Topiknyitó: penztaros_lorinc 2017. 04. 05. 09:53

KORRUPCIÓ, EU-ból való lejmolás ,napi hírek, FIDESZ  

Láttam erről egy plakátot.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
salve 2017. 04. 07. 12:27
Előzmény: #132  penztaros_lorinc
#140
ovis szinten vagy, bocsi ha túl őszinte voltam most.. link
gambadoro 2017. 04. 07. 12:25
Előzmény: #136  salve
#139
neked mindegy mert moszkovita vagy a rendes embereknek nem mindegy, hogy az országot morális és anyagi nyomorba döntő moszkoviták vannak megint hatalmon
Törölt felhasználó 2017. 04. 07. 12:24
Előzmény: #131  gambadoro
#138
ezt senki se mondta kivéve a demokrata zorbáncot meg a papagáj híveit
salve 2017. 04. 07. 12:24
Előzmény: #136  salve
#137
"...De miért is olyan nagy ciki ez, mármint hogy Luxemburg ily módon nem akart lemondani adóparadicsomi helyzetéről? Mert a félmilliós lakosságú nagyhercegség évente több tízmilliárd eurónyi vagyont játszik ki az Európai Unióból mint egységes gazdasági övezetből vállalatok részére, végtére is magánszemélyek zsebeibe, ahelyett, hogy ezek az összegek tagállami büdzséket gazdagítanának. És ez így van már évtizedek óta..." ki is volt az a két EU-s miniszterelnök, akik kimondottan NEM támogatták, hogy Juncker legyen az EU bizottsg elnöke? Orbán, és Cameron
salve 2017. 04. 07. 12:21
Előzmény: #131  gambadoro
#136
nem tökmindegy hogy moszkovita vagy brüsszelita? hát még mindig ezen a hihetelneüól alcsony szinten tud csak járni az agyatok?! fel kéne már ébredni az álomból és megcsípnetek magatokat, hogy már 7 éve nem vagytok hatalmon... pedig előtte sem volt semmivel sem jobb ahelyzet, sőt.. link
Vazsmegyei 2017. 04. 07. 12:15
Előzmény: #132  penztaros_lorinc
#135
""A választásról ne feledkezz meg, hiszen az olyanok miatt élek én ilyen jól, mint Te!"" Sajnos most az egyszer igazat mondtál. De ez már szégyen!
salve 2017. 04. 07. 12:15
Előzmény: #130  sanka
#134
no, ez aztán az érvelés :-) bár valójában inkább nagyon is szomorú, hogy ezen a szinten vagy..
Vazsmegyei 2017. 04. 07. 12:13
Előzmény: #131  gambadoro
#133
Az bizony nagy hiba , hogy elkerülte ez a figyelmedet. Vagy egyszerűen nem akarod tudomásul venni, mert hibátlanul működik nálad is a kettős mérce.
penztaros_lorinc
penztaros_lorinc 2017. 04. 07. 12:05
Előzmény: #129  salve
#132
Mindjárt jobb kedvem lett, olvasva a szavaidat! Közben azért megnéztem, hogy mire lehet majd elkölteni azt a 86 milliónyi áfát, amit ezektől beszedtek. Szépek ezek a szlovén nyaralók. Visszatérve a szavaidra: így néz ki egy ideális választópolgár, mint Te! Javítanám magam: majdnem ideális. Ha még sok adót is fizetsz, akkor vagy teljesen ideális! Arra soha ne gondolj, hogy esetleg mások máshogy kezelnék az adódat, ez megmérgezné a gondolataidat! A helyett, hogy azon gondolkodnál, mi történik a sok pénzzel, amihez neked semmi, de semmi közöd, inkább foglalkozz mondjuk Sorossal. Vagy Brüsszellel. Tényleg fölösleges arra a rengeteg pénzre gondolnod, azzal majd foglalkozunk mi, jó helyre kerül, soha semmi gondod nem lesz vele, mi majd beosztjuk. A választásról ne feledkezz meg, hiszen az olyanok miatt élek én ilyen jól, mint Te!
gambadoro 2017. 04. 07. 11:43
Előzmény: #129  salve
#131
nem tudtam h nyugaton moszkovita tolvajokat juttatott hatalomra a NÉP
sanka 2017. 04. 07. 11:34
Előzmény: #129  salve
#130
Ez marhaság!
salve 2017. 04. 07. 11:31
Előzmény: #121  gambadoro
#129
"magyar nép nagy többsége megalkuvó, kádárnépe, köpönyegforgató de, leginkább nem is érti" ilyeneket ti csak akkor írtok, amikor nem a nektek, neked kedves pártok vannak itt hatalmon! ha most az ellenzék kormányozna akkor arról ömlengenél bizonyára, hogy "milyen bölcs és demokrata is ez a drága magyar nép, bizonyám!" de ha olyat választottak meg aki nekd nem tetszik, akkor persze "a magyarok azonnal átmennek birkába", ugye? kishitűség, igénytelenség, szocializáció: tudod ezek mind olyan kategóriák, hogy mihez, kihez képest? semmivel nem produkál Mo. rosszabb társdalmi jelenségeket, mint az EU tagállamok átlaga
penztaros_lorinc
penztaros_lorinc 2017. 04. 07. 10:32
#128
86 millió csalt el egy testvérpár, a NAV elcsípte őket link 86 millió forint? Piszkos tolvajok! Ennyi pénzből valaki vehetett volna egy kisebb nyaralót a szlovén tengerparton! Az adót be kell fizetni, ezt mindenki vegye komolyan! Most nagyon felidegesítettem magam. Inkább megnézem, hogy milyen közbeszerzéseket fognak kiírni azok közül, amiket már megnyertem.
penztaros_lorinc
penztaros_lorinc 2017. 04. 07. 09:31
Előzmény: #126  elemes
#127
Elgondolkodtattál. Ez így nem helyes, valamit tenni kell. Vannak dolgok, amikkel még nem foglalkoztunk, ez is egy ilyen. Úgy emlékszem, hogy a kávén még nem kerestem egyetlen milliárdot se. Ideje Nemzeti kávéboltokat nyitni!
elemes
elemes 2017. 04. 07. 08:14
Előzmény: #124  penztaros_lorinc
#126
nekem szimpatikus ez a kampány. a jobbik ekézi az orbán körüli legkínosabb arcokat a fidesz ekézi a jobbik kapcsolatát a GRU-val én már csak egy kávét kérek :)
Vazsmegyei 2017. 04. 07. 08:00
Előzmény: #121  gambadoro
#125
Köszönjük a magyar nép nevében, a megalkuvó kritikádat, amivel magadat is elástad, Magyarország pedig köszöni meglesz az ilyen rombolást és hazáját mocskoló véleményt nyilvánítótól.Meddig lehet süllyedni, aki ennyire szeretheti hazáját, hogy mindenkire kiterjesztheti gyűlöletes véleményét egy népről, amelyiknek ráadásul része is?
penztaros_lorinc
penztaros_lorinc 2017. 04. 07. 07:46
#124
Mégse lesz SZJA csökkentés, az adótok másra kell! link "Hogy ha nem szja-csökkentésre, akkor hová megy majd végül a rengeteg pénz, egyelőre nem tudni." Nekem még nem szóltak, hogy mi lesz az adótokkal. Bölcsen lesz elköltve, ettől nem kell tartanotok! Ebbe amúgy se szólhattok bele, semmi közötök hozzá!
offshort
offshort 2017. 04. 06. 19:23
Előzmény: #119  Vazsmegyei
#123
tények , .... tények pubikám ! , a peticióban ott szerepelt h a "fradit azonnal rakják vissza az nb1-be" ! :) amugy meg otthon vezényelgessél vlmelyik rokonodnak ! a történelemhamisítást meg reklamáld schmidtmariskánál a terrorházában ! :) tudod melyik az , amelyik a reggeli kávénál összekacsintott matolcsyval és csak délután találkozott a tekintetük ! :)
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2017. 04. 05. 23:11
Előzmény: #121  gambadoro
#122
Mondják, hogy a nőket megfejteni lehetetlen. No, akkor a magyar néplélek maga a kvantumfizika :)(Btw. a legtöbb nő nem esik ki egy elég jól behatárolható gondolati sémából, csak mikor ilyen, mikor olyan, és ez összezavarja az embereket. Szóval korántsem megfejthetetlen, csak szimplán szeszélyes :) mint az időjárás.)
gambadoro 2017. 04. 05. 22:54
Előzmény: #110  goapsy1
#121
mindig is az volt a véleményem, hogy ezt a post és egyben pre bolsevik rezsimet külföldről fogják elintézni a magyar nép nagy többsége megalkuvó, kádárnépe, köpönyegforgató de, leginkább nem is érti, illetve szereti ha a szájába urinálnak sajnos fogalmuk sincsen az értékekről, mert részben rosszul szocializálódtak, másrészt az igény sincsen meg bennük én úgy látom, hogy egyrészt mérhetetlen beképzeltség van itthon a semmire, másrészt kishitűség nem is értem

Topik gazda

aktív fórumozók


friss hírek További hírek