Topiknyitó: pampa 2015. 09. 13. 07:52

MIGRÁCIÓ, EU-ból való kilépés ,napi hírek, Magyarország  

Lassan el kell kezdeni elemezni ezt a lehetőséget is,hiszen teremthet az EU olyan új feltételrendszert ami miatt már egy olyan ország amelyik nemzetállamként képzeli a jövőjét nem maradhat a közösségen belül.

A migráns kérdés nagyon időszerűvé teszi ezt a lehetőséget,hogy számolni keljen vele.


Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
sanya10 2018. 12. 28. 08:23
Előzmény: #14259  pampa
#14260
Mi a véleményed a kötvényes migráncsról, az rendben van?!
pampa 2018. 12. 28. 07:36
Előzmény: #14255  signal2
#14259
"Várom továbbá azt is, hogy a kormányunk szerint mi lenne az EU-szintű megoldás külön a menekültekre, és külön a migránsokra. Merthogy még ezt sem hallottam tőlük, csak azt, hogy az Bizottság által vázolt megoldási javaslatok miért rosszak. De akár te is leírhatod, hogy mi lett volna a megoldás 2015-ben, amikor közel 2 millióan érkeztek az EU-ba. "
.
.
Százezerszer leírtam én is és más is!
Magyarország Kormánya nem akarja megtiltani egy EU tagállam számára sem, hogy MENEKÜLTET,MIGRÁNST vagy EMBEREKET fogadjon be!
Mi egyet kérünk ez ne legyen MINDEN EU tagállam számára kötelező!!!!!!
Közvetlenül utaztassák a befogadó államok az embereket a hazájukba. Saját erőből és ne az EU KÖZÖS kasszájából !!!!! fizessék az integrációjukat!
.
kb. ez megoldás!
,
És a másik, hogy VÉDENI kell a schengeni országoknak a külső határát!
Aki ezt elmulasztja azt ki kell zárni az övezetből.
goldi 2018. 12. 28. 07:31
Törölt hozzászólás
#14258
sanya10 2018. 12. 28. 04:54
Előzmény: #14255  signal2
#14257
Nyílván nem fog,  mert a kurmánypropagadát kell nyomnia, minden statisztika sorostól való, készítője sorps bérenc.
Peterbond 2018. 12. 28. 00:58
Előzmény: #14250  salve
#14256
Komolyan neha elgondolkodok hogy az olyanok mint te meg Simone mit csinaltak 2015 elott? Mi mozgatta az eleteteket hogy adtatok valaszt a vilag felmerulo kerdeseire a mara teljesen betanult szolamok es agymosas helyett? Hisz akkor meg nem voltak sorosisztak. Akkor mivel indokoltatok a mas velemenyt? Akkor mi vagy ki volt felelos minden rosszert? Kik dolgoztak a magyarok ellen hogy azokat romlasba dontsek gonoszsaguk altal?
signal2
signal2 2018. 12. 28. 00:15
Előzmény: #14254  Törölt felhasználó
#14255

Bakker, van az elérhető statisztika, ami leír egy bizonyos jelenséget, amely alapján azt értékelni lehet, EXAKTAN. Te ezt nem fogadod el, ellenben nem tudsz mást vagy jobbat, amely tudományos alapon értékesebb lenne annál. Bulvárlapokból és propaganda médiákból idézel kiragadott eseteket, amelyek alkalmatlanok egy teljes jelenség leírására. Ezen kívül pedig olyan, a kormányzat által kampány-céllal kitalál szavakat használsz folyamatosan, mint a "bevándorláspárti", "migránssímogató", "Soros-bérenc", "sorosista". Ezek csak a magyar politikai kommunikációs térben kitalált fogalmak, amellyel többek között te rosszhiszeműen, gátlástalanul megbélyegzel, lenézel másokat. És még saját magad mondandóját látod igazolva, amikor valaki a kitaláció ellen tiltakozik.Már észre sem veszed, hogy nem azt mondom, hogy jó a migráció, meg jöjjön mindenki, aki akar, csak a kormány nyilvánvaló hazugságait korrigálom folyton. Neked úgy látszik, ez pont elég arra, hogy sorosistának, meg migránspártinak bélyegezz. Nehéz erre mit mondani. Úgy látszik, ez áll érdekedben.
.
De akkor nézzük konkrétan. Illegális határátlépések száma az EU-ban: 
2015: 1.822.177
2018: 128.449
https://frontex.europa.eu/along-eu-borders/migratory-map/
Ezzel szemben a szerinted így néznek ki ezek a számok: 2015: ..., 2018 ... várom. MEgadom az esélyt, hogy beírd azt a statisztikát, amelynek te is hiszel.
.
Szerintem nem kell sem migránspártinak és sorosistának lenni ahhoz a megállapításhoz, hogy drasztikusan visszaesett az illegális migránsok száma 2015-höz képest. Hallottál ilyen megállapítást a közmédiában vagy a kormány részéről? Egyáltalán hallottál bármilyen statisztikát tőlük? Vagy azt hallani, hogy továbbra is migrációs válsághelyzet van? Ha nem támasztják alá, mi alapján kellene ezt elfogadnom?
.
A kormánynak még azt sem sikerült elmondania, hogy egyáltalán mit ért az alatt, hogy nem leszünk bevándorló ország, tekintettel arra, hogy pénzért bárkinek adtunk letelepedési engedélyt, illetve a szomszédos országokban toborozzuk a vendégmunkásokat. Várom, hogy elmagyarázza, hogy ez miért nem bevándorlás.
.
Várom továbbá azt is, hogy a kormányunk szerint mi lenne az EU-szintű megoldás külön a menekültekre, és külön a migránsokra. Merthogy még ezt sem hallottam tőlük, csak azt, hogy az Bizottság által vázolt megoldási javaslatok miért rosszak. De akár te is leírhatod, hogy mi lett volna a megoldás 2015-ben, amikor közel 2 millióan érkeztek az EU-ba. 
.
Várom szeretettel.
Törölt felhasználó 2018. 12. 27. 23:44
Előzmény: #14253  signal2
#14254
"Én nem egy politikai párt szólamait ismételgetem, nem az ő propagandáját idézem szóról szóra. "
.
Ez igaz! Tegyük hozzá,ez azért van így,mert ti a politika fölé helyezitek magatokat.Nem adok 10 évet és a történelem könyvekben már tanulni fognak a gyerekek rólatok,mint "sorosisták".
.
Nem véletlenül nem érdekelnek a statisztikáid,tanulmányaid,mert annyiszor leírtam már,hogy komolytalanok,nem fedik a valóságot,kamuk! Az nem élethű statisztika,hogy a 2.,3.generációs muszlim migránsok -de már német állampolgárként anyakönyvezett- által elkövetett bűncselekményeket a németekhez számolják,majd te hencegsz vele,hogy "lám,lám,semmivel nem követnek el több bűncselekményt a muszlim migránsok,mint a németek".Aha,persze.A statisztikáiddal,meg a liberális faszságaiddal a kettőnk közül te égeted magad,nem én! És,igaza van salvenak amikor azt írja "szégyelljétek magatokat",amiért védeni próbáljátok a védhetetlent.Európa sírásói vagytok a buta migrációs politikátokkal!
signal2
signal2 2018. 12. 27. 23:36
Előzmény: #14252  Törölt felhasználó
#14253
Én nem egy politikai párt szólamait ismételgetem, nem az ő propagandáját idézem szóról szóra. 
Arról meg nem tehetek, hogy statisztikákat, tanulmányokat nem tudok értelmezni, de még arra sem vagytok képesek, hogy elolvassátok azokat. 
Egyetlenegy értékelhető tanulmányt, statisztikát nem tudtál még a más által beléd sulykolt mondandód alátámasztására bemutatni. Nem tudom, Gy mit akarsz.
Már csak azt nem értem, miért égeted magad. Rendszeresen.
Soros!
Törölt felhasználó 2018. 12. 27. 23:05
Előzmény: #14251  signal2
#14252
"Isten óvja Magyarországot!"
.
Tőletek!
.
Amit meg írtál az előbb,az olyan mintha magadnak írtad volna,szóról szóra! Ti tényleg valamilyen tudatmódosított mesevilágban éltek ahol minden és mindenki jó,kivéve azok akik nem értenek veletek egyet.Az olyan,mint te is,csak akkor ébred fel a csipkerózsika álmából ha pofon csapja a valóság...Pl.:
.
https://www.vadhajtasok.hu/2018/11/24/befogadtak-munkat-kapott-a-migrans-elvagta-a-torkat-a-85-eves-nemet-bacsinak/
signal2
signal2 2018. 12. 27. 22:23
Előzmény: #14250  salve
#14251
Úgy látom, itt már mindenkinek elment a maradék esze is...
.
Sajnállak, szegény polgártársam, de nagyon. Sajnállak, hogy erőtlen voltál, és hagytad, hogy elborítsa az elméd a gyűlölködő, magyart magyarral szemben egymásnak ugrasztó propaganda. Annak orbitális nagy logikátlanságai ellenére. Gyenge voltál, hogy utána nézz a szépen csengő, uszító szavak mögötti valós tartalomnak, most meg már gyáva vagy, hogy utána nézz, nehogy 3 évet kelljen korrigálni a tudatodban. Neked is aztán linkelhetek akármennyi statisztikát, oda se bagózol, fújod a propagandát,
.
Isten óvja Magyarországot!
salve 2018. 12. 27. 21:35
Előzmény: #14232  signal2
#14250

ez csak relativizálása = bagatellizálása, eltagadása a problémának a részedről!
dehát nem lep ez itt meg senkit aki ismeri a "munkásságodat ezeken a fórumokon, azaz azt: mentegetni próbáljátok minden áron a menthetetlent. migsánssímogatók vagytok, csak ezt burkoltan tolod, toljátok, nyíltan nem meriketk felvállani.
az önként vagy zsoldban vállalt feldatotok pedig az, hogy puhítanotok kell a magyar közvéleményt és védeni az EU nem létező és nem is védhető migrációs politikáját ami lényegében egyenlő szintén a nagy büdös migránssímogatással, ez a nagy büdös igazság rólatok!!
igenis nyomás alatt van per pillanat is az EU összes külső határövezete, - a  miénk valóban kisebb alatt van  de ne feledjük, ilyen tucatnyi rejtözködő migránst svarcban a röszkei határon áthozni próbáló tötök kamionokat a mi déli határunkon is rendszeresen lekapnak manapság is - aki mást állít az hazudik! sok kicsi sokra megy, persze hogy nincs ma akkora nyomás a külső határokon mint 2015-ben, de azért stabil nyomás alatt van továbbra is az EU, hiszen a görög baloldali kormányban ülő elvtársaidnak továbbra sincs eszükben sem megvédeni a rájuk eső EU-s külső határt!
szégyelljétek magatokat!!
Peterbond 2018. 12. 27. 18:30
Előzmény: #14248  pampa
#14249
En nem mondom meg azt se hogy a tobbseget sikerult bevonni a munkaeropiacra de azert talan ne feltsuk a nemet gazdasagot mi itt keleten
https://www.vg.hu/gazdasag/evtizedes-csucson-nemet-foglalkoztatottsag-730115/
"Tavaly 1,5 százalékkal 2007 óta a legmagasabbra emelkedett a foglalkoztatottak száma Németországban a szövetségi statisztikai hivatal, a Destatis kedden közzétett kimutatása szerint."
https://hu.euronews.com/2018/08/21/mar-tobb-mint-300-ezer-menekult-dolgozik-nemetorszagban
pampa 2018. 12. 27. 17:34
Előzmény: #14247  Peterbond
#14248
Akkor melósok menekültek el.
Azt sem vették észre a németek.
Nem csökken a munkaerőhiány.
Peterbond 2018. 12. 27. 17:29
Előzmény: #14243  pampa
#14247
"Van migránsuk bőven, és a zömének a harcolás az egyedüli amihez ért...."
Ocska nagy sztereotipia. Meg a kozelkeleten is partizezer fegyveres harcol nem milliok. A menekulok nagy resze meg pont a harc elol menekul. De egyszeru letudni azzal hogy menekult egyenlo fegyveres agressziv terrorista.
Peterbond 2018. 12. 27. 17:27
Előzmény: #14241  Törölt felhasználó
#14246
Nem kerte senki hogy gyere ide es olvasnod sem kell. Elnezest ha nem mindenki kepes csak ugy elfogadni amit beadnak neki es gondolkodas nelkul szajkozni.
Bealithatod hogy mekora naiv vagyok de en ertem hogy a vilag nem fekete feher es nem csak jok es rosszak vannak. Ilyen hulyesegeket mint vilagbeke is te adsz a szamba sehol se mondtam.
signal2
signal2 2018. 12. 27. 17:27
Előzmény: #14239  Törölt felhasználó
#14245
Köszönjúk, tudomásul vettük, hogy te nem értesz egyet a keresztény európai értékekkel. Én így is elfogadlak.
signal2
signal2 2018. 12. 27. 17:23
Előzmény: #14241  Törölt felhasználó
#14244
Hát igen, rengeteg embert idegesít a rideg valóság, ezért inkább alternatív valóságot építenek maguknak. Kis hazánkban erre még ré is segít a kormányzat. Sajnos.
pampa 2018. 12. 27. 17:16
Előzmény: #14242  pampa
#14243
"Külföldiek alkalmazását mérlegeli a német haderő (Bundeswehr) vezetése a munkaerőhiány miatt – írta csütörtökön a Berliner Morgenpost című lap. A még formálódó tervek szerint csak európai uniós állampolgárok alkalmazásáról lehet szó.
Az ügy már 2010 óta napirenden van, és a Bundeswehr fejlesztéséről szóló 2017-es koncepcióban, az úgynevezett fehér könyvben is szerepel, hogy külföldiek is szolgálhatnának a német hadseregen. Azonban az újítás előkészítése jóval előrébb tart, mint ahogy eddig tudni lehetett."
.
Van migránsuk bőven, és a zömének a harcolás az egyedüli amihez ért.....
pampa 2018. 12. 27. 16:10
Előzmény: #14240  pampa
#14242
"A humanitárius vízum gyakorlatilag nem más, mint egy beutazási engedély az illegális migránsoknak az Európai Unió területére. A bevándorlók ugyanis az unió területén kívül, egy uniós tagállam külképviseletén igényelhetnék a dokumentumot. Az iratokkal ezután szabadon beutazhatnak abba az uniós országba, amelynek a képviseletén kérték a vízumot. Menedékkérelmüket már az adott tagállamban bírálják el, vagyis az arra nem jogosultakat az EU területéről kellene kiutasítani."
.
Ameddig a dublin 3 hatályos addig ez nem fog nagy problémát okozni.
Annak az országnak kell gondoskodnia az ellátásáról ahol kérte a vízumot. Hiába szökik át másik országba, vissza lehet toloncolni a vízum kiadójához.
Törölt felhasználó 2018. 12. 27. 16:00
Előzmény: #14240  pampa
#14241
Inkább léptem,mert a signal,peterbond félék alternatív valóságképe miatt felforr az agyvizem...A szerencse az,hogy az országban messze nem vagyok ezzel a véleménnyel egyedül...

Topik gazda

pampa
3 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek