Topiknyitó: Törölt felhasználó 2016. 07. 05. 14:18

Ez is Magyarország...  

A lónak a bizonyos alkatrészét a fidesz szájába (már ha ez nem volna képzavar) !
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2016. 08. 22. 09:37
Előzmény: #418  Törölt felhasználó
#420
A halszagú 49 millió nyomában
link
Törölt felhasználó 2016. 08. 21. 21:31
Előzmény: #418  Törölt felhasználó
#419
Frontátvonulás van! Holnapra remélem jobban leszek! Üdv!
Törölt felhasználó 2016. 08. 21. 21:27
Előzmény: #417  Törölt felhasználó
#418
Nem talált, már kaptam!
Amúgy mi ez a magadból kivetkőzés? Nem lehet rádismerni, szakasztott Bzsóti féle útszéli modortalanság a mai viselkedésed.
Törölt felhasználó 2016. 08. 21. 21:21
Előzmény: #416  Törölt felhasználó
#417
Mit gondolsz te? Egy szemernyivel nem vagy különb nála! Még nálánál is rosszab, amit művelsz!

Soha nem kapsz állami kitüntetést! Sopánkodhatsz, irigykedhetsz!
Törölt felhasználó 2016. 08. 21. 21:14
Előzmény: #415  Törölt felhasználó
#416
Útszéli stróman? Ez a leírás mintha B. Zsoltra illene. Nagyon találó, ügyes vagy!
Törölt felhasználó 2016. 08. 21. 20:52
Előzmény: #414  Törölt felhasználó
#415
És ki nem szarvazza fel a te(ti) véleményeteket! Mindenki!!

Nehogy már ilyen útszéli strómanok mondják meg kik kaphatnak állami kitüntetést!

Jó hogy nem vaddisznók viszik a puskát!
Törölt felhasználó 2016. 08. 21. 20:01
Előzmény: #413  Törölt felhasználó
#414

Kérem én is azt a kurva lovagkeresztet

Nem B. Zsoltról írok, hanem arról, hogy Lázár János mivel magyarázkodott a felháborodott sajtómunkások előtt, amikor indokolni próbálta B. Zsolt kitüntetését.

„Én azt gondolom személyesen, Bayer Zsolt eddigi munkásságában sokkal több az elismerésreméltó, mint a hiba, ezért a kitüntetést helyes dolognak tartom.”
Ezt mondta a Miniszterelnökséget vezető miniszter. Ezt gondolja személyesen. Nem kollektíven gondolja, nem is személytelenül, hanem kifejezetten személyesen.

Személyesen én ezt csak úgy tudom értelmezni,. hogy Lázár János szerint B. Zsolt többször nem volt rasszista, és kirekesztő, mint ahányszor rasszista volt és kirekesztő. Vagyis, ha valaki időnként rasszista, máskor meg nem, akkor az helyénvaló. Ha a menekülteket potenciálisa terroristának nevezi, és visszaküldené őket a sivatagba teveszart zabálni, az Lázár János szerint nem gusztustalan, gyomorforgató és vállalhatatlan, hanem hiba. Cigányozni, zsidózni úgyszintén. És miután B. Zsolt nem minden mondatában nevezi teveszart zabálóknak a menekülteket, nem minden írásában cigányozik és zsidózik, ezért Lázár János szerint a munkássága inkább elismerésre méltó, mint hibás.

Ha egy tolvaj csak néha lop, de élete nagyobb részben nem lopott, az elismerésre méltó és kitüntetést érdemel.

Ha egy politikus csak alkalmanként korrupt és évente csupán néhányszor vesz át kenőpénzt, de számos esetben nem, akkor neki is jár az elismerés.

Talán a nagytestű kopasz urakat is érdemes lenne megdobni valamilyen kitüntetéssel, amiért nem mindig állják útját a népszavazási kezdeményezéseknek, csak akkor, amikor valaki megkéri őket. És a ligetvédőkkel szemben is csak alkalmanként lépnek fel fenyegetően, ráadásul, nem is mindig verik meg őket.

Most olyan szavak következnek, amelyeket békeidőben nem szoktam leírni: a kurva anyját annak, aki kitalálta, hogy ezt a gecit kitüntessék. Annak is, aki jóváhagyta a kitüntetést. Annak is, aki rábólintott, átadta.

Tudom, hiba volt ilyen szavakat használnom. De miután még sohasem tettem ilyet, és ez az első ilyen jellegű hibám, vegyük úgy, hogy a munkásságomban sokkal több az elismerés, mint a hiba.

És most kérem én is azt a kurva lovagkeresztet.
Törölt felhasználó 2016. 08. 19. 12:52
Előzmény: #412  Törölt felhasználó
#413
egy kis erdély

KOMMANDÓ, A TERÁPIA

Az, ami a kommandói falunapon történt, amikor is menekültek deportálását játszották újra „paródiaként”, az idegenellenesség új megnyilvánulásaival szembesít minket

link

Törölt felhasználó 2016. 08. 19. 08:51
Előzmény: #411  Törölt felhasználó
#412
link
eu éllovasa állítólag
Törölt felhasználó 2016. 08. 19. 08:40
Előzmény: #410  Törölt felhasználó
#411
Igen, szégyen az országra nézve!!!
Meg ez is:

link
Törölt felhasználó 2016. 08. 19. 08:30
Előzmény: #409  Törölt felhasználó
#410
Horogkereszt helyett véletlenül lovagkeresztet kapott Bayer Zsolt link

szégyen az országra nézve!!!
(((
Törölt felhasználó 2016. 08. 19. 08:23
Előzmény: #403  ts3
#409
Az amerikai diplomácia kurtán-furcsán közölte, hogy nem kíván '56 hatvanadik évfordulójára tudományos konferenciát szervezni, mert ki akarja zárni annak a lehetőségét, hogy az ünnepet kihasználva, Orbán propaganda történészei tartsanak előadásokat Washingtonban.
A történészeket talán még tudnák kezelni, de azt mindenképpen ki akarják zárni, hogy egy ünnepi konferencia keretében Orbán félhivatalosnak tűnő látogatást tegyen az Egyesült Államokban! Ennél durvább és egyértelműbb személynek szóló elutasításban még magyar miniszterelnök nem részesült.
link
Törölt felhasználó 2016. 08. 17. 19:41
Előzmény: #407  Törölt felhasználó
#408
Remélem ez már a saját gondolatod!

Tetterős,rátermett innovatív emberek mind a fidesznél vannak!
A sorba nem illők a soron kívül vannak!

Agyonhallgatott mellőzött eredmények? Miről beszélsz? A hőbörgők azok lennének a mellőzöttek!?

Ez a "riport" egyszerűen csúsztatásokra épült!
Törölt felhasználó 2016. 08. 17. 19:24
Előzmény: #405  ts3
#407
link

A tetterős, innovatív, rátermett, de esetleg nem a sorba illő embereket megalázzák és félrelökik ebben az országban. Vagy csak simán agyonhallgatják az eredményeiket és mellőzik őket.

Lehet, a borz-félék kerülnek a helyükre, jutalmul a hű szolgálataikért. (
Törölt felhasználó 2016. 08. 17. 19:02
Előzmény: #404  _pampa
#406
Pampa ! ts3 nem tudja! DE nem is akarja tudni, bevallani még annyira sem!

Hiába kérdezed 100x akkor sem tudja! Nem ismeri az erre vonatkozó törvényeket!
Mondjon bármit ezek után kétséges a hitelessége!

Igy akarja, legyen meg az akarata! Tudjuk, hogy nem tudja!
ts3 2016. 08. 17. 16:54
Előzmény: #404  _pampa
#405
Ezen még soha életemben nem gondolkodtam.
De miért tőlem kérded?
_pampa 2016. 08. 17. 16:47
Előzmény: #403  ts3
#404
aki átlépi az osztrák-német határt minden erre jogosító irat nélkül az jogilag minek számít?

:)))))
ts3 2016. 08. 17. 16:32
Előzmény: #402  _pampa
#403
Melyik véleményemet nem vállaltam vagy már megint hazudsz?
_pampa 2016. 08. 17. 15:05
Előzmény: #401  ts3
#402
ez is várható volt! :)))

továbbra is menekülsz!

nem vállalod a véleményedet!
ts3 2016. 08. 17. 15:00
Előzmény: #400  _pampa
#401
Már megint ott tartunk, hogy te mindent értesz én meg semmit,szerinted. :))

Topik gazda

zugnezeg
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek