Topiknyitó: Törölt felhasználó 2016. 07. 05. 14:18

Ez is Magyarország...  

A lónak a bizonyos alkatrészét a fidesz szájába (már ha ez nem volna képzavar) !
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2018. 04. 28. 10:49
Előzmény: #1997  pampa
#2000
És felsoroltad a migrációt legintenzívebben végrehajtó országokat... Ha a hüleség fájna, mondanám, de ez a szint tényleg fáj...
pampa 2018. 04. 28. 10:48
Előzmény: #1998  Törölt felhasználó
#1999
Ez csak az EU vezetésén múlik!
Meg lehet védeni a határokat, csak szándék kérdése!
.
"néhányan közülük megpróbáltak betörni Izrael területére. A hadsereg szerint a katonák szabályszerűen jártak el, amikor meghiúsították a nem engedélyezett határátlépést. A védelmi erők korábban leszögezték: csak indokolt esetben, többszöri figyelmeztetés után vetnek be éles lőszert, és akkor is lábra céloznak."
.
Az EU vezetése jelenleg a bevándorlás pártján és nem a határvédelem  oldalán áll.
Így csak a tagállamok tudják védeni a saját határukat.
Törölt felhasználó 2018. 04. 28. 10:41
Előzmény: #1997  pampa
#1998
Véleményed szerint az Unió megúszhatja a jelenlegi helyzetet valamilyen migráció nélkül?
pampa 2018. 04. 28. 10:28
Előzmény: #1996  Törölt felhasználó
#1997
Hogy ki megy szemben a sztrádán...majd az idő eldönti!
.
"Azt akarják elérni, hogy hazatérhessenek azoknak a palesztinoknak a leszármazottai, akiknek el kellett menekülniük otthonukból Izrael létrejötte, 1948 után. A brit hírügynökség szerint Izrael ezt nem akarja, mert attól tart, hogy a zsidósága kisebbségbe szorulna az országban."
.
Izrael, Japán,Kína,Új-Zéland, Ausztrália, Szaud-Arábia,Dubai, stb..... velünk megegyező irányba halad....
Bezárta határát a TÖMEGES migráció előtt!
.
Melyik a jó irány? Melyik a jó megoldás?
Az idő azt is eldönti!
Nekem az amit a kormány képvisel.
Törölt felhasználó 2018. 04. 28. 10:14
Előzmény: #1995  pampa
#1996
"Phylaxa,Dénes,Péter, Vazsmegyei, stb.  értik az első perctől kezdve, ellenben én azt nem értem, hogy itt magasan képzett emberek szoktak írni és egy részük még mindig nem érti, hogy miről szól ez a vita Brüsszel és Magyarország között!"
Én pedig azt nem értem, hogy az összes Uniós ország megérti, egyedül Magyarország nem.
Biztos vagy benne hogy a Ti megoldásotok a jobb megoldás?
Ha "mindenki hülye" rajtatok kívül, akkor nem lehet hogy nektek is újra kellene gondolni a dolgokat?
pampa 2018. 04. 28. 10:09
Előzmény: #1993  Törölt felhasználó
#1995
Igen.
Most is létezik ahogyan régen is volt rá lehetőség!
.
TAGÁLLAMI hatáskörben!
.
Az EU ezt szeretné KÖZPONTI hatáskörbe vonni!
.
kb. 3 éve ezen dolgoznak, keresik azt a módot,hogyan lehetne ezt elvonni a tagállamoktól és Brüsszel hatáskörébe utalni.
.
Phylaxa,Dénes,Péter, Vazsmegyei, stb.  értik az első perctől kezdve, ellenben én azt nem értem, hogy itt magasan képzett emberek szoktak írni és egy részük még mindig nem érti, hogy miről szól ez a vita Brüsszel és Magyarország között!
Karvalytokes
Karvalytokes 2018. 04. 28. 09:53
Előzmény: #1993  Törölt felhasználó
#1994
Persze de ehhez kéne az EU afrikai bővitése.
Törölt felhasználó 2018. 04. 28. 09:41
Előzmény: #1992  pampa
#1993
"LEHETŐVÉ TESSZÜK A LEGÁLIS MIGRÁCIÓT!"
Ugye tudod mi az a legális migráció?
Most is van minden tagállamban.
pampa 2018. 04. 28. 09:38
Előzmény: #1989  Törölt felhasználó
#1992
Magyarország egyedüliként szavazta le az EU-ban az illegális migráció megakadályozását. (Európa-Afrika megállapodás)"
.
.
Némi csúsztatással.....
A megállapodásban az is szerepelt, hogy azok számára akik Európában képzelik el a jövőjüket 
.
LEHETŐVÉ TESSZÜK A LEGÁLIS MIGRÁCIÓT!
.
Amennyiben ez a megállapodás megszületik már csak egy szokásos EU magyarázat kell mögé, hogy minden TAGÁLLAM elfogadta a LEGÁLIS migrációt amit az EU egy illetékes szerve fog koordinálni .
Azután egy két jogszabály módosítás és máris megvan a kerete a 
.
LEGÁLIS MIGRÁNSOK  szétosztásának a tagállamok között!
.
.
Tényleg alá kellett volna írnunk ezt a megállapodást?
sanka 2018. 04. 28. 09:26
Előzmény: #1990  Törölt felhasználó
#1991
A fontos az, hogy csapataink állandó harcban állnak!
Törölt felhasználó 2018. 04. 28. 07:59
Előzmény: #1989  Törölt felhasználó
#1990
Megbombáztuk a saját állásainkat.
Törölt felhasználó 2018. 04. 28. 00:41
Előzmény: #1988  _Sigorszky
#1989
Meg is volt a válaszcsapás:
Magyarország egyedüliként szavazta le az EU-ban az illegális migráció megakadályozását.
(Európa-Afrika megállapodás)
 
Kellenek a fidesznek a migránsok a gyűlölet fenntartásához?
_Sigorszky
_Sigorszky 2018. 04. 27. 23:46
#1988

https://alfahir.hu/2018/04/26/brusszel_judith_sargentini_szijjarto_peter_libe_europai_unio_jelentes
eJ, EZ A bRÜSSZEL, MÁR MEGINT BSZAKODIK VELÜNK, NÉPNEMZETI FIDESZMAGYAROKKAL
Törölt felhasználó 2018. 04. 27. 23:44
Előzmény: #1985  _Sigorszky
#1987
Az emberölések 100%-a pedig megelőzhető a Tízparancsolat 10%-ával.
(by Ceglédi Zoltán)
settevoltesette 2018. 04. 27. 23:36
Törölt hozzászólás
#1986
_Sigorszky
_Sigorszky 2018. 04. 27. 23:33
#1985
Ha mostantól Magyarországon a tízparancsolat lesz a gyógyszer, akkor TB járulék helyett elég lesz pár imát küldeni levélben?
Törölt felhasználó 2018. 04. 27. 08:33
#1984
Az RTL Klubon futó Fókusz mai műsorából derült ki, hogy Fekete Pákó újabban szakácsnak tanul, nem mellesleg pedig összejött egy vidéki tanárnővel, barátnőjét pedig lekísérte falujába, aholrendőrt hívtak Fekete Pákóra, mert migránsnak nézték.Fekete Pákó barátnőjéről mindössze annyit sikerült megtudni, hogy Gyöngyinek hívják, illetve hogy egy Makó környéki faluban él – itt hívták rá a rendőrséget Fekete Pákóra, aki a következőképp idézte fel a történteket a műsorban:Pont oda értünk, kinyitottuk a bejárati ajtót és egyszer csak jött két rendőr, mert a szomszédok bejelentették a rendőröknek, hogy abban a kis faluban ott volt egy fekete csávó, egy migráns. Odaadtam a papírjaimat és mondták, hogy te nem te vagy a Pákó? De én vagyok, biztos úr. Neked nem is kellett volna igazolnod. Egyből odajött a bejelentő asszony és mondta, elnézést kérek én nem tudtam, hogy te vagy a Pákó. Mondom asszonyom, most elnézem, de kellemetlen volt.
Törölt felhasználó 2018. 04. 23. 15:13
#1983
István mozdonyvezető lett Ausztriában, néha szégyelli, mennyit keres
Levél otthonra rovatunkban most egy mozdonyvezető írását olvashatják. István itthon se keresett rosszul, de tovább akart lépni. Először is elkezdett németül tanulni, majd 2013-ban elment egy ausztriai átképzésre. Felvették. Családja 2015-ben követte, gyerekei már ott járnak iskolába. Semmiképpen nem gondoljuk kérkedésnek, amikor István azt írja: „Néha már szégyellem a havi fizetésemet, és azt várom, mikor kérik vissza legalább a felét, bérszámfejtési hibára hivatkozva.”
https://index.hu/kulfold/szevasztok/2018/04/23/ausztria_mozdonyvezeto_vasut_munkavallalas/
Törölt felhasználó 2018. 04. 23. 13:07
#1982
Százmilliókat költhet el Békésben egy lepukkant bódéba bejegyzett alapítvány
Alig egy hónapon belül 13 közbeszerzést bonyolított le egy Békés megyei alapítvány, amelyet éveken át Simonka György fideszes parlamenti képviselő rokonai és barátai vezettek. Korábban is százmilliókról döntött, most is ebben a nagyságrendben fog, székhelye mégis egy lerobbant és elhagyottnak tűnő bódé.
„Erre csak annyit tudok válaszolni, hogy itt van a székhelyünk"”
opkoapp 2018. 04. 23. 12:31
Törölt hozzászólás
#1981

Topik gazda

zugnezeg
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek