Topiknyitó: Portfolio 2015. 11. 14. 00:06

Terrortámadás Párizsban   

Ugrás a cikkhez
Folyamatosan érkeznek a hírek a Párizsban az elmúlt órában kirobbanó lövöldözésekről. A sajtó már terrortámadásról beszél, sokan iszlamista akciót sejtenek e mögött.Hollande: lezárják a határokat 2015.11.14 00:06Egész Franciaország területére...

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=3&i=222535
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
stock33
stock33 2015. 11. 14. 20:35
Előzmény: #435  vigkrisz
#440
a terroristákat nem állítja meg egy szögesdrót.
magasról tehetsz arra, hogy 15 migráns jön vagy 500e, a beszivárgó terroristák száma ugyanannyi lesz.
szerinted mit tudnának tenni a magyar hatóságok, ha a terroristák nagyon szeretnének itt valamit felrobbantani? megmondom én: SEMMIT.

itt a szitut csak a közel-keleti helyzet megoldásával lehet zárni, addig persze kezelni kell az európai helyzetet is. azt meg úgy nem lehet kezelni, hogy harcolsz ellene, sokkal nagyobb erőforrást igényelne, mint ha békésen kezeled + elkezded a közel-keleti problémát is kezelni.

terrortámadásokra meg továbbra is számítani kell. ezt nem a migránsok hozzák, hanem a közel-keleti események.
Törölt felhasználó 2015. 11. 14. 20:32
Előzmény: #434  stock33
#439
Nyikhaj,paszuly?
Nem úgy alakult a szövegem,ahogy számítottam?
Kemény vagy!
Törölt felhasználó 2015. 11. 14. 20:31
Törölt hozzászólás
#438
Törölt felhasználó 2015. 11. 14. 20:29
Előzmény: #430  stock33
#437
:) nem, nem áll mögötte semmi... talán csak annyi, hogy most elkeserített ez a 130 ember lemészárlása Allah nagy felkiáltással, no meg még nem volt arab albérlőm!:D
Nem tudod te merre vagy arccal csak ez a baj, problematikus az identitásod... szerintem nagy valószínűséggel más viszonylatban is:D

stock33
stock33 2015. 11. 14. 20:28
Előzmény: #432  Törölt felhasználó
#436
paszuly, én veled ellentétben nem a vágyálmaim rózsaszín ködében puffogok... minek tegyek ilyet?
vigkrisz 2015. 11. 14. 20:28
Előzmény: #422  stock33
#435
Figyeltem a mai napi, egyre izomszagúbbá váló diskurzust a fórumon, nagyjából értem is az érveidet és azt is, hogy min alapulnak, de azt be kellene már végre látnod, hogy az, ami az idén elérte az EU-t, az úgynevezett "menekültválság", az sokszorosára emelte annak a veszélyét, hogy a tegnapi eseményekhez hasonlók fognak történni, egyre gyakrabban és egyre nagyobb intenzitással.
Most játszunk el a gondolattal, hogy az általad javasolt módon a jövő héten megoldódik Szíriában a helyzet, az IÁ-t legyűrik és vége az öldöklésnek. Az EU-ban már jelenlévő vagy az úton lévő, "menekültek" között elvegyülő, éppen a következő terrorcselekményt tervezgető szélsőséges iszlamista terroristák akkor letesznek majd az ördögi tervükről és szépen hazamennek teázgatni?
Egy ilyen, számomra szélsőségesen naív elképzelés hogy a fenébe fogalmazódhat meg benned, azok után, hogy az utóbbi hetekben háromszor (török, orosz, francia) is sikerült százas nagyságrendben ártatlan embereket meggyilkolniuk ezeknek a vadállatoknak?
stock33
stock33 2015. 11. 14. 20:26
Előzmény: #429  Törölt felhasználó
#434
nem kell idézni, eleve ezzel indítottál.

ha nem idegengyűlölő nyikhaj lennél, akkor minek írtál nekem a "naivitásról", aki az idegengyűlölő nyikhajokba rugdos?

óhhhh, közben továbbléptél a fenyegetőzésről megtámadásra.... :)
te, még a végén észre se veszed, és már kibelezésnél fogsz tartani...

én nem terelek, csak nem úgy alakult a szöveged, ahogy számítottál rá... ennyi....
Törölt felhasználó 2015. 11. 14. 20:25
#433
...rég jártam a fórumon...sziasztok...
én is szörnyülködve nézem a dolgokat, meg félve....
viszont valaki írta az ír és spanyol dolgokat...és az jutott eszembe,h tényleg csináltak nyugat-európai országok is hátborzongtó dolgokat...külföldön, saját hazájukban élőkkel...és nem 500 meg 200 éve....szóval volt kitől tanulni a gyilkolást....vissza nyal a fagyi szitu van...
a gond az, h mindig mindkét oldalon az egyszerű kis ember az áldozat...akinek konkrétan tényleg semmi köze a dolgokhoz...
Törölt felhasználó 2015. 11. 14. 20:24
Előzmény: #428  stock33
#432
Azt majd én eldöntöm,hogy mivel töltöm!
Te meg csak várd őket tárt karokkal,esetleg nem ugranál le értük görögbe?Megkímélnéd őket sok viszontagságtól.Már az ideút alatt kiadhatnál nekik pár újabb üzletet,megbeszélhetnétek az utazási iroda alapítását,stb.
Törölt felhasználó 2015. 11. 14. 20:23
Törölt hozzászólás
#431
stock33
stock33 2015. 11. 14. 20:22
Előzmény: #426  Törölt felhasználó
#430
nézd, te egy idegengyűlölő szélsőséges valami vagy... ezt már megállapítottuk.

"érdekes" elképzeléseid vannak... gyerekkori trauma áll mögötte?
Törölt felhasználó 2015. 11. 14. 20:22
Előzmény: #425  stock33
#429
Idéznél tőlem legalább egyet,ahol egyenlővé tettem?
Ja értem,ha megtámadnak téged,mindig van időd telefonálni,sőt,amíg kiérkeznek az erők,addig mindenki békésen pipázgat.
Ha megértetted volna,amit írtam a lakásfoglalókról,akkor nem próbálnál meg terelni.
stock33
stock33 2015. 11. 14. 20:20
Előzmény: #424  Törölt felhasználó
#428
jönnek. ne a vágyálmaidat irkáld le, azzal fölöslegesen töltöd az időt.
stock33
stock33 2015. 11. 14. 20:19
Előzmény: #423  Törölt felhasználó
#427
tehát ha a spanyolokat gyűlöli a baszk, akkor... várj, jobbat mondok: ha van párezer spanyol, akik gyűlölik a baszkokat, akkor a spanyolokat is kitelepíted?
végtére is a baszkok is európaiak...

még szerencse, hogy te szereted az erdélyi románokat, mekkora gáz lenne már, ha miattad kellene a magyarokat kitelepíteni.
Törölt felhasználó 2015. 11. 14. 20:18
Előzmény: #422  stock33
#426
vállalj életközösséget az araboddal :) és mocskold a saját fajtád.... és persze erre legyél is büszke....

Írj még az arabodról... és mindenről ami vele kapcsolatos.. szeretném megkedvelni hitét, és mindenét, szerintem közönségsiker leszel
stock33
stock33 2015. 11. 14. 20:17
Előzmény: #421  Törölt felhasználó
#425
nézd, aki a muszlimokkal teszi egyenlővé a problémát, az zsigeri gyűlölködő. ezen nincs mit szépíteni.

fenyegetőzik? kezeld a helyzetet. ha oda fajul, akkor hívj rendőrt.
fenyegettek már meg engem is párszor, de minden esetben megoldottam a problémát.

nem albérlőm a szír, hanem bérlőm.

a mesedélutánt (lakásfoglaló) meg tartogasd mondjuk a kínaiakra. hátha egyszer a jelenlegi kínai tömeg mellé újabbak is jönnek. ne lőj el minden puskaport a muszlimokra.
Törölt felhasználó 2015. 11. 14. 20:16
Előzmény: #422  stock33
#424
Tehát,amíg nincs megoldás,addig ne jöjjön senki!
Törölt felhasználó 2015. 11. 14. 20:10
Előzmény: #419  stock33
#423
aki gyűlöli az európaiakat bármi miatt, legyenek szívesek kb egy Földközi-tengernyi távolságra legalább elkerülni, aki pedig Európát választja otthonálul a sajátjai elől, az legyen szíves keresztény kultúrkörhöz méltóan élni, és illeszkedni a többségi társadalomhoz, de ez mind kevés! Hozzon áldozatot, és hagyja magamögöt egy olyan vallást vagy életfelfogást, ami magában hordozza mások elpusztítását! Ha ez nem megy akkor valszínű, de ezt már ő is biztosan tudja, nem ide való, hanem oda ahová lélekben, életszemléletben , mentalitásban tartozik. A Közel-Keletre!
stock33
stock33 2015. 11. 14. 20:09
Előzmény: #413  Törölt felhasználó
#422
jaj, te aztán szépen ugrálsz a szélsőségek között.... ennyire szélsőséges vagy?

több ezer gyilkológép? ha annyit küldenének ide, akkor azt már a helyben maradott több tízezres regimentjük is megérezné.
jó lesz oda a több tucat is...

és igen, számolni kell azzal, hogy hozzád hasonló, csak épp muszlim szélsőségesek furakodnak a menekültek közé.
hidd el, ezzel régóta számoltak. és bármennyire szörnyű is, csak idő kérdése volt egy terrortámadás, és még lesz is a jövőben.

a problémát a közel-keleten kell megoldani. minél hamarabb születik megoldás, annál hamarabb kibújhatsz az odúdból.
Törölt felhasználó 2015. 11. 14. 20:08
Előzmény: #419  stock33
#421
Egy szóval nem írtam gyűlöletről!
Nem is ismersz,de már tudod,kik a hozzám hasonlók?Tehát,ha nekem más a véleményem,mint neked,akkor én már alja vagyok a szemedben?
Érdekes,nálunk is van szír.Eddig mindenki azt hitte,normális ember,itt van vállalkozása,és ide akarja telepíteni a családját is.
Aztán érdekes,most teljesen kifordult magából,és már fenyeget mindenkit.

És ne keverd össze az albérlőt a lakásfoglalóval sem!

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek