Topiknyitó: Portfolio 2017. 03. 09. 08:26

Esküt tett az államtitkár: nem ugranak meg Paks 2 költségei  

Ugrás a cikkhez
Nem várható, hogy a Paksi Atomerőmű bővítése során sokszorosára növekedjenek a költségek - mondta Csepreghy Nándor az ATV-ben szerda este. A Miniszterelnökség parlamenti államtitkára esküt is tett arra az adásban, hogy Paks-ügyben nem fognak...

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=2&i=245247
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Dehogynincs
Dehogynincs 2017. 03. 09. 09:49
#6
Megnyugodtam. Egy államtitkár esküjénél erősebb garancia nem létezik. Eddig senki nem hallott olyanról, hogy egy államtitkár vagy nála magasabb rangú politikus hazudott volna. Mondjuk egy miniszterelnök.
Az államtitkár is megnyugodhat. Pártunk és kormányunk sikeresen megnövelte az amúgy is túlzott orosz befolyást, hiszen úgy érzi, hogy csak a keret sokszoros(!) túllépése az a veszély, ami ellen érvelni kell.
Népszavazást akarok Paks2-ről!
ts3 2017. 03. 09. 09:48
Előzmény: #1  Portfolio
#5
Hahaha.
qwertz77 2017. 03. 09. 09:31
#4
Ha van valami, amivel példálózhatnának, az az elektronikus útdíj bevezetése, na az tényleg sikertörténet volt, pedig ott is nagy fújjogás volt.
Ott kivételesen legalább hagyták a hozzáértőket dolgozni.
De ez egy kicsit komplexebb projekt sajnos...
-pny 2017. 03. 09. 09:30
Törölt hozzászólás
#3
qwertz77 2017. 03. 09. 09:28
Előzmény: #1  portfolio
#2
Hát én alapból atom párti vagyok, de ezt a morbid kijelentést valahogy úgy tudom csak értelmezni, hogy majd az első blokknál elfogy a két blokkra szánt pénz és ezért \"nem fog\" itt sem megugrani a költség :-((((((

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek