Topiknyitó: pampa 2015. 09. 13. 07:52

MIGRÁCIÓ, EU-ból való kilépés ,napi hírek, Magyarország  

Lassan el kell kezdeni elemezni ezt a lehetőséget is,hiszen teremthet az EU olyan új feltételrendszert ami miatt már egy olyan ország amelyik nemzetállamként képzeli a jövőjét nem maradhat a közösségen belül.

A migráns kérdés nagyon időszerűvé teszi ezt a lehetőséget,hogy számolni keljen vele.


Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
novotrade 2019. 10. 25. 10:05
Előzmény: #30498  Peterbond
#30500
Koalícióban kormányzott majd egyedül és újból koalícióra kényszerül.
Amennyiben annyira jók miért távozott tőlük a szavazóik egy része?

Tudod,  ha egyedül alakítasz kormányt akkor tisztán a saját utadat tudod járni.
.
Miért nem kaptak a választóktól további felhatalmazást az egyedüli kormányzáshoz?
Peterbond 2019. 10. 25. 09:38
#30499
Pampa csak jelzem:
.
Kovetkezo valasztasok idopontja:
.
2022 orszaggyulesi valasztas.
.
Addig se EU se onkori se mas szavazas nem lesz. Nem kell itt propaganda kampanyolas. Ahogy mondogatni szoktad 4 evet meg kell varni es dobtenek az emberek. Tudod ezert nem kritizalod soha a kormanyt.
Peterbond 2019. 10. 25. 09:34
Előzmény: #30491  novotrade
#30498
Szerinted? Most irtam 3 szor elso partkent ujra elso part lettek mar. Megint 1 adatbol vonsz le alltalanos kovetkeztetest? Ez alapjan a 2 vel ezelotti valasztason amikor a konzervativ part bukott ugyanugy el lehet mondani hogy csak egy cikklus kell es latszik milyen szarok?
.
Amugy a regi adatok alapjan nagy valoszinuseg szerint ujrazni fognak. Ugyanis mint irtam 2 szer annyiszor valasztottak oket a legerosebb partnak mint barki mast. Ettol meg se te se en nem tudjuk az aktual politikai helyzetet most Kanadaban es hogy mi mozgarja ahogy foleg nem tudjuk mi lesz 4 ev mulva a kovetkezo valasztason. Te allitod hogy tudod en nem.
.
Viszont aht a mult adataibol latni hogy a kijelenzesed egy ujabb nagy eszement baromsag volt.
novotrade 2019. 10. 25. 09:23
Előzmény: #30496  Bekre_Pal
#30497
Orbán beszédeit általában megvalósulás követi.
Karácsony idáig sokat mondott, de sokat is "visszaszívott".
.
Beszéltem a tiborcz adóról és írtam, hogy a bíróság képes lesz-e kezelni a pereket?
Pár napra rá egy ügyvéd is megszólalt, hogy ez azért nem ennyire egyszerű kérdés.....

mennyi ideje kampányol ezzel az ígérettel Karácsony?
nem beszélt előtte valakivel aki ért is ehhez a területhez?
vagy ez szintén csak egy "kampányelem" volt részéről egy célközösség aktivizálása végett?
.
Tudod, a puding próbája is az evés.....

Na lássuk mire jut a Karácsony.

ellenben mi már nyerünk mert 5 évig Karácsonyunk lesz!   :))))
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2019. 10. 25. 09:17
Előzmény: #30495  novotrade
#30496
utoljára nyáron ittam alkoholt bográcsozás alkalmával, ha ez izgat. az nem most volt. azt mondtam, hogy a beszél szakemberekkel és utána prezentál típusú megoldást vagy legalább ezt a kari féle félmegoldást felterjeszthetnéd megfontolásra, jót tenne a ner működésének és megítélésének. tőlük elfogadod a nagyobb hibákat, úgyhogy nem csodálkozom hogy nem érted, mit mondok.
novotrade 2019. 10. 25. 09:08
Előzmény: #30494  Bekre_Pal
#30495
Korán reggel ?
Nem munkanapod van?
.
 nem értem mit írtál.
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2019. 10. 25. 09:02
Előzmény: #30492  novotrade
#30494
hajjaj, az is nagyon jó, bizony. ha oda-vissza kommunikációban mozogtok akkor esetleg szólj a magasabb beosztású nertársaknak, hogy csinálják így néha, bírná a plebsz. de nem vagyok telhetetlen, ez a karigeri sztájl is már bomba fejlődés lenne, ezzel a szinttel is megelégszem.
novotrade 2019. 10. 25. 08:57
Előzmény: #30488  Peterbond
#30493
Annyira liberális Kanada, hogy egy falut is kilakoltatnak csak azért, hogy egy MAGÁN cég terjeszkedni tudjon.
.
Fordítsd le orbánra és akkor egyből másképp fogod értelmezni a liberalizmust.....
.
 Orbán kilakoltatna egy falut, hogy Mészáros terjeszkedésnek ne legyen útba....
novotrade 2019. 10. 25. 08:49
Előzmény: #30489  Bekre_Pal
#30492
Nem az a normális, hogy kitalál valamit, beszél szakemberekkel és ha azok működőképesnek tartják kiáll az emberek elé és beszél róla?
novotrade 2019. 10. 25. 08:47
Előzmény: #30488  Peterbond
#30491
Ellenzékből a legegyszerűbb politizálni.
.
Szerinted a soron következő választáson erősödni, vagy gyengülni fognak?
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2019. 10. 25. 08:42
Előzmény: #30488  Peterbond
#30490
szerintem szegény pampa idegösszeomlást kapna a személyi szabadság mértékétől kanadában.
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2019. 10. 25. 08:41
Előzmény: #30486  novotrade
#30489
hát mennyivel is jobb amikor egy őrült a sasfészekben kitalál balami bornírt faszságot és a nemzetet lecsuklózva mindenáron keresztülviszi, mint amikor konzultatív döntési folyamatot működtet, tényleg.
Peterbond 2019. 10. 25. 08:21
Előzmény: #30487  novotrade
#30488
Elotte volt hogy 34 szekuk volt es 3.ak voltak. Utana 180 szekett nyertek. Most 160 at. De te megallapitottad hogy csak 1 Ev kormanyzas kell es a valasztok tudjak hogy az milyen szar. Persze nem nezted meg hogy Kanadaban ag elmult 9 valasztasbol 6ot a liberalisok nyertek es volt hogy 3szor nyertek regnalo tobbsegi partkent zsinorban pl a 1993 es 2006 kozott evekben. Vagy meg durvabb ha kicsit visszabb megyunk 18 bol 12t nyertek.
novotrade 2019. 10. 25. 07:44
Előzmény: #30477  Peterbond
#30487
Többségük volt.
Kormányoztak
Jött az új választás.
Elveszítették a többségüket és a baloldallal kell koalíciót kötniük, úgy néz ki.
.
Szerinted a soron következő választáson növelik vagy tovább csökken a támogatottságuk?
novotrade 2019. 10. 25. 07:42
Előzmény: #30476  Bekre_Pal
#30486
A kormány nem akar háborút és mivel Budapestnek nem érdeke a háború, én sem fogok háborúzni - vetítette előre az ATV műsorában a főpolgármester, hogy milyen lesz a fővárosi vezetés és a kormány kapcsolat a jövőben. Megismételte, hogy az a szándéka, hogy a Városligetben, amelyik új épület építése még nem kezdődött el, az már ne is kezdődjön, de szerinte vannak fontos pozitív elemei a Liget projektnek. Azt is aláhúzta, hogy a Liget projektet le kell állítani, "de józan kompromisszumokat kell tenni, mert magunk után nem hagyhatunk a Városligetben gödröket".
A budapesti stadionberuházások kapcsán előkerült a népszavazásokkal kapcsolatos kérdés. "Biztos vagyok benne, hogy az elkövetkező években lesz mód arra, hogy a budapestiek a népszavazás közjogi eszközével is alakítsák a város politikáját. De azt gondolom, hogy most itt - tekintettel arra, hogy láthatóan van egy sürgetés a kormány részéről, egyfajta noszogatás, hogy minél előbb legyen meg a főváros álláspontja, azonban - a népszavazás egy többhónapos folyamat, ezért nem szeretném ezt az időszakot elvesztegetni. Had ne legyen ennél konkrétabb. A lényeg az, hogy a budapestiek véleményét szeretném ebben részletesen kikérni" - hűtötte le a népszavazással kapcsolatos egyre inkább felfokozott várakozásokat Karácsony Gergely.
A mostani nyilatkozat fontos abból a szempontból, hogy a keddi Facebook-posztja alapján még úgy tűnt, népszavazásban gondolkodik. Ebben ugyanis azt írta többek között, hogy a stadionberuházások ügyében "közvetlenül a budapestiekhez fognak fordulni". A mostani interjú után ez nem jelenti népszavazás kiírását az ügyben."
.
.
 Ötletel, beszél.... majd jön a "kimagyarázkodás"......
Érdekes 5 év elé nézünk.....
Coralie
Coralie 2019. 10. 24. 19:26
Előzmény: #30484  Bekre_Pal
#30485
Nem tamogatom sem a kornyt sem az ellenzket, hat errol szol ez az ironia :-)
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2019. 10. 24. 17:50
Előzmény: #30483  Coralie
#30484
ez egy kormánytámogató multinick önmagával beszélget paródia performansz? szórakoztató :)
Coralie
Coralie 2019. 10. 24. 17:43
Előzmény: #30482  Coralie
#30483
Az lehet a baj, hogy az atlag magyarok nagyon tajekozatlanok iskolazatlanok, befolyasolhatoak, es befolyasoltak. Sokszor ferde az ertekiteletuk, es kicsit csorda nepseg, meg nagyon hiszekenyek is. Talan 50 -60 ev mulva jobb lesz. Ki tudja? Mivel en 50 vok. valoszinuleg mar nem fogom megtudni! Inkabb mashova koltozok, olyan sok szep hely van a vilagban!
Coralie
Coralie 2019. 10. 24. 17:39
Előzmény: #30481  Coralie
#30482
Igen az jo otlet, de lehetne pl. Bilanyi Bibiana, nagyon okos, jo kapcsolatai vannak, es nem autokratikus, es meg becsuletes es igazsagos is!
Coralie
Coralie 2019. 10. 24. 17:37
Előzmény: #30480  Coralie
#30481
Igen igazad van Coralie. Peldaul el tudnam kepzelni Polgar Juditot is fopolgarmesternek! Jol tud sakkozni, ami esetleg tehetseget ad a politikai jatszmakhoz! Okos is!

Topik gazda

pampa
3 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek