Topiknyitó: Törölt felhasználó 2015. 11. 12. 15:32

Befektetési alapok  

Sziasztok,



Manapság egyre népszerűbbek a befektetési alapok. Rengeteg pénz áramlik ebbe a pénzügyi instrumentumba, jómagam és pár barátom, kollégám is érdekelt, ezért létrehoztam egy weboldalt, ingyenes a használata, folyamatosan továbbfejlődik.

Regisztráció nélkül is lehet használni, regisztrálás után pedig saját befektetési csomagot lehet felvenni és követni.

www.befektetesmenedzser.hu



Namost érdekelne a véleményetek, hogy ki milyen alapot tart most érdekesnek rövid távra pl 1 év, és közepes távra, tehát mondjuk 3 évre.



Üdv. Gábor
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2016. 03. 20. 14:31
Előzmény: #2  fosforos
#4
ha egy befektetési alapról már te is tudod, hogy "jó befektetés", akkor az már nem leszálló ágba kerül hamarosan....:)

én azt tapasztaltam, hogy ha megy a tőzsde, akkor keserves vánszorgás felfelé, ha meg esik, akkor zuhan mint a kő az eszközérték

én megszűntem bef.alapokban gondolkodni, rossz üzletet én IS tudok csinálni, jót viszont CSAK én
Törölt felhasználó 2016. 03. 17. 00:33
Előzmény: #1  Törölt felhasználó
#3
fosforos 2015. 11. 12. 19:35
Előzmény: #1  Törölt felhasználó
#2
Gábor ! Olyan alap nincs ami érdekes...Ha tudod figyelni az alapok napi mozgását...ebbe beleértve a nettó eszközérték és árfolyam mozgásokat stb vesézve akkor a részvény és az abszolút hozamú alapokon lehet pénzt keresni. A többi nagyon keserves... Ezen alapoknál a rövidtáv nem 1 év hanem akár hetek vagy max 3 hónap... az egy év az már beleülés a lutriba... A 3 évet felejtsd el... Ha nem akarsz ki be ugrálni akkor keress egy viszonylag lineálisan emelkedőt.. aztán had menjen..

Topik gazda

aktív fórumozók


friss hírek További hírek