Topiknyitó: penztaros_lorinc 2017. 04. 05. 09:53

KORRUPCIÓ, EU-ból való lejmolás ,napi hírek, FIDESZ  

Láttam erről egy plakátot.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Dehogynincs
Dehogynincs 2017. 05. 09. 08:54
#240
A jobbik kampányával van pár gondom. Az egyik, hogy túlságosan cigánybarátnak tűnik. Farkas Flórián hiányzik az rosszarcúak közül. Pedig rajta kevesebbet kellett volna retusálni, hogy Lombroso-típusnak tűnjék. A másik bajom pedig az, hogy nem tudom, hogyan fogják visszaszerezni az ellopott pénzt. A harmadik bajom pedig az, hogy a jobbik is hajlamos a lopásra. Például a jobbik helyeselte azt, hogy kifosszák a nyugdíjpénztárakat és elvegyék márommillió pénztártag 3000 milliárdos magántulajdonát. Fejenként egymillió forintot. Kezdetben Orbán doktor ezt ellenezte és meg akarta védeni a nyugdíjpénztárakat, de aztán ebben a kérdésben végül a jobbik bábjaként viselkedett.
penztaros_lorinc
penztaros_lorinc 2017. 05. 09. 08:43
#239
Nem kizárt, hogy Mészáros Lőrincnek csinálnak helyet Schmidt Mária cégében link Így veszíti el az adótok a közpénz jellegét! Nem is értem, hogy miért van közbeiktatva a NAV! Nem lenne egyszerűbb, ha egyből a megfelelő számlaszámra utalnátok az adótokat?
penztaros_lorinc
penztaros_lorinc 2017. 05. 09. 08:39
#238
Megdöbbentő: isteni punkszámot írtak Rogán Antalról link No comment!
penztaros_lorinc
penztaros_lorinc 2017. 05. 09. 08:30
#237
Mészáros Lőrinc gyerekei is örökölték apuka világraszóló üzleti érzékét link Amíg az adótokat "okosan" lehet felhasználni, addig ilyen csillagok születnek!
penztaros_lorinc
penztaros_lorinc 2017. 05. 09. 08:28
#236
Naná, hogy Kuna Tiborék viszik a vizes vb kommunikációját link Ugye senkit se kell emlékeztetnem arra, hogy pénteken adófizetési határidő van? Az adótok jó kezekbe kerül! Köszönjük szépen!
penztaros_lorinc
penztaros_lorinc 2017. 05. 03. 06:19
#235
Bánki Erik megmagyarázza, hogyan tudott 70 millióért részvényt venni a Buda-Cash vezetőinek cégében, amikor a vagyonbevallása szerint nem is volt ennyi pénze link Ha nem értetted volna, hogyan működik ez.
penztaros_lorinc
penztaros_lorinc 2017. 04. 22. 08:46
#234
Habony Árpád médiavállalkozása bevásárolta magát egy szlovén hírtelevízióba link Lehetne jobb helyen ennél az adód? Lehetne másra költeni azt? Na ugye! A nemzet építése ma így működik, ehhez járultak hozzá a választók!
penztaros_lorinc
penztaros_lorinc 2017. 04. 22. 08:42
#233
Mészáros Lőrinc bevásárolta magát Spéder volt bankjába link Így is hipergazdaggá lehet válni! Te is képes vagy erre, óvónéni, portás, lakatos, hentes, sofőr! Egy gázszerelőnek ez a saját erejéből sikerült! 15 éve még annyi volt, ami Te most vagy, Látod a módját, hogyan lehet ma Magyarországon 100 milliárdos vagyonra szert tenni! Te ehhez az adóddal és a szavazatoddal járulhatsz hozzá!
penztaros_lorinc
penztaros_lorinc 2017. 04. 22. 08:33
#232
Utasításba kapták a nagykövetségek, hogy külföldi partnereket keressenek a CÖF-nek link Adózzatok! És az adótok ezzé válik!
penztaros_lorinc
penztaros_lorinc 2017. 04. 22. 08:29
#231
A CÖF azt állítja, azért nem árulta el, hogy a Fidesztől kap pénzt, mert a Fidesz nem engedte link Adózzatok, kell az adótok! Emlékeztek, hogy Lenin rendszere pár évtized alatt milyen jól felhasználta a korábban kitermelt vagyont?
-bubu-
-bubu- 2017. 04. 21. 14:04
Előzmény: törölt hozzászólás
#230
"Nyílt levél Orbán Viktor miniszterelnök úrhoz Tisztelt Miniszterelnök úr!Az elmúlt napokban több jobboldali értelmiségi és közéleti szereplő (Csaba László, Jeszenszky Géza, Király Miklós, Kovács Tamás, Lukácsi Katalin, Pósfai Gábor, Sólyom László, Ürge-Vorsatz Diána -- névsorrendben) fogalmazta meg kritikáit, és fejezte ki aggodalmát a kormány legutóbbi intézkedéseivel kapcsolatban. Örülök, hogy ezek a kritikák ilyen nyíltan megfogalmazódtak, és most magam is csatlakozom hozzájuk, szintén erős jobboldali gyökerekkel rendelkező értelmiségként. Kérem, hogy az alábbi sorok súlyát ítélje meg eszerint. Egyúttal remélem, hogy még sokaknak fog megjönni a kedve és mersze, hogy személyesen hallassák a hangjukat.Levelemet rövidre fogva én csak két dologra kívánok reagálni Miniszterelnök úr vasárnapi rádió interjújából.Az első az, hogy „aki eddig rejtve volt, most napfényre került”. Nos, napfényre kerültem én is. Igaz, nem is mindig voltam rejtve, hiszen engem kergettek 2006-ban a lovas rendőrök, engem vízágyúztak 2007-ben az Oktogonnál, és most újra kint vagyok a téren (lövetés, ha kérhetem, most ne legyen, odáig már ne süllyedjünk). Napfényre került továbbá az a szintén tudós barátom is, aki annak idején 2002-ben ezer kilométert autózott haza külföldről Miniszterelnök úr hívó szavára, hogy egyetlen szavazatot leadhasson a választáson(!). Most akkor már mi is a haza ellenségei vagyunk? Már mindenki ellenség? Higgye el Miniszterelnök úr, egyikünket sem Soros György fizette le, egyszerűen csak kimentünk a térre tüntetni a CEU-törvény ellen. Meg a civil törvény ellen. Mert legyen itt jobboldal vagy baloldal, ha odáig fajulnak a dolgok, hogy nem tudok a gyerekeim szemébe nézni, nem tudok a barátaim szemébe nézni, ha ezeket támogatom, akkor könnyű kitalálni, mi fog történni: elpártolok a Fidesztől. Ez ilyen egyszerű. És ahogy a fenti, nyilvánosságra került megszólalásokat elnézem, ezzel egyáltalán nem vagyok egyedül. És azon érdemes lenne elgondolkodnia Miniszterelnök úrnak, hogy ha a hátországát elveszíti, utána vajon meddig lehet még kormányozni? És érdemes-e?A második az, hogy „magyar akadémikusok, tudósok, magyar egyetemeken tanító professzorok, tanárok nem azért lépnek föl, hogy az ő egyetemeik is megkapják azokat a jogokat, amiket Soros György egyeteme élvez Magyarországon, hanem amellett állnak ki, hogy Soros György megtarthassa a privilégiumait. Ennek nyilván van oka, majd még meg kell értenünk”. Ebben szeretnék konkrét segítséget nyújtani. Van a megértésnek egy legegyszerűbb módja: kérdezze meg, Miniszterelnök úr! Szívesen mondanám, hogy kérdezzen meg engem, de vannak nálam autentikusabb személyek is: kérdezze meg Lovász László MTA elnököt, vagy Pálinkás József korábbi MTA elnököt, vagy Freund Tamás agykutatót, vagy bárkit, akinek a szavában megbízik, és aki még el meri mondani az őszinte véleményét. És kérem, hogy ezt a tanácsomat ne vegye szurkálódásnak, hanem tekintse annak, aminek szánom: egy teljesen konstruktív javaslatnak. Mert talán hasznára válna ennek az országnak, ha több hiteles ember véleményét kérné ki Miniszterelnök úr. Sokkal többnek. (Kitérő: úgy általában hasznára válna az embereknek, ha jó szándékot feltételezve meghallgatnánk egymás véleményét – a háborús retorikát pedig mellőznénk.)Miniszterelnök úr! Én mindig is szerettem ebben az országban élni. Minden ide köt. Csak kétszer lett igazán rossz kedvem: 2006-2007-ben, és most. Kérem, gondolkodjon el a fentieken.Üdvözlettel, Matolcsi Máté, matematikus, az MTA doktora"
hellforceone 2017. 04. 21. 13:09
Előzmény: #209  penztaros_lorinc
#229
"Ti dolgoztok - Mi lopunk! Te is így gondolod?" - a topic címe, a válasz pedig egyszerüen IGEN!
exmnbs1 2017. 04. 21. 12:30
Előzmény: #226  ________
#228
Lopos plakát ért feljelentés lesz tegnapi ML cikk szerint
-pny 2017. 04. 21. 08:59
Törölt hozzászólás
#227
________
________ 2017. 04. 21. 08:52
Előzmény: #224  penztaros_lorinc
#226
Jól nyomod koma, nagy humorod van :) Ha még 2017-ben továbbra is loptok reggel, délben meg este, akkor nyeritek a 2018-as választásokat? Hogy látjátok?
Alilou3 2017. 04. 21. 08:08
Előzmény: #224  penztaros_lorinc
#225
A Blikk a Vidékfejlesztési Hivatal adatai szerint összeszedte, hogy a parlamenti képviselők családtagjai közül kik jártak a legjobban EU-s és állami agrártámogatáshoz jutásban 2016-ban.„A legtöbb támogatás a Blikk számításai szerint L. Simon László fideszes képviselő fitneszedzőként dolgozó feleségének jutott, összesen 23,7 millió forint. A képviselő neje pár éve csöppenhetett bele a mezőgazdaságba, egy évvel ezelőtt már 280 millió forintért licitált állami földekre, és összesen 278 hektárnyi birtokot nyert el a Velencei-tó környékén" - írja a lap.A második helyezett a lap cikke szerint a trafikbotrányban ismertté vált fideszes Horváth­ István felesége lett, akinek a Bikácsi Agrár Kft.-je 21 millió forintot kapott tavaly.A harmadik helyezett a fideszes Bánki Erik felesége, aki 18,5 millió forint támogatásban részesült 2016-ban. "A jogi végzettségű házastárs szintén mostanában kóstolhatott bele a földművelés világába, mert egy évvel korábban még csak 300 ezer forintot kapott" - írja a lap.
penztaros_lorinc
penztaros_lorinc 2017. 04. 20. 17:16
#224
A Kúriához megy Felcsút, hogy ne kelljen kiadnia, kiktől kapták és mire költötték a TAO-pénzeket link Itt gurul az adóforint, ott gurul az adóforint! De ehhez nektek semmi közötök, érted! A választóktól van rá felhatalmazás, a választók ehhez adták meg a felhatalmazást! A nemzet így épül a FIDESZ kormányzása alatt!
penztaros_lorinc
penztaros_lorinc 2017. 04. 20. 16:07
#223
Feljelentés kellett hozzá, hogy kiadják az adatokat a letelepedési kötvényekről link A választók ehhez adták a hozzájárulásukat!
penztaros_lorinc
penztaros_lorinc 2017. 04. 20. 15:11
#222
„Ha most építeném a stadiont, kitüntetést kapnék” - mondta Stadler József, aki szerint Mészáros Lőrinc jól csinálja a dolgait link Egy emberöltő tapasztalatai szólnak ebből az emberből, aki képes Mészáros Lőrinc valódi nagyságát értékelni!
penztaros_lorinc
penztaros_lorinc 2017. 04. 19. 19:19
Előzmény: #220  penztaros_lorinc
#221
Elnézést kérek, a macska ráfeküdt a billentyűzetemre, és a Lőrinc név helyett egy véletlenszerű másik került oda.

Topik gazda

aktív fórumozók


friss hírek További hírek