Topiknyitó: pampa 2015. 09. 13. 07:52

MIGRÁCIÓ, EU-ból való kilépés ,napi hírek, Magyarország  

Lassan el kell kezdeni elemezni ezt a lehetőséget is,hiszen teremthet az EU olyan új feltételrendszert ami miatt már egy olyan ország amelyik nemzetállamként képzeli a jövőjét nem maradhat a közösségen belül.

A migráns kérdés nagyon időszerűvé teszi ezt a lehetőséget,hogy számolni keljen vele.


Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
euler 2019. 07. 31. 10:25
Előzmény: #27438  Phylaxa
#27440

Konkretizálnád ezt a magyar rendőrség adatszolgáltatására?
(lentebb linkeltem)
Phylaxa 2019. 07. 31. 10:24
Előzmény: #27425  badsector1
#27439
Ki állította, hogy tudom? Bizony megnézném az arcát, amikor közölnék vele a valóságot. Most mi jön majd? Megint nácik lesznek a németek, mert elegük lesz a hazugságokból és normálisan szeretnének élni? Ja nem. Hiszen most a Fasiszta faszság az új pecsét ha jól értelmezem. Vagy most egész Európa lesz fasiszta? Ez a nagy jakobinus terv? :)
Phylaxa 2019. 07. 31. 10:20
Előzmény: #27424  euler
#27438
Nem. Te nem érted. Te statisztikákkal jössz, amik nem lehetnek valósak, hiszen tiltás alatt áll nagyon szemszög. Nekem tolhatod a sódert a svédekről, tudom, hogy hogyan éltek 30 évvel ezelőttig és azt is, hogy szeretnének ugyanolyan csendben és békésen élni, de nem tudnak. Én tudom, hogy nem bolondultak meg, hiába akarja a statisztika ezt mutatni. Amit én állítok, hogy  statisztika és a valóság köszönőviszonyban sincs egymással. 
signal2
signal2 2019. 07. 31. 10:16
Előzmény: #27435  Phylaxa
#27437
Ott lentebb linkeltem neked egy cikket.Pont itt vársz ilyen részletes adatokat, amikor itthon olyan nyilvánvaló adatokat nem lehet megnézni, hogy hány nyugdíjas van éppen, vagy mekkora a medián bér?Egyébként tessék, olvasgasd:
https://www.bka.de/DE/AktuelleInformationen/StatistikenLagebilder/Lagebilder/KriminalitaetImKontextVonZuwanderung/KriminalitaetImKontextVonZuwanderung_node.html
Phylaxa 2019. 07. 31. 10:15
Előzmény: #27422  Peterbond
#27436
Állj! Én vagyok az aki azt állítja, hogy nem tudhatja a pontos adatokat. Te vagy az, aki azt állítja, hogy de igen. Ne told rám a hülyeségedet! :)
Phylaxa 2019. 07. 31. 10:13
Előzmény: #27420  signal2
#27435
Na ha nincs, akkor írd be a pontos bűnözési adatokat származási országonként, vallásonként és bűncselekmények csoportjaiként, mondjuk ebben az évben.  Szabad a pálya, tolhatod. :)
rockmaster 2019. 07. 31. 10:11
#27434
Orbán Viktor megint fapadossal utazott
https://index.hu/belfold/2019/07/31/orban_viktor_mniszterelnok_wizz_air_fapados_legitarsasag/
Orbán Viktor megint a Wizz Air járatát választotta, ezúttal oroszországi nyaralásáról tért haza a diszkont-légitársaság gépével, írja a Hvg.hu. Bár a hazaérkezésről ezúttal nem közöltek fotót, a lap birtokába került fénykép szerint a miniszterelnök magánrepülő helyett egyszerű turistaként fapados géppel utazott. Úgy tűnik, Orbán Viktor egyre jobban kedveli a repülés visszafogottabb módját, két hete Milánóból repült haza szintén a Wizz Airrel.  Azzal a légitársasággal, amelyik a közelmúltban az utasok lehúzása, a járatok késése és a többször a repülőtéren rekedt utasok miatt egyre több vizsgálattal néz szembe.
Sokáig tartott minden offshore maffia pénzt ellenőrizni :)
Phylaxa 2019. 07. 31. 10:09
Előzmény: #27419  signal2
#27433
Hát hogy a fenébe ne maradna csak beszéd. Mindenki csak beszél, aztán valahogy lesz majd. Így működik nem? Teljesen felesleges odafigyelni bármire is. :)
SeldonKuper 2019. 07. 31. 08:53
Előzmény: #27429  badsector1
#27431
Na ja akinek szentírás az UNIOs hazugság, azzal nem lehet mit kezdeni, ha az igazságot kell kideríteni.
SeldonKuper 2019. 07. 31. 08:51
Előzmény: #27426  badsector1
#27430
Ehhez a kérdéshez neked már nagyobb politikai felkészültséggel kell rendelkezned.
Igyekezz, hogy olyan helyzetbe kerülj, mint az Orbán Viktor! 
Azután remélem közszereplőként minden olyan szép dolgokkal szembesülhetsz mint az Orbán.
Addig viszont!Nem lehetsz nicaraguai. Borzalmas!
badsector1
badsector1 2019. 07. 31. 08:48
Előzmény: #27418  Phylaxa
#27429
"Értsd már meg, hogy tilos ezeket a statisztikákat közölni. Mit nem értesz ezen? Tiltva vagyon az EU-ban. "
  
Te tudod, hogy mi van abban a tiltott statisztikában?
badsector1
badsector1 2019. 07. 31. 08:44
#27428
"Az eritreai férfi Svájcban élt, házas, 3 gyerek apja, és idén még pszichiátriai kezelés alatt is állt a svájci hatóságok szerint."
SeldonKuper 2019. 07. 31. 08:44
Előzmény: #27425  badsector1
#27427
Felesleges az okoskodás senki nem tud semmit.
Azzal, hogy csak egy szót feleslegesen ismételgetünk, az még nem jelenti azt, hogy annak van igaza aki 10x is elismétli.
Ha mindenáron ignorálni szeretnéd Philax véleményét, ahhoz nem elég, hogy személyeskedéssel, tudás nélkül (Előbányászott, de igazolhatatlan statisztikával) macerálod napokon keresztül. 
Ugyanúgy nem tudod mit gondol Merkel ( oktalan), mit adnak ki a statisztikusok, amiknek van-e hitele.
Mivel valamilyen politikai célból készülnek a "statisztikáik"! 
Ha igaza van Philaxnak fejreállhat a  személyeskedés az irányában. 
Ezzel azt mondom, nem tudod, hogy Philaxnak igaza van-e! Nem tudod!
badsector1
badsector1 2019. 07. 31. 08:34
#27426
"Managua korábban az Interpolhoz fordult, hogy adjon ki nemzetközi elfogató parancsot Funes ellen. Az ügyészség azzal vádolja őt, hogy terebélyes hálózatott épített ki állami pénzek ellopására, és több mint 350 ezer dollár (közel százmillió forint) elsikkasztásához és tisztára mosásához volt köze.
A nicaraguai állampolgárság odaítélését Funesnek bírálták az ellenzék vezetői és emberi jogi szervezetek is."
  
Mikor lesz már nicaraguai állampolgár orbán?
badsector1
badsector1 2019. 07. 31. 08:11
Előzmény: #27417  Phylaxa
#27425
"Merkel sem hiszi el amit kiadnak, ebben biztos vagyok."
  
Te jobban tudod, hogy mit hisz Merkel, mint ő maga?
euler 2019. 07. 31. 02:06
Előzmény: #27418  Phylaxa
#27424

Értem én.
A valós adatokat csak Te és Pitcairn ismeritek, de mivel "tiltva vagyon", nem áruljátok el!
.
Ebből következik, hogy a police.hu is hamisítja az adatokat?
Igaz régebben napi bontásban tette közzé az illegális határátlépőket, aztán áttért a hetire és hozzácsapta a visszakísérteket és az eljárás alá vontakat is. (Ne zavarjon, hogy kissé zavarosak a kategóriák). Így már kevesebb lyuk, azaz nulla érték van a grafikonon.
Na, a lényeg pedig az, hogy mivel emberekről van szó és lelkiismeretes ügyintézőkről, ezek az adatok mennek tovább a "nagy" statisztikába. (Hacsak a soros féle gyíkemberek ugye ..., hagyjuk!)
http://www.police.hu/hu/hirek-es-informaciok/hatarinfo/illegalis-migracio-alakulasa?weekly_migration_created%5Bmin%5D=2019-01-01+00%3A00%3A00&weekly_migration_created%5Bmax%5D=2020-01-01+00%3A00%3A00
Peterbond 2019. 07. 31. 01:49
Előzmény: #27413  Phylaxa
#27423
"Te öregem nicket fogsz cserélni abban a pillanatban, amikor kiderül majd, hogy milyen bűnterületeken és mennyien követtek el milyen súlyos bűncselekményeket és melyik országból és vallásból valók. "
.
Akiket en belinkeltem 2017 bol mind magyar ebbol kifolyolag kereszteny volt. A nemetet a vonat ala loko "migrans" meg egy ortodox kereszteny eritreai volt aki 2008 ota elt es dolgozott svajcban. Nala sem a kultura sem a beileszkedes volt a gond hanem pszikes kezeles alatt alt kvazi bekattant. Ahogy pl magyar emberek is. .
"Német hírportálok beszámolói szerint a svájci hatóságok ismertették, hogy a gyanúsított az év eleje óta betegállományban volt pszichés gondok miatt és kezelés alatt állt. Az ortodox keresztény felekezethez tartozó férfinek nem volt komolyabb rendőrségi ügye, egészen múlt hét csütörtökig, amikor rátámadt szomszédjára, majd elmenekült az országból."
.
Szoval min is fogok meglepodni? Azon hogy a szegenyebb retegekben magasabb a bunozes? Vagy hogy kulturak talalkozasakor lesznek surlodasok es nezetbeli kulonbsegek ( pl Kenderesi ur esete alig egy hete koreaban ).
.
En probalom realisan latni a vilagot es nem egyoldaluan feketere festeni es bunbakott kialtani valamire.
.
Majd ha jobb lesz akar az ongyilkossagi mutaton akar a gyilkossagi mutatonk legalabb EGY hanyatlo nyugati allamenal akkor folytassuk ezt a beszelgetest milyen szornyu a kozbiztonsag kint
Peterbond 2019. 07. 31. 01:22
Előzmény: #27418  Phylaxa
#27422
Mi van tiltva? Marmint tudom hogy te HISZED hogy titkolnak mindent eloled csak kerdem akkor honnan tidod te a valos adatokat? Valaki szivarogtatott a nagy EU osszeeskuvesben?
Peterbond 2019. 07. 31. 01:20
Előzmény: #27413  Phylaxa
#27421
Persze persze tudom. EGESZ europa titkol mindent es minden adat hamisitva van. 10 evre visszamenoleg mert tudtak hogy 2015 tol te errol fogsz itt a forumon pattogni.
.
Hagyjuk en a vilagosszeeskuveseket meghagyom pitcairn nak. 

Topik gazda

pampa
3 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek