Topiknyitó: Vazsmegyei 2017. 03. 15. 07:33

Soros takarodj  

Van az a pénz.



link
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
signal2
signal2 2017. 03. 31. 10:29
Előzmény: #159  Vazsmegyei
#160
Egyesek nyíltan vállalják, közlik, mit szeretnének, míg mások inkább titkolódznak, sumákolnak. Ez már csak ilyen.
Vazsmegyei 2017. 03. 31. 10:07
Előzmény: #153  signal2
#159
Probléma volt az is amikor kitalálták a CEUt! Állítólag a Közép-európai Egyetem nem a CEU? Nyíltan megmondja a mit akar kommunikálni, "tanítani" felső fokon. Segít a Hvg cikk, helyettem is. link
signal2
signal2 2017. 03. 31. 10:00
Előzmény: #157  Vazsmegyei
#158
Sajnálom, hogy szerinted akkor nem is létezhet igazi, nemzetközi civil összefogás. Nem gond, úgy is lehet élni.
Vazsmegyei 2017. 03. 31. 09:57
Előzmény: #151  sasa44
#157
Nemzetközi civil szervezetek= Liberális média előretolt civiljei. Országhatárokon átnyúló "civil" szervezetek, akiknek egy a nyelve, egy az országai és egy a médiája.
Törölt felhasználó 2017. 03. 31. 09:53
Előzmény: #155  signal2
#156
hát igen ezek ilyenek
signal2
signal2 2017. 03. 31. 09:36
Előzmény: #154  bigyula
#155
Nem gond. Viktor következmény nélkül hazudhat. Mert ugyan attól, hogy "valaki milliárdos, még nem áll a törvények felett", ha viszont kormánytag, neadjisten miniszterelnök, akkor igen.
bigyula 2017. 03. 31. 09:28
Előzmény: #153  signal2
#154
Konkrétan hazudott: "A csalás, az csalás, akárki is követi el– válaszolta a miniszterelnök, aki úgy fogalmazott, hogy volt egy vizsgálat, "4-5 évente átfogó vizsgálatokat szoktunk tartani", és ebből kiderült, több egyetem is szabálytalanul működik, például a CEU.Ez a vizsgálat a "szoktunk tartani" fordulat ellenére egyébként először történt meg, korábban nem volt ilyen: „Az Oktatási Hivatal a működési engedélyek felülvizsgálatát 2016-ban kezdte meg. Korábban (...) nem végzett ilyen jellegű felülvizsgálatot" - válaszolta az Emmi a Hvg.hu-nak." link
signal2
signal2 2017. 03. 31. 09:13
Előzmény: #132  Vazsmegyei
#153
A probléma, hogy kitalálnak egy ÚJ szabályt, ami jól keresztbe tesz a CEU-nak (meg akár több nevesincs oktatási intézménynek), mert épp sorosozás van az étlapon. Természetesen gyártanak majd hozzá ideológiát, hogy előnyben voltak, blablabla. És emellett úgy kommunikálnak, mintha a CEU már eddig is súlyosan szabálytalanul működött volna. Csak közben például ez nincs összevetve a többi felsőoktatási intézmény ügyeivel. Kiegyensúlyozatlan tájékoztatás. Mondhatni célzott támadás. Közben idióta szakértő M1-en: "Az Alapjogokért Központ kutatási igazgatója szerint a Közép-európai Egyetem (CEU) nemcsak felsőoktatási intézmény, hanem politikai szereplő is, amelynek az az érdeke, hogy politikai támadások alatt tartsa a kormányt, illetve a külföldi felsőoktatási intézmények magyarországi működéséről szóló javaslat előterjesztőjét." Ki támadott meg kit? Ha a CEU politizál, az jelen pillanatban csak egy dolog miatt lehet: a kormány bevonta a politikába. Egy meghunyászkodott rabszolga ez a Törcsi Péter is. Nem azt mondja, ami a szakmai véleménye, hanem amit szerinte elvárnak tőle. Mondhatni ő politizál. Egy valamiről nem esik szó a kormány részéről a CEU-val kapcsolatban. Milyen egyetem? Milyen színvonalú ott a képzés? Az ott végzettek milyen karriert futnak be? Abból látszódik, mennyit ér hazánknak.
-pny 2017. 03. 31. 09:13
Törölt hozzászólás
#152
sasa44 2017. 03. 31. 06:54
Előzmény: #141  Vazsmegyei
#151
"Magyarország kormánya nekem akkor is kormány, ha nem értek egyet a politikájával, de nem szapulom és nem hagyom, hogy nemzetközi civilek pusztító célokkal hazugsággal vádolják, állampolgáraik megvédése miatt." Ezt az álságosságot! Nem semmi vagy... Amúgy ki a tökömök azok a "nemzetközi civilek"? Ez valami új fidesz nyelvújítás?
-pny 2017. 03. 30. 23:15
Törölt hozzászólás
#150
Vazsmegyei 2017. 03. 30. 23:00
Előzmény: törölt hozzászólás
#149
A Kossuth térről mentem át! A foci béközéptől kellett volna megvédeni a TV székházat és nem a tétlen tömegre kitalálni történelemhamisítást. Neked ezt ezerszer leírhatom, de te csak jössz a "2006"-tal., miközben ott sem voltál.
-pny 2017. 03. 30. 22:22
Törölt hozzászólás
#148
Vazsmegyei 2017. 03. 30. 22:18
Előzmény: törölt hozzászólás
#147
Így volt , így lesz. Magyarországot el nem hagyom, meg nem tagadom.
bluefrog
bluefrog 2017. 03. 30. 22:01
Előzmény: #142  _Sigorszky
#146
orosz józsef egykor a nap-keltében "vitézkedett", szerencsés vagy , h kimaradt az életedből. akiket felsoroltam azok valóban kétes értékűek, de nem mindegyikre mondanám, h buta. az általad felsoroltakat én nem venném egy kalap alá. van akit ki nem állhatok, van akit nem tudok hova tenni tenni (pl. h mikor játszik szerepet), és van akit ha nem is imádok, de ha nagy ritkán "belebotlok" vmelyik megnyilatkozásába, akkor szívesen megnézem, elolvasom. jócakát!
-pny 2017. 03. 30. 21:50
Törölt hozzászólás
#145
-pny 2017. 03. 30. 21:49
Törölt hozzászólás
#144
Törölt felhasználó 2017. 03. 30. 21:19
Előzmény: törölt hozzászólás
#143
de már a goj motorosok is , akik ugye nem éppen közép jobbosok - is nyílt levelet írtak a zorbáncsnak hogy fogja vissza a fityeszes úrait, meddig tűri link re a zország qurmánya jah vicces ezek? )))
_Sigorszky
_Sigorszky 2017. 03. 30. 21:12
Előzmény: #136  bluefrog
#142
A másik oldalon is voltak "kiváló" figurák, de egy levitézlett csapatot mifsznk emlegetnék? Már sehol sincsenek, Orosz Józsefről pl azt sem tudom, hogy kicsoda. Az általam említettek meg itt vannak, mérgeznek, uszítanak és húzzák a zsíros zsoldot. A leghányadékabb példa erre Plagibá, akivel a ki tudja hány helyről húzott pénzét együtt fogják eltemetni, mert ott is kell majd neki. (A pénzből ugye sosem elég, pláne ebből a jó magyar forintból.) Ő egy érdemes ember és időnként fontossága tudatában meg is jelenik, mint erkölcsi hulla. Na szóval ne sorolj nekem itt olyanokat, akik valóban kétes értékűek és olyan okosak mint Micimackó, a csekély értelmű medvebocs. Akiket emlegettem és akik most az észt osztják, azokról beszélj, egyetértesz, egy követ fújsz velük? Ha igen, nincs miről beszélgetnem veled.
Vazsmegyei 2017. 03. 30. 21:08
Előzmény: #139  _Sigorszky
#141
Magyarország kormánya nekem akkor is kormány, ha nem értek egyet a politikájával, de nem szapulom és nem hagyom, hogy nemzetközi civilek pusztító célokkal hazugsággal vádolják, állampolgáraik megvédése miatt.

Topik gazda

Vazsmegyei
3 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek