Topiknyitó: pampa 2015. 09. 13. 07:52

MIGRÁCIÓ, EU-ból való kilépés ,napi hírek, Magyarország  

Lassan el kell kezdeni elemezni ezt a lehetőséget is,hiszen teremthet az EU olyan új feltételrendszert ami miatt már egy olyan ország amelyik nemzetállamként képzeli a jövőjét nem maradhat a közösségen belül.

A migráns kérdés nagyon időszerűvé teszi ezt a lehetőséget,hogy számolni keljen vele.


Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Shortelek 2019. 11. 13. 07:45
Előzmény: #31098  Peterbond
#31100
Magyarországon nem muszlim veszély van hanem kínai.
novotrade 2019. 11. 13. 07:44
Előzmény: #31098  Peterbond
#31099
ahogy az olyan vitakba se hogyan oldjuk meg hogy a romak tulszaporodjanak minket. Mibdketto netto bullshit ijesztgetesnek tartom."
.
 Jó példát hoztál ezzel.
Nézd meg, hogy 1945-ben mennyi roma élt Magyarországon és azt, hogy most mennyien élnek.
.
Most már talán (!) a roma fiatalok körében sem annyira népszerű fiatalon elkezdeni  sok gyereket szülni, így ott várható a kiegyenlítődés a születésszámban a magyarországi átlag irányába.
.
De....
Nekik is hosszú szocializációs időszakon (generációkon keresztül) vezetett ide az út!

Az érkező muszlim fiatalok is el fognak ide jutni,  csak addig mi lesz?
.
Bizony, Phylaxa jól látja és érzékeli a veszélyt ami ebben rejlik!
Mert amint egy térségben többségben lesznek akkor teljesen LEGÁLISAN politikai úton fogják magukhoz venni a hatalmat!
Saját pártjuk lesz és arra szavaznak!
Most még nem, most azok a pártok  profitálnak az érkezésükből akik a bevándorlás legnagyobb támogatói.
.
Most még!
.
Ezért kell minden elkövetni, hogy ide ne jöjjenek!
Nem azért mert nem tudnánk gondoskodni ezervalahányszáz ide osztott migránsról!
.
Orbán és mindenki más aki ellenzi a migrációt magát a MEGOLDÁST bírálja!
Európa elnéptelenedésének nem lehet a megoldása a migráció!
.
A migrációval KICSERÉLJÜK Európa népességét és így a VALLÁSÁT és a KULTÚRÁJÁT is!
Leegyszerűsítve:
HÁBORÚ nélkül TÁLCÁN adjuk át másoknak akik hajlandóak GYERMEKET szülni!
.
Mert azé az ország aki teleszüli!
.
Még nagyobb kedvezményt kell adni a 3 vagy több gyermeket vállaló DOLGOZÓ családoknak!
Ez az egyedüli megoldás!
.
szvsz
Peterbond 2019. 11. 12. 22:09
Előzmény: #31096  Phylaxa
#31098
"Ennek, hogy csak kritizálsz másokat semmi értelme sincs. Annak lenne, hogy leírod, szerinted hogyan kellene csinálni? "
En senkit se kritizalok. Nem en mondom hogy az EU szarul teszi a dolgat. Szerintem teszi a dolgat es meg fogja oldani a dolgot. En titeket nem kritizallak mert nem csinaltok semmit amit kritizalhatnek. Csak kijavitom a legbolkapot vagy eppen dezinformacios remisztgeteseiteket. Besuelgethetunk hogyan oldjunk meg valamit de eloszor realisan lassuk a helyzetet. Te se emlegetsz itt megoldasokat csak siramkozol hogy el fog lepni minket a muszlim horda.
En nem megyek bele hogy allitsuk meg hogy 2030ra tulnepesedjen minket a muszlimok ahogy az olyan vitakba se hogyan oldjuk meg hogy a romak tulszaporodjanak minket. Mibdketto netto bullshit ijesztgetesnek tartom. Tovabbi szep rettegest.
Phylaxa 2019. 11. 12. 21:36
Előzmény: #31093  novotrade
#31097
Az a baj, hogy szolídan képzeltem el, amikor ezt írtam. Azóta rájöttem, hogy csak azok fogják ezt mondani, akiket igazából nem érdekel az egész. De azok, akik kritizálják a figyelmeztetőket, ők nem ezt fogják mondani, hanem azt, hogy a figyelmeztetők súlyos hibákat követtek el és ők a felelősek a kialakult helyzetért. :)
Phylaxa 2019. 11. 12. 21:33
Előzmény: #31094  Peterbond
#31096
FIgyelj! Írd már le légyszi, hogy te hogyan képzeled a jövőt a muszlim migráns bevándorlással kapcsolatban az EU-ban? Nem érdekel, hogy mivel nem értesz egyet. Hogyan képzeled? Van róla véleményed? Te hogyan csinálnád? Ok? Ennek, hogy csak kritizálsz másokat semmi értelme sincs. Annak lenne, hogy leírod, szerinted hogyan kellene csinálni? Mert én úgy értem a te írásaidból, hogy így, ahogy 20 éve folyik. Jól értem? Tudsz valamit magadtól állítani? Nem az érdekel, hogy mások hogy gondolják. Te gondolod valahogy? :)
Peterbond 2019. 11. 12. 20:13
Előzmény: #31093  novotrade
#31095
"Lassan kezdődik a :
.
KI HITTE VOLNA!
KI GONDOLTA VOLNA!"
Ezeken már átmentem. én se hiottem volna 2010-ben hogy alig 9 év alatt ide jutt 2/3-ad birtokában a magyar kormány és a magyar közállapot.
De kérdem én megindultak már a Soros karavánok? Valahogy nem bírnak ideérni már 1 éve. Megindultak a betelepítések az ellenzéki városokba? Igaz még kell hiozzá idő. Én várom ahogy a 30%-os iszlám országokat is a terrorizmus eluralodását meg a mecseteket a szomszédomban.
Peterbond 2019. 11. 12. 20:10
Előzmény: #31088  Phylaxa
#31094
" Te pedig mindaddig a számokkal leszel elfoglalva, amíg észre nem veszed, hogy miben segítettél. "
miben segítettem én?
És te miben akadályoztad azzal hogy kiáltál az utcasarokra és kiabálod hogy világvége világvége?
Nekem ezzel a riogatással van a bajom és a totál légbőlkapott kijelentésekkel amik érzelmi alapon jött félelmekre épült rémálmok.
Miközben a Tényleg történő nyilvánvaló dolgokra persze legyintetek és becsukjátok a szemeteket. De ti bajotok felőlem rettegjetek itt közösen. bocs hogy én ebben nem szeretnék részt venni.
novotrade 2019. 11. 12. 18:15
Előzmény: #31091  Phylaxa
#31093
Lassan kezdődik a :
.
KI HITTE VOLNA!
KI GONDOLTA VOLNA!
.
 időszak!
.
Pedig nagyon sokan folyamatosan figyelmeztetnek!
Csak nem AKARJÁK hallani őket!
.
novotrade 2019. 11. 12. 18:12
Előzmény: #31091  Phylaxa
#31092
Gavriel Krausz rabbi egy új iskolai törvény ellen tiltakozik, amellyel a kormány a vallásos középiskolákban is kötelezővé tenné az azonos neműek kapcsolatáról szóló tananyag leadását.
Meglehetősen heves ellenkezésének adott hangot Gavriel Krausz dáján, azaz rabbinikus bíró a manchesteri zsidó közösségen belül, amikor arra bátorított mindenkit, hogy ha kell, akár életük árán is, de utasítsák vissza a brit kormány új törvényét, amely az iskolai szexuális felvilágosítást reformálná meg – vallásos intézményekben is.
„Kötelesek vagyunk inkább a halált választani, semhogy engedjünk – őseink nemzedékről nemzedékre ugyanezt tették”
– szerepelt a manchesteri zsidó középiskoláknak szóló felhívásban.
A manchesteri rabbinikus bíróság korábbi vezetője hozzátette: „sziklaszilárd” kiállásra van szükség, máskülönben „búcsút mondhatunk a következő generációnak”.
Az állami határozat 2020. szeptemberétől lép érvénybe a szigetországban, és néhány napja nagy port kavart a hír, miszerint az Egyesült Királyság iskolai szabályozó szerve (Ofsted) olyan szigorúan ortodox szabályok alapján működő középiskolákat is rákényszerítene az azonos neműek kapcsolatáról szóló tananyagokra, mint a Manchester közelében működő Beis Yaakov intézmény – derül ki a The Jerusalem Post írásából.
Krausz szerint inkább be kell zárni az iskolákat vagy vállalni akár a börtönt is, de nem szabad engedni a kényszerítésnek."
.
.
 Érdekes ő még a gender ellen is keményen tiltakozik!
.
Nem értem, hogy Európa pedig önként befogad egy integrálódni szinte képtelen vallásos népességet!
Phylaxa 2019. 11. 12. 18:09
Előzmény: #31087  Peterbond
#31091
Csak egyetlen matek van. Az pedig az élet. Te szövegelsz, ők pedig élnek. Igazuk van. Én haza segíteném őket, te pedig ide. Minaret lesz az ingatlanod mellett? Neeem? Na majd csak figyeld milyen igazad lesz! Szurkolok neked!  :)
novotrade 2019. 11. 12. 18:07
Előzmény: #31080  Peterbond
#31090
Phylaxa 2019. 11. 12. 17:55
Előzmény: #31086  Peterbond
#31089
Ezeket te állítod. 30%-nál már nem fogod őket megkerülni a törvényhozásban. Gyorsan eljön az az idő. Mit is szeretnél fenntartani? Egyenjogúságot? Viccelsz?  :)
Phylaxa 2019. 11. 12. 17:51
Előzmény: #31085  Peterbond
#31088
Én két dolgot jelentettem ki és tartom is magam hozzá. Az egyik az, hogy semmilyen számot, amit a hivatalok adnak ki nem hiszek el ezzel kapcsolatban. A másik pedig, hogy 2000 óta jönnek szép számmal és jönni is fognak. Akik pedig jönnek, azok hoznak maguknak családot, feleséget és így hűek lesznek a vallásukhoz, nem hazudtolják meg. Te pedig mindaddig a számokkal leszel elfoglalva, amíg észre nem veszed, hogy miben segítettél. De még akkor is rákened majd másra. :)
      Ha nem állítottál még ezzel kapcsolatban semmit, akkor természetesen tekintsd el ezt nekem! Úgy csak kritizálj nyugodtan, nincs jelentősége. Amíg engem kritizálsz, addig is jönnek, hoznak és szülnek. Ők az értelmesek egyébként ebben. :)
Peterbond 2019. 11. 12. 17:07
Előzmény: #31086  Peterbond
#31087
Csak azert nem elozi be a franciakat meg a nemeteket mert ott is a 13 gyerekes muszlimok lesznek mar tobbsegeben. A paraztato matek mar csak ilyen.
Peterbond 2019. 11. 12. 17:06
Előzmény: #31083  Phylaxa
#31086
Mint a raketa. 2030 ra mar 150 % a svedorszagnak muszlim lesz es 3. Legnepesebb EU s allam lesz.
Peterbond 2019. 11. 12. 17:05
Előzmény: #31084  Phylaxa
#31085
Erdekes pampa 8.1 % os szama is pont ugyanattol az ugynoksegtol jon PEW mint az enyem. Azzal nem volt gond. Meg utana jott hasrabaszos 15% ra sem. Toled meg persze hogy nem jon szam mert te lebegtetni szereted hogy annyian de annyian jonnek hogy csak na. Vilagvege foldindulas. De azzal nehez is vitazni ha valaki kijelent valamit oszt mibden masra meg azt mondja hogy nem hiszi el.
Phylaxa 2019. 11. 12. 16:50
Előzmény: #31082  Peterbond
#31084
Ok, de te elhiszed én pedig nem. Világosan ezzel kezdtem, tőlem biztosan nem kapsz számokat. :)
Phylaxa 2019. 11. 12. 16:48
Előzmény: #31078  novotrade
#31083
Nem érted. Mivel zömében fiatal férfiak érkeztek, ezért mindegyik hoz magának (duplázódnak) és a gyermek is muszlim lesz. Mint a rakéta változtatnak meg mindent az otthonira. Háááát a matek az matek. :)
Peterbond 2019. 11. 12. 16:39
Előzmény: #31075  Phylaxa
#31082
"Olyat is hallottam már, hogy pl. a svédeknél 1,5 millió. AZ 15% lenne már most. "
En meg olyat is hogy mar 2 millio feletti a romak szama az orszagban. Meg olyat is hogy Elvis nem is halt meg.
Peterbond 2019. 11. 12. 16:37
Előzmény: #31077  novotrade
#31081
Tehat azt mobdod 2016 os 8.1 rol mar 15% ra not. Ugye tudod hogy ez mennyi embert jelent? A szamokbol itelve a svedekre gondoltal. Ez a 10 millios orszag eseten 2 ev alatt 700.000 plusz muszlim migranst jelent. Ezt te komolyan is hiszed? Ertem en hogy jo csak ugy random ilyeszto szamokkal dobalozni de azert a nevetseges fele ne menjunk mar el jo.

Topik gazda

pampa
3 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek