Topiknyitó: Törölt felhasználó 2017. 07. 13. 18:56

OPUS Global Nyrt.  

Itt az uj topik ahol nincs helye trollkodasnak, szelkakaskodasnak. Hasznaljatok! :) Hajra Opus Global!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
ezis
ezis 2019. 07. 26. 08:38
#222000
Szegény ajkaiak, ha tudnák, hol élnek! https://kepkuldes.com/image/WJldR5
Juvefan
Juvefan 2019. 07. 26. 08:33
Előzmény: #221998  notesz_laci
#221999

+
így van,
:D
notesz_laci 2019. 07. 26. 08:30
Előzmény: #221991  Maximova
#221998
Annyi kiegészítés higy az ajkát én szalmabol egeret Csokinal olvastam először itt. Én neki adom erre a kreditet. A többivel egyetértek mélyen! 
Juvefan
Juvefan 2019. 07. 26. 08:21
Előzmény: #221991  Maximova
#221997

+
:D
Maximova
Maximova 2019. 07. 26. 01:20
Előzmény: #221994  grimbusz1
#221996
"ha jól érzékelem a múltkori kiszállásnak os csak negatív lehetett a végeredménye."
Ezt nem értem.
Légy szíves írd meg pontosan mire gondolsz.
-
A TA-t Opin használni nekem nem erőlködés, hanem tanulás. Pont ez érdekel benne, hogy egy irányított instrumentum hol fedi fel a háttérben folyó játszmákat?
Fog-e jelezni, amikor normál működésre vált?
Egy normál rv-t (főleg USA) TA-val elemezni, kereskedni már nem okoz fejtörést.   
-
A kgy után sok érdekes dolgot leírtam, amit ott tapasztaltam.
Mind hiteles adat volt, mert ott voltam.
Beszéltem az akkori fúziót ellenző amerikai befektetők képviselőivel is. 
(most már látom, hogy nem voltak hülyék, igazuk lett)
A részvény számról és annak meglepő eredményéről is mindent leírtam, kiszámítva azok alapján, amit a kgy-t levezető jogi előadók hivatalosan közöltek. 
Kérlek nézd meg a topikban április 8-9 közötti posztokat.
Fejből már nem tudok ennyi mindent idézni, viszont csak pontosan van értelmük róluk beszélni. 
grimbusz1
grimbusz1 2019. 07. 26. 00:45
Előzmény: #221994  grimbusz1
#221995
Mert ha azt vesszük hát elég sok db rv jut minden állampolgárra. 
grimbusz1
grimbusz1 2019. 07. 26. 00:42
Előzmény: #221991  Maximova
#221994
Kedves Maximova! Folyamatosan figyelem TA elemzéseidet. Sztem ne erőlködj vele ez nem az. ha jól érzékelem a múltkori kiszállásnak os csak negatív lehetett a végeredménye. Inkább az keltette fel az érdeklődésemet, amit kgy tapasztaltál. Szerintem db számban mennyi részvényes lehet. Most. Az előzőt én is tudom.
grimbusz1
grimbusz1 2019. 07. 26. 00:34
Előzmény: #221992  zox69
#221993
Nyilvánosan is megmondták, részt lehet venni  a sikerekben. Pl. Megfelelő befektetésekkel. pl. opus mondák a részese lehet lenni. Talán  a Parlamentben is elhangzott. 
zox69
zox69 2019. 07. 25. 23:49
Előzmény: #221991  Maximova
#221992
Kedvelem amit és ahogy írsz!
Gyuri is korrektül teszi a dolgát valóban.
Az árfolyam eléggé frusztrálttá teszi az embereket, nem csodálom.
Naponta keresnek meg, hogy mi lesz az Opussal.
Na erre nehéz válaszolni, mert sajnos szerintem még nem jött el a megindító pozi.
Ez pedig szvsz bőven az őszbe fog begyűrűzni sajnos.
Lesznek mentő felpattanások, kis reménykeltés majd további kirázások.
Karácsonyra sem tuti a várva várt 1000es buli, 6-700 reálisabb. 
Saját vélemény volt. Örülnék ha tévednék.
Maximova
Maximova 2019. 07. 25. 22:38
#221991
1. Lehet más a véleményünk, ha van mögötte valami indoklási rendszer és tisztességesen van megírva.
2. Lehet az Opit aranybányának, speka papírnak, osztalék részvénynek, növekedési cégnek vagy akár tolvaj részvénynek is nevezni, de .. lásd az első pontot.
3. Egymás pocskondiázása vagy a személyeskedő sértegető, öncélú trágárság szerintem sem tűrhető, sőt, azonnal kidobandó!
4. Szerintem a Santaffi által felsorolt betgyuri, bigprofit, juvefan (vertagot nem ismerem) semmiképpen sem lehet fizetett felbeszélő.
Amennyit Juvefan és Bigprofit hozzászólnak, azzal nem lehet lebeszélő senki, nem még felbeszélő! A megbízó részéről kidobott pénz lenne. ;)
Betgyuri szerintem teljesen jóindulatú, a szó legnemesebb értelmében "szent őrült", aki teljes elragadtatottságban nyomozza, követi, értékeli, bányássza az OPUS-t. Sok lusta, hányaveti beírogatónak önzetlenül segít, és kiszolgál többeket akár százszor is leírva az adott információt. Na, nála kérem van szerénység!
Ezért kicsit féltem is őt, nehogy nagy bajba kerüljön, ha mégsem olyan ártatlan az OPUS háttér.
Tehát őket ezzel, így megvádolni nagyon nem volt helyes. 
5. Santaffi vezette be az AJKA-t, ami szerintem nem sért itt senkit személyében.
Neki magasról vannak részvényei, mint sokaknak. Az indulat - bár nem old meg semmit - jogos és hát kinek ne csúszna ki a száján egy-egy cifra, amikor súlyosan szívatva van vagy mint jelen esetben élesben zabálódik fel a pénze egy jónak tűnő befektetés reményében.  
A "rohadjanak meg papírzacskóban" pedig külön nyelvi kulturális csemege és leleményes humor. A papírzacskó nélkül egy üres szitkozódás enne csupán.
6. HZo stílusát lehet szeretni vagy nem szeretni, de senki ellen sem irányul. Neki is van egy meggyőződése, egy víziója az Opiról, mint pl. Betgyurinak.
Rá is jellemző, hogy vannak érvei a nézetei mellett.
Ezért fogadom el Santaffi "dühkitöréseit", mert azért, ha akar tud ő is jól érvelni, és valljuk be egyelőre őt erősíti az árfolyam és az a sok minden, amit itt jó páran kifogásolunk.
7. Végezetül: lehet szépeket gondolni az OPUS-ról és szilárd fundamentumokat belelátni és még ki is virágozhat belőle egy szebb jövő, de egyelőre a charton több mint egy éve lefelé van az irány. Kb. féléve jóindulattal oldalazunk. Most érkeztünk el ahhoz a ponthoz, amikor elválhat, hogy egészséges oldalazás volt a túlárazottság miatt, vagy leszakad az árfolyam.
Ez utóbbi esetben már vakság és önbecsapás lenne - szerintem - mesés felmenetekről álmodozni.
Aki régóta tőzsdézik sikerrel, annak tudnia kell, hogy egy megalapozott magas célár felé való megindulás az nem egyetlen nap esélye. Egy hosszútávú long menetben számos jól felismerhető belépési pont van, ahol nagyon nagy biztonsággal és eséllyel lehet betolni a komoly pénzeket. Kimaradni, lemaradni ilyenből csak akkor lehet, ha soha nem nyit pozit az ember.
Épp itt van a kutya elásva!

Ami a választások megnyerése óta a charton látható, az nem az a bizonyos előbb emlegetett egészséges long menet.
Ha holnap felpattanna és 438-ig menne, majd 2-3 nap múlva 460-on volna, utána 450-en megpihenne és aztán felfelé venné az irányt, az volna egy igazi tipikus jó beszálló!
-
Vélemény vót!
Juvefan
Juvefan 2019. 07. 25. 20:22
Előzmény: #221988  HZo
#221990

ment a +
a fekete macska + más siránkozók szerint aki nem jajveszékel az felbeszélő
:D
irodek333 2019. 07. 25. 19:27
Előzmény: #221988  HZo
#221989

+++++
Mindenben maximálisan egyetértek. Én azért nem hinném, hogy lemenne a kétszázas tartományba néhányotokkal ellentétben. Én abban bízom, hogy így 400-500 között elevickélünk, aztán történik valami, ami választ ad a miértekre és végleg elhagyjuk a három szemjegyű rv árat. Ezt az időszakot túl kell élni. SENKINEK sem könnyű, de ez van.
KITARTÁS!!! Mást nem tudok írni.
HZo 2019. 07. 25. 19:12
Előzmény: törölt hozzászólás
#221988

Megértelek, hogy nyomaszt az árfolyam, hidd el, sokunknak fáj, nekem is. Az, hogy egyesek hosszabb távra terveznek, bizakodnak, hisznek a papír sikerében, vagy legalább megpróbálnak nyugodtak maradni, miért baj neked? Nem vagyunk egyformák, máshogy kezeljük/bírjuk a stresszes helyzeteket is, de hogy azért, mert valaki bizakodik, felbeszélőnek nevezd, távol áll a realitásoktól. Aki belevett, van elképzelése, még akkor is, ha mínuszban csücsül, mint pl én is. Minden befektetőnek szíve joga akár magasabb árfolyamról álmodni, akár bizakodni a jövőt illetően. Logikus is, mert ha nem így lenne, nem fektet be. Aki spekulatív jelleggel van itt és nem jön be a számítása más kategória, de az nem is szokott benne maradni. Az időtáv sokszor meghatározó tényező. Nekem van időm, így várok, sőt bővítek is, mert bízom a pozitív jövőben. Miért idegesít téged mások nyugalma, vagy pozitív irányba való gondolkodása? Persze utólag mindig könnyebb minden, "mi lett volna ha".... de elég ártalmas ezen sokat agyalni, ennél sokkal jobb a "mi lenne ha". Ha van célod, ez utóbbin érdemes inkább gondolkodni. Rossz döntéseket mindig fogunk hozni, de jókat is. Rossz dolgok is fognak velünk történni (nem kerülhetjük el), de jók is, ez az élet. Mindenki a saját döntéséért felelős. Lehet mínuszolni:)
Tisztelettel
Törölt felhasználó 2019. 07. 25. 19:07
Előzmény: #221986  Törölt felhasználó
#221987
En is meg tudtam nyitni...nem vagyok elofizeto.Csak annyit rola hogy van tobb mutato ami jocskan azt mutatja hogy alul van ertekelve.utana elovastam a hozza kapcsolodo magyarazatott (elemzeskozpont)es megneztem pl a nyomda mutatoit hat az opusnak van hova mennie...;)
Törölt felhasználó 2019. 07. 25. 19:04
Előzmény: #221984  Törölt felhasználó
#221986
Másol be, kösz. 
Törölt felhasználó 2019. 07. 25. 18:46
Előzmény: #221984  Törölt felhasználó
#221985
Link lenne?
Törölt felhasználó 2019. 07. 25. 18:40
Előzmény: #1  Törölt felhasználó
#221984
Tessek elolvasni az erste market opus elemzeset
 ;)
galbubu 2019. 07. 25. 18:39
Előzmény: törölt hozzászólás
#221983
Mennyire mehet vissza szerinted, 200-300 közé?
A 200 csak megfogja majd nem?
nanus 2019. 07. 25. 18:38
Törölt hozzászólás
#221982
nanus 2019. 07. 25. 18:33
Törölt hozzászólás
#221981

Topik gazda

babosko30
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek