Topiknyitó: pampa 2015. 09. 13. 07:52

MIGRÁCIÓ, EU-ból való kilépés ,napi hírek, Magyarország  

Lassan el kell kezdeni elemezni ezt a lehetőséget is,hiszen teremthet az EU olyan új feltételrendszert ami miatt már egy olyan ország amelyik nemzetállamként képzeli a jövőjét nem maradhat a közösségen belül.

A migráns kérdés nagyon időszerűvé teszi ezt a lehetőséget,hogy számolni keljen vele.


Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
pampa 2019. 05. 10. 10:52
Előzmény: #23457  signal2
#23460
Viszont a menekültkérelmét ettől mindenhol be kell fogadni, és el kell bírálni. És még az is LEHET, hogy Törökország nem tudja azokat a jogokat biztosítani az ott lévő menekülteknek, amelyek az emberi jogi vagy akár a menekültekről szóló egyezményekben van, tehát VAN MIT MÉRLEGELNI az onnan érkezők esetében. Az meg teljesen nyilvánvaló, hogy Görögországnak nem volt kapacitása minden eljárás lefolytatására."
.
 be sem adták a macedónoknál, szerbeknél!!!!!
Nálunk egy része beadta és azután ILLEGÁLISAN !!!!! elhagyta az országot!
.
 AZ EU ezen emberek közül EGYEL szemben sem járt el jogi úton!!!!!!

Szerinted az az EU magatartás mire ösztönzi a még az induláson gondolkodókat?
.
és a tegnapi nyilatkozat után már arról is értelmetlen beszélgetni, hogy ezt szervezik vagy tervezik.....
.
és ott ülsz fordítva a lovon..... hogy nálad az "érkezők" akarata fontosabb mint az "itt élők" akarata....

 lehet mellébeszélni... de értelmetlen.
signal2
signal2 2019. 05. 10. 10:51
Előzmény: #23458  Törölt felhasználó
#23459
Erre az egy félmondatra kattantál ré, hogy nem Soros szervezi a migrációt.
Mindent elmond.
Hasfogós röhögés. 
Törölt felhasználó 2019. 05. 10. 10:49
Előzmény: #23457  signal2
#23458
A szokásos marhaságod,ami a buta naivitásodra,és a hamis vagy féligazságokra épülő hírekből,statisztikákból ered,meg persze a keményvonalas sorosista,megfellebezhetetlen ideológiádból.
.
Azt írod,hogy nem Soros szervezi a migrációt,akkor hogy lehet az,hogy a migránsokat szállító hajók egytől egyig az ő finanszírozása alatt állnak? Az álcivil szervezeteinek a legfontosabb prioritása a migránsok segítése,a kitoloncolás megakadályozása.Pár napos hír,hogy a Helsinki Bizottság megakadályozta 11 afgán migráns visszaszállítását Kabulba.Te hol élsz ember amikor ekkora ökörségeket írsz? Nagyon idegesítő már.
signal2
signal2 2019. 05. 10. 10:41
Előzmény: #23456  pampa
#23457
Helló, én nem azt mondom, hogy nem illegálisan lépett át országhatárokat. Ez úgy lejött neked?
Viszont a menekültkérelmét ettől mindenhol be kell fogadni, és el kell bírálni. 
És még az is LEHET, hogy Törökország nem tudja azokat a jogokat biztosítani az ott lévő menekülteknek, amelyek az emberi jogi vagy akár a menekültekről szóló egyezményekben van, tehát VAN MIT MÉRLEGELNI az onnan érkezők esetében. Az meg teljesen nyilvánvaló, hogy Görögországnak nem volt kapacitása minden eljárás lefolytatására.
HA feltűnt volna, én elsősorban az olyan képtelenségeket bírálom, hogy Soros szervezi a migrációt, migránsokat akarnak Magyarországra telepíteni, illetve, hogy szóban bevándorlásellenesek vagyunk, de közben a valóság az, hogy a magyarok kivándorolnak innen, migránsok meg be. És nagy számban. Emellett keresztbe fekszünk minden olyan nemzetközi megállapodásnak, ami az illegális migráció visszaszorítását célozza, inkluzíve kibocsátó országok megsegítése, közös határvédelmi finanszírozás megemelése.
pampa 2019. 05. 10. 10:30
Előzmény: #23453  signal2
#23456
nem ismerem az ide vonatkozó ENSZ szabályozást???????

erről beszélünk már 2015 óta!
te is ezerszer leírtad:
JOGA van elmenekülni!
én ezt ezerszer megerősítettem!
Joga van elmenekülni!

a "távolságon" tér el a véleményünk!!!!!

szerinted bárki bárhová menekülhet, ha a hazájában háború zajlik.
szerintem csak az első biztonságos országba menekülhet el.

és az előbb ezt próbáltam elmagyarázni... amit te elegánsan átlapoztál....
.
milyen ENSZ felhatalmazás alapján lépte át a görög-macedón határt?
milyen érvényes ENSZ felhatalmazás alapján lépte át a macedón határt távozáskor?
mi alapján lépett be szerbiába?
onnan mi alapján távozott TÖMEGESEN Magyarországra?
.
 látod.... ezt ellapoztad....

ilyenkor szokott jönni a jóérzés, a keresztényi szeretet, emberiesség.... stb....
pampa 2019. 05. 10. 10:23
Előzmény: #23452  euler
#23455
vigye az ENSZ székházba.
. pl. az is megoldás egy ilyen kivételes esetnél.
pampa 2019. 05. 10. 10:22
Előzmény: #23451  bigyula
#23454
amennyiben arra van jogosultsága, hogy bemenjen a felségvízre menteni akkor arra is kell hogy legyen hogy partra tegye a kimentetteket.
amit írtál az így féligazság.
esetleg értesítheti az ottani partiőrséget és átadja a kimentetteket.
signal2
signal2 2019. 05. 10. 10:13
Előzmény: #23450  pampa
#23453
Semmiről nem mutattad be eddig, hogy nem úgy van, ellenben állandóan visszatérsz a hibás feltételezéseidből levezetett értelmetlen teóriáidhoz. Nem ismered, és nem is vetted a fáradságot, hogy megismerd az ENSZ, az EU és a magyar vonatkozó szabályozást, azaz full tudatlanul a saját konteóidat ismételgeted csak.
Annak ellenére nem néztél utána dolgoknak, hogy többször belinkeltem neked. 
Nem én vagyok ám komolytalan, öcsém, hanem te. Ez már több komolytalanságnál. Ez az összeesküvés elméleteidbe való menthetetlen beragadás.
euler 2019. 05. 10. 10:09
Előzmény: #23449  pampa
#23452

Te be fogsz kattanni ettől a migránsozástól, vagy már be is vagy.
Mi legyen a hajóval? Legyen szellemhajó Salvini szerint és szerinted. Vonják meg az állampolgárságot a haditengerészektől, vigyék a hajót a menekültekkel ahová akarják. (ill ahová beengednek egy hadihajót. A menekülteket meg akár  a tengerbe is dobhatják, ugyanaz mintha visszaviszik Líbiába őket). 
Az, hogy "nem kellett volna" beavatkoznia a mentésbe, az valószínűleg azt jelenti, hogy hagyni kellett volna megfulladni őket Salvini szerint.
Te tényleg nem érzed, hogy elvakultságodban milyen aljas dolgok (és emberek) mellé állsz?!
bigyula 2019. 05. 10. 10:08
Előzmény: #23449  pampa
#23451

Tudod, egy hadihajó nem köthet csak úgy ki egy másik ország kikötőjében. Pl. ha megjelenne egy amcsi repülőgéphordozó Murmanszkban, vagy egy kínai nagyobb kikötőben, hogy jöttem vízből kimentett embereket kitenni a partra, az elég nagy balhé lenne.
.
Arra van megállapodás, hogy járőrözhetnek Afrika partjainál, de arra nincs, hogy oda vigyék vissza a kimentett/felvett embereket.
pampa 2019. 05. 10. 09:56
Előzmény: #23446  signal2
#23450
kb, ez is mutatja azt, hogy semmi értelme egyesekkel a beszélgetésnek....

felvetettél valamit, bemutattam, hogy az nem úgy van.....

erre te írsz egy értelmetlen általánosítást....

a cáfolhatatlan felvetésre nem reagálsz.....
pampa 2019. 05. 10. 09:54
Előzmény: #23448  euler
#23449
Amikor behajózott a felségvízre akkor még nem volt HADIHAJÓ?
csak akkor LESZ hadihajó ha a kimentetteket a kikötőbe vinné?

 a hajótörötteket a legközelebbi kikötőbe kell vinni.
.
 a szír felségvíz esetén ez mióta Olaszország?
euler 2019. 05. 10. 09:43
Előzmény: #23441  pampa
#23448

Mert olasz HADIhajó!
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2019. 05. 10. 09:42
Előzmény: #23416  Phylaxa
#23447
Természetesen nem csak eu országokba mennek a magyarok.
signal2
signal2 2019. 05. 10. 09:31
Előzmény: #23443  pampa
#23446
A tudatlanokkal való vita egy idő után ide vezet. Mivel az érvelésnek semmi értelme.
_Sigorszky
_Sigorszky 2019. 05. 10. 09:29
Előzmény: #23441  pampa
#23445
csak a szuzuki, csak a fidesz, csak a migráncs, migráncs, migráncs, migráncs, migráncs ….
_Sigorszky
_Sigorszky 2019. 05. 10. 09:27
#23444

"Az EU döntéshozói mind arra várnak, hogyan szavaznak a magyarok május 26-án. Ha a többség Orbánt támogatja, akkor az európai vezetők le fogják vonni az egyenes következtetést: a magyarok nem európaiak, mert nem hajlandók elfogadni a bajnokság szabályait.
Másik metaforával: aki május 26-án Orbánra szavaz, az arra szavaz, hogy újra kelljen útlevél Bécsbe." (magyarhang)
pampa 2019. 05. 10. 09:25
Előzmény: #23442  signal2
#23443
Komolytalan vagy!
signal2
signal2 2019. 05. 10. 09:23
Előzmény: #23437  Phylaxa
#23442
Amiatt van konfliktus, mert Orbán politikai céllal gerjeszti.
pampa 2019. 05. 10. 09:20
Előzmény: #23440  pampa
#23441
ezt sem értem.
Segítséget kértek a mentésükhöz.
A hajó kimentette őket és miért nem vitte a legközelebbi kikötőbe?
Miért akarta olasz kikötőbe vinni őket?

Topik gazda

pampa
3 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek