Topiknyitó: profdenes 2017. 04. 01. 00:25

Nemzeti oldali fórum /műsor-, könyv-, írás-, cikkajánló/ (A magukat (nép)nemzetinek tartók topikja)  

Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Hegyesi2
Hegyesi2 2017. 05. 16. 09:10
Előzmény: törölt hozzászólás
#4540
Az igazság az nem járja! /inkább adnak négy mínuszt/ :)
Dehogynincs
Dehogynincs 2017. 05. 16. 08:59
#4539
New York Times odarakott egy részleges Ázsia-vaktérképet 1746 felnőtt amerikai elé és megkérte őket, hogy mutassanak rá Észak-Koreára. Mindössze 36%-uk találta el az elszigetelt ország pontos helyét. link A republikánusok 37%-a rá tudott mutatni a térképen az országra, míg a demokratáknál ez az arány csak 31% volt (legtöbben a pártfüggetlenek tudták, hol van a Koreai NDK, 39%-uk válaszolt helyesen). Hááát. Akinek van egy kis esze meg tudása, annak nem kell egyik párt sem a kínálatból. Amerikában.
profdenes 2017. 05. 16. 00:15
Törölt hozzászólás
#4538
profdenes 2017. 05. 16. 00:14
Törölt hozzászólás
#4537
Vazsmegyei 2017. 05. 15. 22:15
Előzmény: #4534  signal2
#4536
Az index ebben a kérdésben is túlsó oldalon! Ezt a címet is a saját mosdatására alkotta.Csak abban téved, hogy az index sem kivétel, amikor elszámoltatni akar! Ezt magára nem tartja ugye kötelezőnek, mert a semmiből teremt a működéséhez anyagi fedezetet! Amihez senkinek semmi köze, mert civil tetőtől talpig, csak éppen úgy viselkedik, mint akinek minden még az állam is felelősséggel tartozik,ha úgy akarja! Nem a CÖF képzeli azt amit az index mond, hanem az index akasztja ezt a CÖF nyakába kéretlenül!
Törölt felhasználó 2017. 05. 15. 21:43
Törölt hozzászólás
#4535
signal2
signal2 2017. 05. 15. 21:33
#4534
Az m1 állandó jogi szakértőjét alkalmazó szervezet jogi performansza: link
Törölt felhasználó 2017. 05. 15. 21:27
Törölt hozzászólás
#4533
Vazsmegyei 2017. 05. 15. 17:22
Előzmény: #4531  szivacs
#4532
Ez is elmegy! De nagyon! link
szivacs
szivacs 2017. 05. 15. 17:12
#4531
Egri Csillagok - trailer :-) link
Vazsmegyei 2017. 05. 15. 16:54
Előzmény: #4529  kukutyinbenko
#4530
Menjünk el együtt Kínába nézzük meg mit koszorúztak meg. Higgyünk a saját szemünknek! Minden más szempont magyarázata felesleges! Ja és én a Transzibériaival mennék.
kukutyinbenko 2017. 05. 15. 16:44
Előzmény: #4528  Vazsmegyei
#4529
" Az ilyen civileknek juttatott pénzeket sohasem tudtam követni, sem itthon sem külföldön!" Nagy bajban lehet a NER ha már az itteni önkéntes gyepmestere sem tudja. Egy szeminárium esetleg még segíthetne rajtad. Megpróbálok segíteni kedves vezetőnk egy idevágó gondolatával: " ha jók lesznek a számok év végén, majd emelek " " Azt mondasz amit akarsz, csak ne akard, hogy én is azt mondjam! " Na ez viszont már komolyabb pszichopatológiai felkészültséget igényelne mint ami tőlem telik. De továbbra is megválaszolatlan az égető kérdés, minek az emlékművét koszorúzta meg Pekingben a hétvégén a legfőbb NERtárs?
Vazsmegyei 2017. 05. 15. 15:34
Előzmény: #4527  kukutyinbenko
#4528
Nálam sokkal okosabb vagy! Majd megválaszolod miért kapott a demjén többet mint a Böjte Csaba! Az ilyen civileknek juttatott pénzeket sohasem tudtam követni, sem itthon sem külföldön! Ám hogyha ezt te zsebből tudod felesleges a magyarázkodás! Azt mondasz amit akarsz, csak ne akard, hogy én is azt mondjam!
kukutyinbenko 2017. 05. 15. 15:27
Előzmény: #4526  Vazsmegyei
#4527
Nem érdekel Frenreisz gázsija. Engem az érdekelne, miért ér meg 63.000.000 Ft-t az adófizetőknek egy könnyűzenei koncert támogatása, amikor Böjte Csaba sokkal fontosabb tevékenységére még 1 millió sem jut ugyanattól az állami cégtől. "...a zarándoklaton volt a gyűjtés a CŐF-Cöka nevében! Nem baj ha nem akarod érteni..." Te nem akarod érteni NERtárs! A CÖF nevében a zarándokoktól gyűjtöttek pénzt, miközben A CÖF százmilliós tételben nyeli az adófizetők pénzét a semmire! Ugyanaz az üzleti modell, mint anno a Polgári Körök székház gyűjtésénél. A hívek vegyék a téglajegyeket, miközben az arra felhívó nagykutyák nyelik az állami pénzeket. Még arra sem adakoznak a lenyúlt pénzekből ami állítólag fontos nekik (kivéve foci) érted már?
Vazsmegyei 2017. 05. 15. 15:12
Előzmény: #4524  kukutyinbenko
#4526
Szerinted három demjén koncert volt, miközben, ha jól számoltam 8 koncertet adott a körútján. Kérdezd meg a Freinreisz Karcsit, aki kíváncsi volt a 70 éves hangjára a Rózsinak. Ő biztos, hogy tudja mennyi volt a gázsi! Magyarul mondom: a zarándoklaton volt a gyűjtés a CŐF-Cöka nevében! Nem baj ha nem akarod érteni, úgysem mondom többször.
kukutyinbenko 2017. 05. 15. 14:54
Előzmény: #4523  Vazsmegyei
#4525
Már megint az a fránya szövegértés... Én SEMMIT nem írtam arról mi történt ott, és társaim sincsenek. OV pedig nem 89-ben volt ott, ilyet sem állított senki. Ő most a hétvégén tartotta fontosnak megkoszorúzni az ottani kommunista emlékművet, amit majd tőled megtudjuk remélem, miért is állítottak a kínai elvtársak. Tehát minek az emlékművét koszorúzta meg a legfőbb NERtárs?
kukutyinbenko 2017. 05. 15. 14:48
Előzmény: #4522  Vazsmegyei
#4524
" Olyan minta Demjéné!" De hisz az egy BS csarnokban adott koncert, azt hittem a Duna jegén a fél ország, vagy Ópusztaszeren az egész Kárpát medence előtt vagy ilyesmi. Böjte Csabának szánt gyűjtésről pontos összeget lehet tudni, mert láthatóan titkolod... Én elég jól értek magyarul, de annak a mondatnak semmi értelme nem volt.
Vazsmegyei 2017. 05. 15. 14:43
Előzmény: #4521  kukutyinbenko
#4523
UI: Én nem a Tienanmen téri események megtörténtét kommentáltam, hanem az arról írt történelemhamisító véleményedet és több társadnak ugyanazt a véleményét. Jelzem neked, hogy az Orbán nem volt ott a Tienanmen téren, amikor ott tankok masíroztak! Az hogy erről hazugságot gyártottatok 1989-es események után, szabadon, az a szégyen, rátok nézve!
Vazsmegyei 2017. 05. 15. 14:26
Előzmény: #4521  kukutyinbenko
#4522
Milyen egy országos koncert?Olyan minta Demjéné! A CSIKSOMLYÓI búcsún több százezer ember előtt lett bejelentve a Böjte Csabának személyesen átadott összeg. A ziccer az amit magyarul nem értesz!
kukutyinbenko 2017. 05. 15. 14:18
Előzmény: #4520  Vazsmegyei
#4521
De miért nem amikor végre a világ leghatalmasabb vezetőivel parolázhat kedves vezetőnk? Mesélj NERtárs mi történt valójában a Tienanmen téren? Jelzem elég nehezen értelmezhető a történelem hamisításos vádaskodásod, amikor nem is írtam arról konkrétan mi történt ott. De hajrá, most megtudhatjuk tőled igaz nemzeti forrásból. Én nem a zarándokok magánadományairól másoltam be linket, hanem a legnagyobb tisztán állami tulajdonú cég támogatási politikájáról. Egyébként ott mennyit dobtak össze a hívek? Már csak az arányok miatt érdekes lehetne, ha nem titok. A koncerteknél pedig nem a forma a lényeg, hanem hogy mely előadónak mennyivel jutalmazták a tevékenységét. " Elgondolkodtató, hogy a Koncz-Bródy pár miért nem tud országos koncerteket adni a nagyszerű mai művészetükkel!" Milyen egy országos koncert? " Remélem nem hagytam ki olyan ziccert, ami neked magas labdát stimulál!" Ezmiez? Mert magyarul tök értelmetlen...

Topik gazda

profdenes
3 4 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek