Topiknyitó: Portfolio 2016. 11. 03. 21:19

Az oroszok már tudják, meddig lehet letelepedési kötvényt venni?  

Ugrás a cikkhez
2016. december 27-ével jár le a letelepedési kötvények programja Magyarországon - írja a befektetési és állampolgárság-szerzési lehetőséget orosz nyelven kínáló immigrantinvest.com oldal. A 24.hu által felfedezett orosz honlapon nem részletezik,...

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=3&i=239628
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Lujoska 2016. 11. 04. 11:09
Előzmény: #16  Törölt felhasználó
#20
Rád viszont egyik se igaz!!
elemes
elemes 2016. 11. 04. 11:04
Előzmény: #18  Bekre_Pal
#19
A szemlélet.

Te ránézel Orbánra és magadban mormolod amit idéztem.

Az orbánfan ránéz a ballibekre és magában mormol valami hasonlót (sorosbérenc, migránssimogató, komcsi, libsi stb).

Szóval amíg ez a szemlélet, hogy az ellenség gonosz, akinek a legyőzése a cél, és ez minden eszközt szentesít, addig együtt kell élnünk a "mindnen eszközzel." A te értelmezési keretedben az orbántábor által alkalmazott "minden eszköz" elfogadhatatlan, az orbántábor értelmezési keretében pedig a ballibek "minden eszköze" elfogadhatatlan.

A gyereket meg 25 éve kiöntötték a fürdővízzel együtt.
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2016. 11. 04. 10:37
Előzmény: #17  elemes
#18
mmint melyik része?
elemes
elemes 2016. 11. 04. 10:31
Előzmény: #7  Bekre_Pal
#17
Hogy miért nincsenek elkergetve?

"olyan szinten feketén-fehéren látszik, hogy leszarnak mindent és a mi kárunkra élősködnek, és a fél ország tapsol ennek a szarnak. őrület."

Pont azért, mert ez az uralkodó szemlélet.
Törölt felhasználó 2016. 11. 04. 10:26
Előzmény: #15  Bekre_Pal
#16
Pali! Te nagyon jó ember vagy! Kitűnően ismered a magyarokat!
Ha te is magyar vagy, akkor nem tudsz semmit tenni értük!
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2016. 11. 04. 10:13
Előzmény: #13  mpagnes
#15
már többször elmondtam

az lenne a jó, ha a magyar társadalom magára erőltetne valami fejlődést

az igénytelenség miatt tartunk itt

a magyar ember nem szereti a szabad választást, lecsökkenti a bolti választékot, mert egyféle dolgot szeret. elviszi a gyereket az állatkertbe és azt mondja, nézd, majom, nézd madár. milyen majom, milyen madár? az már túl sok adat. a magyar ember girosznak nevezi a kebabot, falafelt, shawarmát meg a többit. a pidét török pizzának. egyszerűen nincs igénye a különbségekre. kurvajól megfelel a lelkületének, ha jön egy szovjet típusú diktátor és mindenről dönt helyette, még ha szarul is.

a magyar embert nagyon foglalkoztatja, hogy mi lesz az ebéd, de hogy mi lesz jövőre vagy azután, az nem. ha van ebéd, nem megy tüntetni. amíg nem szedik el az ebédjét is, elvan, akár a szarban is, ahol mostanában hagyták.

szóval akkor lesz itt valami, ha ebből sikerül kilépni, egyenként, mindenkinek. nem amikor jön egy megváltó párt, nem. abból mindig olyan jön, amilyet a társadalom kitermel. és amíg a társadalom szar, addig szar pértokat termel ki.

ideje kicsit fejlődni, ideje volna visszahozni a divatba a gondolkodást, az igényességet, az etikát, sok mindent. én a magam kis világában ezen ügyködök. ha mindenki tesz egy kicsit a maga portáján, akkor célt érünk. jobbat nem tudok.
Törölt felhasználó 2016. 11. 04. 10:11
Előzmény: #12  Törölt felhasználó
#14
Oroszország szegény ország! A kutyának sem tudna ártani, hiszen a gazdaságát terror tartja életben! A zusakokat, meg a FED!

Igy járnak a becsületes nyugati diplomaták!

link
mpagnes 2016. 11. 04. 10:02
Előzmény: #7  Bekre_Pal
#13
mond el Pali , de most már komolyan, hogy a rossz pártot mire cserélnéd le és mit kellene tenni annak a pártnak...az mszp-t ne mond, mert az a lemez nagyon recseg már a fidesz lemezzel együtt....hajrá Pali, de most komolyan....Te ezen a fórumon állandóan előadód, hogy mi miért rossz, de még soha nem adtad elő, hogy mi miért jó...na gyerünk Pali....
Törölt felhasználó 2016. 11. 04. 10:00
Előzmény: #9  Törölt felhasználó
#12
Hú , de szeretnének már háborúba rángatni az oroszokat! Megvádolták már mindennel őket , amivel csak lehet. Ami aljasság csak létezik és amit persze az USA már el is követett.
Csak hát neki szabad mert ő védi a "demokráciát" !
Törölt felhasználó 2016. 11. 04. 09:52
Előzmény: #10  Bekre_Pal
#11
Miért kell más topicba írni, ez a topic nem "szovjetbarát"?
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2016. 11. 04. 09:47
Előzmény: #9  Törölt felhasználó
#10
ezt lehet, hogy inkább a szovjetbarát topicba kellett volna, nem annyira kapcsolódik ahhoz, amit írtam
Törölt felhasználó 2016. 11. 04. 09:39
Előzmény: #7  Bekre_Pal
#9
Ezért nincs mitől félnie egy országnak sem!

link
Törölt felhasználó 2016. 11. 04. 09:17
Előzmény: #6  elemes
#8
z oroszok nem tudják meddig lehet venni a letelepedési kötvényeket, de az orosz oldalakat "működtetők" már tudják!!!

Ennyire egyszerű! Nekem már elhiheted!

"Szerintem az a gond, hogy (OV) úgy szolgál OBAMÁNAK, hogy közben azt hiszi, önálló, független és az ország érdekét szolgálja.elemes"
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2016. 11. 04. 08:52
Előzmény: #6  elemes
#7
igen, ez tényleg gond, de én a valódi gondnak azt tartom, hogy hogy a fenébe lehet a népünk ennyire birka, hogy ez a bagázs nincsen már rég vasvillával elkergetve

olyan szinten feketén-fehéren látszik, hogy leszarnak mindent és a mi kárunkra élősködnek, és a fél ország tapsol ennek a szarnak. őrület.
elemes
elemes 2016. 11. 04. 08:48
Előzmény: #4  kimpaa
#6
Szerintem az a gond, hogy OV úgy szolgál Putyinnak, hogy közben azt hiszi, önálló, független és az ország érdekét szolgálja.
elemes
elemes 2016. 11. 04. 08:48
Előzmény: #4  kimpaa
#5
Szerintem az a gond, hogy OV úgy szolgál Putyinnak, hogy közben azt hiszi, önálló, független és az ország érdekét szolgálja.
kimpaa
kimpaa 2016. 11. 03. 22:11
Előzmény: #1  Portfolio
#4
Majd persze nem tudnák, mikor megint Moszkvából jönnek az utasítások, hogy mikor hogyan kell aláverni az EU-nak.
elemes
elemes 2016. 11. 03. 21:52
Előzmény: #1  portfolio
#3
...ez kínosabb, mint véletlenül az esemény előtt közölni a rendbontásról szóló hírt, egyidőben két habonyportálon.
Lujoska 2016. 11. 03. 21:26
Előzmény: #1  portfolio
#2
A 24.hu által felfedezett orosz honlapon nem részletezik, mit jelent pontosan a lejárati idő, de arra lehet következtetni, hogy Oroszországban ez a forgalmazó már tudja, mikor szeretné a magyar kormány beszüntetni a letelepedési kötvények értékesítését.

Mindent tudnak előre!!!

Miért is?

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek