Topiknyitó: Törölt felhasználó 2017. 07. 13. 18:56

OPUS Global Nyrt.  

Itt az uj topik ahol nincs helye trollkodasnak, szelkakaskodasnak. Hasznaljatok! :) Hajra Opus Global!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2018. 07. 18. 13:54
Előzmény: #146098  BigProfit
#146100
deszcsakafi 2018. 07. 18. 13:52
Törölt hozzászólás
#146099
BigProfit
BigProfit 2018. 07. 18. 13:48
Előzmény: #146097  Törölt felhasználó
#146098
Hoppá:))) Újabb drágakövek jönnek a ,,cég"-be!!!!
Törölt felhasználó 2018. 07. 18. 13:45
Előzmény: törölt hozzászólás
#146097
deszcsakafi 2018. 07. 18. 13:42
Törölt hozzászólás
#146096
deszcsakafi 2018. 07. 18. 13:42
Törölt hozzászólás
#146095
Arc777 2018. 07. 18. 13:40
#146093
Azért lehetne nekünk is "édes az élet" nem vérezni szeretnénk hanem élni.
Arc777 2018. 07. 18. 13:35
#146092
ForbesTOGGLE NAVIGATION    ForbesÉdes élet: Mészáros Lőrinc cukorgyárat vásárolt1 PERCES OLVASÁSI IDŐ ÜZLETFORBES2018. JÚLIUS 17.Mészáros Lőrinc ezúttal a tiszapüspöki izocukor-előállítóra csapott le, így kizárólagos tulajdonosa lesz a Kall Ingredients Kft.-nek.Az exgázszerelő cége, az Opus Global már júniusban 75 százalékos tulajdonrészt birtokolt az észak-alföldi régió legnagyobb izocukorgyárából, de most a maradékot is megvásárolta az eddig kisebbségi tulajdonos, Trigo Kft.-től.A gabonafeldolgozó a kormány szívéhez is közel áll és nemzetgazdaságilag kiemelt beruházásnak számít, még állami támogatást is kapott.Az üzemben – amit maga Orbán Viktor adott át – kukoricából állítanak elő izocukrot, alkoholt, valamint GMO-mentes takarmány-alapanyagokat, a tervek szerint pedig egyéb élelmiszer-, gyógyszeripari és állati takarmány-alapanyagokat is gyártanak majd.A kedden bejelentett tranzakció két lépésben valósul meg: a Konzum PE Magántőkealap a Trigo Kft.-től megvásárolja a társaság Kall Ingredients Kft.-ben lévő, 25 százalékos üzletrészét, így összesen 70 százalékos tulajdonossá válik, amely üzletrészét nem vagyoni hozzájárulás formájában az Opus Global Nyrt. rendelkezésére bocsát, a társaság által 2018. február 15. napján közzétett tőkeemelés sorozatban meghatározott feltételekkel. A mostani bejelentés által érintett üzletrész apportja a finanszírozásban közreműködő pénzintézetek jóváhagyásától függően 2018. július végéig zárulhat – 
OTP-TOP
OTP-TOP 2018. 07. 18. 13:34
Előzmény: #146090  Arc777
#146091
jól látod! most a "kivéreztetés" időszaka folyik, aki akarja vehet/dobhat, de ez igaz bármelyik szintre. nekünk zsé hanem jön is szebb az élet, mert belül van érték, ahogy jópár embernek itt fórumról. REál: 619 591 -ig 130 ezer vevő jelölt eladó pedig 639 -ig 97 ezer kb. a hétre el is köszöntem:) Jók legyetek!
Arc777 2018. 07. 18. 13:28
Előzmény: #146087  OTP-TOP
#146090
Hát igen van igazság abban amit írtál ez egy ilyen "játék" nyilván ha jön a zsé szebb az élet mintha megy.
Kétségtelen hogy cégbirodalom épül ma is jött egy hír cukorgyár tegnap ha jól emlékszem étolajfinomító de mégsem látszik.
Valamiert megállt a buli sőt ha jól nézem a trendet esés tapasztalható.
deszcsakafi 2018. 07. 18. 13:26
Törölt hozzászólás
#146089
OTP-TOP
OTP-TOP 2018. 07. 18. 13:23
#146088
ismét tagoltam. 2szer is visszamásoltam, mrt nem küldte el, de ismét így jelent meg.. de legalább nem durván egymás után.. elnézést , nem rajtam múlt:)
OTP-TOP
OTP-TOP 2018. 07. 18. 13:19
Előzmény: #146081  BigProfit
#146087
Sziasztok!
Spoiler: hosszú lett:) Betgyuri jó nyaralást és Nyurga nagyon jól írta, hogy fo..ál a nyitóra. van itt másnak is reálja a sok nézelődő közül, írhat be más is nyugodtan nyitót, ha ráér:)Ott leszünk remélem jó páran az ezres bulin is! a pompom-ot szekáló az fix h.nem an_ -nel kezdődő kolléga:)
olvastam már többször popeyt minősíthetetlen hangnemben osztó posztot ettől a valószínűleg egy személy-től.Ennyi frusztrációval sajátos mentálhigiéniája lehet(nem egy egészséges jellem), amit névtelenül itt kioszthat.. sanszos, hogy vmi más gond is lehet az életében pl. függőség(drog, vagy vmi párkapcsolati bukta, alkohol) mint egy tőzsdei bukta, vagy nehezen tud mit kezdeni az életével, önkontrolljával , ha erre időt nem sajnálva h.vkire ennyire haragudjon tolja a minimálisat változtató posztjait hisz popej él és virul, továbbá időt vesz el saját magától ezzel, amit másra is fordíthatna. illetve ha valakinek ez cél h.ilyeneket írkáljon, akkor kevés más célja lehet véleményem szerint.szóval jelentős belső bizonytalanságot is sugall, de nem vagyok pszihológus, csak meglátásom, hogy hasonlóan beteglelkű is lehet mint a mester.. elképzelhető h.én látom rosszul, de sok jel ott is elakadásra utalhat, ha mindeketten annak ellenére h.jelentős feléjük a nemtetszés itt leledzenek folyamatosan. de ez legyen az ő bajuk:)Vagy popej szidja magát még mint opció:):)fura az is ha valakit fórumról be lehet palizni.. kételkedve fenntartással célszerű nemcsak itt, de az életben is meglátásokat, véleményeket elfogadni, hizs nincs mindenekfelett álló, aki mindent tud, hiába szűlő, ikon vagy barát is az. topiknál maradva a kukorica megkerülhetetlen tétel , ahogy írtátok (jó volt ismét olvasni sok jó infót topikhoz kapcsolódóan és értelmesen érveléseket mint régebben tavaly!!)sok felvevő piaca lehet a számos végterméknek, főleg ha nemzetstratégiai jelleg is van mellé rendelve, mert van, tehát az sanszos hogy itthon mikor sok a kapcsolat és befolyásos pozíciókban ott ülnek sokan kormányközeli körökből, akkor - láttuk már máskor is - könnnyen hozhatnak tv-t/rendeletet - akadhat rá igény gyorsan.., hiszen úgy lehetnek vele, hogy aki mer az N(Y)ER.. , illetve szart nem vesznek alapon jó ha ez a Kall is náluk van.
Aki még mindig kételkedik benne, hogy itt cégbirodalom épül hát annak kár volt szerintem ide befektetnie meglátásom szerint , hisz kiderült hogy az ATM néha kiürül és nem ad ki oly gyorsan pénzt, mint annó gondolták a rallyk idején, mikor csak rózsaszín volt a világ napokig..
mikor már lehetne izgulni is, vagy nem feléd megy a piac akkor már szar a papír és kb. a világ is..gyerekes picit még, ahogy a felelősség hárítása is, hisz a világ hibás én nem soha alapon tipikus izoláció(én tuti vagyok, hibám alig, a világ a felelős) amikor a személyiség minimálisat tud fejlődni, hisz tudja h.zseni a gazda:):)
így is nehéz lehet tőzsdézni gyanítom..vannak eső(sebb) időszakok is, amikor ugyanúgy célszerű optimistának lenni az alapján, amit összegereblyézett magának innen onnan a speka/befektető.
Manopi remélem tényleg 1.000 felett több beírásod lesz majd:)Tagoltam ismét, remélem a fórummotor is úgy teszi be.Jó kereskedést/tartást/vételt nekünk, hiszen pár nap és apportál a szupportáló menedzsment! Érzem, hogy jó lesz nagyon az évvége (igaz h.nyár elejét is vártuk így, de max nyár vége lesz apportos otthon koccintós:) a lezárult apportok, még érkező most nem tudott finom falatok és egy tartalmas/profittal teli jelentés okán. REÁL: 612 és véletlen pont apportközeli. Öntőbácsi és lepkehálós srácok is jól elvannak. Legyetek hálásak ha van már OPUS-otok, hisz a hálaállapot is mosolyra fakaszt:)
Szép napot:)
deszcsakafi 2018. 07. 18. 13:18
Törölt hozzászólás
#146086
Richelieu
Richelieu 2018. 07. 18. 13:16
#146085
Indul a hullámvasút? Felfelé nem lehetne inkább?
Arc777 2018. 07. 18. 13:11
Előzmény: #146074  BigProfit
#146084
Jaja de meddig?
BigProfit
BigProfit 2018. 07. 18. 12:46
Előzmény: törölt hozzászólás
#146081
:))))
Majd az 1000-es bulin, ezt megjátsszuk .....

Topik gazda

babosko30
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek