Topiknyitó: penztaros_lorinc 2017. 04. 05. 09:53

KORRUPCIÓ, EU-ból való lejmolás ,napi hírek, FIDESZ  

Láttam erről egy plakátot.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
penztaros_lorinc
penztaros_lorinc 2017. 04. 05. 17:24
Előzmény: #75  bluefrog
#80
Igen, nagyon félreérhető volt a szituáció, ahogy a Hír TV akkori riportere a TV székház ostromát háttérként használva, a tömeg közepén ujjongva a leendő október 23-át élteti. Lehet azért értik ezt félre, mert elfelejtette megemlíteni, hogy nem a TV székház ostromát ünnepli, hanem a bő egy hónappal későbbi eseményeket gondolta ott át és próbálta a gondolatait szavak formájában a TV nézők tudomására hozni. Szerencsétlen félreértés, nem több.
penztaros_lorinc
penztaros_lorinc 2017. 04. 05. 17:20
Előzmény: #73  bluefrog
#79
Igazad van, nem kellettek volna oda a rendőrök! Elég lett volna 2-3 rendőr, díszegyenruhában, egy megafonnal, amivel megkérik szépen a tűznél melegedőket, darazsakra feltört térkővel vadászókat, hogy a FIDESZ rendezvényén lévőket ne találják el. Így kellett volna legyen, békésen végignézni, hogy mi fog történni. Ha majd időd engedi, akkor azokról is írsz pár sort, akik a térkő feltörésében és rendeltetési helyétől távolabbi helyszínre történő eljuttatásában aktívan részt vettek? Velük még nem sikerült foglalkozni, csak az egyenruhát viselőkkel.
bluefrog
bluefrog 2017. 04. 05. 17:19
Előzmény: #76  kukutyinbenko
#78
hány rendőr sérült meg röszkén miközben a magyar határt védte? erre még mindig nem válaszoltál, pedig voltak néhányan."2006-ban amíg csak ennyi történt (kődobálás) a szervek tétlenül moziztak." igazad van 2006-ban embert is öltek és nőket erőszakoltak meg a tüntetők, és MINDENKI akit a rendőrök helybenhagytak. gondolom a "szervek tétlenül moziztak" kijelentésnél a szerb rendőrökre és határőrökre gondolsz, akik a kisujjukat sem mozdították röszkénél.
bluefrog
bluefrog 2017. 04. 05. 17:09
Előzmény: #68  goapsy1
#77
hát igen a csürhe, így néz ki mint ahogy a riportalanyok...link
kukutyinbenko 2017. 04. 05. 17:06
Előzmény: #73  bluefrog
#76
Ne már, Röszkénél ott értek véget a tüntetői túlkapások (kődobálás) ahol a 2006-s események kezdődtek. A szervek szintén maszkban, jelöletlenül, brutálisan léptek fel. 2006-ban amíg csak ennyi történt (kődobálás) a szervek tétlenül moziztak. Az erőszakos beavatkozáshoz sokkal durvább események láncolatára volt szükség anno.
bluefrog
bluefrog 2017. 04. 05. 17:00
Előzmény: #72  kukutyinbenko
#75
nyilván nem a kődobálásra és a gyújtogatásra célzott, hanem a tüntetésre, mármint h az lesz október 23-án. ennyi.de mindenki azt magyaráz bele amit akar. mellesleg ez a riporter még mindig a hír tv munkatársa. azé a hír tv-é amelyik ahol tudja bírálja (hol joggal, néha viszont erőltetve) a jelenlegi kormányt. szóval az összeesküvés elméleted megdőlni látszik. bocs de inkább tanulok most már, amit akartam leírtam, aki akarta megértette. azokkal az emberekkel meg tényleg nem tudok mit kezdeni, akik beskatulyázzák a másikat egyik vagy másik oldalra, csak azért mert bizonyos kérdésben más a véleménye mint nekik. meg azokkal se akik helyeslik az akkori rendőri fellépést MINDENKIVEL szemben, közben meg itt a fórumon naponta védelmezik a demokráciát és a jogállamiságot.
penztaros_lorinc
penztaros_lorinc 2017. 04. 05. 16:52
Előzmény: #72  kukutyinbenko
#74
Nem, ez nem úgy volt. A Hír TV akkori stábja 40 kilós rejtett kamerával forgatott a TV székházat ostromló rendőrök között, magukat végig veszélynek tették ki, hiszen ha kiderült volna, hogy ők valójában riporterek, és forgatnak, akkor ki tudja mi történt volna velük. A Hír TV stábját dicséret illeti azért, hogy azt a bazi nagy kamerát el tudták rejteni, senki észre nem vette. Máig se értem, hogy ez hogyan történt meg, de ez nem csoda, hiszen azt se értem, hogy nekem honnan lett ennyi pénzem.
bluefrog
bluefrog 2017. 04. 05. 16:49
Előzmény: #67  kukutyinbenko
#73
az imént ha jól emlékszem pont Te linkeltél be röszkével kapcsolatos képeket. ott joguk volt a bevándorlóknak kővel dobálni és törni-zúzni? ott hány magyar rendőr sérült meg mert védte a magyar határt az illegális határátlépőktől? de egyvalamire még mindig nem válaszolt senki. miért nem volt a rendőrökön azonosító jel, miért voltak tömegével símaszkban, mikor állítólag ők csak azért mentek oda, h jogszerűen eljárjanak az eseteleges törvénysértőkkel szemben?
kukutyinbenko 2017. 04. 05. 16:45
Előzmény: #67  kukutyinbenko
#72
Ja és még valami. Én spec arra is emlékszem amikor a TV ostrom napján a HírTV-s riporter élő adásban lelkendezett, hogy "ez forradalom...Wittner Máriáék ezt okt. 23-ra tervezték, de a tömeg nem tudott várni addig..." Nos Wittner Mária fideszes országgyűlési képviselő volt, a HírTV pedig Fidesz TV. Senki nem kérdezte meg azóta sem, honnan tudott a tisztelt riporter előre ilyesmiről egy spontán esemény kapcsán?
bluefrog
bluefrog 2017. 04. 05. 16:40
Előzmény: törölt hozzászólás
#71
hát öregem, neked fogadjunk h vmelyik pártközpontban tanították, h kell félre magyarázni és csúsztatni.ezt hol állítottam: "2010 előtt meg a durva törés-zúzáshoz is jogotok volt ellenzékben szerinted..."egyébként mi ez "a jogotok volt"? ki vagyok én? és kikhez tartozom. légyszíves írd már be a nevem, mely pártnak vagyok vagy voltam tagja, a párttagkönyvem számát, stb. te jól értesült... most már értem miért írják itt a fórumon rólad többen, h össze-vissza hazudozol... mellesleg:"Törni-zúzni, belvárost szétverni, középületet, autókat felgyújtani, rendőrökre brutálisan rátámadni (kockakövekkel, molotov koktélokkal) bűncselekmény." remélem a amikor a migráncsok tettek ilyeneket,akkor is beírtad ezeket...link ui.: a jövőben tényleg hanyagoljuk egymást, nem vagyok rád kíváncsi. remélem világos, nem kell még egyszer beírnom.
penztaros_lorinc
penztaros_lorinc 2017. 04. 05. 16:39
Előzmény: #63  bluefrog
#70
Valamit félreolvastál.
penztaros_lorinc
penztaros_lorinc 2017. 04. 05. 16:38
Előzmény: #61  bluefrog
#69
Igen, igazad van, a rendőröket el kell messze küldeni, amikor békés emberek melegedési célzattal tüzet gyújtanak a város közepén, meg kövekkel dobálják a darazsakat, amik ott repkednek a levegőben. Biztos vagyok benne, hogy a FIDESZ rendezvényén összegyűlteknek semmi problémájuk nem lett volna azzal, ha a kövekkel darazsakra vadászók elé kerültek volna, miközben a rendőrruhába öltözött civilek, vagy kik azt TV-n végignézték volna a laktanyájukban. Senki se hiányolta volna onnan a rendőrruhába öltözötteket. Senki!
goapsy1
goapsy1 2017. 04. 05. 16:38
Előzmény: #17  bluefrog
#68
"így van éles a kontraszt, de ez csak annak köszönhető, hogy most a rendőrök nem kaptak utasítást, felhatalmazást brutalitásra." Bizony, csak annak köszönhető. Mert a tegnapi tüntetők is felgyújtották fél BP-t, meg a tv-székházat, mint 2006-ban az orbánista csürhe. Ja, nem.
kukutyinbenko 2017. 04. 05. 16:36
Előzmény: #63  bluefrog
#67
A békés tüntetés ellen semmi kifogásom. Csakhogy Te úgy állítottad be a dolgokat mintha 2006-ban arról lett volna szó kizárólag. Aki átélte az emlékszik rá, az időrendre is jórészt. Semmi atrocitás nem volt a TV székház felgyújtásáig. Ott Toroczkaiék túltolták a biciklit (bocs ő azóta pártelnök helyettes, meg polgármester lett, micsoda felelősségre vonás...) felgyújtottak egy vízágyús oszlatójárművet, több személyautót, + egy középületet. Az ezt követő napok randalírozásai során pedig több mint 100 rendőr sérült meg a békés tüntetők skandálásától gondolom. Ezt úgy beállítani mint békés tüntetők elleni rendőri túlkapást, erős... A rendőri erőszakot sem kedvelem, sőt. Viszont ne tegyünk már úgy mintha senki nem emlékezne az események láncolatára ha kérhetném. A rendőrök napokig töketlenkedtek, miközben minden este csatatérré változott a belváros. Az a párt pedig aki ilyen körülmények között az események epicentrumába hirdeti meg a tömegrendezvényét, miközben addig csak a Várban meg a Kossuth téren gyűltek, hát...
penztaros_lorinc
penztaros_lorinc 2017. 04. 05. 16:33
Előzmény: #55  bluefrog
#66
Arra kell hozni egy törvényt, hogy ilyet kizárólag a magyar határon lehessen csinálniuk!
-pny 2017. 04. 05. 16:23
Törölt hozzászólás
#65
-pny 2017. 04. 05. 16:18
Törölt hozzászólás
#64
bluefrog
bluefrog 2017. 04. 05. 16:17
Előzmény: #59  penztaros_lorinc
#63
tehát úgy gondolod, egy demokráciában nincs helye a tüntetésnek, és aki tüntet az bomlasztó. javaslom ezt mond el mondjuk egy ceu-ért folyó tüntetésen, azoknak akik az utcát választották. bizonyára nagy sikered lesz.ezzel írásoddal végképp leszerepeltél előttem.amúgy, h van az h egy gazdasági tematikájú oldalon csak politikai témához szólsz hozzá, és csak ilyen topikokat hozol létre? semmi kereskedés? kilóg a lóláb, de nagyon...
-pny 2017. 04. 05. 16:14
Törölt hozzászólás
#62
bluefrog
bluefrog 2017. 04. 05. 16:11
Előzmény: #58  penztaros_lorinc
#61
csak azt kívánom azoknak, akik helyeslik az akkori rendőri brutalitást, h egyszer ők is éljék át azt egy tüntetésen, akár másmilyen helyzetben, bárhol a világon, amit akkor kellett jó néhány honfitársamnak átélni... saját bőrükön érezzék a kiszolgáltatottságot és védtelenséget.ui.: "a tények makacs dolgok"

Topik gazda

aktív fórumozók


friss hírek További hírek