Topiknyitó: Portfolio 2015. 12. 16. 15:05

Szerződést bontott Ákossal a Telekom  

Ugrás a cikkhez
Szerződés bontott Ákossal a Magyar Telekom - ezt a kommunikációs cég sajtóosztálya erősítette meg az Indexnek. Az énekes nemrég az Echo TV-ben beszélt arról, hogy szerinte a nőknek nem dolguk annyit keresni, mint a férfiaknak, és a női egyenjogúság...

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=2&i=224255
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
offshort
offshort 2015. 12. 17. 10:00
Előzmény: #58  elemes
#60
"Szíriában (meg a legtöbb arab országban) bármikor egymás torkának esnek a szunniták és a síiták"

és ez örökkön örökké fog tartani ,
semmi esély hogy megvilágosodjanak !

a felső gazdag réteg (sejkek) ezt a szitut jól kihasználják , addig se azzal foglalkozik a nép hogy miért is a sejkek zsebében landol az oil bevétel , miközben ők meg nyomorognak és ölik egymást , idióták !
ts3 2015. 12. 17. 09:53
Előzmény: #55  mondoka
#59
Észre sem veszed, hogy te is a liberalizmus haszon élvezője vagy, amikor itt mindannyian leírhatjuk a véleményünket.

Gerinctelenségből az illiberális orbán viktor is jól vizsgázott.
elemes
elemes 2015. 12. 17. 09:52
Előzmény: #55  mondoka
#58
"Ha ha, az ami Szíriában van az a magát mindenhatónak gondoló liberális világ cselekedeteinek következménye."

kaszát a lónak.

Szíriában (meg a legtöbb arab országban) bármikor egymás torkának esnek a szunniták és a síiták, meg a különféle arab, perzsa, drúz, türkmén, kurd, alavita törzsek, az iszlám fundamentalizmus hívei ölik a kevésbé fundamentalistákat stb.

Addig volt béke, amíg az öreg Hafez Asszad az olajbevételekből jutalmazta a hozzá lojálisakat (és börtönbe zárta a kritikusait). Csak közben a népesség gyorsan szaporodott az etnikai viszonyok átrendeződtek, a fiatal Asszad meg nem olyan tehetséges diktátor mint az öreg.
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2015. 12. 17. 09:49
Előzmény: #53  elemes
#57
én mondtam tegnap, akkor jól figyeltem meg :)
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2015. 12. 17. 09:48
Előzmény: #55  mondoka
#56
azt tudtad, hogy a téli fagykárok is a liberalizmus számlájára írhatóak, valamint az, hogy csökken a csillámfaszlámák száma?
mondoka 2015. 12. 17. 09:38
Előzmény: #53  elemes
#55
Ha ha, az ami Szíriában van az a magát mindenhatónak gondoló liberális világ cselekedeteinek következménye. A szánt szándékkal beindított polgárháború, vagy a meggondolatlan beavatkozások kiszámíthatatlan következménye. A liberalizmus nem lesz képes fenntartani önmagát , ha csak fel nem adja önmagát, amire egyetlen esélye a gerinctelensége, és a kettős mércéje lehetne. -De ez mi? Igazából káosz egy renden belül. Az értékek válságát éljük rég. És fogalma sincs a világnak az élhető rendről! És ennek számláját az egész világ fizeti majd! :(
elemes
elemes 2015. 12. 17. 09:24
Előzmény: #50  Törölt felhasználó
#54
ja, nem, a 90/10-et kardkovácsi írta.
elemes
elemes 2015. 12. 17. 09:22
Előzmény: #46  mondoka
#53
"Ki fogja a jelenlegi liberális világot fenntartani?"

Az a helyzet, hogy már a szájtépés jogát is a liberális világ adta a kezedbe, meg az internetet is.

Liberális világ nélkül az alternatíva kb az, ami most Szíriában van.
elemes
elemes 2015. 12. 17. 09:20
Előzmény: #50  Törölt felhasználó
#52
ne keverjük Kövért meg a gőzekét.

Mit is mondott Kövér?

***

Amit alább írtál, a 90/10-ről, abban teljesen egyetértünk.
mondoka 2015. 12. 17. 09:02
Előzmény: #49  Bekre_Pal
#51
Nemakarásnak nyögés is lehet a vége, de itt nem a személyek a lényeg. Van közös nevezőnk, élhető világ kell!
Törölt felhasználó 2015. 12. 17. 08:59
Előzmény: #37  kardkovacsi
#50
Kövér szokás szerint hülyeséget mondott (persze az sem biztos, hogy komolyan gondolta, lehet hogy csak gumicsontnak dobta be). Két gyerekem van, így a környezetemben sok gyerekes családot ismerek (óvodatársak, iskolatársak), a többségnek csak egy gyereke van. Ugyanakkor szinte mindenki többet szeretne, de nem merik bevállalni, mert már egy gyerekkel is ki van centizve a családi költségvetés (albérlet vagy lakáshitel, rezsi, kaja, ruha, keveset kereső feleség vagy férj, stb.). A KSH adatai szerint egyébként a magyar nők átlagban (ha jól emlékszem) 2,3 gyereket szeretnének, tehát nem lenne gond a gyerekvállalással.
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2015. 12. 17. 08:46
Előzmény: #46  mondoka
#49
hát biztos nem a vona gábor :))
mondoka 2015. 12. 17. 08:45
Előzmény: #46  mondoka
#48
Persze hogy ez nem ideális.
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2015. 12. 17. 08:45
Előzmény: #45  elemes
#47
azt én is támogatom, hogy aki szarban van azt segítsük, és ebben benne vannak az ide vetődött szerencsétlenek, akiket pl. a saját apám a hivatalos média által hiszterizált nyugdíjasként potenciális terrorveszélyes masszaként tekint, annak ellenére, hogy van köze ahhoz, hogy nem egy antihumánus pöcs lett a fiából. csak úgy látszik, más hatással van ránk a sulykolás. ha nem is vagyok aktív az ügyben, de ha kell, segítek a szír migránsoknak. ezt viszont elég fura lenne azzal keverni, hogy azt akarnám, hogy arabok foglalják el európát. te ezt nyilván érted. van, aki meg nem.
mondoka 2015. 12. 17. 08:45
Előzmény: #45  elemes
#46
Ez a "kellene" egy ábránd. Ki fogja a jelenlegi liberális világot fenntartani? És kinek? A lehetséges opciók közül kell majd választani. Amelyek nem fednek minden jelenlegi értékrendet.
elemes
elemes 2015. 12. 17. 08:35
Előzmény: #44  Bekre_Pal
#45
kedves ismerősöm (nő!) egyszerre aktívkodik a "szír" menekültek segítésében és Kövér ekézésében. És egyébként megértem - mindkettő a gyengébbek melletti kiállás. Sőt, örülök neki, hogy vannak ilyenek, mert Európa pont azért lett viszonylag kellemes, békés és élhető vidék, mert a társadalmi fejlődésben eljutottunk idáig.

Csak erre vigyázni is kellene, mert az európai keménylegények és a muzulmány keménylegények egyaránt ezt a rendet veszélyeztetik.
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2015. 12. 17. 08:09
Előzmény: #43  elemes
#44
az általánosított halmaz részét képezem, tehát lehet hogy nem nekem, de rólam is
elemes
elemes 2015. 12. 17. 08:05
Előzmény: #41  Bekre_Pal
#43
Talán nem neked szólt.
_pampa_ 2015. 12. 17. 07:46
Előzmény: #38  Jon_Arbuckle
#42
Hiába, csak az a vélemény "szabad" amit már a pemörszösök "cenzúráztak"......

"Ákos rajongói éppen koncertre siettek, amikor egy 10 főből álló csoport az útjukat állta. Na jó, igazából nem volt ilyen éles a helyzet, hiszen a művész szavaival elégedetlen társaság végig észrevétlen maradt."
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2015. 12. 17. 07:45
Előzmény: #40  kukker
#41
amennyire én tudom én liberálisként meglehetősen elítélem az iszlám nőkezelést, szerintem elképesztő. és amennyire tudom, a nem annyira liberális vonának a szerelmei az arabok. még azt is tudom, hogy nem küzdök azért, hogy a menekültek elfoglalják európát.

ez egy kibaszottul ostoba hozzászólás volt a részedről.

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek