salve
#44
nem tudom mi van ott viszont az biztos, hogy akkor lehet szigorítani, ha azt a társadalom maga követeli erre nagyszerű alkalom a terrorizmus nem azt állítom, hogy hagyják ezeket megtörténni, de azért... utólag mindig kiderül, hogy mindegyik elkövetőről tudtak
gambadoro 2017. 08. 18. 18:38
Előzmény: #36  salve
#43
voltál afrikában? én igen nem egyszer úgy élnek mint a kutyák legalábbis afrika nagy részén
kimpaa
kimpaa 2017. 08. 18. 18:22
Előzmény: #41  kimpaa
#42
orbán valóban rájátszik erre a bennünk bújkáló félelemre s erre alapozza a taktikáját. Bejött neki? Bejött. Újraválasztják emiatt? Nagy valószínűséggel igen. Elérte a célját hogy hatalomban maradjon? Igen. Tehát mint politikus teljesítette a legfőbb kihívását. Egyébként egy szar ember, mert a gazdaság az EU-s pénzek miatt döcög el, a pénzt meg elszórja az őrületségeire, pl stadion, térkő, kisvasút a kert végében, tipikus ázsiai zsebdiktátor típus. A legmegosztóbb politikus gyurcsánnyal együtt a 90-s évek óta, aki ahelyett hogy a nemzetet egyesítené, inkább bevitte a politikát a családok, barátok közé, egymás ellen kijátszott emberekkel biztosítja be a hatalmát.A rendszer korrupt, maffia szerű módszerekkel működik, tehát adunk valamit de később majd lehet kérünk valamit cserébe, s zajlik a védelmi pénzt jellegű Tao rendszerben a pénz megszerzése a pozítív elbírálásra számító gazdasági szereplőkről. Tehát kissé tovább látok az orromnál a nagy migránsozás közepette.
kimpaa
kimpaa 2017. 08. 18. 18:06
Előzmény: #19  rockmaster
#41
Én úgy vagyok ezzel hogy a kísérletezést meghagynám a vállalkozó szellemű egyéneknek. Tehát ha pl neked mindegy hogy alakul a környezeted akkor a közeledbe nyugodtan lehetne telepíteni belőlük. Felőlem.. Aztán pár év múlva majd megkérdezzük hogy vált be és aszerint lépünk tovább. Egy ismerősöm mondta mikor a rádióban volt az aktuális sírás a cigányutálat miatt s valaki hevesen védte őket. Oda kell költöznie a putritelep közepébe, cselekedni, és majd megkérdezzük egy év múlva hogy mi a helyzet. Nagy valószínűséggel oldalt váltana, miután más szüretelné a szőlőjét, a tyúkokat is más vágná le, meg hát eltűnne ez az :D Erre írtam hogy őket 500 év alatt nem sikerült integrálnunk. Kinek a hibája? Az összes elmúlt rendszeré. Akkor minek nekünk újabb kihívás?

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek