Topiknyitó: Portfolio 2015. 12. 16. 15:05

Szerződést bontott Ákossal a Telekom  

Ugrás a cikkhez
Szerződés bontott Ákossal a Magyar Telekom - ezt a kommunikációs cég sajtóosztálya erősítette meg az Indexnek. Az énekes nemrég az Echo TV-ben beszélt arról, hogy szerinte a nőknek nem dolguk annyit keresni, mint a férfiaknak, és a női egyenjogúság...

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=2&i=224255
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
kukker 2015. 12. 17. 07:24
Előzmény: #33  Jon_Arbuckle
#40
Nem foglalva állást azért érdekes, hogy a migráns muzulmán nőket tárgyként használó tízezreket imádják a liberálok és küzdenek azért, hogy ezek elfoglalják Európát, ez az Ákos gyereket meg azért támadják, ami sehol nincs a muzulmán vallásahoz képest, ami a nőket úgy kezeli, ahogy.....
elemes
elemes 2015. 12. 16. 23:57
Előzmény: #37  kardkovacsi
#39
érdekes gondolatmenet, egyébként. még korrigálva is (a nő azt mondja: dugni jó ez a pasi, de apának keresek majd valami normálisat -- aztán telik múlik az idő és egyszer csak hoppá), szóval a 90/10 korrekt lehet.

ákos meg (a jelek szerint) képes a személyiségfejlődésre.
Jon_Arbuckle
Jon_Arbuckle 2015. 12. 16. 23:55
Előzmény: #37  kardkovacsi
#38
ez egy vélemény, amivel most megsértetted az ország másik felét..
Ákos az övével az egyik felét..

Tartózkodjunk inkább a véleményünk közzétételétől!
:)
kardkovacsi 2015. 12. 16. 23:47
Előzmény: #36  kardkovacsi
#37
Az pedig, hogy a hiányzó gyerekszámot mindenki a nőkre fogja az meg totál non-sense.
Mintha a legtöbb férfi nem ugyanúgy nem akarna gyereket. Olyan csaj ismerősöm egy sincs aki valaha is mondta volna, hogy ő pedig soha nem akar gyereket. Bezzeg férfiből van egy csomó. Persze dugni szeret mind csak ugye nehogy legyen gyerek mert akkor felelősséget kell vállalnia, meg esetleg nem lehetne a csajokat hajkurászni egyfolytában (és most nem a 20-as éveiben járó korosztályról beszélek).
Szerintem az elmaradt gyerekszám úgy 90-10%-ban a férfiaknak köszönhető.
kardkovacsi 2015. 12. 16. 23:31
Előzmény: #29  Törölt felhasználó
#36
De ilyen alapon mondhatta volna azt is, hogy a Mattheisen egy köcsög, de mondhatta volna azt is, hogy az anyád egy k....a. Vélemény, vélemény. Kicsapják érte a telekomtól? Ki.
Te kicsaptad volna érte a cégedtől? Ki.
Mindegyik vélemény. Az olyan vicces amikor ilyen vergődve próbáljátok megfordítani a liberalizmust. Csak az egyén szabadsága addig megy amíg az nem bántó a másik egyénre nézve (ezért nem kurvázhatom le senki anyáját se nyilvánosan és nem zsidózhatok meg buzizhatok).
Itt például az, hogy beszólok egy fél országnak, hogy szerinted nem így van. Persze jogod van hozzá, csak ne lepődj meg, hogy egy olyan cég akinek a háromnegyed ország valahogy az ügyfele az bizony nem fogja tolerálni, hogy azok egy részét sértegeted.
Ennyi.
user24 2015. 12. 16. 23:27
Előzmény: #27  Törölt felhasználó
#35
Megnéztem és még mindig egy f a sz
kardkovacsi 2015. 12. 16. 23:25
Előzmény: #15  offshort
#34
Azért a nyomda amit végigültem 400-ról 1000-ig miközben 3x csengetett osztalékot nem volt olyan rossz.
Jon_Arbuckle
Jon_Arbuckle 2015. 12. 16. 22:43
Előzmény: #31  Törölt felhasználó
#33
egy véleményt mondott..
Nem akarja ezt valami törvényként a társadalomra, vagy annak egy csoportjára rákényszeríteni, mint egyesek a saria-t.
Szerintem ez ennyi és nem több
mondoka 2015. 12. 16. 22:41
Előzmény: #31  Törölt felhasználó
#32
Én sem mondtam hogy ezt mondta. Nem néztem meg , csak leírtam én is mit gondolok. Ákos pedig egy szimpatikus alak!
link
Törölt felhasználó 2015. 12. 16. 22:36
Előzmény: #30  mondoka
#31
senki nem beszélt erről. ákos elmondta ő mit gondol. nem azt mondta ennek így kell lenni. ő nem ért ezzel egyet, másként gondolkodik. Ő dolga. nem rajta múlik ez az ügy. ettől nem fog változni semmi. csak a sok konzumidióta egyből puffog és fröcsög. ennyit róluk. értelmezni nem tudnak semmit már önmaguktól.
mondoka 2015. 12. 16. 22:33
Előzmény: #27  Törölt felhasználó
#30
Személy szerint jobban érzem magam, ha a nők is megvalósíthatják magukat, ha akarják, és természetesen mindenben egyenrangúak jogilag. Minőségben persze nem. Hisz van férfi és női nem. A munka világa viszont pedig nem az a hely ahol mást nézni kell mint hogy az ember mit tesz le az asztalra. Ennyi. Érteni kell hogy miről van szó. Itt terelgetni kell és nem tiltani, visszasorolni a nőket vagy hasonló. Kívánatos a civilizációnk reproduklódása ennyi. Fenntarthatatlan önfelszámoló az ami most van. ÉRTJÜK? ÖNFELSZÁMOLÓ! Kívánjuk e hogy X év múlva az Iszlám Állam számolja fel a női emancipációt Európában?? Az nem fog fájni ?
Törölt felhasználó 2015. 12. 16. 22:30
Előzmény: #28  Jon_Arbuckle
#29
Ákos véleménye a sajátja. Mivel nem egyezik a liberális nézettel, ezért az üldözendő. Ilyenkor sem érvényes a nagy liberális tolerancia, elfogadás, másság tisztelete. Ő ebben más, nem hisz és nem szereti azt a felgyorsult, és pénzt középpontba helyező világot amiben élünk.
A sok liberó meg őrjöng, és egy cseppnyi tiszteletet sem mutat a másik véleményée felé. ennyit róluk, a nagy liberálisok, ők a legnagyobb kirekesztők, a legnagyobb képmutatók!
Jon_Arbuckle
Jon_Arbuckle 2015. 12. 16. 22:21
Előzmény: #27  Törölt felhasználó
#28
azért kiváncsi lennék, hogy a Telekom német tulaja, a Deutsche Telekom odahaza ugyan ilyen hévvel kirugdossa-e a Nagyságos Mutti frissen adoptált muszlimjait az üzletekből, akikhez viszonyítva a nők szerepéről alkotott vélemény tekintetében Ákosunk egy libsi ipari tanuló :)

Vagy a másképp gondolkodást csak a bennszülött európaiaknál nem tolerálják?
Törölt felhasználó 2015. 12. 16. 22:10
Előzmény: #2  Törölt felhasználó
#27
meg kell nézni a teljes beszélgetést.
sok hűhó semmiért.
Aki meg azt látja, hogy a nőknek életük csúcsa, ha bérrabszolgaként karrierista majomok lesznek, akkor annak ezúton is külön gratulálok. Inkább örüljön, hogy nem kell dolgoznia, és eltartják, és gyermeket nevelhet.
Aztán majd mindenki csodálkozik 30 év múlva, hogy nem kap nyugdíjat.
link
elemes
elemes 2015. 12. 16. 22:06
Előzmény: #1  Portfolio
#26
Ügyfeleik között több nő van, mint Ákosrajongó, ez érthető. Plusz egy fricska a Vodafone-nak, akik tavasszal gyávák voltak egy dirvább eset kapcsán a TV2-vel szerződést bontani.

Lázárt nem értem.
Törölt felhasználó 2015. 12. 16. 22:03
Törölt hozzászólás
#25
BladeBoris 2015. 12. 16. 21:58
Előzmény: #18  offshort
#24
Bubu neked még hiányoznak a tőzsdézés alapjai? :-)))))
elemes
elemes 2015. 12. 16. 21:58
Előzmény: #3  -bubu-
#23
Kövér mikor mondta ezt?
offshort
offshort 2015. 12. 16. 21:36
Előzmény: #21  offshort
#22
ez meg egy reggeli kávé mellé ,

aki amikor gondolja ! :) ... link
offshort
offshort 2015. 12. 16. 21:24
Előzmény: #7  offshort
#21
meg a párja ! ... link

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek