Topiknyitó: pampa 2015. 09. 13. 07:52

MIGRÁCIÓ, EU-ból való kilépés ,napi hírek, Magyarország  

Lassan el kell kezdeni elemezni ezt a lehetőséget is,hiszen teremthet az EU olyan új feltételrendszert ami miatt már egy olyan ország amelyik nemzetállamként képzeli a jövőjét nem maradhat a közösségen belül.

A migráns kérdés nagyon időszerűvé teszi ezt a lehetőséget,hogy számolni keljen vele.


Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
sanka 2019. 05. 11. 13:38
Előzmény: #23539  pampa
#23540
Minden fidesz ellenes bírálatot betiltanál ugye,  hamarosan ott fogunk tartani.
pampa 2019. 05. 11. 13:31
Előzmény: #23538  euler
#23539
AZ ELMÚLT 15 ÉVBEN NAPI 2 MILLIÁRD FORINTOT KAPTUNK AZ UNIÓTÓL. EZEKNEK A PÉNZEKNEK A JELENTŐS RÉSZÉT AZONBAN NEM AZ ORSZÁG JAVÁRA, HANEM A FIDESZES ZSEBEK KITÖMÉSÉRE FORDÍTOTTÁK."
.
 Én nem gondolnám, hogy ez alapján nem lehetne perelni!
Remélem lesz valaki aki elindít egy próbapert.
Tudom az lenne a magyarázat, hogy akinek nem inge ne vegye magára.....
de....
 ez alkalmas arra, hogy aki ebben a 15 évben EU pályázatot nyert azt rossz fényben tüntesse fel..... 

de már csak azért is érdemes lenne perelni, hogy szülessen egy ítélet arról, hogy ezt lehet mondani nagy nyilvánosság előtt!   :))))
euler 2019. 05. 11. 13:25
Előzmény: #23537  pampa
#23538

Kétféle EU pályázat nyertes van:
az egyik aki már a beadás előtt tudja, hogy nyerni fog
a másik aki rágja a körmét az eredményhirdetésig, hogy fog-e nyerni.
Az első nem perel, mert vaj van a fején, a második sem perel mert többnyire egyetért a kisfilmmel (másrészt esetleg a perköltség elviszi a támogatást :) )
Szóval, ez az "előadás" érdeklődés hiányában elmarad. (Egyelőre).
pampa 2019. 05. 11. 13:06
Előzmény: #23536  euler
#23537
bárki perelhet aki nyert EU pályázaton.

remélem valaki egy próbapert megindít.
nagy nyilvánosság előtt elkövetett hitelrontás címén pl.
euler 2019. 05. 11. 12:39
Előzmény: #23534  pampa
#23536

Pereljen akinek "fideszes a zsebe"!
De így, hogy kikockázták az arcokat... :)
https://www.facebook.com/momentum.mozgalom/videos/2353160958298030/
pampa 2019. 05. 11. 09:21
Előzmény: #23533  pampa
#23534
Bár többször is lepattant Hadházy Ákos a közszolgálati médiáról a Európai Ügyészséghez történő csatlakozást népszerűsítő reklámfilmjével, most mégis muszáj leadnia a közmédiának a reklámot.
Dobos Menyhért a közmédia egyik vezetője korábban kategorikusan kijelentette, hogy nem fogják leadni a reklámot, mivel az szerinte „médiajogi értelemben nem tartalmaz konkrét közérdekű információra vonatkozó tájékoztatást, tartalmát tekintve a nézőre kíván politikai kérdésben – többek között a kormányzat bírálatával – hatást gyakorolni.”
Most mégis le kell hogy menjen a reklám a Duna TV-n, ugyanis a Momentum élve a jogával, hogy közmédiában politikai reklámokat jelentessen meg, saját kampányfilm helyett a vitatott reklámot adatja le. "A 37 másodperces kisfilm rögtön belecsap a lecsóba, a közmédia lógója után a következő szöveget hallhatják a nézők:
.
"AZ ELMÚLT 15 ÉVBEN NAPI 2 MILLIÁRD FORINTOT KAPTUNK AZ UNIÓTÓL. EZEKNEK A PÉNZEKNEK A JELENTŐS RÉSZÉT AZONBAN NEM AZ ORSZÁG JAVÁRA, HANEM A FIDESZES ZSEBEK KITÖMÉSÉRE FORDÍTOTTÁK."
.
 Egy próbát ez is megérne a független bíróságon!
Feriék sorra nyerték a pereket valótlanság sugallása miatt.
Ez a megállapítás is feszegeti ennek a határát.
pampa 2019. 05. 11. 09:11
Előzmény: #23532  pampa
#23533
"Két ezüst és négy bronzérmet szereztek magyar diákok a kémiai diákolimpián"
.
hála a "lepusztított" oktatási rendszernek.....
pampa 2019. 05. 11. 09:03
Előzmény: #23531  euler
#23532
bizony.....
 kihívta az összes induló európai párt vezetőjét vitára?
esetleg csak Orbán érte ez a megtiszteltetés?

független moderálás?????   :))))
Orbántól független moderálás.........  :))))
euler 2019. 05. 11. 08:41
Előzmény: #23530  pampa
#23531

Azt a vitát tényleg érdemes visszanézni, hogy megértsük miért csak baráti médiával áll szóba Orbán már 13 éve. :)
Most itt lett volna az alkalom, hogy független moderálással népszerűsítse elveit, nyilvánosan "lemossa" a brüsszeli bürokratákat. De biztonságosabb messziről ugatni a holdat.
Maradt a szokásos "politikai korrektségnek álcázott izzadságszagú gyávaság".
Inkább az a kérdés, hogy "mi a francért is kellene egy csúcsjelöltnek egy félázsiaivá züllesztett kelet-európai kisország miniszterelnökével vitáznia, vagy miért gondolja bárki azt, hogy ők egy súlycsoportban és azonos versenyszámban versenyeznek." Mert nem.
pampa 2019. 05. 11. 07:39
Előzmény: #23515  pampa
#23530
"„Frans Timmermans vállalja a nyilvános vitát Orbán Viktorral, az Európa-ellenes újfasiszták, populisták és nacionalisták zászlóvivőjével. Úgy látszik azonban, hogy Orbán egy gyáva, O1GY.  Bár előszeretettel foglalkozik Frans Timmermans személyével, Orbán most sajtófőnöke mögé bújva azt üzente, hogy nem vitázik.
Miniszterelnök Úr! Hová tűnt önből a magyar virtus? Legyen végre férfi és álljon ki, ha annyira nagy legénynek hiszi magát! Vagy inkább arról van szó, hogy egy nyilvános vitán nem hazudozhat összevissza?”
.
Orbán nem pályázik arra a posztra amire ő!
Akkor miért kellene vitázniuk?
A másik butaság, hogy nyilvános vitán nem lehet hazudni!  
Javaslom az MSZP-nek, hogy nézze vissza a 2006-os Gyurcsány-Orbán vitát!
HPeter76
HPeter76 2019. 05. 10. 23:42
Előzmény: #23528  Bekre_Pal
#23529
Te kis ""huncut, én mindenbe támogatni foglak.. nincs elfogultságom..
 Ez a poli fórum nem ebberek osztályzására van kitalálva, aludjatok békével..
 Mit is akartam mondani ::)))Politikusok eszik egymást(minden választás előtt ez a menű) -----nekünk kell példát mutatni..
 Felülemelkedünk ezen... Amúgy meg bocs. véletlenül magara vette volna valamelyikőtök..
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2019. 05. 10. 22:19
Előzmény: #23519  Peterbond
#23528
Gáz a csávó. Most nem jut eszembe a másik neve, de teljesen jól tud magyarul. Persze relatív, egy nemzethy hozzászóló szintjéhez képest. Ezen a nevén is ki lehet hozni belőle a helyesírást, ha eléggé fel tudod cseszni (meglepően könnyű).
HPeter76
HPeter76 2019. 05. 10. 21:59
Előzmény: #23526  HPeter76
#23527
Úgy voltak ezzel,mért harcoltak akkor!! LÁSSÁK MÁR AZ EREDMÉNYÉT..
 ***
Soros meg a Háború ""tisztogató művelet része!! Legnagyobb azonali menekült áradat támogató/útmútatója...Háború veszteseit HÍVATOTT KEZELNI SZERVEZETEIVEL EGYETEMBE! 
 De vehetem úgyis mind két párt DEMOKRATÁK/REPUBLIKÁNUSOK megvannak vele!!
::))) jaj vagy ez tulzás Mexikó ""Soros Expessz"" nem igy mondanák!!
HPeter76
HPeter76 2019. 05. 10. 21:47
Előzmény: #23525  HPeter76
#23526
-Ítt pesten mondták mikor rajtunk keresztük mentek át (2015 vagy 200ez Migráns) MÁR RÉGEN AZ ANGOLOK KIMENEKÍTETTÉK A JAVA KÉPZETT/TANULT EMBEREKET!!!
 Nem csaptak ebből nagy Hírt!!! Sérti az emberi jogokat.. :::))))
 
HPeter76
HPeter76 2019. 05. 10. 21:42
Előzmény: #23523  Peterbond
#23525
-kiverte SZÉT ŐKET, NEM HELYISMERET KELL NEKEM.. Mindég a bajok gyökerét keressük 
meg  -Mi vezette Őket odáig mindenki ELJÖN.. 
 Válasza a népvándorlást minden bajával/nyűgével..
 Angolok szerintem ítt is harcolhattak!! na azok nem tétováztak:):)
 Sziría Fővárosába 2015  (nyarán)leszálltak, jó ez előre megbeszélt lehetett
 Egy repűlőre való képzett embert elvittek magukkal.. (tetszett-e vagy nem Eus tagoknak)
 -Ha már a harcokba részt vettek (úgy voltak ezzel) megilleti Őket! Németeknek persze nem
 derogált a dolog!!!
***
 Rencsinálás, Rendcsinálás na ez is balul sűlt el!!
HPeter76
HPeter76 2019. 05. 10. 21:29
Előzmény: #23523  Peterbond
#23524
semmi baj..
Peterbond 2019. 05. 10. 21:27
Előzmény: #23522  HPeter76
#23523
1. Pampának írtam.
.
2. Allepo egy város Szíriában. A legnagyobb volt illetve a harcok központjában volt.
HPeter76
HPeter76 2019. 05. 10. 20:41
Előzmény: #23520  Peterbond
#23522
-miközöm nekem Alepó csodatudja milyen Brigád(legyen Ország) amivel Obamáék háborúztak  még meg bevonta(felhasználta)az Eus vezető országokat is hozzá!!-bocs.  saját céljaik eléréséhez,mi meg Önként  HÍTTÜNK NEKIK!
Kinek kellene a tanúságot leszűrni... Aki részt vett a háborúba..-Kérték az Egyiptomiak SZÁLLJÁK MEG ŐKET!!!
  -na erről se hallottam!! (Menjen oda rendet csinálni USA erről aztán sose halottam,vigye oda az Eus brigádokat is) Ilyet kilátott, még az lesz Behívták USÁ-át Egyiptomba..
Megyünk demokráciát építeni bocs.Ezt is megetették velünk!!!
Demokráciáért harcolni Egyiptomba..
 Hu,de jó hangzik...
HPeter76
HPeter76 2019. 05. 10. 20:27
Előzmény: #23520  Peterbond
#23521
-na persze,mű hívatkozás az első.. nagyon Ismerem már tőletek... persze csak a Ti szemléletekkel tudunk előre jutni... ne gyötörd magad..

Topik gazda

pampa
3 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek