Topiknyitó: Portfolio 2017. 07. 24. 21:56

Újabb rekordot döntött a Nasdaq  

Ugrás a cikkhez
Vegyes a hangulat az Egyesült Államok tõzsdéin: míg a Dow és az S&P 500 negatív irányú elmozdulást mutat a mai kereskedésben, a Nasdaq új csúcson van. Nagyon megy a Nasdaq 2017.07.24 20:27Újabb csúcsot ért el a tech-papírok
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
pitcairn2 2017. 07. 24. 22:10
Előzmény: #4  upgrayeddAKS
#6
a tréfát félretéve: röhejes ez az index fetisizálás, különösen annak tükrében, hogy a kategóriagyőztesek a komplett a gazdasági összeomlásról szólnak Katastrophenhausselink egy bizonyos ponton a mi pénznyomdász, kamatmanipulátor fenoménjainknak is el kell dönteniük végre hogy hagyják-e összeomlani a nasdaq-ot a többi buborékkal együtt vagy pedig a Caracas-i elvtársak nyomába erednek... szívből remélem, hogy képesek lesznek meghozni a helyes döntést...
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2017. 07. 24. 22:10
Előzmény: #4  upgrayeddAKS
#5
ez a "tördelés", bakker... fórummotor, fórummotor...
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2017. 07. 24. 22:05
Előzmény: #3  pitcairn2
#4
Lefordítom "tininyelvre", ami elhangzott az imént... Pf.: megválasztották az új szépségkirálynőt AKS: hmmmm.... pár hónapja jól megujjaztam XY-t a szépségkirálynő-választásról, vajon megint belemenne? :) Pitcairn: van egy Playboy magazinom, és abban a csaj sokkal szebb, mint az új szépségkirálynő :) ...Nota bene: most amúgy csak poénkodni akartam, nem gúnyolódni. Ha grafikon, hát grafikon. Az is szép valahol... :)
pitcairn2 2017. 07. 24. 21:58
Előzmény: #2  upgrayeddAKS
#3
ez kb. egy nagy nulla a Caracas-i tőzsde 14 MILLIÓ százalékos ralijához:) link
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2017. 07. 24. 21:56
Előzmény: #1  portfolio
#2
...én meg a QCOM visszavételén gondolkodom. 53 USD körül grasszál megint, de még ki kell derítenem, hogy miért ilyen "slacker"... MSFT shortok meg majd akkor, ha elkezdődik a hajcihő (bár a profitja szépen nőtt)

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek