Topiknyitó: Törölt felhasználó 2017. 07. 13. 18:56

OPUS Global Nyrt.  

Itt az uj topik ahol nincs helye trollkodasnak, szelkakaskodasnak. Hasznaljatok! :) Hajra Opus Global!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2018. 03. 07. 21:26
Előzmény: #109026  BuxVelem
#109040
Jah, sztem tökmindegy melyik, ha pénzt hoz...sajnos betiltották a fasza fogadóirodákat....pedig az maga volt a kánaán, bármelyik (részemről elsősorban tenisz)meccsből tudtál csinálgatni online fogadással kis aprót, ebédrevalót ;-). 
cikcak
cikcak 2018. 03. 07. 21:23
Előzmény: #109033  Templeton
#109039
ha dolgoznak a papírok megmentésén akkor nincs baj!!!!!!
Andrej79 2018. 03. 07. 21:18
Előzmény: #109033  Templeton
#109038
Mi a határidő a Mátrára? 2018 Q3? 2020 Q4? Nem mindegy, pontosabb dátummal erősebb közlemény lenne.
Emellett, ha az MVM betart, akkor nincs akvizíció. Márpedig tegnap betartott. Maguktól pedig nem csinálnak ilyet. Nagy harc folyik fent.
Törölt felhasználó 2018. 03. 07. 21:16
Előzmény: #109008  morricone
#109037
:-)))
HoStrucc
HoStrucc 2018. 03. 07. 21:13
Előzmény: törölt hozzászólás
#109036
A meg nem adott Douglas Costa 11re gondolsz pl ? :)
sylard 2018. 03. 07. 21:13
Előzmény: #109018  Törölt felhasználó
#109035
Ha jol emlekszem korabbi 0.5 helyett 0.3. 
Realizm
Realizm 2018. 03. 07. 21:11
#109034
1 hír, nem jelent túl sokat. https://g7.24.hu/penz/20180307/nehany-abra-ami-segit-elhelyezni-a-meszaros-reszvenyeket/
Templeton
Templeton 2018. 03. 07. 21:10
Előzmény: #109028  OTP-TOP
#109033
A mai napbol azt szukseges kiemelni a 429-564 hullamvasut es a zold zaro mellett, hogy szemmel lathatoan a menedzsment is elkezdte aktivizalni magat, mind az eromuvel kapcsolatos sajtokozlemeny, mind a konzum felfuggesztese es az igy elert idonyeres erre utal.....Ugy fest, hogy a 429es also limit eleg komoly reakciot valtott ki, megindult az arfolyam megtamasztasa, aminek vannak lathato, erzekelheto/nyilvanos jelei, meg van amit csak sejthetunk. A 724rol valo lecsorgas, ami a heten zuhanorepulesbe ment at, mar csak a cegvezetes valsagkommunikacioja alapjan is, nem csak minket ert varatlanul es ellentetes a menedzsment/tulajdonosi kor erdekeivel (is).
Ettol fuggetlenul a holnapi nap szinten erdekes lesz, le es fel is van egyarant irany es ter, de akarhogy is lesz, szerintem nem szabadna arra pazarolni az energiakat, hogy ilyen turbulens kereskedesi napokon nekiallunk quaestorozni, buda cashezni, meg tolvajreszvenyezni es a menedzsmentet szidni. 
nyomjadocsem 2018. 03. 07. 21:08
Törölt hozzászólás
#109032
Kukuc
Kukuc 2018. 03. 07. 21:05
Előzmény: #109028  OTP-TOP
#109031
Kedves OTP-s barátom!
Megkérnélek rá, ha ilyen sokat írsz akkor két hozzászólásban küld el, vagy legalább tagold a szöveget, mert belekáprázik a szemem ha csak ránézek (pláne olvasás közben).
Csók a családnak.
Kukuc
Kukuc 2018. 03. 07. 20:57
Előzmény: #108996  rocker7
#109030
Volt itt egy Jockey Ewing nevű ember de koholt vádak alapján kivégezték.
Béke poraidra.
 :-))
Goldsegel 2018. 03. 07. 20:45
Előzmény: #109028  OTP-TOP
#109029
+
OTP-TOP
OTP-TOP 2018. 03. 07. 20:43
Előzmény: #109014  Jaffa
#109028
Szép nap volt ez. Remélem h.vette aki tudta, de legfőképp az "500alattmajdveszekcsapat".. Jaaa nem mert most már 300 alatt akarnak gondolom. LÚZEREK. Napi aljról 31%-ot ment 564-ig. Pluszban zárt. Ez nem lehetett meglepetés, hogy játszanak vele, hiszen aki ide ír nagyon sokszor sokat láthatott már a papírból. Ez ilyen. Ha nem tetszik el kell dobni, ha tetszik venni és tartani. Írtam, hogy tőlem egy darabot nem kapnak. Nem is kaptak. Szerintem fordult. Továbbá pár nick-et visszaolvastam és érdekes h.számtalanszor le lett írva, hogy volatilis.. elemzhetik ezt sokan a 100/1-szer lehet el is találják az alját.. korábban is most is figyelmen kívül hagyom az ilyen irányokat. Mai hírt többen szarnak titulálták.. annyira volt szar h.pluszban is zártunk. App. amiknek ingatlanos ugye a fő profil meg ment egy nagyot. Lehet h.sok szállodát property management keretében kezelhetnének, nem tudom, de nem is OPUS téma, viszont mentek a papírok. Van akinek a szar is keserű. Főleg azoknak, akikkel ismét eldobatták.. A bonobó horda kifejezésen de jót nevettem:) Istenem, pedig kb 50-60 elolvasása után azt lehetett volna hinni h.meghalt vki olyan halálhangulat volt. Pedig nem történt más, mint GYŰJTÖGETÉS OLCSÓÓN. nem vártuk 500 alá, de gyorsan megcsinált egy réstöltést, így örülhetnek sokan, hiszen fogadkoztak hogy majd 500 alatt veszek. Ő dolguk h.vettek-e. EGy dolgot csináltam aminek örülök, ahogy terveztük nem adtunk el. Ezt vállalom, mert ah.sokszor leírtam, ne itt kell sírni ah.tettétek egész nap. Plusz volt aki 2 nap alatt 2 iránynak is örült, igaz egyik nap még adott irányért kampányolt de nagyon h.csak az létezik. Vannak napraforgók nem gond. Minket nem befolyásoltak. Kár meglepődni ha idefektet az ember, h.van mélység, magasság, pokol mennyország is..  Létezik OTP, Richter stb. is.. jaaaa h.ott nem lehet nyerni. itt meg ha netán a bukó nagyobb mert az irány más a vártnál, beindul a nemzetközi előválogató a dobálóvilágbajnokságra. Tutit senki nem írt itt. Itt továbbra is vélemények vannak. Lehet lebeszélni, lehet felbeszélni. Szabad a fórum. A döntés a Tiéd, SENKI MÁSÉ. A türelem elhozza a jutalmat, ezt vallom. Sokan meg mást, de itt nincs tuti recept. ne feledjük el:) 2 irány létezik, de olyan cégnél, ahol ahogy interjúban mondták a stratégiai irányokról is fognak hamraosan ynilatkozni, így nekem bár nem ide jött hanem Konzumba, de öröm h.vettek dolgokat ismét. Plusz észbe kapott a kormány, hogy sok az államkasszába  lóvé, tehát lehet oszt(togat)ani.. Aki ma követte netán egész nap a fórumot, hát sok ideget ehetett.. elég volt olvasni keveset is belóle. Akiket hitelesnek tartok azokat! várjátok akár 200-ig is. de 400-ig is. nem fog lemenni. Ma is a Menedzsment mikor úgy érezte adott hírmorzsát. Múlt héten amit írtam h.jövő héten jön hír, hát OPUS-ba bekerülőkről vártam, de legalább mozog az ár. Nem marinénik vették ma, szóval van itt intézményi vételi kedv. 800-hoz közelebb lesz reméljük választásra, mint 700-hoz:) ezek a befektetők és vevőjelöltek (meg a sortos jövőbeli vevők) kiszámíthatatlanok jól írjátok. Az viszont kiszámítható, hogy nagy sztori és cégbirodalom épül:) Eladhatott itt vehetett aki akart. Nehéz ezzel bukni szerintem továbbra is ha türelmes az ember! De ott és olyan bukót realizál az egyén amit akar. Nem én adom el helyettee.. Sajnálni kéne akárkit is aki ma bukott..??? DEHOGY kell sajnálni. Ő döntött. Sok sikert nektek és nemsoká jön a finom jelentés. Továbbra is OLCSÓÓ szerintem. Imádták ma  kakasok:) Felső limit 583 holnapra. Ki tudja..?:) Ismétlem: SZÉP NAP VOLT, mert aki nem ide való az egy időre tuti kihullott. Ide ilyen napokon is kell a nyugi. Felesleges idegeskedni. Jó marakodást a koncon. Legyen papírja az embernek ha keresni akar, ezt ne feledjétek:) Ja és az elemző mester úrnak. Ne higgyetek, mert KFredd jól írja, hogy számtalanszor lefüstölt OTP-ben sok sok embert megvezetve, de van akinek ez a perverziója... Sok sikert Magamnak, mert csak a saját portfóliómért vagyok felelős. Az hogy itt páran segítenek tényleg am ásiknak. Akár pszihóban, vagy hogy tartsa, mikor célszerű dolog várni is jó dolog, hogy a síráshegyek mellett ez megvan. De az embert magától nem lehet megmenteni. Stratégia, célok, hit és nagy bikagolyók is jól jönnek azért. Ez egy nagyon jó játék. látszott ma is h.türelmesek is türelmetlenekké váltak és a hírek sem voltak elegek. Ez olyan szépen van vezényelve, hogy lehte rajta keresni. Az irányt pedig megtalálja a papír. Hiszen a jelentés szép lesz.
denever74 2018. 03. 07. 20:43
Előzmény: #109024  Juvefan
#109027
Kaptatok egy + hajrá Juve! 
BuxVelem
BuxVelem 2018. 03. 07. 20:42
Előzmény: #109024  Juvefan
#109026
Forza Enyémpénctárza! :)
HoStrucc
HoStrucc 2018. 03. 07. 20:41
Előzmény: törölt hozzászólás
#109025
Gyuripapa, egy kis továbbgondolkodást indítottál el bennem. Mi van, ha pont az a cél, hogy pont ezt a szabályt ismerve, úgymond visszatartsák mesterségesen, hogy az alapok még most, a választások előtt súlyozzák át a portfóliójukat? Addig esetleg megléphetnek pár dolgot, majd választások és kilövés a jelentés + nagy valószínűségű fidesz újrázás után. A rali lemegy, kisbefektetők, nagyok is jól járnak, a BUXot felülteljesíti a rv, és a béta újra pozitívba áll. Az alapok a szabályzat szerint akkor kezdhetik el venni, ezzel generálva egy további brutális forgalamat (kvázi nem hagyva, hogy megint egy nagyobb vola kialakuljon az esetleges rali utáni visszacsorgásban)? Persze ez később megtörténhet, de egy ha folyamatosan vesznek, nem egyszerre, akkor elméletben akár ki is simíthatják kicsit az amplitúdót. (extrém esetben meg az emelkedési trendet hosszabbíthatják). Mit gondolsz erről? Nekem amikor beugrott, akkor brutális vezércselnek tűnt. :)
Juvefan
Juvefan 2018. 03. 07. 20:38
#109024
Forza Juve, Forza Opus :))
HoStrucc
HoStrucc 2018. 03. 07. 20:32
#109023
Na megyek én is nézem a meccset! Látom vagyunk itt egy páran, akik a jó oldalnak szurkolnak : Forza Juve!!! :)
nyomjadocsem 2018. 03. 07. 20:32
Törölt hozzászólás
#109022
gyuripapa 2018. 03. 07. 20:31
Törölt hozzászólás
#109021

Topik gazda

babosko30
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek