Topiknyitó: Törölt felhasználó 2017. 02. 04. 12:06

Momentum: Nem az olimpiára, igen a melegházasságra!  

Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
elemes
elemes 2017. 02. 05. 12:36
Előzmény: törölt hozzászólás
#100
Figyi, ebben a topicban 90 hozzászólásból 30-at te írtál.

Szerintem itt nem én vagyok az, akinek el kell gondolkodnia.

(Fontos tudnod: ez nem valami szégyellnivaló dolog. Add önmagad, jobban fogod érezni magad.)
elemes
elemes 2017. 02. 05. 12:33
Előzmény: törölt hozzászólás
#99
Egyébként érdekes, az egészséges heteroszexuális emberek nincsenek rákattanva a melegekre.

A melegek azoknak központi téma, akik lekük mélyén homoszexuálisak, de ezt elfojtják magukban, és ez az állandó tudatalatti vívódás a felszínre bukkan.

Régi megfigyelés, hogy aki sokat beszél a homoszexualitásról, annak ez -- tudat alatt -- fontos téma, és ha nem tudja feldolgozni, a tudatalatti őrlődés mindenfajta betegségekben fog megjelenni. Keress fel egy terapeutát.
Törölt felhasználó 2017. 02. 05. 12:29
Törölt hozzászólás
#98
Törölt felhasználó 2017. 02. 05. 12:25
Törölt hozzászólás
#97
elemes
elemes 2017. 02. 05. 12:22
Előzmény: törölt hozzászólás
#96
Direkt a te kedvedért :-)

Végre felszabadultan átélhetnéd az érzéseidet, nem kéne rettegned a lelepleződésről.
Törölt felhasználó 2017. 02. 05. 12:20
Törölt hozzászólás
#95
elemes
elemes 2017. 02. 05. 12:13
Előzmény: #92  Phylaxa
#94
...csak ugye, a konyhaasztal sarkán működő ötletek éles helyzetben gyakran befuccsolnak.
elemes
elemes 2017. 02. 05. 12:12
Előzmény: #92  Phylaxa
#93
tök jó ötleteink lehetnek itt a konyhában :) nekem is van ötletem, lehet poénosan is:

két meleg utazik a felcsúti kisvasúton:
- te nem kéne felvetnünk a melegházasság ötletét?

vagy
- meleg olimpiát budapestre!

vagy
- orbán viktor intim légyottja vona gáborral, lévai anikó szégyenében vélni készül.

vagy
- a hetek újságírója félreértette: meleg helyzetről beszéltünk a rendszeresen kigyulladó hármasmetró kapcsán.

stb.
Phylaxa 2017. 02. 05. 12:05
Előzmény: #88  elemes
#92
Nem válaszolhatja senki azt a tisztességes álláspontot egy kérdésre, hogy ezen még gondolkodnom kell, de később válaszolni fogok? :)

Esetleg, ha egyértelmű a hiány, akkor pedig azt válaszolni, hogy "nem tudom"?
elemes
elemes 2017. 02. 05. 12:05
Előzmény: törölt hozzászólás
#91
Apropó, homárok, van mit tanulnunk tőlük.

Abraham Tweski, new yorki rabbi másfél percben elmondja, mit tanulhatunk a homároktól (youtube, 240p)

link
Phylaxa 2017. 02. 05. 12:02
Előzmény: törölt hozzászólás
#90
Az, hogy nekik mik a programjuk, az az ő dolguk. Az pedig, hogy ezt egy egyértelmű gazdasági kérdéssel keverik, az pedig már nem csak az ő dolguk. Ha pedig azt akarják mondani, hogy ha aláírod a tiltakozást az olimpia ellen, azzal a mi egyéb programjainkra szavazol, az egy orbitális hazugság és csak nagyon kevesen fogják aláírni. Az pedig, hogy aki eddig aláírta most tudja ezt meg, azt pedig nem is tudom minek hívjam. Mindenesetre, ha ez igaz és nem közölnek semmit, akkor legjobb ha abbahagyják, mert csak a pénzüket pocsékolják és esélyük sem lesz semmire a jövőben. Egy újabb próbálkozás a kukába. Tényleg nem lehet tisztességgel csinálni semmit? :)
Törölt felhasználó 2017. 02. 05. 12:02
Törölt hozzászólás
#89
elemes
elemes 2017. 02. 05. 11:37
Előzmény: törölt hozzászólás
#88
a veszpremi naplos "megkerdeztuk az emberek velemenyet, PEDIG NEM ERDEKELT MINKET" szerintem sokkal poenosabbb volt, de tartalmilag ugyanarrol van szo: utolag beleirni egy olyant az interjuba, aminek egyetlen funkcioja, hogy artson.

szerencsere nem vagyok politikus, nem kell azon gondolkodnom, hogyan reagaljak egy ilyen helyzetre. meg ugye, nekunk itt a konyhaban ulve, a hatterben rogyog a husleves, sokkal konnyebb okoskodnunk, mint egy politikusnak, akinek az orra ala toljak a mikrofont es kettized masodperc alatt kell korrekt valaszt adnia.

olyan, mint a pilota -- ha azonnali reagalast kivano helyzetben elkezd gondolkodni, hogy most mi a tokot csinaljon: lezuhan. ezert elore be kell gyakorolnia. a politikussak is egy szakma. a momentumos fijjug most vizsgaznak (eloszor)
elemes
elemes 2017. 02. 05. 11:31
Előzmény: #84  Phylaxa
#87
...en nem vagyok a momentum, gondolkodni sem tudok helyettuk, mindenesetre szep utes, es eleg pontosan jelzi, mekkora eselye van egy orban-ellenes politikai csoportosulasnak.
Törölt felhasználó 2017. 02. 05. 11:23
Törölt hozzászólás
#86
Törölt felhasználó 2017. 02. 05. 11:21
Törölt hozzászólás
#85
Phylaxa 2017. 02. 05. 11:16
Előzmény: #81  elemes
#84
Ezt nem értem, ha a Momentum nem akarja ezt a kérdést, akkor miért nem közlik? Talán annyi pénz van a rendszerben, hogy kiadjanak egy közleményt, mely szerint ők kizárólag az olimpiai kérdést tették fel és ehhez ragaszkodnak. Én például elhinném nekik, de a kérdőíven is világosan látszik, hogy mi ellen gyűjti valaki az aláírásokat. :)

Egyszerűbben: Ki a fenét érdekel, hogy más mit hazudik? Az érdekel, hogy aki kérdez az mit kérdez. :)
Törölt felhasználó 2017. 02. 05. 11:13
Törölt hozzászólás
#83
Törölt felhasználó 2017. 02. 05. 11:12
Törölt hozzászólás
#82
elemes
elemes 2017. 02. 05. 11:08
Előzmény: #79  Phylaxa
#81
Rem egyszeru a valasz: a momentum ket megnevezett elnoksegi tagja egyaltalan nem beszelt a meleghazassagrol. A HETEK szerkesztoi ugy dontottek, hogy van az a penz, amiert korpasodik a hajuk. Habony Arpadnak mindenesetre gratulalok, ez mesteri huzas volt: a momentumosok csak ulnek es neznek ki a fejukbol, hogy most erre mit mondjanak.

Topik gazda

qvazi500
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek