Topiknyitó: pampa 2015. 09. 13. 07:52

MIGRÁCIÓ, EU-ból való kilépés ,napi hírek, Magyarország  

Lassan el kell kezdeni elemezni ezt a lehetőséget is,hiszen teremthet az EU olyan új feltételrendszert ami miatt már egy olyan ország amelyik nemzetállamként képzeli a jövőjét nem maradhat a közösségen belül.

A migráns kérdés nagyon időszerűvé teszi ezt a lehetőséget,hogy számolni keljen vele.


Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Peterbond 2019. 12. 05. 18:09
Előzmény: #31731  novotrade
#31740
"a németek pedig elkezdték az imámképzést!   :((((

jönnek beilleszkedni....."
Erdekes a Koran tanito iskola Magyarorszagon mar nem kesztett ilyen szelsoseges hulye kovetkeztetesre.
Gondolom rabbi kepzes is folyik ott megse zsido betelepitestol rettegsz. Ahogy ide a rozsdas bokot hogy van hindu oktatas iss Nemetorszagban.
Peterbond 2019. 12. 05. 18:07
Előzmény: #31717  novotrade
#31739
"lehet eltérő a véleményed nem zavar, de ennek az ERŐLTETETT "BELEMAGYARÁZÁSNAK" nem látom itt értelmét!"
Valahogy mindig megfigyelem hogy TE csinalsz valamit aztan a veled vitazot vadolod meg ezzel hogy veletlenul se lehessen teged tamadni vele. Igyanez a kettos merce hangoztatasodnal is es most is.
Te vagy aki belemagyaraz a statisztikaba dolgokat ugy hogy nincs adata ra. Fogalmad sincs hogy hol er tobb rablotamadas vagy gyilkossag turistat. Egy adat van. Az hogy Magyarorszagon az 5. Legtobb a gyilkossagok szama. Nem en magyarazom bele vagy kotekedek ezzel hanem te kepzelsz bele dolgokat mert ugy jo neked.
Es nem szerintem se veszelyes varos Budapest. De ugyanigy nem veszelyesek a nyugati varosok se jo resze sot statisztikai alapon meg  biztonsagosabbak is.
novotrade 2019. 12. 05. 17:30
Előzmény: #31737  Phylaxa
#31738
Talán egy svéd tudód fogalmazta meg valamikor régen:
.
 "a legjobb fogamzásgátló módszer a jólét" 

nehéz ezzel vitatkozni!  :(
Phylaxa 2019. 12. 05. 17:23
Előzmény: #31734  novotrade
#31737
Ahol semmi lehetőség sincs, oda tömérdek gyermeket szülnek, ahol pedig szükség lenne rá, oda egyet sem. Furcsa egy szerzet az ember. :)
novotrade 2019. 12. 05. 17:23
Előzmény: #31735  novotrade
#31736
A jelentés összefoglalója szerint a kormány 2010 óta szisztematikusan felszámolta a média függetlenségét és sokszínűségét, intézkedéseivel eltorzította a médiapiacot és megosztotta az újságíró közösséget. Ezek segítségével az EU-ban példátlanul erős médiakontrollt gyakorolnak Orbánék, állítja a jelentés.
Megállapítják, hogy ugyan nem börtönöznek be vagy nem bántalmaznak újságírókat Magyarországon, de a kormány stratégiája a kritikus sajtó elnémítására így is világos: a független szerkesztőségeket bezárják vagy megvásárolják. Az újságírók legitimitását elveszik azzal, hogy magyargyűlölőnek, hazaárulónak, idegen érdekek kiszolgálóinak vagy politikai aktivistáknak állítják be őket.
.
Kovács Zoltán államtitkár arról tájékoztatta a nemzetközi küldöttséget, hogy szerinte a média feladata nem a hatalom ellenőrzése, a független újságírók, akik mégis ezt teszik, politikai aktivisták."
novotrade 2019. 12. 05. 17:14
Előzmény: #31734  novotrade
#31735
A helyzet csak súlyosbodni fog, ha nem foglalkozunk a klímaváltozás következményeivel "
.
 csak életmód váltás adna reményt!
arra pedig nem hajlandó a fiatal generáció!
.
pl. egy szarvasmarha ugyanolyan szennyező mint egy személygépkocsi.
én még nem olvastam Grétától  felhívást a hamburgerfogyasztás azonnali betiltásáról! 
.
 az autók ellen felemelte a szavát.....mert szennyez.....
.
a hambi nem gáz.......
.
novotrade 2019. 12. 05. 17:08
Előzmény: #31732  Phylaxa
#31734
Jövőre rekordszámú ember szorulhat humanitárius segélyre
.
2019. december 05., csütörtök  Európai ügyek, Európán kívül, Veszélyzónák
.
A háborúk, a konfliktusok, a természeti katasztrófák és a klímaváltozás miatt jövőre rekordszámú ember szorulhat humanitárius segélyre – közölte Mark Lowcock, az ENSZ humanitárius ügyekért felelős főtitkár-helyettese szerdán Genfben.A világszervezet elemzése mintegy 168 millióra becsüli a rászorulók számát, vagyis a világon szinte minden 45. ember érintett.
Az ENSZ Humanitárius Ügyeket Koordináló Hivatala (OCHA) szerint az idén 146 millióan szenvedtek szükséget világszerte. A dpa német hírügynökség felidézte, hogy a humanitárius segély nemcsak élelmiszert foglal magában, hanem lakósátrak vagy más szálláshelyek biztosítását, de orvosi ellátást és iskolák üzemeltetését is az erőszak és természeti katasztrófák elől menekülőknek.
“A helyzet csak súlyosbodni fog, ha nem foglalkozunk a klímaváltozás következményeivel és a konfliktusok kiváltó okainak kezelésével” – hangsúlyozta Lowcock.
Az ENSZ 109 millió embernek nyújt segítséget, a többieket más nemzetközi szervezetek látják el vagy bilaterális segítségnyújtás keretében kapnak támogatást. Ehhez mintegy 29 milliárd dollár fog kelleni 2020-ban. Az idei évben hasonló nagyságrendű összegre lett volna szükség, azonban 2019 novemberéig ebből “mindössze” 16 milliárd dollár gyűlt össze. Bár ez rekordmennyiség, így is csak a kiadások 55 százalékát fedezte.
“Az ENSZ és partnerei világszerte emberek millióinak nyújtanak életmentő segítséget évről-évre” – hangsúlyozta António Guterres ENSZ-főtitkár. “Felszólítok mindenkit arra, hogy segítsen megbirkóznunk a humanitárius kihívásokkal, amelyek 2020-ban várnak ránk” – fűzte hozzá."
.
.
 Ez a nagy "szagos" valóság!!!!!!!
.
novotrade 2019. 12. 05. 17:07
Előzmény: #31732  Phylaxa
#31733
:)
Phylaxa 2019. 12. 05. 17:05
Előzmény: #31728  novotrade
#31732
"és ezt még tetézhetjük azzal amikor meg akarják magyarázni nekem, hogy nem értek hozzá!   :))))"
     
"Én sem vagyok ehhez ideológiailag elég képzett. " :)
novotrade 2019. 12. 05. 17:04
Előzmény: #31729  Phylaxa
#31731
:)
 a németek pedig elkezdték az imámképzést!   :((((

jönnek beilleszkedni.....
novotrade 2019. 12. 05. 17:03
Előzmény: #31727  Phylaxa
#31730
Ez a "liberális"  nevelés egyik velejárója!    :(

ez a TE életed!
csak egyszer élsz!
csak TE vagy a fontos!
csak TE számítasz!
valósítsd meg önmagadat!

stb.... 

ebbe nem nagyon lehet egy gyermeket beleilleszteni!  
Phylaxa 2019. 12. 05. 17:02
Előzmény: #31725  novotrade
#31729
1 yardos iszlám öv. "Jönnek beolvadni. :)
novotrade 2019. 12. 05. 17:00
Előzmény: #31726  Phylaxa
#31728
hogy néha elképedek, mekkora hazugságokat jelentetnek meg tömegével olyan dolgokban, amikhez értek és benne is mozgok."
.
.
Ugyanígy vagyok én is ezzel!    :)))))
.
és ezt még tetézhetjük azzal amikor meg akarják magyarázni nekem, hogy nem értek hozzá!   :))))
Phylaxa 2019. 12. 05. 16:31
Előzmény: #31725  novotrade
#31727
Nekem nagyon furcsa, hogy nem érdekli a felnőtt embereket a saját gyermek. Szerintem talán a legnagyobb csoda, ami két emberrel történhet. De ha nem, akkor nem. Mindenki úgy lesz boldog, ahogy tud.
Phylaxa 2019. 12. 05. 16:27
Előzmény: #31724  novotrade
#31726
Már említettem szerintem, hogy néha elképedek, mekkora hazugságokat jelentetnek meg tömegével olyan dolgokban, amikhez értek és benne is mozgok. Ez már fiatalon kialakult nálam. Képzeld mennyire lehetnek igazak azok a dolgok, amikhez nem értek és nem is találkozok rendszeresen. :)
novotrade 2019. 12. 05. 16:24
Előzmény: #31723  Phylaxa
#31725
A franciáknak már régen végük!

A svédeknek szintén.....
ami megdöbbentő, hogy a nem EU tag Svájc is így fog járni!
Nem akarnak gyermeket vállalni a "bennszülött"  svájciak!   :(
novotrade 2019. 12. 05. 16:21
Előzmény: #31722  Phylaxa
#31724
Mint amikor valaki olyannak magyarázza a gyermekéhezést....... aki egy suli menzán dolgozik!  :)
.
Magyarország "hátulról" az 5. legveszélyesebb ország az EU-ban..... áll a statisztikában......
.
 csak ezt nem érzik a lakosok és a turisták sem!  :))))

 de akkor is itt a legveszélyesebb az élet....
.
ha a statisztika azt írja, akkor biztosan így van.....  :))))
Phylaxa 2019. 12. 05. 16:20
Előzmény: #31720  novotrade
#31723
Arab lesz a nyelv és iszlám a vallás. Mit is mondott a francia? Ja, hogy így mentik meg a nyugdíjalapokat. :)
Phylaxa 2019. 12. 05. 16:10
Előzmény: törölt hozzászólás
#31722
Rajtad kívül a kutyát sem érdekli. Minden embert a lakóhelyén történtek érdeklik és arról tud is. Ráadásul a svédek például nem is rejtik véka alá és elmondják rendszeresen. Az, hogy a statisztikai hivatalok milyen adatokat hoznak ki semmit sem jelent ahhoz képest, amiről nap mint nap beszámolnak a helyi nagy televíziós társaságok. Nekem semmi problémám azzal, hogy te elhiszed. Azon csodálkozom, hogy olyan embereknek magyarázod a hülyeséget, akik helyben élnek. :)
novotrade 2019. 12. 05. 16:06
Előzmény: #31716  Phylaxa
#31721
:)

Topik gazda

pampa
3 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek