Topiknyitó: pampa 2015. 09. 13. 07:52

MIGRÁCIÓ, EU-ból való kilépés ,napi hírek, Magyarország  

Lassan el kell kezdeni elemezni ezt a lehetőséget is,hiszen teremthet az EU olyan új feltételrendszert ami miatt már egy olyan ország amelyik nemzetállamként képzeli a jövőjét nem maradhat a közösségen belül.

A migráns kérdés nagyon időszerűvé teszi ezt a lehetőséget,hogy számolni keljen vele.


Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
rockmaster 2019. 05. 13. 08:59
Előzmény: #23593  pampa
#23600

Ez a legfrissebb, amit találtam, 2016, tehát a népvándorlás csúcspontján:
https://ec.europa.eu/eurostat/statistics-explained/index.php?title=File:Intentional_homicides,_2016_(police-recorded_offences_per_100_000_inhabitants).png
Magyarország az 5. (!!!!).
aquila. 2019. 05. 13. 08:45
Törölt hozzászólás
#23599
aquila. 2019. 05. 13. 08:39
Törölt hozzászólás
#23598
signal2
signal2 2019. 05. 13. 08:26
Előzmény: #23590  pampa
#23597
Ha közpénzen magáncélra értelmetlen dolgot építünk, az mindenképpen a közpénz elherdálása.
A jelenlegi kormányzat alatti papírra való költéseket nagyvonalúan figyelmen kívül hagyod, van belőle dögivel.
signal2
signal2 2019. 05. 13. 08:20
Előzmény: törölt hozzászólás
#23596
Az eset a nemzetközi sajtóban is benne van, megtörtént. De pl. az illegális bevándorló kifejezés csak a magyar verzióban szerepel. (Agymosásról persze szó sincs, biztos csak véletlen.)
signal2
signal2 2019. 05. 13. 08:11
Előzmény: #23593  pampa
#23595
"Menekültszálló", "migráns", "illegális bevándorló"
.
Akkor most melyik, miért keveri, miért nem tisztázza? 
aquila. 2019. 05. 13. 08:08
Törölt hozzászólás
#23594
pampa 2019. 05. 13. 07:50
Előzmény: #23591  pampa
#23593
"A hatóság emberei szombat délelött mentek ki a Münchentől 100 kilométerre található migránsközpontba, mivel egy 31 éves nigériai nő meghalt a helyszínen. A rendőrök szerint forrt a hangulat a menekültszállón, miközben 40-50 migráns próbálta megakadályozni, hogy az elhunyt testéhez hozzáférjenek a hatóság emberei. A rendőröket szóban inzultálták, majd kövekkel és különböző tárgyakkal kezdték dobálni.
Mivel a helyzet kezdett eldurvulni, a helyszínre érkezett további 20 rendőrautó és 50 rendőr. A több mint három órás „egyezkedést” követően sikerült elszállítani a nő holttestét. „Stratégiai okokból” megengedték az illegális bevándorlóknak, hogy ők vigyék el a nő holttestét a rá várakozó autóig. A rendőrség szerint nem történt gyilkosság, de a rendőrökkel szemben megnyilvánuló migránserőszak miatt nyomozást indítottak. Egyelőre senkit sem tartóztattak le."
.
.
Történt egy haláleset és az erre szakosodott rendőri egység nem mehetett be helyszínelni!
aquila. 2019. 05. 13. 07:41
Törölt hozzászólás
#23592
pampa 2019. 05. 13. 07:14
Előzmény: #23590  pampa
#23591
Az FB-n megint akad egy érdekes bejegyzés.
.
Egy Tiborcznak címzett fizetési meghagyás 13 MRD-ról az ELIOS ügy kapcsán a magyar nép nevében.
Jávor Benedek aláírásával.
Bizonyítható, hogy nem 100% tulajdonos a cégben
Bizonyítható, hogy mennyi osztalékot vett ki a cégből.

ez ha bíróság elé kerülne ugyan kimerítené e a "valótlanságot írtam" fogalmát?
.
 vagy ez is a szólásszabadságba tartozna?
pampa 2019. 05. 13. 06:56
Előzmény: #23588  Bekre_Pal
#23590
és megcsodáltam magam is a közpénz lopásának ezt a pompásan giccses mauzóleumát, bevallom."
.
Érdekes.. ez közpénz lopás.....
de amikor MRD-ért tartanak a HHH rétegnek felzárkóztatási programokat 0 sikerrel az nem közpénz lopás.....
esetleg a szenvedélybetegeknek és más problémával élők számára.....
a betegek száma sem csökken, a problémásoké sem... de rengeteg közpénzt "loptunk" el erre a célra.....
.
 És mi maradt  közpénz után?
csak a probléma amire elköltöttük.....
.
 de ha közpénzen ÉPÍTÜNK az LOPÁS!

volt kormány aki "papírra" költött 
és van kormány aki "téglára".
.
 a választók pedig 4 évente eldönthetik, hogy ki "költsön" !
Peterbond 2019. 05. 12. 19:12
Előzmény: #23587  qpec
#23589
Miért nem piramist építettünk belőle 50 milliárdért. Az is munkát ad és biztos nagyon impozáns lenne. Haszna meg kb pont ugyan annyi mint a 8 év alatt 2 NB1-es futballista újjoncot nevelő Felcsút. ( Alig egy hete prezentált Csányi a témában az MLSZ közgyűlésén ).A legalacsonyabb a kisvárdával holtversenyben. Még a DVTK is ennek a 4-szeresét tudta felmutatni.
.
Ez már akkor gáz lenne ha történetesen Kispesten lenne az akadémia. Na de hogy az egészet levitték egy világvégi faluba csak azért mert ott él a minisztereelnök. A párhuzam Csauval eléggé adja magát.
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2019. 05. 12. 19:05
Előzmény: #23587  qpec
#23588
Annyira nem érdemes. Bár én egyszer arra kanyarodtam Balatonfüred felé menet, és megcsodáltam magam is a közpénz lopásának ezt a pompásan giccses mauzóleumát, bevallom.
qpec 2019. 05. 12. 18:59
Előzmény: #23584  Peterbond
#23587
"Az is teljesen véletlen hogy Felcsút egy kis falu mostanra 50 Milliárd támogatást szerzett CSAK focira és a miniszter elnök is ebben a faluban lakik."
Nem akarok kekeckedni,de meg kell nézni,mi épült a faluban és hány embernek ad munkát.Igaz a z 50 Yard nem a faluba,hanem az" akadémiára" ment.Az valóban minőségi építmény,csak a funkcióját nem látja el.Miért is várunk csodát a magyar focitól?Öcsi bácsiék csapata óta nem volt igazán qalitásos társaság,nem is lesz!
Focizni nem szerettem,nem is tudtam,de kereskedni kell,ezt űzöm.A foci több szót sztem nem is érdemel.Magát az építményt egyszer meg kell nézni,érdemes.
HS!!!
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2019. 05. 12. 18:25
Előzmény: #23584  Peterbond
#23586
Szerintem a fideszesek annyira híján vannak a kognitív képességeknek (azt ugye mégse írhatom moderatíve hogy csonthülyék), hogy többségükben azt se tudják hogy Brüsszel egy város. Szerintem amikor mennek hazafelé az egész napos trollmunkából, közmunkából meg a minimálos melóból és miközben a közszolgálati média a kocsiban hányja az epét és felnéznek a plakátra, amin megint üzenünk Brüsszelnek, azt gondolják, hogy Kovács Brüsszel, a Soros valamikori padtársa egy jó nagy geci.
sanka 2019. 05. 12. 18:21
Előzmény: #23584  Peterbond
#23585
Hiába, ide kár.
Peterbond 2019. 05. 12. 18:18
Előzmény: #23579  pampa
#23584
"teljesen értelmetlen!
az emberek ettől sokkal értelmesebbek !"
.
perszee. Egyes értelmes emberek itt azt mondják hogy Brüsszel azzal hogy azt mondja a migrációnak renddezettnek kell lennie bevlottá hogy emberekeakarnak betelepíteni. Ugyanezen mondat Orbántól természetesen már teljesen mást jelent. Az hogy ha mi Ukrán munkásokat fogadunk azok Vendégmunkások. Ha ugyanezt a Német miniszter mondja egyből igazolva látjátok hogy ezért volt 2015-ben a nagy migrációs vonulás.
.
Ja TE is és más is minden mögött összefüggést lát de az Teljesen véletlen hogy Orbán Veje állami beruházáson 35 milliárdos vagyonra tett szert és Mészáros Lőrinc a miniszterelnök barátja az ország LEGGAZDAGABB embere lett. De ez teljesen független. Az is teljesen véletlen hogy Felcsút egy kisfalu mostanra 50 Milliárd támogatást szerzett CSAK focira és a miiniszterelnök is ebben a faluban lakik.
.
De persze ezen emberek sokkal értelmesebbek mint hogy iilyen manipulációnak felüljenek így kár is írnom igaz?
Peterbond 2019. 05. 12. 18:12
Előzmény: #23580  pampa
#23583
"Erkölcsi kötelességünk visszaadni ezen emberek számára otthonukat és országukat. Nem lehet az a célunk, hogy új európai életet nyújtsunk számukra."
.
Ezzel is egyetértek. Nem lehet az a cél hogy mindenkinek európai életet biztosítsunk. Nem is célja az EU-nak sem.
Peterbond 2019. 05. 12. 18:11
Előzmény: #23579  pampa
#23582
"idéztél egy Orbán beszédből és kiemelted azt a részt ami szerinted ellentmondás...."
.
Idéztem egy beszédet és kiemeltem ami szerintem nagyon fontos belőle és egyet is értek vele.
.
Arról nem tehetek hogy a TE véleményeddel elllentmondásban van. Ha manipulálni szerettem volna azt teszem amit te és pl az origo is Ujhelyi beszédénél. Nehéz manipulálni valamivel ammit teljes egészében teszek fel nulla kkommentárral.
ts3 2019. 05. 12. 18:00
Előzmény: #23574  pampa
#23581

Az hogy létezik élményalapú oktatás, az nem azt jelenti, hogy Magyarországon ezt használják a közoktatásban.
Remélem segítetem.A kötekedésből nem kérek, he nem érted a szöveget akkor kérj segítséget borzitól.
Ma már kimerítetted a kötekedés keretedet, én szóltam.

Topik gazda

pampa
3 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek