Topiknyitó: penztaros_lorinc 2017. 04. 05. 09:53

KORRUPCIÓ, EU-ból való lejmolás ,napi hírek, FIDESZ  

Láttam erről egy plakátot.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
mityu2 2017. 04. 11. 08:43
#160
-pny- tiltsál már ki innen is, hiszen írni mertem a soros-trollokról és ezt te nem engedheted, hogy valakinek más legyen a véleménye mint a tiéd tiltsál már ki innen is
penztaros_lorinc
penztaros_lorinc 2017. 04. 11. 07:47
#159
A luxemburgi néppárti képviselő szerint a Fidesz egyszerűen nem való már se a Néppártba, se az EU-ba link A lényeg az, hogy a pénz jöjjön. A magyar adózók pénze kevés. Értsék meg, szeretek jól élni! Innen pár milliárd, onnan pár milliárd, ez az élet! Csak a hülye akar százmillió forintokért gürcölni.
penztaros_lorinc
penztaros_lorinc 2017. 04. 09. 21:15
#158
Nekik hoz hasznot a Puskás stadion építése, mutatjuk az alvállalkozók listáját link Adózzatok, mert szükség van a pénzetekre!
penztaros_lorinc
penztaros_lorinc 2017. 04. 09. 08:26
#157
Olyan sok napenergiát termelt Kalifornia, hogy negatívba fordult az ára link A napenergiához sajnos nem értek. A szélerőművekhez se értek. De atomerőműhöz több százmilliárdért tudok betonozni! Így épül a nemzet!
sanka 2017. 04. 08. 18:35
Előzmény: törölt hozzászólás
#156
Egyértelmű!
-pny 2017. 04. 08. 17:34
Törölt hozzászólás
#155
penztaros_lorinc
penztaros_lorinc 2017. 04. 08. 16:33
#154
Budapest minden olimpiai helyszínt felépít, és pályázik 2028-ra vagy 2032-re link Ez aztán a remek hír! Mondogattam is magamban, hogy miből fogunk megvenni még egy fél megyét, de ma már nyugodtabban fogok aludni. Erre nem lesz elég az adótok, de hitelből megoldható, hogy a következő évtizedekben fizetendő adótok is előre elveszítse közpénz jellegét. Már kértem is egy másik katalógust, nagyobb hajókról. Találtam is egy egész formásat, az a neve, hogy Titanic. Stabil kis jószág, olyan, mintha Viktor tervezte volna!
penztaros_lorinc
penztaros_lorinc 2017. 04. 08. 09:04
Előzmény: #148  Vazsmegyei
#153
A CEU-val én már meg se próbálkoztam, pedig sok, a rendszert ma napi szinten kiszolgáló végzett ott. Rengeteg. Én agysebész akartam lenni, de nem tudtak a képzésbe felvenni, lehet későn jelentkeztem. Utána próbálkoztam a kórboncnoki képzéssel, de ott is jöttek azzal, hogy nem vagyok elég érett. Nem tudom, hogy miért írják elő ezeken a helyeken, hogy az érettséget bizonyítvánnyal kell igazolni, a szavam nem elég, hogy érett vagyok. Azok csak papírok, nem értem én ezt. Így maradtam a nevemnél, az is jó szakma.
penztaros_lorinc
penztaros_lorinc 2017. 04. 08. 08:58
Előzmény: #146  salve
#152
Ideális választópolgár, csak ez jut rólad az eszembe! Fogadd jó szívvel ezt a dicséretet. Minap mondta az a hogyishívják, na, kiment a fejemből, az a szobafestő, vagy mi, aki ha nem állítják le időben, még a Szent koronát is vitte volna az esküvőjére, meg akár haza is a festmények mellé, szóval az ideálison felül is van egy szint: aki már maga kezdi el magyarázni, hogy milyen jó, ha az adóját közpénzmentesítjük. Ezen jót nevetett mindenki, de csak ragozta tovább. Szerinte lesznek olyanok is, akik maguk indokot arra, hogy ne az adójuk átcsoportosításáról beszéljenek az emberek, hanem valami másról. Mindegy miről, csak ne az adóforintok elvándorlása legyen az. Brüsszel, Soros, Gyurcsány, bárki és bármi, csak ne a milliárdok vándorlása. Nem hittünk neki, erre itt vagy Te, az ideális választópolgár. Még a felhasználónevedet is félreolvastam egy pillanatra, de ha nem vagy diszlexiás, akkor ebben még egy kicsit fejlődni kell, de jó úton haladsz, és ez dicséretes!
penztaros_lorinc
penztaros_lorinc 2017. 04. 08. 08:43
#151
Tiborcz embere sejlik fel a rejtélyes fonyódi szállodaépítés hátterében link Adózzatok sokat, kell a pénzetek a nemzet fejlesztésére! Öröm látni, hogy milyen gördülékenyen futnak az események, ha a nemzetet kell építeni! Képviselők, polgármester, mindenki, egymáson másznak át, hogy a nemzet építését segíthessék. Ti a szavazatokkal, meg az adótokkal járulhattok hozzá, hogy így épüljön a nemzet.
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2017. 04. 07. 14:34
Előzmény: #132  penztaros_lorinc
#150
"A helyett, hogy azon gondolkodnál, mi történik a sok pénzzel, amihez neked semmi, de semmi közöd, inkább foglalkozz mondjuk Sorossal. Vagy Brüsszellel. Tényleg fölösleges arra a rengeteg pénzre gondolnod, azzal majd foglalkozunk mi, jó helyre kerül, soha semmi gondod nem lesz vele, mi majd beosztjuk." Nagyon jól, profin tolod, de a "reverse psychology" csak olyan lényeken működik, akiknek funkcionáló agyuk is van. Zombikkal kár bajlódni, de amúgy fején találtad a szöget. Valóban ez a logika van mögötte.
Törölt felhasználó 2017. 04. 07. 14:31
Előzmény: #144  penztaros_lorinc
#149
tessék lőrinc pajtás link
Vazsmegyei 2017. 04. 07. 14:24
Előzmény: #144  penztaros_lorinc
#148
Lehet, hogy a CEUn szerezted a nagy tudást, de ha nem tudsz dönteni, a yachton fogod tölteni a napjaidat, kikötés nélkül. Van távtanulás, internetes a yachtról mindent elintézhetsz, pénz nem számít.
salve 2017. 04. 07. 14:21
Előzmény: #139  gambadoro
#147
le kell váltani, kezdheted
salve 2017. 04. 07. 14:14
Előzmény: #145  penztaros_lorinc
#146
nem OV-ra hanem az óvodára gondoltam, de hozzá volt téve h. bocsi. rendben. no annyit fűznék még hozzá: ellenzékiként te most M. Lőrincet parodizálod, ám legyen. a baj ott van (a te szempontodból), hogy hihetetlenül nagy bajba kerülnél, ha jövőre a választáson győzne az ellenzék. akkora bajba kerülnél, hogy ezt el sem tudod képzelni!!! merthogy akkor 3-4 év múlva már Botka Lőrincet vagy Fekete-Győr Lőrincet, vagy Gyurcsány Lőrincet kéne parodizálnod, Hadházi Lőrincről vagy Vona Lőrincről nem is beszélve :-) állati jó kilátások, nem?! :-) "de az ország persze nagyonnagyonjóljárna, hát persze,naná!!" de a gyermeteg naivitásod ezt ma nem engedi meg, erre akartam utalni.. olyan helyzetbe kerülnél, mint Kálmán Olga: az ATV-ben éveken át hörögve hörgött Simicskáról és ellen, hiszen "ő volt a főgonoszok főgonoszának főőrdöggonosza, az ördögökördöge"!!! és mi van most: kiderült, van a pénz (nocsak? hát hoogy?!!!!!..nade kérem...!!!) amiért Olgike elment lesz@pni és azóta is tédelgetni ennek a rohadékgonoszo rohadékának, nomeg a tenyeréből zabálni - no ez várna rád is ;-) a linkben olvashatóakhoz pedig szemmel láthatóan (kis képzavarral élve) se köpni se nyelni nem tudsz, ami önmagáért beszél!... link
penztaros_lorinc
penztaros_lorinc 2017. 04. 07. 12:43
Előzmény: #140  salve
#145
Megkérhetlek, hogy Ovi-val ne mérj össze? Ez mindig nagyon kellemetlen. Tartsuk ezt tiszteletben!
penztaros_lorinc
penztaros_lorinc 2017. 04. 07. 12:42
Előzmény: #135  Vazsmegyei
#144
Hidd el, nem könnyű ez az élet se. Sok, nagyon nehéz döntést kell meghozni. Hétfő óta nem tudok dönteni egy fontos ügyben. Ott az a katalógus, és teljesen tanácstalan vagyok. Az egyik 20 méteres, de nincs rajta medence, a másik 18 méteres, de nem olyan szép a berendezése, viszont van rajta medence. Azért két hetet nem mindegy, hogy milyen jachton tölt el az ember. Szerencsére a pénz nem számít, annak még van utánpótlása.
Törölt felhasználó 2017. 04. 07. 12:39
Előzmény: #141  Vazsmegyei
#143
sajnálom trollt nem etetek
_Bekre_Pal_
_Bekre_Pal_ 2017. 04. 07. 12:38
Előzmény: #140  salve
#142
ezt nem őszinteségnek hívják
Vazsmegyei 2017. 04. 07. 12:37
Előzmény: #138  Törölt felhasználó
#141
Ja ! Akkor jobban is figyelhetnél a zorbáncra, meg a papagáj híveire, mert a sok "senki", aki nem mondta mind elhiszi, pedig nem is mondta. Ügyes vagy Macika a sok "senkivel" együtt.

Topik gazda

aktív fórumozók


friss hírek További hírek